راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود

راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود

در این مقاله راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود از جمله یخچال، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، جاروبرقی و اجاق گاز را به همراه ریز مشخصات و فناوری های استفاده شده در آن‌ها شرح داده ایم. همچنین دیدگاه و نظرات کاربران و کارشناسان این حوزه و مقایسه قیمتهای مدل های مختلف این برند جمع آوری کرده ایم. اگر قصد خرید لوازم خانگی نمایندگی کنوود را دارید این مقاله را مطالعه نمایید تا با دانش و آگاهی اقدام به خرید این برند نمایید. اگر با محصولات دیگر برند ها آشنایی ندارید به شما توصیه می‌کنیم دیگر مقالات آی.پی امداد در دسته بندی راهنمای خرید را مطالعه کنید تا یک خرید عالی را تجربه کنید.


فهرست مطالبی که در مقاله راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود به آن‌ها پرداخته می‌شود:


راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود

شرکت کنوود، یک شرکت الکترونیکی ژاپنی است که فعالیت خودش را از سال ۱۹۴۶ آغاز کرده است و هدف اصلی آن ایجاد یک بازاریابی محوری بین المللی است و در تولیدات نوآورانه و با کیفیتی که دار، به نیاز مشتریان امروز توجه می کند. اگر شما هم از طرفداران برند کنوود هستید و قصد خرید محصولات این شرکت را دارید راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود را مطالعه نمایید تا با اطلاعاتی کامل خرید خود را انجام دهید.

توجه: اگر لوازم خانگی کنوود شما دچار مشکل شده است به صفحه خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کنوود مراجعه کنید.

 

راهنمای خرید یخچال کنوود

یخچال های کنوود در سراسر دنیا فروش بالایی دارد اما کیفیت یخچال کنوود در واقعیت چطور است؟ یخچال های کنوود چه امکانات و مزیت هایی نسبت به دیگر برند ها دارند؟ و آیا یخچال های کنوود جز بهترین یخچال های دنیا هستند؟ اگر شما هم به دنبال جواب این سوالات هستید ادامه مقاله راهنمای خرید یخچال کنوود را دنبال کنید.

در ادامه به بررسی قیمت، مشخصات کلی و حتی مشخصات جزیی مانند میزان مصرف انرژی یخچال فریزرهای کنوود میپردازیم و در نهایت با نظرات کارشناسان درباره این محصولات آشنا می شویم.

توجه: اگر یخچال فریزر کنوود شما دچار مشکل شده است به صفحه خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر کنوود مراجعه کنید.

 

مشخصات و قیمت یخچال فریزر دو قلو کنوود مدل KLFH 660NF

در مدل KLFH 660 NF با امکاناتی نظیر قفل کودک، لامپ داخلی LED، مصرف انرژی +A، سیستم مصرف اقتصادی با استفاده از حداقل انرژی، فن توزیع یکنواخت دما، نمایشگر دیجیتال لمسی و یخساز مکانیکی، نوفر وجود دارد. همچنین در این یخچال فناوری توزیع یکنواخت دما به کار رفته است.

قیمت: 14,000,000 - 10,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A+

 

مشخصات و قیمت یخچال و فریزر سایدبای ساید کنوود مدل KSBSA 811 MBSS

در یخچال فریزر مدل KSBSA 811 MBSS امکاناتی نظیر قفل کودک، اخطار باز ماندن درب، یخساز اتوماتیک، بدون برفک، رده انرژی +A وجود دارد. همچنین در این یخچال فناوری توزیع یکنواخت دما به کار رفته است.

قیمت: 18,000,000-23,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A+

 

مشخصات و قیمت یخچال و فریزر ساید بای ساید کنوود مدل KSBSA 611 MB

در یخچال فریزر مدل KSBSA 611 MB امکاناتی نظیر ضد برفک، سیستم هوشمند اقتصادی، یخ ساز اتوماتیک و آبریز با فیلتر تصفیه آب، دارای نمایشگر دیجیتال و بوگیر، با فضای فوق حجیم و طبقات ضد لک، دارای محفظه خنک کننده،دارای نوار دور درب ضد باکتری، ضد اثر انگشت وجود دارد. همچنین این دستگاه با تکنولوژی مخصوصی جهت مناطق با آب و هوای گرم و با ظرفیت 600 لیتری طراحی شده است.

قیمت: 24,000,000 - 19,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A

 

مشخصات و قیمت یخچال فریزر بالا پایین کنوود مدل KIFF7017

در یخچال فریزر مدل KIFF7017 امکاناتی نظیر فراست رایگان و خنک کنندگی سریع، یخ زدگی خودکار، تابع خنک کنندگی سریع، فضای ذخیره سازی بزرگ برابر با 240 لیتر، سطح صدای پایین 39 دسیبل و نمایشگر دیجیتال، ذخیره سازی انرژی تا 12 ساعت در زمان خاموشی وجود دارد. همچنین این یخچال دارای فناوری سیستم های یخ زدگی خودکار و قابلیت انجماد و خنک کنندگی سریع است.

قیمت: 10,000,000 - 7,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A+

 

مشخصات و قیمت یخچال فریزر بالا پایین کنوود مدل KNF60X17A

در یخچال فریزر مدل KNF60X17A امکاناتی نظیر خنک کنندگی سریع، سیستم بدون برفک، عملکرد انجماد سریع مواد غذایی، سطح صدا 39 دسی بل، دارای فیلتر بوگیر و آب، مجهز به کمپرسور اینورتر خطی، نوردهی LED وجود دارد. همچنین در این یخچال فناوری بدون برفک، سیستم سرمایش سریع  super cool، سیستم انجماد سریع super freez نیز به کار رفته است.

قیمت: 10,000,000 - 7,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A+++

 

نظرات متفاوت کارشناسان درباره یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود در راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود

نظر کارشناسان درباره یخچال فریزر کنوود مدل KLFH 660 NF:

 • دارای سیستم روشنایی LEDبرای کاربری در محیط تاریک با نور کم
 • دارای سیستم هوشمند اقتصادی برای بهینه سازی مصرف انرژی
 • سیستم هشدار دهنده باز بودن درب و قفل کودک دارد
 • نمایشگر دیجیتال لمسی دارد که کاربری را راحت می کند
 • مجهز به فن جهت توزیع یکنواخت دما که با شرایط آب و هوای گرمسیری سازگاری دارد

 

نظر کارشناسان درباره یخچال فریزر کنوود مدل KSBSA 811 MBSS:

 • تمام الکترونیک بدون برفک بوده و همین ویژگی بدون برفک بودن باعث می شود مواد غذایی را در فریزر برای مدت ها به راحتی نگه داری کنید.
 • سیستم هوشمند اقتصادی دارد که باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود.
 • درب بار برای دسترسی سریع به مواد غذایی دارد.
 • نمایشگر دیجیتال دارد که کارکرد با آن را آسانتر می کند و عملکرد بهتری را ارائه می دهد.
 • بوگیر فعال جهت از بین بردن بوی مواد غذایی دارد و باعث می شود تا یخچال و فریزر شما هیچ وقت بو ندهد.
 • اثر انگشت شما روی یخچال نمی ماند و نیاز به تمیز کردن چندانی ندارد.

 

نظر کارشناسان درباره یخچال فریزر کنوود مدل KSBSA 611 MB:

 • یخچال فریزر ساید بای ساید کنوود 611 به رنگ سفید ضدلک و اثر انگشت است.
 • این یخچال مجهز به سیستم هوشمند اقتصادی جهت عملکرد با حداقل مصرف انرژی می باشد.
 • بدون برفک بودن آن باعث می شود تا به راحتی و با خیال راحت مواد غذایی خود را در فریزر نگه دارید.
 • یخچال فریزر ساید بای ساید کنوود دارای یخ ساز اتوماتیک و آبریز با فیلتر تصفیه آب و بوگیر فعال جهت ازبین بردن مواد غذایی است.
 • این یخچال دارای تکنولوژی جدید و مخصوص مناطق با آب‌وهوای گرم و همچنین دارای نوار دور درب ضدباکتری می باشد.
 • این یخچال‌فریزر ساید بای ساید کنوود محفظه خنک‌کننده‌ای وجود دارد که قابلیت کنترل رطوبت با قابلیت نگهداری مواد غذایی به صورت تازه را داراست.

 

نظر کارشناسان درباره یخچال فریزر کنوود مدل KIFF7017:

 • یخچال فریزر کنوود مدل KIFF7017 با فضای ذخیره سازی بزرگ برابر با240  لیتر دارد و برای یک خانواده 2 الی 4 نفره ایده آل می باشد.
 • مکان مناسبی برای نگهداری انواع مواد غذایی با کیفیت عالی است.
 • سطح صدای پایین39  دسیبل دارد که باعث برهم زدن آرامش خانه شما نمی شود و نویز ایجاد نمی کند.
 • نمایشگر دیجیتال دارد که عملکرد و کار با دستگاه را بسیار مطلوب نموده است.
 • رتبه بهره وری انرژی +A  است که باعث بهیه سازی مصرف انرژی و مصرف کم تر برق می شود.
 • قفسه های یخچال قابلیت تنظیم و جابجایی دارند و بنا بر نوع مواد غذایی می توان اقدام به تنظیم نمود.
 • جنس قفسه ها از شیشه نشکن و مقاوم در برابر سرما و گرما ساخته شده است .
 • یخچال فریزر کنوود قابلیت انجماد و خنک کنندگی سریع را دارد و می تواند در کمترین زمان مقدار انبوهی از مواد غذایی را در کمترین زمان به حالت انجماد برساند.

 

نظر کارشناسان درباره یخچال فریزر کنوود مدل KNF60X17A:

 • یخچال فریزر کنوود KNF60X17A دارای گرید انرژی A+++  است بنابراین انرژی کمتری مصرف می کند و هزینه برق پرداختی شما بسیار پایین می آید.
 • یخچال در قسمت بالا و فریزر در قسمت پایین با ظرفیت خالص 308 لیتر است پس فضای کافی برای قراردادن میوه، سبزی، غذا، گوشت و ... در یخچال و فریزر دارید.
 • از لحاظ سطح صدا بسیار پایین و در حدود 39 دسیبل تولید صدا دارد .بنابراین صدای یخچال و فریزر شما را ازیت نمی کند و در آرامش خواهید بود.
 • قفسه های دستگاه قابل تنظیم است و می توانید بسته به اندازه مواد غذایی آنها را تنظیم کنید.
 • جنس قفسه ها از شیشه نشکن و مقاوم در برابر فشار و سرما و گرما ساخته شده است که کارکرد یخچال را افزایش می دهد.
 • سیستم ضد برفک در این یخچال فریزر تعبیه شده که برای کارکردی مطمئن و راحت بسیار مهم است.
 • در قسمت فریزر دستگاه سیستم سوپر فریز تعبیه شده است تا بهترین عملکرد را برای نگهداری مواد غذایی داشته باشد.

 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی کنوود

همیشه در بازار شنیده ایم که ماشین لباسشویی های ژاپنی کیفیت بالایی دارند و برند کنوود نیز از این حیث مستثنی نیست. ماشین لباسشویی های کنوود همواره در استفاده فناوری های جدید از پیشروهای بازار بوده اند. برای آشنا شدن با این فناوری ها راهنمای خرید ماشین لباسشویی کنوود را از دست ندهید.

توجه: اگر ماشین لباسشویی کنوود شما دچار مشکل شده است به صفحه خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کنوود مراجعه کنید.

 

مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی 9 کیلویی کنوود مدل K914WM16

سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی K914WM16 کنوود است و در آن امکاناتی نظیر ظرفیت شستشو 9 کیلوگرم، شستشوی بدون پودر یا پاک کننده، قابلیت آبکشی و خشک کن، قابلیت ضدعفونی کردن لباس ها و شستشوی سریع وجود دارد. همچنین این ماشین لباسشویی دارای فناوری های سیستم شستشوی هوشمند، سیستم ضد چروک، سیستم تنظیم تعادل دیگ، سیستم تشخیص میزان کف، سیستم تاخیر شستشو و سیستم قفل ایمنی کودک است.

قیمت: 8,000,000‌ - 14,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A

 

مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی مدل KWMVN 8/1200

سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی KWMVN 8/1200 کنوود است و در آن امکاناتی نظیر لباسشویی تمام الکترونیک، ظرفیت شستشوی 8 کیلوگرم، 15 برنامه شستشو متنوع، عملکرد انتخاب میزان کثیفی لباس، دکمه های کاربردی لمسی جهت استفاده آسان، برنامه شستشوی شبانه کم صدا، نمایشگر نشان دهنده پیشرفت مراحل شستشو و درب عریض وجود دارد. همچنین این ماشین لباسشویی دارای فناوری های سیستم هوشمند اقتصادی با عملکرد Eco-Logic، سیستم هوشمند توازن شستشو، سیستم قفل ایمنی کودک، سیستم محافظت از سرریز آب است.

قیمت: 7,000,000 - 10,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A

 

مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی 7 کیلویی مدل KWMWU 7/1000

سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی KWMWU 7/1000 کنوود است.

قیمت: 6,000,000 - 8,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A+

 

مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی 7 کیلویی مدل KWMA 7/1200

سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی KWMA7/1200 کنوود است و در آن امکاناتی نظیر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک، صفحه نمایشگر دیجیتال برنامه، ظرفیت شستشو 7 کیلوگرم، زمان بندی برنامه شستشو، 15 برنامه شستشو، برنامه شستشوی دستی و ترکیبی، برنامه شستشوی جت(Jet)برنامه آبکشی تکمیلی برای پوست های جساس، برنامه پیش شستشو برای البسه بسیار کثیف، اتوی آسان البسه، برنامه انتخاب شستشوی سریع 30 دقیقه ای، نشانگر سیکل شستشو، ورودی جداگانه آب سرد و گرم و زاویه 180 درجه باز شدن درب وجود دارد. همچنین این ماشین لباسشویی از فناوری های همچنین این ماشین لباسشویی دارای فناوری های سیستم محافظت در برابر سر ریز آب، سیستم هوشمند اقتصادی جهت عملکرد با حداقل انرژی، سیستم نمایش عملکرد، سیستم اتوماتیک کنترل آب، سیستم توازن و سیستم قفل کودک نیز است.

قیمت: 6,000,000 - 8,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A

 

مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی 6 کیلویی مدل 6/1200 SLW

سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی 6/1200 SLW کنوود است و در آن امکاناتی نظیر ظرفیت شستشو 6 کیلوگرم، زمان بندی برنامه شستشو / 20 برنامه شستشو، صقحه نمایشگر دیجیتال بزرگ، برنامه آبکشی تکمیلی برای پوست های حساس، برنامه پیش شستشو برای البسه بسیار کثیف، اتوی آسان البسه، برنامه انتخاب شستشوی سریع 30 دقیقه ای، کنترل الکترونیکی توزین / قفل کودک / نشانگر باز ماندن درب، ورودی جداگانه آب سرد و گرم و زاویه 180 درجه باز شده درب وجود دارد. همچنین این ماشین لباسشویی دارای فناوری های سیستم محافظت در برابر سر ریز آب و سیستم اتوماتیک کنترل آب نیز هست.

قیمت: 4,000,000 - 8,000,000 تومان

میزان مصرف انرژی: A+

 

مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی 5 کیلویی مدل 5/1000 SLW

سرعت چرخش موتور ماشین لباسشویی 5/1000 SLW کنوود است و در آن امکاناتی نظیر ظرفیت ظرفیت شستشو 5 کیلوگرم، زمان بندی برنامه شستشو تا 9 ساعت تاخیر برای شستشو در زمان مورد نظر شما، 16 برنامه شستشو شامل شستشوی دستی+آبکشی تکمیلی، اتوی آسان البسه، برنامه انتخاب شستشوی سریع 30 دقیقه ای برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و زمان، کنترل الکترونیکی توزین در بارگیری، قفل کودک برای ایمنی خانواده، ورودی جداگانه آب سرد و گرم، زاویه 180 درجه باز شدن درب برای سهولت جابجایی، البسه همچنین این ماشین لباسشویی دارای فناوری های، سیستم محافظت در برابر سر ریز آب و سیستم اتوماتیک کنترل آب نیز هست.

 

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی کنوود

ماشین ظرفشویی جز محصولاتی است که در منزل بسیاری از ایرانی ها وجود دارد. اما آیا برند و مدل این ماشین ها در روند شستشوی ظروف تاثیری دارد؟ آیا ماشین های ظرفشویی کنوود قادر به رقابت با دیگر محصولات موجود در بازار هستند؟ در ادامه مقاله راهنمای خرید ماشین ظرفشویی کنوود با امکانات فوق العاده این محصولات آشنا خواهید شد.

توجه: اگر ماشین ظرفشویی کنوود شما دچار مشکل شده است به صفحه خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی کنوود مراجعه کنید.

 

مشخصات و قیمت ماشین ظرفشویی کنوود مدل  KDWV/ 8-15

در ماشین ظرفشویی کنوود مدل KDWV/ 8-15 امکاناتی نظیر تمام الکترونیک جهت کنترل بهینه، برنامه تأخیر در زمان شستشو جهت کاهش هزینه برق مصرفی، دارای سیستم خشک کن توربو برای خشک کردن سریع و بهداشتی، دارای سیستم محافظت از سرریز آب، دارای نمایشگر نمک و مایع مکمل شستشو و فیلتر فلزی وجود دارد.

قیمت: 5,000,000 - 8,000,000 تومان

 

مشخصات و قیمت ماشین ظرفشویی کنوود مدل KDWA/8-12

در ماشین ظرفشویی کنوود مدل KDWV/ 8-12 امکاناتی نظیر 7 دمای شستشو، 8 برنامه شستشو، سبدهای متحرک و قابل تنظیم، خشک کن دمنده، مجهز به فیلتر فلزی و نشانگر برای مواد شوینده وجود دارد.

قیمت: 4,500,000 - 7,500,000 تومان

 

مشخصات و قیمت ماشین ظرفشویی کنوود مدل KDW60X16

در ماشین ظرفشویی کنوود مدل KDWV/ 8-16 امکاناتی نظیر زمان شستشوی سریع 30 دقیقه، زمان شستشوی اقتصادی 190 دقیقه، بخارشودار، قفسه های قابل جابجایی و تغییر سایز، سیستم از بین بردن سختی آب، برنامه های اضافی شامل خشک کن اضافه، شستشوی فشرده، شستشوی عمیق، صفحه کنترل LED و میزان صدای 47 دسی بل وجود دارد.

قیمت: 5,500,000 - 7,000,000 تومان

 

مشخصات و قیمت ظرفشویی مدل KDWV 8-15 ELS

در ماشین ظرفشویی کنوود مدل KDWV 8-15 ELS امکاناتی نظیر تمام الکترونیک جهت کنترل بهینه، برنامه تاخیر در زمان شستشو، 3 سبد، سیستم خشک کن توربو، سیستم محافظت از سرریزآب، نشانگر نمک و مایع مکمل شستشو، برنامه اتوماتیک و فیلتر فلزی وجود دارد.

قیمت: 5,000,000 - 7,500,000 تومان

 

ظرفیت ماشین ظرفشویی کنوود

 • ظرفیت مدل KDWV/ 8-15: 15 نفره
 • ظرفیت مدل KDWA/8-12: 12 نفره
 • ظرفیت مدل KDW60X16: 14 نفره
 • ظرفیت مدل KDWV 8-15 ELS: 15 نفره

 

تعداد برنامه های شست و شو ماشین ظرفشویی کنوود

 • تعداد برنامه شست وشو مدل KDWV/ 8-15: 8 برنامه شست و شو با 6 دمای متفاوت
 • تعداد برنامه شست وشو مدل KDWA/8-12: 8 برنامه شستشو با 7 دمای متفاوت
 • تعداد برنامه شست وشو مدل KDW60X16: 9 برنامه شستشو مختلف
 • تعداد برنامه شستشو مدل KDWV 8-15 ELS: 8 برنامه شستشو مختلف با 7 دمای مختلف

 

متوسط میزان مصرف آب در هر شست و شوی ماشین ظرفشویی کنوود

 • مدل KDWV/ 8-15:9 لیتر
 • مدل KDWA/8-12:9 لیتر
 • مدل KDW60X16:11 لیتر
 • مدل KDWV 8-15 ELS:9 لیتر

 

میزان مصرف انرژی ماشین ظرفشویی کنوود

 • مدل KDWV/ 8-15: درجه مصرف انرژیA+++
 • مدل KDWA/8-12: درجه مصرف انرژی A
 • مدل KDW60X16: درجه مصرف انرژی شستشو A++ و درجه مصرف انرژی خشک کن A
 • مدل KDWV 8-15 ELS: درجه مصرف انرژی شستشو +A

 

نظرات متفاوت کارشناسان درباره ماشین ظرفشویی کنوود در راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود

نظرات کارشناسی درباره ظرفشویی مدل KDWA/8-12

 • هنگامی که مهمان دارید، ماشین ظرفشویی 12 نفره بسیار کارآمد است و در وقت شما صرفه جویی می کند.
 • ماشین ظرفشویی کنوود مدل KDWA/8-12 دارای رده انرژی A است که بسیار کم هزینه و با صرفه است و برای مصارف خانگی بسیار ایده ال می باشد.
 • این دستگاه دارای 8 برنامه شستشو و 7 دمای شستشو برای ظروف ظریف تا ماهی
 • سبدهای متحرک و قابل تنظیم را دارا می باشد
 • مجهز به فیلتر فلزی جهت نگهداری آب تمیز و جلوگیری از خرابی
 • دارای  نشانگر برای مواد شوینده

 

نظرات کارشناسی درباره ظرفشویی مدل KDWV/ 8-15

 • این ماشین لباسشویی 15 نفره بوده و امکان شستشوی ظروف و قابلمه های فراوانی را فراهم می کند.
 • برنامه تأخیر در زمان شستشو دارد که جهت کاهش هزینه برق مصرفی کارایی دارد.
 • سیستم خشک کن توربو دارد که جهت خشک کردن سریع و بهداشتی بسیار کاربرد دارد.
 • سیستم محافظت از سرریز آب دارد که از سر ریز کردن آب جلوگیری می کند.
 • این ماشین ظرفشویی کنوود مدل KDWV/ 8-15 یکی از بهترین ها در بازار است.

 

نظرات کارشناسی درباره ظرفشویی مدل KDW60X16

 • این ماشین ظرفشویی 14 نفره دارای مصرف انرژی A+++ است یعنی بسیار بهینه برق مصرف می کند و هزینه های قبض آب و برق شما را کاهش می دهد زیرا مصرف آب بسیار کمی هم دارد.
 • قفسه های آن قابلیت جابجایی دارد بنابراین می توانید به دلخواه خود ظروف و قابلمه ها را در آن بچینید.
 • سیستم از بین برنده سختی آب دارد که باعث می شود ظروف شما با آب تمیز و پاکیزه شستشو داده شود.
 • میزان صدای 47 دسیبل دارد که بسیار کم است و نویز ندارد.

 

نظرات کارشناسی درباره مدل KDWV 8-15 ELS

 • کنترل بهینه عملکرد ماشین ظرفشویی از طریق تمام الکترونیکی بودن آن
 • برنامه تاخیر در زمان شستشو دارد که برای کاهش هزینه برق مصرفی آن کاربرد دارد.
 • دارای 3 سبد جادار برای قرار دادن ظروف، قابلمه ها و قاشق و چنگالها
 • دارای 7 دمای شستشو برای ظروف ظریف و شیشه ای و ظروف بزرگ ( قابلمه )
 • سیستم خشک کن توربو دارد که برای خشک کردن سریع و بهداشتی از آن استفاده می شود.
 • فیلتر فلزی دارد که برای محافظت از پاکیزگی آب و پیشگیری از آسیب کاربرد دارد.

 

راهنمای خرید مایکروویو کنوود

برندهای متفاوتی از مایکروویو در بازار وجود دارد و همین قضیه انتخاب یک مایکروویو باکیفیت را سخت کرده است. برند کنوود در ساخت مایکروویو ها  فناوری های جدیدی را به کار گرفته است که آشنا شدن با این فناوری ها برای کسانی که قصد خرید مایکروویو را دارند خالی از لطف نیست. راهنمای خرید مایکروویو کنوود را مطالعه کنید و با امکانات گنجانده شده در این محصول آشنا شوید.

توجه: اگر مایکروویو کنوود شما دچار مشکل شده است به صفحه خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مایکرویو کنوود مراجعه کنید.

 

مشخصات و قیمت مایکروویو کنوود مدل MW939

مایکروویو کنوود مدل MW939 گریل، کانوکشن، جوجه گردان و پخت ترکیبی ندارد. قفل کودک ندارد و برنامه پخت، قابلیت مایکروویو، یخ زدایی، قابلیت تظیم زمان دارد.

قیمت: 1,300,000 - 1,600,000 تومان

 

مشخصات و قیمت مایکروویو کنوود مدل MW942

مایکروویو کنوود مدل MW942  هشت برنامه پخت شامل: گرم‌کن شیر و قهوه، پخت برنج، پاستا، ماکارونی و لازانیا، سیب‌زمینی، داغ کن مجدد مواد آماده، ماهی، پیتزا، ذرت است. همچنین یخ زدایی، قفل کودک دارد و دارای توان مصرفی 230-240 وات، تایمر 24 ساعته، دکمه ویژه تنظیم پخت بر اساس وزن مواد، دکمه چرخان تنظیم حرارت جهت کاربرد آسان و دکمه ویژه ذوب‌کن سریع مواد فریزری و ذوب‌کن اتوماتیک است.

قیمت: 1,500,000 - 1,900,000 تومان

 

مشخصات و قیمت مایکروویو کنوود مدل MWL311

مایکروویو کنوود مدل MWL311 دارای سیستم سولاردم، ده برنامه پخت، تایمر 95 دقیقه ای، یخ زدایی، گریل، کانوکشن، پخت ترکیبی، پوشش نسوز، محفظه قابل جابجایی، فیلتر ضد بو است اما جوجه گردان ندارد.

قیمت: 1,500,000 - 1,800,000 تومان

 

مشخصات و قیمت مایکروویو کنوود مدل MWL220

مایکروویو مدل MWL220 قابلیت های یخ زدایی، پخت ترکیبی، تنظیم حرارت، 5 سطح حرارت مختلف، 8 برنامه مختلف و قفل کودک دارد.

قیمت: 900,000 - 1,300,000 تومان

 

مشخصات و قیمت مایکروویو کنوود مدل MWL426

مایکروویو کنوود مدل MWL426 دارای قابلیت تنظیم حرارت در 10 سطح، 9 برنامه پخت، قفل کودک، قابلیت تاخیر در پخت و پز، 8 برنامه ی پیش فرض، یخ زدایی و گریل، قابلیت پخت ترکیبی و سینی شیشه ای مقاوم در برابر حرارت است اما کانوکشن ندارد.

قیمت: 1,800,000 - 2,300,000 تومان

 

ظرفیت ماکروفرهای کنوود

 • ظرفیت مدل MW939: 20 لیتر
 • ظرفیت مدل MW942: 17 لیتر
 • ظرفیت مدلMWL311: 30 لیتر
 • ظرفیت مدل MWL220: 25 لیتر
 • ظرفیت مدلMWL426: 42 لیتر

 

توان مایکروویوهای کنوود

 • توان مایکروویو مدل MW939:800 وات
 • توان مایکروویو مدل MW942:900 وات
 • توان مایکروویو مدلMWL311: 900 وات
 • توان مایکروویو مدل MWL220: 1000 وات
 • توان مایکروویو مدل MWL426: 1100 وات

 

نظرات متفاوت کارشناسان درباره ماکرویو کنوود در راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود

نظرات کارشناسی درباره مایکروویو مدل MW939

این ماکروویو کنوود عالیه. چند سال براتون بدن هیچ خرجی کار می کنه. افرادی که ازش استفاده کردند، همه راضی بودند. کیفیت ماکروویو کنوود مدل MW939  بسیار بالا است و کار کردن با آن بسیار آسان است. برای پخت وپز و برای یخ زدایی و گرم کردن مناسب است.

 

نظرات کارشناسی درباره مایکروویو مدل MW942

ماکروویو کنوود مدل MW942  قابلیت ها و امکانات معمولی دارد اما عمر کوتاهی دارد. ارزش خرید نسبتاً متوسطی دارد. طراحی زیبا و کاربرد خوبی دارد.

 

نظرات کارشناسی درباره ماکروویو مدلMWL311

سولاردم و مایکروویو ساده دارد. گنجایش کافی برای پخت و پز انواع مواد غذایی دارد. ده برنامه پخت با قابلیت تظیم زمان دارد. فیلتر ضد بو دارد بنابراین بو نمی دهد. یکی از بهترین ماکروویو ها در بازار داخلی و خارجی است.

 

نظرات کارشناسی درباره ماکروویو مدل MWL220

مایکروویو مدل MWL220 ظرفیت 25 لیتر و توان 1000 وات را دارد. قابلیت های بسیاری دارد که باعث می شود در برابر قیمتش ارزش خرید خوبی داشته باشد.

 

نظرات کارشناسی درباره ماکروویو مدل MWL426

ماکروویو MWL426 قابلیت صرفه‌جويی در وقت دارد و به صورت عایقی در مقابل امواج ماکروويو عمل می کند. سینی شیشه ای ماکروویو در برابر حرارت مقاوم است و دستگيره به‌  صورت عمودي قرار می گیرد و درب به‌طرف مقابل باز می شود. ظرفیت زیادی برای گرم کردن مواد غذایی دارد و بسیار برای خانواده های پر جمعیت مناسب است.

 

راهنمای خرید اجاق گاز کنوود

برخلاف سایر محصولات کنوود، اجاق گاز های کنوود چندان پر سروصدا نبوده اند. اما به هرحال این کمپانی نام و آوازه ی بلندی در صنعت تولید لوازم خانگی دارد و مطمئن محصول بی کیفیت در آن جایی ندارد. با راهنمای خرید اجاق گاز کنوود همراه باشید.

 

مشخصات و قیمت اجاق گاز کنوود مدل IH100

اجاق گاز کنوود مدل IH100 دارای فر و نوع حرارت آن الکترونیکی است. همچنین کنترل اجاق گاز به صورت مکانیکی است.

قیمت: 1,300,000 - 2,700,000 تومان

 

مشخصات و قیمت اجاق گاز کنوود مدل IH470

اجاق گاز کنوود مدل IH470 طرح فر است و نوع حرارت آن الکترونیکی است. همچنین کنترل اجاق گاز به صورت مکانیکی است.

قیمت: 1,200,000 - 3,000,000 تومان

 

نظرات متفاوت کارشناسان درباره اجاق گاز کنوود در راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود

هر دو مدل اجاق گاز کنوود کارایی خوب و قیمت مناسبی دارند. هر دو فر دارند و قابلیت کیک پختن را به شما می دهند. آشپزی لذت بخش را با اجاق گاز کنوود تجربه کنید.

 

راهنمای خرید جاروبرقی کنوود

امروزه نظافت منزل بدون استفاده از جاروبرقی تقریبا غیر ممکن است. این وسیله کاربردی توسط برندهای کوچک و بزرگ زیادی تولید می شود. برند کنوود نیز جز تولیدکنندگان این محصول پرکاربرد است. در این بخش از راهنمای خرید جاروبرقی کنوود به قابلیت های جاروبرقی های کنوود بیشتر آشنا خواهید شد.

توجه: اگر جاروبرقی کنوود شما دچار مشکل شده است به صفحه خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز جاروبرقی کنوود مراجعه کنید.

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC7050

جاروبرقی کنوود مدل VC7050 از امکاناتی نظیر قدرت مکش 2200 وات، نشان اکو برای مصرف انرژی اقتصادی، بدون کیسه و دارای دو مخزن ورودی، امکان حذف آب و خاک با قدرت مکش بالا، فیلتر هپا و فاقد LED جهت نمایش سرعت برخوردار است.

قیمت: 1,550,000 - 1,951,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2200

جاروبرقی کنوود مدل VC2200 از امکاناتی نظیر تنظیم قدرت مکش جاروبرقی، محافظ حرارتی موتور در هنگام پر شدن پاکت جارو برقی، حمل و نقل آسان به وسیله 4 چرخ، 4 پاکت ضدآلرژی و کاغذی و فاقد صفحه نمایش ال ای دی برخوردار است.

قیمت: 857,000 - 1,149,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2400

جاروبرقی کنوود مدل VC2400 از امکاناتی نظیر کیسه قابل شستشو، دارای دکمه های کنترلی، توان مصرفي 2400 وات و فیلتر خروجی هپا برخوردار است.

قیمت: 1,110,250 - 1,175,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2207

جاروبرقی کنوود مدل VC2207 از امکاناتی نظیر کیسه‌ی قابل شست‌وشو، سری مخصوص گردگیری و نواحی با دسترسی مشکل، قابلیت جذب مایعات برخوردار است و دکمه کنترل روی دسته را ندارد.

قیمت: 1,025,000 - 1,149,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2727

جاروبرقی کنوود مدل VC2727 از امکاناتی نظیر نشانگر پر شدن پاکت، سری برس دار، سری نواحی با دسترسی مشکل و موتور 2200 وات برخوردار است.

قیمت: 1,165,000 - 1,179,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2778

جاروبرقی کنوود مدل VC2778 از امکاناتی نظیر قابلیت تنظیم برس اصلی در دو حالت فرش و زمین سفت، حالت پارک لوله، سری مخصوص درزها و مبلمان و موتور 2400 وات برخوردار است.

قیمت: 1,114,550 - 1,199,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC7050

جاروبرقی کنوود مدل VC7050 از امکاناتی نظیر 2200 وات قدرت موتور،فیلتر هپا و نشانگر پر بودن مخزن برخوردار است.

قیمت: 1,650,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2407

جاروبرقی کنوود مدل VC2407 از امکاناتی نظیر تنظیم قدرت مکش، سری مخصوص مبلمان، محفظه‌ی نگهداری اقلام همراه و حالت پارک لوله برخوردار است.

قیمت: 1,040,000 - 1,175,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2107

جاروبرقی کنوود مدل VC2107 از امکاناتی نظیر قابليت تنظيم قدرت مكش،نشانگر پربودن مخزن،قابليت پارك لوله، قدرت موتور 1800 وات و فیلتر هپا برخوردار است.

قیمت: 1,085,550 - 1,149,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC1807

جاروبرقی کنوود مدل VC1807 از امکاناتی نظیر قابليت تنظيم قدرت مكش، جايگاه قرارگيري اقلام همراه، قابليت تنظيم سري اصلي در دو حالت فرش / سطح سخت، قابليت پارك لوله، 1800 وات قدرت موتور برخوردار و  فاقد کنترل روی دسته جاروبرقی است.

قیمت: 1,071,367 - 1,119,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2477

جاروبرقی کنوود مدل VC2477 از امکاناتی نظیر سری با قابلیت پخش آب مناسب تمیز کردن کف‌پوش برس مخصوص فرش و موکت سری مخصوص پارکت سری مخصوص نواحی باریک ابزار تمیز کردن شیشه و 2000 وات قدرت موتور برخوردار و فاقد جذب مایعات، لوله تلوسکوپی و کنترل روی دسته جاروبرقی است

قیمت: 2,060,000 - 2,300,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC8800

جاروبرقی کنوود مدل VC8800 از امکاناتی نظیر قابلیت تنظیم سرعت متغیر، ضد آلرژی و 1950 وات قدرت موتور برخوردار است.

قیمت: 1,180,000 - 1,199,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2204

جاروبرقی کنوود مدل VC2204 از امکاناتی نظیر جايگاه قرارگيري اقلام همراه قابليت تنظيم قدرت مكش نشانگر پربودن مخزن قابليت پارك لوله و قدرت موتور 2200 وات برخوردار است.

قیمت: 1,066,550 - 1,149,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC1802

جاروبرقی کنوود مدل VC1802 از امکاناتی نظیر حالت پارك لوله جايگاه قرارگيري سري‌هاي جانبي، سری مبلمان و 1800 وات قدرت موتور برخوردار است.

قیمت: 1,070,000 - 1,119,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2205

جاروبرقی کنوود مدل VC2205 از امکاناتی نظیر کیسه‌ی قابل شست‌وشو و 2200 وات قدرت موتور برخوردار است.

قیمت: 1,135,000 - 1,149,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2785

جاروبرقی کنوود مدل VC2785 از امکاناتی نظیر قابليت تنظيم قدرت مكش نشانگر پربودن مخزن قابليت پارك لوله قابليت تنظيم برس اصلي در دو حالت فرش / زمين سخت، 2000 وات قدرت موتور، فیلتر هپا و فاقد کنترل روی دسته جاروبرقی برخوردار است.

قیمت: 1,133,050 - 1,199,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2105

قیمت: جاروبرقی کنوود مدل VC2105 از امکاناتی نظیر نشانگر پر بودن کیسه، 2100 وات قدرت موتور و فاقد کنترل روی دسته برخوردار است.

1,027,000 - 1,149,000 تومان

 

مشخصات و قیمت جاروبرقی کنوود مدل VC2479

جاروبرقی کنوود مدل VC2479 از امکاناتی نظیر قابليت جذب مايعات داراي فيلتر 6 مرحله‌اي قابليت اسپري آب دسته‌ي ارگونوميك چرخ‌هاي لاستيكي بزرگ قابليت تميزكردن شيشه و پنجره قابليت استفاده به همراه آب و مواد شوينده و قدرت موتور 2200 وات برخوردار است.

قیمت: 2,365,000 - 2,640,000 تومان

 

لینکهای مرتب با راهنمای خرید لوازم خانگی کنوود

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا