بهترین ماشین ظرفشویی

تاریخ انتشار: 4 سال پیش دسته بندی: راهنمای خرید ظرف شویی 13 دیدگاه
بهترین ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

بهترین ماشین ظرفشویی کدام است ؟ ماشین ظرفشویی چی بخریم ؟ راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ! به خواندن مقاله راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بپردازید و اطلاعات خود را در این زمینه غنی نمایید .

-در وهله اول هنگام خرید این وسیله باید به تعداد نفرات خانواده توجه کرد؛ به عنوان مثال یک ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره برای یک خانواده ۶ تا ۸ نفره و یک ماشین ظرفشویی ۴ نفره مناسب است.

-اکثر ماشین ظرفشویی های ارزان دارای مخزنی ازجنس پلاستیک و مدل های گران قیمت مخزنی از جنس فولاد ضد زنگ دارند .

آی.پی امداد اینجاست تا شما را با راهنمای خرید ماشین ظرفشویی آشنا کند .

تعمیرات ماشین ظرفشویی

سایمون اسلتر، مدیر تحقیقاتی در CR، می گوید: "بررسی ما نشان می دهد که پرداخت پول بیشتر برای یک ماشین ظرفشویی لزوما به این معنی نیست که دستگاه قابل اعتماد تر است." "و به طور کلی، ما متوجه شدیم که مصرف کنندگان بیشتر هزینه می کنند تا هزینه های تعمیرات را کاهش دهند"

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی
راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

-هنگام خرید توجه داشته باشید که اندازه قفسه ها با بشقاب ها ، عمق قابلمه ، کاسه و سایر ظروف هماهنگ باشد .

-بعضی مدل های ماشین ظرفشویی نیز دارای آسیابی مخصوص هستند که خرده های غذا را آسیاب کرده و همراه آب بیرون می فرستند. اما مدل های دیگری نیز هستند که فاقد این قابلیت هستند و باید حتماً ظروف را تمیز کرده و بعد در آن قرار داد. پس اگر حوصله تمیز کردن ظروف را ندارید به این مساله نیز توجه داشته باشید.

-برنامه های شست وشوی ظروف از موارد مهم دیگری هستند که هنگام خرید باید به آن توجه کرد.اکثر ماشین های ظرفشویی دارای برنامه سه گانه شست و شو هستند. برنامه سختی گیر آب، سیستم هوشمند ایمنی، برنامه شست و شوی سریع، معمولی، قوی، میوه و سبزیجات و… برخی از آنها هستند.

پس هنگام خرید توجه داشته باشید که از ماشین ظرفشویی خود چه انتظاری دارید تا با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنید

چند نکته مهم در رابطه با ظرفشویی :

ضد عفونی می کنند؟

ماشین های ظرفشویی معمولاً به خودی خود قابلیت ضد عفونی کردن ظروف را ندارند و احتیاج به یک ماده کمکی دارند، مگر اینکه موقع خرید، حواستان به این امکان ماشین ظرفشویی باشد. ماشین های ظرفشویی به خاطر داشتن امکان استریلیزه، ظروف را ضدعفونی می کنند؛ یعنی روی این دستگاه دکمه ای وجود دارد که با فشار دادن آن، حرارت آب به حدی بالا می رود که ظروف، استریلیزه می شوند. بین مشخصات بعضی ماشین های ظرفشویی، به عبارت «امکان شست و شوی بسیار داغ» بر می خوریم که آن هم به معنای استریلیزه کردن است. در بیشتر ماشین های ظرفشویی قابلیت استفاده از مواد سفید کننده و ضدعفونی کننده وجود دارد، اما اگر در کاتالوگ ماشین چنین چیزی نبود حتماً پیش از استفاده از این گونه مواد پرس و جو کنید.

نمک بریزید

می گویند نمک در تمیز شدن ظروف تاثیر بسیاری دارد؛ برای همین هم بیشتر استفاده کنندگان، همراه با مایع یا پودر ظرفشویی، مقداری نمک هم داخل دستگاه می ریزند. به تازگی نیز در بعضی از این ماشین ها جایی برای ریختن نمک در نظر گرفته شده تا هم ظرف ها تمیز شوند و هم کار مصرف کننده آسان شود. در کاتالوگ بعضی ماشین ها هم می بینیم که نوشته شده نیازی به استفاده از نمک یا ماده دیگری برای بهتر شسته شدن ظروف نیست. در این ماشین های ظرفشویی برای تمیزی بهتر ظروف، از سیستم «سختی گیر آب» استفاده می شود.

میوه هم می شورد یا نه؟

اگر از مغازه دارها بپرسید، می گویند همه ماشین های ظرفشویی میوه و سبزی می شویند و سبد میوه شوی هم دارند. خوب است بدانید این سبد میوه شوی که مغازه دارها از آن نام می برند، چیزی نیست جز همان طبقه اول ماشین ظرفشویی شما!در حقیقت آنچه یک ماشین ظرفشویی را از نظر شستن میوه از ماشین ظرفشویی دیگر متمایز می کند، قابلیت کار با آب سرد است؛ یعنی اینکه در ماشین ظرفشویی برنامه ای تعبیه شده باشد که با استفاده از آن بشود میوه ها را با آب سرد شست تا پلاسیده نشوندحتماً رعایت کنید.

-تا حد امکان از برنامه کوتاه مدت (کم مصرف) استفاده کنید. همچنین اگر ظرف ها را پیش از قرار دادن در دستگاه با یک دستمال تا اندازه ای پاک کنیم، امکان استفاده از برنامه کوتاه بیشتر است. اگر ظرف ها فقط کمی کثیف هستند از یک چرخه شست و شوی سبک استفاده کنید؛ زیرا در این روش به دلیل استفاده کمتر از آب گرم و کاهش زمان کار دستگاه، انرژی کمتری مصرف خواهد شد.

-حتی الامکان از ظرفیت کامل ماشین ظرفشویی استفاده کنید. تعداد ظرف ها تغییری در مصرف آب ماشین نمی دهد. پس بهتر است ظرف ها را در طول روز داخل ماشین جمع کنید و سپس یک بار در ساعات غیر اوج مصرف آن را به کار اندازید.

-از پودر ظرفشویی به اندازه لازم استفاده کنید؛ زیرا ریختن پودر زیاد، هیچ تاثیری در تمیز ترشدن ظرف نخواهد داشت.

-ظرف ها را مطابق دستورالعمل تولید کننده در ماشین قرار دهید، همه ردیف ها را پر کنید تا از آب و انرژی حداکثر استفاده بشود، اما این کار به گونه ای باشد که گردش آب به راحتی صورت گیرد تا ظرف ها کاملاً تمیز گردند.

-پیش از قرار دادن ظرف ها در ماشین، باقیمانده غذا را پاک کرده و مایعات را خالی کنید. بقیه کار را ماشین ظرفشویی انجام می دهد. اگر مجبور شدید که ظرف ها را پیش از گذاشتن در ماشین آب بکشید حتی الامکان از آب سرد استفاده کنید.

-اگر از یک منبع آب گرم ارزان قیمت برخوردار هستید؛ در صورت امکان آن را مستقیماً به ماشین ظرفشویی وصل کنید.

-دستگاه را حتی الامکان درساعت های اوج مصرف روشن نکنید.

-نظافت منظم، عمر دستگاه را افزایش داده و مصرف انرژی آن را کاهش می دهد.

-ماشین ظرفشویی را دور از یخچال قرار دهید، زیرا این دستگاه در هنگام کار حرارت تولید می کند و مصرف انرژی یخچال را بالا می برد.

-در صورتی که ماشین ظرفشویی شما سیستم خشک کن بدون گرما دارد از آن استفاده کنید. اگر دستگاهی دارید که قدیمی تر است و مجهز به این سیستم نیست، می توانید بعد از پایان شست و شو ظرفشویی را خاموش کنید و درب آن را باز بگذارید تا جریان هوا ظرف ها را خشک کند

جالب است بدانید مخترع ماشین ظرفشویی یک زن بوده!بله، یک خانم ثروتمند به نام «ژوزفین کوچران» ماشین ظرفشویی را در سال ۱۸۸۶اختراع کرد. این خانم به خاطر ثورت بی حد و حصرش مرتب در حال مهمانی دادن بود و در مهمانی های مفصلش بسیاری از ثروتمندان شرکت می کردند. اگرچه ظرف های کثیف باقیمانده از مهمانی های خانم کوچران را خدمه او می شستند، اما او اصرار داشت ظرف ها با سرعت بیشتری شسته شوند و ظروف کمتری هم حین شستن بشکنند. بالاخره خانم ثروتمند تصمیم خودش را عملی کرد و چون چنین دستگاهی تا آن زمان ساخته نشده بود، او شخصاً ساخت آن را به عهده گرفت. ماشین ظرف شویی خانم کوچران به شکلی طراحی شده بود که ظرف ها، فنجان ها و نعلبکی ها درون آن چیده می شدند، بعد به وسیله یک موتور، آب و ماده شوینده به ظروف اضافه می شد و ظرف ها شسته می شدند.دوستان خانم کوچران همه جا در مورد این ماشین صحبت کردند و به زودی سفارش های زیادی برای ماشین فوق به خانم کوچران رسید. او اختراع خود را در نمایشگاه جهانی شیکاگو در سال۱۸۹۳ به نمایش گذاشت و باعث تعجب خیلی ها شد.

ماشین ظرفشویی چی بخریم ؟

چند ماشین ظرفشویی برتر در بازار ایران

با ماشین ظرفشویی هایی که قصد داریم به شما معرفی کنیم، از توده ظرف های باقی مانده در سینک ظرفشویی تان خلاص شوید و به جای نگران بودن به کارهای مورد علاقه تان بپردازید. بنابراین به خواندن ادامه دهید و بهترین ماشین ظرفشویی را انتخاب نمایید ، تا خرید خوبی داشته باشید .

بهترین ماشین ظرفشویی بوش

قفسه های قابل انعطاف که 30% ظرفیت بارگذاری را افزایش می دهد، ریل های تلسکوپی که لغزش نرمی را برای تخلیه راحت تر و بارگذاری در هر سه سطح فراهم می کند، عمر طولانی قطعات ماشین، سنسور آکوا که از نشتی آب جلوگیری می کند، فیلتر با تمیزشدن اتوماتیک، مصرف کمتر مواد شوینده، شستشوی فوق سریع با برنامه واریو اسپید، سیستمی با قابلیت محافظت از ظروف شیشه ای و کریستال از ویژگی های این ماشین ظرفشویی بسیار محبوب می باشد. 36 ماه گارانتی دارد.

 • ماشین ظرفشویی بوش مدل Ascenta SHE3AR76UC ترکیبی از کیفیت بالا و قیمت مناسب

اگر کیفیت بالا و بی صدا بودن ماشین ظرفشویی برایتان مهم است و در عین حال نمی خواهید هزینه های گزاف پرداخت کنید و انتخاب شما ماشین ظرفشویی بوش است این مدل بهترین ماشین ظرفشویی بوش  خواهد بود. این ماشین ظرفشویی دارای قابلیت اسپری کردن با فشارهای مختلف می باشد. با این قابلیت، غیر قابل دسترس ترین گوشه ها نیز تمیز می شوند. در نتیجه دیگر نگران سوراخ های صافی یا الک ها نباشید. از دیگر مزیت های این دستگاه این است که ظرفیت آن 14 نفره می باشد. با این ظرفیت می توانید ظروف خود را بعد از یک مهمانی در تنها یک سیکل کامل بشویید.

 • ماشین ظرفشویی بوش مدل SHX3AR75UC

وقتی بشقابی تمیز به نظر می رسد به این معنا نیست که واقعا تمیز است. خوشبختانه این ماشین ظرفشویی گزینه ای برای ضدعفونی کردن ظرف ها و از بین بردن باکتری ها دارد که خیال شما را از تمیز بودن ظروف راحت می کند. همچنین امکان قفل کردن آب سرریز را دارد که اجازه نشت آب به بیرون را نمی دهد.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات بوش میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی ال جی

فناوری بخارشوی واقعی ظروف، بسیار کم صدا، سبد شستشوی هوشمند(Smart Rack)، صرفه جویی در انرژی،موتور اینورتر دایرکت، پانل کنترل لمسی، عیب یابی هوشمند از طریق دستگاه تلفن همراه، 10 سال گارانتی موتور ظرفشویی، 24 ماه گارانتی دارد.

 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل LDT9965BD – بی صدا و مدرن

اگر انتخاب شما ماشین ظرفشویی الجی میباشد به خواندن ادامه دهید تا بهترین ماشین ظرفشویی الجی را بشناسید . پوشش استینلس استیل و مشکی رنگ این مدل، آن را ضد اثر انگشت کرده و باعث می شود همیشه صاف و براق به نظر برسد. با وجود ژنراتور ایجاد بخار واقعی، به ندرت به شستن ظرف های خیلی کثیف قبل از قرار دادن آن ها در ماشین ظرفشویی، نیاز پیدا می کنید. همچنین ظروفی که در فر قرار داده اید و غذاهای زیادی به آن ها چسبیده اند، بدون مشکل تمیز خواهند شد. از دیگر مزیت های  جذاب آن این است که یک قفسه سوم دارد که ارتفاعش قابل تنظیم بوده و بهترین گزینه برای شستن فنجان های کوچک قهوه، ظروف بلند و یا ظروف نقره ای بزرگ می باشد. به علاوه، مجهز به تکنولوژی کاهش صدا بوده و در این محدوده قیمت یکی از بی صدا ترین ماشین ظرفشویی هاست.

 • ماشین ظرفشویی ال جی مدل LDF5545ST

اجازه دهید صفحه نمایش LED این ماشین ظرفشویی شما را در انتخاب بین 9 سیکل شستشو راهنمایی کند. ترکیب عملکرد 4 بازوی اسپری کننده پوشش دهی کامل ظروف را تضمین می کند. در نتیجه تمام کثیفی ها از روی ظروفتان پاک خواهند شد. در صورتی که می خواهید تعداد کمتری ظرف در ماشین لباسشویی قرار دهید و نمی خواهید آب اضافی مصرف شود، کافی ست گزینه "فقط بالا" را انتخاب کرده تا تمرکز شستشو را فقط یه یک بخش از دستگاه قرار دهید. با این کار در مصرف آب و برق صرفه جویی کرده اید.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات الجی میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی کیچن اید

 • ماشین ظرفشویی کیچن اِید مدل KDTM804ESS 24" – شسته شدن ظرف هایتان را ببینید

میخوام ماشین ظرفشویی کیچن اید بخرم ولی نمیدونم بهترین ماشین ظرفشویی کیچن اید کدام است ، پس به خواندن ادامه دهید ...

این مدل، یکی از صاف ترین و براق ترین ماشین ظرفشویی ها تا به امروز می باشد. علاوه بر پوشش استینلس استیل، دارای پنجره ای کوچک و لامپی در داخل است که می توانید ببینید ظرف ها چقدر تمیز می شوند. همچنین می توانید از گزینه "ProScrub" به معنی سایش بیشتر استفاده کنید تا دستگاه با استفاده از 40 اسپری کننده در جهات مختلف، ظرف هایی که خیلی کثیف هستند و چندین روز در سینک ظرفشویی شما در انتظار تمیز شدن بوده اند، با خیساندن یا تراشیدن کاملا تمیزشان کند. کار کردن با این ماشین لباسشویی شبیه رفتن به یک کارواش اتوماتیک است.

 • ماشین ظرفشویی کیچن اِید مدل KDFE104DSS – خشک کنندگی سریع

این ماشین ظرفشویی براق دارای دیگ استینلس استیل می باشد که گرما را به راحتی انتقال داده و به گردش در می آورد. درنتیجه عمل خشک کردن را سریع تر از دیگر ماشین ظرفشویی ها انجام می دهد. این ماشین ظرفشویی ضمن بی صدا بودن، دارای قفسه های قابل تنظیم و منعطف از لحاظ حرکتی ست که به شما اجازه می دهد ظروف با بدترین شکل نیز بتوانند در آن جا شوند. احتمالا بهترین ویژگی آن این است که آخرین سیکل شستشو از دمای 155 فارنهایت استفاده کرده و 99/99 درصد باکتری ها و کثیفی ها را از بین می برد.

بهترین ماشین ظرفشویی سامسونگ

فناوری WaterWall، استرلیزه کننده ظروف، شستشو با تاخیر زمانی،شستشوی نیمه ظرفیت، قابلیت جلوگیری از نشتی آب با سنسور مربوطه و 18 ماه گارانتی از جمله ویژگی های ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد.

ماشین ظرفشویی سامسونگ هم از لحاظ کیفیت و قطعات مصرفی از نوع خوبی برخوردار میباشد در ادامه بهترین ماشین ظرفشویی سامسونگ را به شما معرفی نموده ایم .

 • ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW80J7550US یک شستشوی بی صدا با از بین بردن لکه های سرسخت

با قابلیت انتخاب ناحیه شستشو، می توانید شدت شستشو را کنترل کرده و تنها با فشردن یک دکمه ظروفی مثل قابلمه ها و ماهیتابه ها را که شستنشان سخت است، به راحتی تمیز کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که در قفسه ی پایین شدت شستشو در سمت چپ زیاد باشد یا سمت راست. با این گزینه، ظروفی که غذا به آن چسبیده است (مخصوصا اگر در فر بوده و غذا روی آن خشک شده یا سوخته است) مورد هدف شستشوی بیشتر با فشار و دمای بالاتر قرار می گیرند. به علاوه، تکنولوژی "دیوار آب" با استفاده از آب، کثیفی ها را از روی ظرف ها پاک کرده و آن ها را کاملا تمیز می کند .

 • ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW80J3020UB 24-Inch – با اطمینان همه ظرف ها را در ماشین ظرفشویی جا دهید

اجازه ندهید ظروف بلند شما استفاده از ماشین ظرفشویی را برایتان محدود کنند. با استفاده از قفسه بالایی که قابل حرکت کردن است، بشقاب های بزرگ تا اندازه 14 اینچ رانیز می توانید در ماشین ظرفشویی قرار دهید و به این ترتیب تمام ظرف های شما شسته می شوند. همچنین می توانید شاخه های قفسه پایین را جمع کرده و برای ظرف های بزرگ و پهن جا باز کنید.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات سامسونگ میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی ویرپول

این ماشین ظرفشویی دارای رده مصرف انرژی A++، دارای سیستم ECo که در مصرف اب و برق صرفه جویی می کند،  برنامه شستشوی شب که بدون نور و کم سر و صدا عمل می کند، برنامه ضد باکتری، برنامه شستشو با تاخیر 24 ساعته و دارای برنامه نصف ظرفیت است و با برنامه Hygiene آبکشی از بالا انجام می شود و سیستم Power Clean در ان تعبیه شده است که شستشوی فوق العاده ای با بهره گیری از آب پاش های اضافه ارائه می دهد ( در ماشین ظرفشویی ویرپول 4 دوش اضافه برای این سیستم تعبیه گردیده است ) هم چنین برخورداری از سیستم Power Dry خشک کن اضافه در این دستگاه به سریعتر خشک کردن ظروف کمک می کند، برخورداری از سیستم سیستم بخارشو، که این ظرفشویی را تبدیل به یک برند محبوب در لوازم خانگی کرده است. 24 ماه گارانتی دارد.

ویرپول برند آمریکایی است که از کیفیت خوبی برخوردار است ، اما اینکه بهترین ماشین ظرفشویی ویرپول کدام است را در زیر برای شما شرح داده ایم .

 • ماشین ظرفشویی ویرپول مدل WDF760SADB Gold Series 49-Decibel دکمه را بزن و بقیه را به ماشین ظرفشویی بسپر

کنترل های دکمه ای دیگر قدیمی شده اند. به سراغ ماشین لباسشویی های مدرن تر با کنترل های الکترونیکی بروید. تنظیم کردن حالت شستشو در این ماشین ظرفشویی به سادگی حرکت دادن انگشت هایتان بر روی پنل کنترل الکترونیکی و فشار دادن چند دکمه برای شروع سیکل شستشو است. همچنین، چراغ نشانگر چشمک زن آن، به آشپزخانه شما نور آبی تسکین دهنده ای می بخشد.

 • ماشین ظرفشویی ویرپول مدل WDT720PADM – شستشوی سریع با قیمت عالی

بهترین ماشین ظرفشویی برای خانواده های پر جمعیت. مطمئن باشید ظرف ها و مخصوصا ظروف نقره ای تان کاملا تمیز تحویل داده می شوند. سیستم اسپری کردن مایع شوینده توسط دو بازوی بالایی و پایینی تمیزکننگی بیشتر ظروف را به دنبال دارد. این ماشین ظرفشویی دارای 5 حالت شستشوست که آپشن ها متنوعی به شما ارائه می دهد. مانند حالت شستشوی 1 ساعته که شستشویی سریع انجام می دهد. به علاوه، پوشش  استینلس استیل تک رنگ آن نمای زیبایی به آشپزخانه تان می دهد.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات ویرپول میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی مایتگ

 • ماشین ظرفشویی مایتگ مدل MDB4949SDM – بهترین برای حمل و نقل های طولانی

درون و بدنه بیرونی این ماشین ظرفشویی بسیار محکم می باشد. سرتاسر این مدل از جنس استینلس استیل براق ساخته شده است. چسبنده ترین غذاها نیز در مقابل خرد کننده های 4 لبه آن دوام نمی اورند. با این ماشین ظرفشویی دیگر نیاز به پاک کردن غذا های باقی مانده بر روی ظرف ها ندارید. همچنین اگر نگران تعهد مالی خود هستید، باید بدانید که وارانتی 10 ساله این دستگاه شما را حمایت خواهند کرد.

بهترین ماشین ظرفشویی هیتاچی

این ماشین ظرفشویی ژاپنی بقایای مواد غذایی را از ظروف با استفاده از بخار فوق العاده خوب با قطر قطره آب 1.5 نانومتر (یک میلیاردم یک متر) کاهش می دهد. سپس پس مانده را با اسپری کردن آب تحت فشار بالا به ترتیب از نازل در بالا، پایین سمت راست و پایین سمت چپ می شوید؛ در نتیجه توانایی تمیزکاری عالی، دستگاه از 9.8 لیتر آب استفاده می کند، حداقل مقدار آب در صنعت، برای شستن 60 ظروف و یا ظروف برای 7 نفر استفاده می شود. نانو تیتانیوم که اثر دئودورانت دارد نیز برای بهبود پاکیزگی بیشتر استفاده می شود.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات هیتاچی میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هیتاچی در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی الگانس

ویژگی های این ماشین لباسشویی عبارتند از: استرلیزه کردن ظروف با شستشو در دمای 80 درجه، دارای 3 آبفشان جهت پوشش نقاط کور دستگاه، قابلیت تا کردن سبد پایین برای شستشوی ظروف بزرگتر و قابلمه، نشانگر کسری نمک و مایع، سبد آسانسوری، برنامه نصف ظرفیت، برنامه میوه شور، صفحه نمایش LCD با نمایشگر لمسی، برنامه تعویق شست و شو، قفل کودک، قابلیت تنظیم دما، قابلیت اضافه کردن ظروف در حین شستشو، سیستم عیب یاب اتوماتیک، 24 ماه گارانتی.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات الگانس میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی دوو

گرید انرژی +++A، تنظیم سبدهای شستشو، برخوردار از سیستم تاخیر زمانی شسشتو، سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف، گارانتی 2 ساله از امکانات ماشین ظرفشویی دوو می باشد.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات دوو میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی هاردستون

برخوردار از کنترل پانل، سبدهای شستشوی متنوع برای قاشق و چنگال و ظروف بزرگتر، پرقدرت، سیستم عیب یاب هوشمند از امکانات ماشین لباسشویی هاردستون می باشد. 18 ماه گارانتی دارد.

 

بهترین ماشین ظرفشویی بکو

سیستم شستشوی بی بو، ضد باکتری، خاموش کننده خودکار، برخورداری از 4 آبپاش که در جهت های مختلف شستشو را ارائه می دهند، قابلیت شستشو با تاخیر زمانی، بسیار کم صدا، سیستم aqua sensor، لامپ UV ، از امکانات این ماشین ظرفشویی ترکیه ای است. گارانتی 24 ماه دارد.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات بکو میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی مجیک

ماشین ظرفشویی مجیک کره ای دارای برنامه شستشوی میوه و سبزیجات، خاموش کننده خودکار، کم مصرف، سیستم خشک کن میعانی که پس از خشک کردن ظروف لکه باقی نمی گذارد و 1 سال گارانتی دارد.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات مجیک میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی میدیا

سیستم خود تمیز کن، شستشو با تاخیر زمانی، گرید انرژی A+، از امکانات ظرفشویی میدیا می باشد. 18 ماه گارانتی دارد.

بهترین ماشین ظرفشویی ایندزیت

شستشو با تاخیر زمانی تا 24 ساعت، سیستم قطع کننده آب خودکار در صورت نشتی، کم صدا، عیب یاب هوشمند، 24 ماه گارانتی از امکانات ماشین ظرفشویی ایندزیت می باشد.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات ایندزیت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی اسنوا

برخوردار از 3 کشو برای قرار گیری ظروف که هر کشو دارای آبپاش جداگانه ای می باشد، پس از شستشو روی ظروف ایجاد لکه نمی کند، سیستم عیب یاب هوشمند، شستشو با تاخیر زمانی، گرید انرژی ++A و 24 ماه گارانتی از ویژگی های این ماشین لباسشویی تولید ایران است.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات اسنوا میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در تهران بهره مند شوید .

بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما

این ماشین ظرفشویی ساخت ایران دارای سیستم خشک کن است و 5 برنامه شستشوی متنوع در آن تعبیه شده است دو برنامه شستشوی اقتصادی و شستشوی سریع در آن تعبیه شده که در مصرف آب و برق صرفه جویی می شود و هم چنین از قابلیت خیساندن ظروف قبل از شستشو برخوردار است ، آلارم اعلام خطای سیستم نیز در صورتی که در ماشین مشکلی پیش بیاید فعال می شود و کد خطا را در نمایشگر نمایان می کند اگر در هنگام کارکرد ماشین ظرفشویی برق قطع شود حافظه شروع مجدد بعد از اتصال برق شسشتو و برنامه اجرایی را از سر می گیرد ، در صورتی که تعداد ظروف کم باشد می توانید از نصف ظرفیت (Half Load) استفاده کنید.

توجه : شما عزیزان برای تعمیرات پاکشوما میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران بهره مند شوید .

کم مصرف ترین ماشین ظرفشویی

برندهای سامسونگ و الجی در این زمینه بهترین گزینه هستند.

ارزان ترین ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی رومیزی سام SAM DW-T1305 W با قیمت 1,070,000 تومان ارزان ترین ماشین ظرفشویی بازار است.

گران ترین ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش Bosch SMS88TI01M با قیمت 13,460,000 تومان گران ترین ماشین ظرفشویی می باشد.

بهترین گارانتی ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی بوش از بهترین گارانتی در بین برندهای مختلف برخوردار است.
میزان رضایت مندی مشتریان
در نظر سنجی بین سالهای 2007 تا 2017، ماشین لباسشویی ویرپول و بوش بالاترین میزان رضایت را از کاربران جلب کرده اند.

مجموعه آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی را تحت پوشش قرار داده است .

بهترین مارک ماشین ظرفشویی رومیزی چیست ؟

درهنگام خرید ماشین ظرفشویی اولین نکته ای که باید به آن دقت کنید اندازه دستگاه است که این نکته بر اساس تعداد اعضای خانوداه و میزان مصرف درطول روز تعیین میگردد.اما سوالی که همیشه برای عموم مردم در خرید ماشین ظرفشویی ایجادمیشود این است که چه مارکی بهتر است؟در این مقاله میخواهیم درباره ماشین ظرفشویی رومیزی صحبت کنیم پس باید به سوال بهترین مارک ماشین ظرفشویی رومیزی چیست پاسخ دهیم.

برای اینکه جواب این سوال را دهیم باید ویژگی های بهترین مدل ماشین ظرفشویی رومیزی را برای شما شرح دهیم تا شما در برند مورد نظر به دنبال این ویژگی های باشید.

اگر قیمت برندهای متفاوت را در انتخاب بهترین برند ماشین ظرفشویی در نظر نگیریم باید بگوییم که میزان مصرف انرژی دستگاه اولین و مهم ترین نکته برای تصمیم گیری است زیرا کم بودن میزان مصرف انرژی هم از هزینه های شما کم میکند و هم موجب صرفه جویی درمصرف انرژی میشود.

دقت به نمایندگی تعمیرات و خدمات برندمورد نظر چیزی است که باید در هنگام خرید هر یک از لوازم منزل به آن توجه کنید.

باید بدانید که بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی دارای مخزن از جنس فولاد ضد زنگ هستند نه پلاستیک اما قاعدتا هزینه ی بیشتری نیز در قبال آن پرداخت شود.همچنین برای اینکه بتوانید بهترین نوع ماشین ظرفشویی رومیزی را انتخاب نمایید باید به قفسه ها آن توجه کنیدکه با اندازه ظروف شما سازگاری داشته باشند.

ماشین ظرفشویی رومیزی که میخواهید خریداری کنید را بررسی کنید که برنامه های کاربردی برای شما را دارا باشد درنظر داشته باشید که مدلی که برنامه های اضافه ای که برای شما کاربردی ندارد را دارند فقط هزینه ی شما را بالا میبرد.

همچنین قابل تنظیمبودن ارتفاع سبد از ویژگی های مهمی است که ماشین ظرفشویی خوب باید آن را دارا باشد به خصوص ماشین ظرفشویی رومیزی به دلیل حجم کم.ممکن است شما بخواهید ظرفی را داخل دستگاه قرار دهید که حجم زیادی بخواهید مانند قابلمه در اینصورت نیاز دارید که قفسه ها را تنظیم کنید تا ظرف در دستگاه قرار گیرد.

قبل از خرید ماشین ظرفشویی جای دستگاه در منزل را مشخص کنید و در هنگام انتخاب ماشین ظرفشویی مورد نظر در نظر داشته باشید که دستگاه در محل به راحتی قرار بگیرد.

در واقع میتوان گفت بهترین مارک ماشین ظرفشویی رومیزی مارکی است که با هزینه ای که شما در نظر دارید دارای کارایی بالا با توجه به نیاز های شما و ظاهری زیبا با توجه به سلیقه شما و از همه مهم تر دارای ویژگی هایی که در بالا به آن ها اشاره شد باشد.

13 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
رویا 12 تیر 1399

سلام برای خرید یک ماشین ظرفشویی 14 نفره آسیاب مواد غذایی داشته باشه دوش بالا نیز داشته باشه استلیر شست شوی سبزی هم داشته باشه. مطمئن ترین مارک چی هست با تشکر

پاسخ دادن
  avatar
  فرهان 02 مرداد 1399

  سلام وتشکراز مطالب مفیدتون درباره ظرفشویی ارچلیک میشه بگید نقاط ضعف وقوتش چیه تشکراز شما

  پاسخ دادن
avatar
ناشناس 04 تیر 1399

ماشین ظرفشویی ژنوا چه جورجنسی هس

پاسخ دادن
avatar
فاطمه 19 خرداد 1399

نظرتون راجب ماشین ظرفشویی کروپ چیه؟

پاسخ دادن
avatar
سميرا 06 اردیبهشت 1399

سلام من ي ماشين لباسشويي فول امكانات ميخوام از بهترين جنس و كيفيت و همچنين وجود تمامي قطعاتش در ايران جهت بروز مشكل؟؟؟

پاسخ دادن
avatar
فرزانه میرنیا 27 بهمن 1398

ماشین ظرفشوئ سام خوبه از همه لحاظ من یک ظرفشوی رو میزی کار خوب میخوام فقط شستشوی تمیز وبی صدا قیمت مناسب

پاسخ دادن
avatar
ناشناس 27 شهریور 1398

سلام نظرتون نسبت به ماشين ظرفشويي شارپ چطوره

پاسخ دادن
avatar
ناشناس 15 مرداد 1398

ماشین ظرفشویی دوو از نظر کاری چه جوریه؟ میشه لطفا راهنماییم کنید . چون در حال حاضر قیمتش مناسب تره .

پاسخ دادن
avatar
نرگس 31 فروردین 1398

سلام وقتتون بخیر برای خرید ماشین ظرفشویی 14نفره بوش کدوم مدل از همه کارایی بهتر داره من مدلی میخوام آسیاب مواد غذایی داشته باشه احتیاج به تمیز کردند ظروف قبل از شستشو نباشه وسبزی ومیوه همه بشوره و ظروف رو هم استریل کنه

پاسخ دادن
avatar
نرگس بلوکی 31 فروردین 1398

سلام وقتتون بخیر برای خرید یک ماشین ظرفشویی 14 نفره که آسیاب مواد غذایی داشته باشه چون حوصله تمیز کردن ظرفها رو ندارم ودوش بالا نیز داشته باشه و استلیر و شست شوی سبزی هم داشته باشه

پاسخ دادن
avatar
علی 07 اسفند 1397

ممنونم بابت راهنماییتون

پاسخ دادن
  avatar
  وحید 08 اسفند 1398

  سلام میتونید در مورد کارایی و کیفیت ماشین ظرفشویی هایسنس منو راهنمایی کنید که چه جوری؟؟

  پاسخ دادن
avatar
ایزدیان 13 تیر 1397

از دوستان خواهش میکنم تحت هیچ شرایطی لوازم خانگی با ضمانت نیکان طلایی را نخرند چون 4 سال است من پول میدهم و اینها تکنسین می فرستند ولی هنوز ظرفشویی ایندزیت من خراب است و ظرف ها را نمی شوید.

پاسخ دادن
پیشگیری از ویروس کرونا