logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی
دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی ، نمادهای شستشو در لباسشویی کندی و هر آنچه نیاز است از لباسشویی کندی بدانید را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا کمتر به تعمیر لباسشویی کندی نیازمند شوید . همچنین لازم است بدانید که برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات کندی میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید . برند کندی توسط برادران فوماگالی در سال ۱۹۴۵ به وجود آمد. این برند ایتالیایی اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک را در صنعت لوازم خانگی با برند کندی وارد بازار کرد. این برند با موفقیت در فروش و کسب رضایت مشتریان خود با استقبال مردم سراسر جهان رو به رو شده است. برند کندی به وسیله ارائه طرح های جدید و به روز توانسته است که تا به امروز که ۷۰ سال از افتتاح این برند می گذرد، تمام لوازم خانگی را در مدل های مختلف اعم از ماشین لباسشویی کندی ، خشک کن کندی، ماشین ظرفشویی کندی ، ماکروفر، اجاق گاز، جاروبرقی و فرهای توکار را با بالاترین کیفیت، مطابق با استاندارد های اروپا روانه بازار جهانی کند. لوازم خانگی کندی از سال 1395 وارد ایران شده است و محبوبیت زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده است. خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی کندی و ماشین لباسشویی کندی را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی استاندارد روانه بازار مصرف ایران کند.

کلیدهای کنترلی که بر روی ماشین لباسشویی کندی قرار دارند ، چه کاری انجام می دهند؟

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به کلیدهای کنترلی بر روی لباسشویی کندی میپردازیم . هر کدام از کلید ها را با یکی از حروف الفبای انگلیسی نام گذاری کردیم تا توضیح داده شود که هر کدام از کلیدها دقیقاً چه کاری انجام می دهد. علامت A: این علامت نشان دهنده دستگیره درب لباسشویی کندی است که با قرار دادن انگشتان بر روی دستگیره درب و فشار دادن آن می توان درب را باز کرد. علامت B: این علامت نشان دهنده هشدار امنیتی درب لباسشویی کندی است که وقتی درب ماشین لباسشویی بسته باشد و لباسشویی روشن باشد، این چراغ نور می دهد و روشن می شود. وقتی کلید روشن/ توقف زده شود و درب بسته باشد، این چراغ چشمک می زند. علامت C: این علامت نشان دهنده کلید روشن کردن/ متوقف کردن است. اگر دستگاه در حال کار باشد و این کلید را بزنید دستگاه متوقف می شود و اگر دستگاه خاموش باشد و این کلید را بزنید، دستگاه روشن می شود. علامت D: این علامت نشان دهنده کلید شست و شوی سریع است. با فشردن این کلید حالت شست و شوی سریع را می توانید انتخاب یا حذف نمایید. با فشردن این کلید زمان شستشو حداکثر تا 50 دقیقه کاهش می یابد. علامت E: این کلید برای حالت مراقبت از حساسیت و آلرژی برای شستشوی لباس های کتان و نخی و ترکیبی به کار می رود. بهتر است لباس های نازک و لباس های کودک را با استفاده از این برنامه بشویید. با فشردن این کلید نرمی و لطافت لباس هایتان حفظ می شود. علامت F: این کلید برای از بین بردن لکه ها برای البسه کتان  و نخی مورد استفاده می گیرد. این حالت بر روی دمای انتخابی و حالت مکانیکی درام تاثیر می گذارد. علامت G: این کلید برای تاخیر در زمان آغاز شستشو به کار می رود و می تواند زمان شروع شستشو را تا 3، 6 یا 9 ساعت به تعویق بیندازد. برای تنظیم تاخیر در در شروع شستشو مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید: برنامه را انتخاب نمایید.(دراین حالت چراغ هشدار چشمک می زند) کلید شروع تاخیر را فشار دهید.( باز هم چراغ هشدار امنیتی چشمک می زند) کلید شروع/توقف را فشار دهید تا زمان تاخیر در شستشو آغاز شود و در این حالت چراغ هشدار چشمک نمی زند و روشن می ماند. پس از تمام شدن زمان تاخیر دستگاه خودش شروع به کار می کند. علامت H: کلیدی که سرعت چرخش را تنظیم می نماید. سرعت چرخش برای حذف کردن مقدار قابل توجهی آب از چرخه شستشو بسیار مهم است. با فشردن این کلید، می توان سرعت چرخش را کاهش داد اما نمی توان از ماکزیمم سرعت برنامه مورد نظرتان که به صورت اتوماتیک تعیین می شود سرعت را بیشتر کرد. علامت I: این علامت نشان دهنده چراغ هشدار دهنده سرعت چرخش است. وقتی برنامه ای را انتخاب می نمایید، ماکزیمم سرعت چرخش به همراه این چراغ نمایش داده می شوند. با کاهش سرعت و انتخاب سرعت های پایینتر این چراغ هشدار ادامه پیدا کند. علامت L: این علامت نشان دهنده چراغ هشدار برای زمان باقیمانده تا پایان شستشو است. این چراغ برای مدیریت زمان و آگاه کردن شما از زمانی که تا پایان شستشو باقی مانده است، به کار می رود. چراغ هشدار 90: زمان باقی مانده بالای 60 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 60: زمان باقی مانده کمتر از 60 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 30: زمان باقی مانده کمتر از 30 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 15: زمان باقی مانده کمتر از 15 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار توقف/STOP: پایان برنامه شستشو

مشخصات لباسشویی کندی

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به مشخصات لباسشویی کندی میپردازیم . لباسشویی کندی انواع و مدلهای مختلفی دارد که دارای ظرفیت، عمق،سرعت چرخش و کلاس انرژی و زمان تاخیر متفاوتی از یکدیگر هستند. ظرفیت انواع لباسشویی کندی 7، 8، 9 و 10 کیلوگرم  با عمق 520 و 540 میلی متر و ماکزیمم سرعت چرخش 1400، 1500 و 1600 دور در دقیقه است و دارای کلاس انرژی A و B با ظرفیت خشک کردن 5 تا 6 کیلوگرم است.

چگونه در بین انواع لباسشویی های کندی انتخاب کنیم ؟

هنگام انتخاب ماشین لباسشویی کندی مناسب برای نیازهای شما باید عوامل مختلفی مورد توجه قرار گیرد. این شامل اندازه، ظرفیت بار، کلاس انرژی و در دسترس بودن برنامه ها یا توابع خاص است. برای بسیاری از مردم، یکی از عوامل مهم در انتخاب ماشین لباسشویی کندی می تواند کم جا گرفتن آن باشد، زیرا آنها برای لباسشویی فضای مناسبی ندارند و باید ماشین لباسشویی را در آشپزخانه یا نزدیک اتاق خواب قرار دهند. دیگران ممکن است عادت داشته باشند، یا ممکن است لازم باشد، شستشو را در شب یا شبانه انجام دهند؛ در این حالت، انتخاب ماشین لباسشویی آرام و بی سر و صدا، بدون ایجاد مزاحمت برای همسایگان، یک زندگی مسالمت آمیز را تضمین می کند. برای داشتن یک ماشین لباسشویی کندی بی سر و صدا ضروری است که لباسشویی کندی موتور اینورتر داشته باشد که دارد. ماشین های لباسشویی کندی که موتور اینورتر دارند، ویژگی ها و مزایای زیر را دارند. مشخصه ویژگی ماشین های شستشو با اینورتر، همانطور که گفتیم، بی سرو صدا بودن آنها است. موتورهای اینورتر با انجام کار کمتر، لرزش کمتر و نویز کمتر، فاز شستشو و چرخش را بی سر و صدا فراهم می آورند. ماشین های شستشو با اینورتر زمانی که کار می کنند نشان می دهند که بهترین از نوع خود هستند. موتور لباسشویی کندی حداکثر قدرت را با حداقل مصرف برق و همچنین با بالاترین کلاس بهره وری انرژی A +++  فراهم می کند. خراب شدن قطعات مکانیکی ماشین لباسشویی های قدیمی باعث می شود که ماشین لباسشویی کندی در طرح و فناروی روز دنیا قابل اعتماد، با دوام و جلوگیری از نیاز به نگهداری مکرر باشد. اگر چه ماشین های شستشو با موتور اینورتر برای خرید گران تر هستند، هزینه های اضافی به راحتی با صرفه جویی در مصرف انرژی و عملکرد با کیفیت بالا بازپرداخت می شود. برچسب انرژی چیست و چه معنایی دارد؟ برچسب انرژی اطلاعاتی در مورد مصرف انرژی یک دستگاه الکتریکی می دهد تا مصرف کنندگان بتوانند تصمیم بگیرند که کدام بهترین مدل برای خرید است. طبق مقررات اروپایی، برچسب انرژی باید بر روی دستگاه الکتریکی نمایش داده شود. اطلاعات زیر بر روی برچسب انرژی داده می شود:

 • نام تجاری و مدل سازنده
 • کلاس انرژی(A,A+,A++,A+++)
 • مصرف در کیلووات (کیلووات)
 • مصرف انرژی برای عملکرد معمول دستگاه (به عنوان مثال چرخش برای ماشین لباسشویی)
 • مشخصات فنی دیگر مشخص شده در نمادها و پیکوگرام ها (ظرفیت بار، مصرف آب، سطح سر و صدا، و غیره)

کلاس های انرژی ماشین لباسشویی کندی :

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به کلاسهای انرژی لباسشویی کندی میپردازیم . کلاس های انرژی به 7 سطح تقسیم می شوند که ارزش آنها به صورت حروف A تا G بیان می شود. این بر روی برچسب با استفاده از رنگ نمایش داده می شود، که در آن سبز حداکثر کارایی را نشان می دهد، در حالی که قرمز نشان دهنده بدترین سطح عملکرد است. کلاس هایی که بهترین صرفه جویی را در انرژی دارند، کلاس A+,A++,A+++ هستند، اما همه لباسشویی های دنیا نمی توانند به دلایل فنی به کلاس A+++ برسند. در طبقه A+++ یک عدد به همراه علامت نشان داده شده می شود که صرفه جویی انرژی اضافی توسط دستگاه A+++ را نسبت به سایر دستگاه های مشابه در یک تفاوت کلاس (به عنوان مثال A +++ -20٪) نشان می دهد. سطوح مصرف را به دقت مطالعه کنید و آنها را به هزینه خرید مرتبط کنید. به یاد داشته باشید که خرید آخرین مدل با بهره وری انرژی بالا می تواند تفاوت قابل توجهی را در قبض برق و آب خود داشته باشد.

نمادهای شستشو لباسشویی کندی :

همه لباس ها دارای برچسب های مراقبتی هستند که نشان می دهد که چگونه لباس ها شسته می شوند. لطفا اطمینان حاصل کنید که این برچسب را می خوانید و دستورالعمل های شستشو را دنبال می کنید. بیایید ببینیم که هر کدام از نمادها به چه معنا هستند و چگونه به برنامه های شستشو مربوط می شوند. بیایید با اصول اولیه شروع کنیم: شستن لباس به درستی عمر پارچه و ماندگاری آن را افزایش می دهد. هر برچسب دارای تعدادی نماد مختلف است که بهترین شستشو و مراقبت از لباس را توصیه می کند. اگر لباس از مواد مختلف ساخته شده باشد، توصیه می شود که دستورالعمل برای پارچه های ظریف تر را دنبال کنید.

نمادهای اصلی لباسشویی کندی

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای اصلی لباسشویی کندی میپردازیم . برچسب های مراقبت نمادهای مختلفی را نشان می دهند که با روش های مختلف شستشو مرتبط هستند . تشتک: شستشو با آب دایره: با خشک کن تمیز کردن مثلث: سفید کننده مربع: خشک کردن اتو: اتو کردن

نمادهای شستشو با آب

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای شستشو با آب میپردازیم . علامت های زیر نشان دهنده شستشوی دست یا شستشو در ماشین لباسشویی می باشند و می توانند با یکدیگر ترکیب شوتد تا اطلاعات بیشتری در اختیار عموم قرار دهند. نکته مهم: خط همیشه نشان دهنده نیاز به شستن به یک روش نرم و آرام است. تشتک با X: در آب شستن نکنید. تشتک: شستشوی دستی یا شستشو در ماشین لباسشویی خط با تشتک: خط نشان می دهد شستشو با سرعت کم، با برنامه های آرام (شستشو در دمای پایین و چرخش کوتاه). تشتک با دست: شستشو دستی، شستشو طبيعي و چرخش آرام. تشتک + شماره: در ماشین لباسشویی شستشو شود و شماره داخل تشتک حداکثر دمای آب را نشان می دهد. نمادهای شستشو خشک در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای شستشو خشک لباسها میپردازیم . نمادهای زیر مربوط به شستشوی خشک می باشند و می توانند با یکدیگر ترکیب شوند تا اطلاعات بیشتری در اختیار عموم قرار گیرند. دایره با X: شستشوی خشک ممنوع است . دایره: شستشوی خشک با انواع حلال ها دایره + خط: برای احتمال تنگ و باریک شدن لباسها آنها را با دقت شستشو دهید. دایره + A: شستشو با تمام حلالها کاربرد دارد. حلقه + F: شستشو با هیدروکربن ها و فلوئور تری کلروئن. دایره + P: شستشو با پرچلور اتیلن، حلال های کلر و مواد نفتی. دایره + P اما با احتیاط بیشتر در شستشو. نمادهای سفید کننده در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای سفید کننده لباسها میپردازیم . مثلث با X: سفید کننده نیست . مثلث: لباس سفید با هر سفید کننده ای مثلث + Cl: لباس سفید با محصولات کلر     نمادهای خشک کردن در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای خشک کردن لباسها میپردازیم . نمادها با استفاده از نقاطی که ممکن است درون دایره ظاهر شوند، مشخص می شوند: یک نقطه نشان دهنده خشک شدن برنامه به صورت آرام و ظریف است؛ دو نقطه نشان دهنده خشک شدن طبیعی است. مربع: لباس که می تواند در خشک کن خشک شود. مربع با X: لباس که نمی تواند در خشک کن خشک کن.     نمادهای اتو در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای اتو لباسها میپردازیم . نمادها با استفاده از نقاطی که ممکن است در داخل اتو ظاهر شوند مشخص شده اند. اتو: لباس می تواند کشیده شود. آهن + 1 نقطه: حداکثر دمای 110 درجه سانتیگراد، ترجیحا بدون بخار. اتو + 2 نقطه: حداکثر دما 150 درجه سانتی گراد اتو + 3 نقطه: حداکثر دمای 200 درجه سانتی گراد اتو + 1 نقطه: از اتو استفاده نکنید   آیا نمادهای برچسب لباس ها به ما در انتخاب برنامه شستشوی صحیح کمک می کنند؟ برچسب های مراقبتی در لباس ممکن است مشخص کنند کدام تنظیمات مناسب هستند، مثلا: چرخش درام، سرعت چرخش و درجه حرارت را تعیین کنند. هنگام شستن لباس ها لازم است که به نمادها مراجعه شود و اگر خط زیر نماد تشتک باشد به مفهوم آن مراجعه شود و برنامه ایده آل برای استفاده را که نشان می دهد، استفاده شود. شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی برندهای دیگر و مشاهده ارور لباسشویی میتوانید کلیک نمایید .

107 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. اکبری 07 خرداد 1401

  سلام. وقت خوش. لطفا دفترچه راهنمای کندی مدل C 455 XT رو برای من هم ارسال بفرمایین. یک دنیا تشکر

  پاسخ دادن
 2. حبیب 27 فروردین 1401

  سلام . من ماشین لباسشویی کندی مدل c455xt دارم لطفا دفترچه راهنمای ان را برایم ارسال کنید. ممنون

  پاسخ دادن
  مهدی 03 اسفند 1400

  سلام. ماشین لباسشویی کندی قدیمی مدل c455xt بخوایم تایم شست شو رو بیاریم پایین به چه صورته؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 04 اسفند 1400

   سلام، برنامه 11 کوتاهترین برنامه است

   پاسخ دادن
  مریم 11 بهمن 1400

  اصلا ماشین لباسشویی خوبی نیست زمان شستشو چندساعت طول می‌کشه و نمایشگر زمان انتخاب شستشو یا زمانی که از شستشو باقیمانده نداره بیچاره می‌کنه ادمو

  پاسخ دادن
  زهره 23 دی 1400

  شستشوی 20 دقیقه ایش 2 ساعت طول میکشه. نه میشه ماشین رو خاموش کرد نه چیزی باید 2 ساعت واستی تا بشوره

  پاسخ دادن
  ابراهیم بخشی 20 آذر 1400

  من چکونه میتوانم دفترچه راهنما واسه لباسشویی کندی مدل cb52tتهیه کنم اخه خوب شستوشو نمیتونم بکنم

  پاسخ دادن
  احمد 11 آذر 1400

  سلام دفترچه فارسی ظرفشویی مدل cdp6654 را از کجا تهیه کنیم

  پاسخ دادن
  mm 20 مهر 1400

  سلام و وقت بخیر ایرادی ک به لباس شویی وارد ست : مشخص نمیشود دور اخر ابکشی چه موقع می باشد تا بتوان از نرم کننده استفاده کرد. شخصا ده دقیقه اخر چشمم به لباس شویی بوده تا زمان مورد نظر رو متوجه شوم پیشنهاد میکنم در دفترچه راهنما مشخص فرمایید ممنون

  پاسخ دادن
  ریبوار احمدی 15 مهر 1400

  سلام دفترچه راهنمایی لباسشویی کندی مدل cb 52t ممنون ایمیل کنید

  پاسخ دادن
  مهدی صالحی 24 شهریور 1400

  سلام لطفا دفترچه راهنمای فارسی کندی cb63tr رو هم تو سایت قرار بدین ممنون

  پاسخ دادن
   مهسا یکانی 18 مهر 1400

   سلام ببخشید لباس شویی ماهم مثله ماله شماس درش خراب شده نمیتونیم پیدا کنیم شما جایی کسی سراغ دارین

   پاسخ دادن
  دهقان 23 شهریور 1400

  سلام مطالب خوب بود فقط برنامه شستشو ماشین نداره. من ماشین کندی cn541t دارم ودفترچه ش رو ندارم اصلا کارکردن باهاش رو بلد نیستم . نمی دونم برای شستن لباسها چه درجه ای رو انتخاب کنم میشه برنامه ش رو برام بفرستید ممنون

  پاسخ دادن
  رحیمی 27 خرداد 1400

  سلام. وقتتون بخیر. لباسشویی کندی مدل C455 XT دارم. دفترچه راهنمای این مدل رو چطور میتونم تهیه کنم.

  پاسخ دادن
   کریمی 04 تیر 1400

   سلام لباسشویی CE 439 Tدارم آب رو تخلیه نمیکنه پمپش رو باز کردم مستقیم زدم به برق میچرخه ولی یکسره نمیچرخه انگار کمی گیر داره البته ارمیچرش مغناطیسیه به نظر شما این گیر طبیعیه . چرا آب رو تخلیه نمیکنه .به خاطر این مورد خشک کن هم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 05 تیر 1400

    سلام، داخل موتور پمپ و پروانه بررسی شود تا گرفتگی نداشته باشد و همچنین فیلتر کف هم تمیز شود و اگر خشک کن کار نمیکنه، باید تاخو و یا خازن موتور بررسی شود.

    پاسخ دادن
   حامد بیگلری 15 مرداد 1400

   سلام لطفا دفترچه راهنمای استفاده ماشین لباسشویی کندی مدلci486xtرا برایم ارسال بفرمایید.قبلا از زحمات شما سپاسگزارم

   پاسخ دادن
   محمد 14 بهمن 1400

   سلام دفترچه راهنمای این مدل رو پیدا کردین!!؟؟

   پاسخ دادن
  رفعتی 01 خرداد 1400

  سلام و خداقوت ماشین لباسشویی کندی مدل GVP-1409TC3S بعد از یک هفته از برق کشیدن،دیگه روشن نمیشه،فقط روی صفحه عدد 8 انگلیسی جابجا میشه،بی زحمت علت؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 01 خرداد 1400

   سلام، ابتدا میکروسوئیچ و سپس برد الکترونیکی بررسی شود.

   پاسخ دادن
  بهرام 29 اردیبهشت 1400

  سلام لباسشویی کندی ما از مدل قدیمی است صحفه دیجیتال ندارد وقتی دکمه را میزنیم رو برنامه میزاریم روشن میشه یه دور کامل میچرخه بعد دیگه کار نمیکنه باید دکمه را روشن خاموش کنی تا یه دور دیگه بچرخه علت اش چیست در ضمن پمپ تخلیه وشیر برقی کار میکنه ،با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 اردیبهشت 1400

   سلام، مشکل از تایمر لباسشویی کندی شما میباشد و باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  پریسا 25 اردیبهشت 1400

  سلام لباسشویی کندی مدل CSV1171DQ1 لطفا دفترچه راهنمای استفاده ش رو بفرستید

  پاسخ دادن
  بهتاز 19 اردیبهشت 1400

  سلام ميشه راهنمايي كنيد براي قفل كودك دربش را هي باز ميكنه

  پاسخ دادن
  توحید 15 اردیبهشت 1400

  با سلام و خسته نباشد مدل لباسشویی ما کندی 642هست دگمه خشک کردنش یادمان رفته یعنی بچه قاطی کرده راهنمایی کنید لطفا

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 اردیبهشت 1400

   سلام دکمه اسپین و بعد استارت را فشار دهید

   پاسخ دادن
  رستم 10 اردیبهشت 1400

  سلام میشه دفترچه راهنمای لباسشویی کندی مدل CB63T رو برام بفرستین ممنون

  پاسخ دادن
  علی 25 اسفند 1399

  سلام لباسشویی کندی بعد اینکه شلنگشو عوض کردم موقع شروع شستشو آب رو باز میکنه ولی موقع آبکشی آب رو باز نمیکنه علتش چیه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 اسفند 1399

   سلام، لباسشویی کمی بیارید جلو تا شیلنگ از پشت خمیدگی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
    صمدانی 01 مرداد 1400

    سلام وقت بخیر لباس شویی کندی 228 دارم برنامه ابکشی را سه بار انجام میده اگه بخایم دو بار یا یک بار انجام بگیره مراحلش چگونه است. تشکر

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 01 مرداد 1400

     سلام، لباسشویی ظبق برنامه های شما کار میکنه و با یکبار انتخاب برنامه مورد نظر تو زمان مختلف همون تعداد اجرا میشه.

     پاسخ دادن
  رسول 10 اسفند 1399

  سلام ماشین لباسشویی کندی مدل cb83t دارم که موقع روشن کردن تو همه برنامه ها کمی آبگیری میکنه و دیگه ادامه نمیده و با برنامه Z آبشو تخلیه میکنم،به نظرتون چه ایرادی داره؟از بردشه یا جای دیگه؟لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 اسفند 1399

   سلام، شیربرقی، هیدروستات و تایمر لباسشویی کندی شما باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  زینب 03 اسفند 1399

  سلام من لباسشویی ماشین لباسشویی کندی مدل CSV-1171DQ1 ظرفیت 7 رو دارم ولی توی دفترچش معلوم نیس که زمانبندی برنامه هاش چند دقیقه ایه بجز دو برنامش.چجوری میتونم زمانبندی برنامه هاشو پیدا کنم ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ دادن
  علیدوست 26 دی 1399

  با سلام مدت 20 سال لباسشویی کندی مدل CE439T دارم و خیلی راضی هستم لطفا کاتالوگ و برنامه را برام ارسال فرمائید با تشکر.

  پاسخ دادن
1 2