021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیر لباسشویی در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

مقدار لباس در لباسشویی

مقدار لباس در لباسشویی
مقدار لباس در لباسشویی
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

چه مقدار لباس باید در ماشین لباسشویی بریزیم؟

مقدار لباس در لباسشویی یا به زبان ساده تر چه مقدار لباس در لباسشویی بریزید ، اگر میزان آن را نمیدانید به خواندن مقاله ادامه دهید.

  • آیا می‌دانید ماشین لباسشویی شما توان شستن چه مقدار لباس را دارد؟
  • آیا می دانید باید چه مقدار لباس در لباسشویی بریزیم؟
  • آیا می‌دانید در صورت انداختن لباس بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی چه مشکلاتی برای ماشین لباسشویی ایجاد می‌شود؟

برای دانستن این مسئله که تا چه میزان می‌توانید درون ماشین لباسشویی‌تان لباس بیندازید باید با ظرفیت ماشین لباسشویی آشنا شوید. در ابتدا و قبل از پاسخ کامل به سؤالات بهتر است شما را با ظرفیت ماشین لباسشویی آشنا کنیم؛ ظرفیت ماشین لباسشویی در واقع به وزنی گفته می‌شود که ماشین لباسشویی توانایی شستن لباس‌های شما را تا آن وزن دارد.

چه مقدار لباس در لباسشویی بریزیم ؟

همانطور که می‌دانید ماشین لباسشویی با اندازه‌های مختلفی در بازار وجود دارد که ظرفیت هرکدام از آن‌ها با دیگری فرق می‌کند. شما در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید با توجه به تعداد خانواده خود ماشین لباسشویی را با وزن مناسب خریداری نمایید چون درصورتی‌که خانواده پرجمعیتی هستید و ماشین لباسشویی با ظرفیت کم را بخرید ممکن است مجبور شوید چندین مرتبه ماشین لباسشویی را برای شستن لباس‌هایتان روشن کنید که این مسئله تنها افزایش هزینه‌های شما را به دنبال دارد.

در این مقاله قصد داریم شما را با ظرفیت ماشین لباسشویی و اینکه باید چه مقدار لباس در لباسشویی بریزیم آشنا کنیم. همچنین نحوه محاسبه ظرفیت را به شما آموزش دهیم، پس جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ادامه مطلب را دنبال کنید.

آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران، کلیه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی را ارائه میدهد. برای تعمیر لباسشویی مورد نظر خود کلیک کنید:

چه مقدار لباس برای شستن اقلام سنگین در لباسشویی میتوانیم استفاده نماییم

آیا شما نیز از آن دسته از افراد هستید که پتو و پرده خود را با ماشین لباسشویی می‌شویید؟ اگر شما نیز برای شستن پرده و پتوی خود از ماشین لباسشویی با ظرفیت پایین استفاده می‌کنید بهتر است بدانید این کار علاوه بر اینکه خراب شدن پتو و پرده‌ی شما را در پی دارد باعث بروز آسیب و مشکلات جدی در ماشین لباسشویی شما می‌شود. مشکل آن نیز به‌اندازه‌ای بزرگ است که اگر به مقدار لباس در لباسشویی دقت نکنید ممکن است مجبور شوید برای رفع آن حتماً باید از یک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی استفاده شود.

پیشنهاد می‌کنیم درصورتی‌که از لباسشویی برای شستن اقلام سنگینی مانند پتو استفاده می‌کنید حتماً در هنگام خرید به ظرفیت ماشین لباسشویی توجه کنید و ماشین لباسشویی با حداقل ظرفیت ۱۰ کیلوگرم انتخاب کنید چون ظرفیت‌های پایین‌تر معمولاً برای شستن این اقلام مناسب نیستند. برای درک این موضوع تصور کنید یک پتو بعد از خیس شدن چه وزن سنگینی را به خود می‌گیرد پس قضاوت کنید آیا مقدار لباس ، پتو یا پرده که برای لباسشویی انتخاب کرده اید مناسب است ؟

روش سنتی اندازه گیری مقدار لباس در ماشین لباسشویی

اگر حوصله وزن کردن و شمردن لباس‌هایتان را ندارید می‌توانید از روش سنتی برای اندازه گیری مقدار لباس در ماشین لباسشویی استفاده کنید. این شیوه توسط بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات ماشین لباسشویی نیز معرفی می‌شود. در این روش شما باید بعد از اینکه تمام لباس‌هایتان را در ماشین لباسشویی انداختید فضای درون بالا مخزن لباسشویی را اندازه بگیرید درصورتی‌که کمی فضا وجود داشته باشد به این معناست که شما به‌اندازه کافی درون مخزن لباس قرار داده‌اید. در حال حاضر بسیاری از افراد از این روش برای اندازه گیری مقدار لباس در ماشین لباسشویی‌ شان استفاده می‌کنند و به دلیل راحتی طرفداران زیادی نیز دارد.

انداختن مقدار زیاد لباس در لباسشویی چه عوارضی دارد؟

شاید بارها پیش‌آمده باشد که در هنگام کار با لباسشویی لباس‌های کثیف خود را بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی در آن ریخته باشید و ماشین لباسشویی مانند گذشته کار خود را انجام داده باشد و همین مسئله باعث شده است که شما تصور کنید انداختن لباس بیش‌از مقدار ظرفیت آن مشکلی برای ماشین لباسشویی ایجاد می‌کند.

لازم به ذکر است بدانید در زمانی که شما درون مخزن ماشین لباسشویی بیش از ظرفیت آن لباس می‌اندازید به‌ اندازه کافی فضا برای چرخش لباس‌ها و جریان آب در بین لباس‌ها وجود ندارد و همین عامل باعث می‌شود که لباس‌ها خوب و تمیز شسته نشود و یا ماشین لباسشویی در حین کار بلرزد و صدای زیادی از خود تولید کند. بنابرین به مقدار لباس در لباسشویی دقت ویژه ای داشته باشید.

انداختن مقدار استاندارد لباس در لباسشویی چه مزایایی دارد؟

همانطور که می‌دانید استفاده از هر وسیله برقی شرایطی دارد که شما با رعایت آن می‌توانید عمر دستگاه خود را افزایش دهید و مدت‌زمان بیشتر بدون مشکل از آن استفاده کنید؛ ماشین لباسشویی نیز از این امر مستثنا نیست.

یکی از مهم‌ترین نکات مورد نیاز جهت کار با لباسشویی که رعایت آن باعث افزایش عمر دستگاه می‌شود انداختن لباس‌های کثیف با توجه به مقدار ظرفیت ماشین لباسشویی و بررسی کردن آن‌ها است. بهتر است درصورتی‌که از ماشین لباسشویی با ظرفیت پایین استفاده می‌کنید و وزن لباس‌های کثیف شما همیشه از ظرفیت ماشین لباسشویی بالاتر است عمل شستن لباس‌ها را در چندین دوره انجام دهید و یا اینکه متناسب با لباس‌هایتان ماشین لباسشویی با ظرفیت مناسب خریداری کنید.

نتیجه گیری از مقدار لباس در لباسشویی

با مطالعه مقاله مقدار لباس در لباسشویی متوجه شدید که از چه اندازه و استانداردی میتوانید برای پر کردن دیگ لباسشویی استفاده نمایید ، همچنین لازم است بدانید که استفاده نادرست از مقدار لباس در لباسشویی میتواند به دستگاه شما آسیب برساند.

همانطور که می‌دانید قیمت دستگاه‌های برقی روزبه‌روز در حال افزایش است و ماشین لباسشویی نیز از جمله وسایل برقی گران موجود در خانه به شمار می‌رود. باید بدانید درصورتی‌که ماشین لباسشویی شما به دلایل مختلف مانند انداختن لباس بیش‌ از اندازه ، استفاده بیش‌ از حد و…. دچار مشکل شد برای حل مشکل و درست کردن آن از یک نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی و مخصوصاً لباسشویی در شهرتان استفاده کنید و از درست کردن آن به‌وسیله افراد غیرحرفه‌ای خودداری کنید.

پیشنهاد می‌کنیم اگر در تهران زندگی می‌کنید و ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است با آی.پی امداد، نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران، تماس بگیرید و برای حل مشکل خود در منزل اقدام کنید. تعمیرکاران آی.پی امداد با تماس شما با تجهیزات کامل به منزلتان مراجعه و مشکل ماشین لباسشویی شما را در همان روز برطرف می‌کنند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست