logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی
دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی ، نمادهای شستشو در لباسشویی کندی و هر آنچه نیاز است از لباسشویی کندی بدانید را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا کمتر به تعمیر لباسشویی کندی نیازمند شوید . همچنین لازم است بدانید که برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات کندی میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید . برند کندی توسط برادران فوماگالی در سال ۱۹۴۵ به وجود آمد. این برند ایتالیایی اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک را در صنعت لوازم خانگی با برند کندی وارد بازار کرد.

این برند با موفقیت در فروش و کسب رضایت مشتریان خود با استقبال مردم سراسر جهان رو به رو شده است. برند کندی به وسیله ارائه طرح های جدید و به روز توانسته است که تا به امروز که ۷۰ سال از افتتاح این برند می گذرد، تمام لوازم خانگی را در مدل های مختلف اعم از ماشین لباسشویی کندی ، خشک کن کندی، ماشین ظرفشویی کندی ، ماکروفر، اجاق گاز، جاروبرقی و فرهای توکار را با بالاترین کیفیت، مطابق با استاندارد های اروپا روانه بازار جهانی کند. لوازم خانگی کندی از سال 1395 وارد ایران شده است و محبوبیت زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده است. خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی کندی و ماشین لباسشویی کندی را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی استاندارد روانه بازار مصرف ایران کند.

کلیدهای کنترلی که بر روی ماشین لباسشویی کندی قرار دارند ، چه کاری انجام می دهند؟

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به کلیدهای کنترلی بر روی لباسشویی کندی میپردازیم . هر کدام از کلید ها را با یکی از حروف الفبای انگلیسی نام گذاری کردیم تا توضیح داده شود که هر کدام از کلیدها دقیقاً چه کاری انجام می دهد. علامت A: این علامت نشان دهنده دستگیره درب لباسشویی کندی است که با قرار دادن انگشتان بر روی دستگیره درب و فشار دادن آن می توان درب را باز کرد. علامت B: این علامت نشان دهنده هشدار امنیتی درب لباسشویی کندی است که وقتی درب ماشین لباسشویی بسته باشد و لباسشویی روشن باشد، این چراغ نور می دهد و روشن می شود. وقتی کلید روشن/ توقف زده شود و درب بسته باشد، این چراغ چشمک می زند. علامت C: این علامت نشان دهنده کلید روشن کردن/ متوقف کردن است.

اگر دستگاه در حال کار باشد و این کلید را بزنید دستگاه متوقف می شود و اگر دستگاه خاموش باشد و این کلید را بزنید، دستگاه روشن می شود. علامت D: این علامت نشان دهنده کلید شست و شوی سریع است. با فشردن این کلید حالت شست و شوی سریع را می توانید انتخاب یا حذف نمایید. علامت E: این کلید برای حالت مراقبت از حساسیت و آلرژی برای شستشوی لباس های کتان و نخی و ترکیبی به کار می رود. بهتر است لباس های نازک و لباس های کودک را با استفاده از این برنامه بشویید. با فشردن این کلید نرمی و لطافت لباس هایتان حفظ می شود. علامت F: این کلید برای از بین بردن لکه ها برای البسه کتان  و نخی مورد استفاده می گیرد. علامت G: این کلید برای تاخیر در زمان آغاز شستشو به کار می رود.

برای تنظیم تاخیر در در شروع شستشو مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید: برنامه را انتخاب نمایید.(دراین حالت چراغ هشدار چشمک می زند) کلید شروع تاخیر را فشار دهید.( باز هم چراغ هشدار امنیتی چشمک می زند) کلید شروع/توقف را فشار دهید تا زمان تاخیر در شستشو آغاز شود و در این حالت چراغ هشدار چشمک نمی زند و روشن می ماند. پس از تمام شدن زمان تاخیر دستگاه خودش شروع به کار می کند. علامت H: کلیدی که سرعت چرخش را تنظیم می نماید. با فشردن این کلید، می توان سرعت چرخش را کاهش داد اما نمی توان از ماکزیمم سرعت برنامه مورد نظرتان که به صورت اتوماتیک تعیین می شود سرعت را بیشتر کرد. علامت I: این علامت نشان دهنده چراغ هشدار دهنده سرعت چرخش است. وقتی برنامه ای را انتخاب می نمایید، ماکزیمم سرعت چرخش به همراه این چراغ نمایش داده می شوند.

با کاهش سرعت و انتخاب سرعت های پایینتر این چراغ هشدار ادامه پیدا کند. علامت L: این علامت نشان دهنده چراغ هشدار برای زمان باقیمانده تا پایان شستشو است. این چراغ برای مدیریت زمان و آگاه کردن شما از زمانی که تا پایان شستشو باقی مانده است، به کار می رود. چراغ هشدار 90: زمان باقی مانده بالای 60 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 60: زمان باقی مانده کمتر از 60 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 30: زمان باقی مانده کمتر از 30 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 15: زمان باقی مانده کمتر از 15 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار توقف/STOP: پایان برنامه شستشو

مشخصات لباسشویی کندی

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به مشخصات لباسشویی کندی میپردازیم . لباسشویی کندی انواع و مدلهای مختلفی دارد که دارای ظرفیت، عمق،سرعت چرخش و کلاس انرژی و زمان تاخیر متفاوتی از یکدیگر هستند. ظرفیت انواع لباسشویی کندی 7، 8، 9 و 10 کیلوگرم  با عمق 520 و 540 میلی متر و ماکزیمم سرعت چرخش 1400، 1500 و 1600 دور در دقیقه است و دارای کلاس انرژی A و B با ظرفیت خشک کردن 5 تا 6 کیلوگرم است.

چگونه در بین انواع لباسشویی های کندی انتخاب کنیم ؟

هنگام انتخاب ماشین لباسشویی کندی مناسب برای نیازهای شما باید عوامل مختلفی مورد توجه قرار گیرد. این شامل اندازه، ظرفیت بار، کلاس انرژی و در دسترس بودن برنامه ها یا توابع خاص است. برای بسیاری از مردم، یکی از عوامل مهم در انتخاب ماشین لباسشویی کندی می تواند کم جا گرفتن آن باشد، زیرا آنها برای لباسشویی فضای مناسبی ندارند و باید ماشین لباسشویی را در آشپزخانه یا نزدیک اتاق خواب قرار دهند.

دیگران ممکن است عادت داشته باشند، یا ممکن است لازم باشد، شستشو را در شب یا شبانه انجام دهند؛ در این حالت، انتخاب ماشین لباسشویی آرام و بی سر و صدا، بدون ایجاد مزاحمت برای همسایگان، یک زندگی مسالمت آمیز را تضمین می کند. برای داشتن یک ماشین لباسشویی کندی بی سر و صدا ضروری است که لباسشویی کندی موتور اینورتر داشته باشد که دارد. ماشین های لباسشویی کندی که موتور اینورتر دارند، ویژگی ها و مزایای زیر را دارند. مشخصه ویژگی ماشین های شستشو با اینورتر، همانطور که گفتیم، بی سرو صدا بودن آنها است.

موتورهای اینورتر با انجام کار کمتر، لرزش کمتر و نویز کمتر، فاز شستشو و چرخش را بی سر و صدا فراهم می آورند. ماشین های شستشو با اینورتر زمانی که کار می کنند نشان می دهند که بهترین از نوع خود هستند. موتور لباسشویی کندی حداکثر قدرت را با حداقل مصرف برق و همچنین با بالاترین کلاس بهره وری انرژی A +++  فراهم می کند. خراب شدن قطعات مکانیکی ماشین لباسشویی های قدیمی باعث می شود که ماشین لباسشویی کندی در طرح و فناروی روز دنیا قابل اعتماد، با دوام و جلوگیری از نیاز به نگهداری مکرر باشد.

اگر چه ماشین های شستشو با موتور اینورتر برای خرید گران تر هستند، هزینه های اضافی به راحتی با صرفه جویی در مصرف انرژی و عملکرد با کیفیت بالا بازپرداخت می شود. برچسب انرژی چیست و چه معنایی دارد؟ برچسب انرژی اطلاعاتی در مورد مصرف انرژی یک دستگاه الکتریکی می دهد تا مصرف کنندگان بتوانند تصمیم بگیرند که کدام بهترین مدل برای خرید است. طبق مقررات اروپایی، برچسب انرژی باید بر روی دستگاه الکتریکی نمایش داده شود. اطلاعات زیر بر روی برچسب انرژی داده می شود:

 • نام تجاری و مدل سازنده
 • کلاس انرژی(A,A+,A++,A+++)
 • مصرف در کیلووات (کیلووات)
 • مصرف انرژی برای عملکرد معمول دستگاه (به عنوان مثال چرخش برای ماشین لباسشویی)
 • مشخصات فنی دیگر مشخص شده در نمادها و پیکوگرام ها (ظرفیت بار، مصرف آب، سطح سر و صدا، و غیره)

کلاس های انرژی ماشین لباسشویی کندی :

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به کلاسهای انرژی لباسشویی کندی میپردازیم . کلاس های انرژی به 7 سطح تقسیم می شوند که ارزش آنها به صورت حروف A تا G بیان می شود. این بر روی برچسب با استفاده از رنگ نمایش داده می شود، که در آن سبز حداکثر کارایی را نشان می دهد، در حالی که قرمز نشان دهنده بدترین سطح عملکرد است. کلاس هایی که بهترین صرفه جویی را در انرژی دارند، کلاس A+,A++,A+++ هستند، اما همه لباسشویی های دنیا نمی توانند به دلایل فنی به کلاس A+++ برسند.

در طبقه A+++ یک عدد به همراه علامت نشان داده شده می شود که صرفه جویی انرژی اضافی توسط دستگاه A+++ را نسبت به سایر دستگاه های مشابه در یک تفاوت کلاس (به عنوان مثال A +++ -20٪) نشان می دهد. سطوح مصرف را به دقت مطالعه کنید و آنها را به هزینه خرید مرتبط کنید. به یاد داشته باشید که خرید آخرین مدل با بهره وری انرژی بالا می تواند تفاوت قابل توجهی را در قبض برق و آب خود داشته باشد.

نمادهای شستشو لباسشویی کندی :

همه لباس ها دارای برچسب های مراقبتی هستند که نشان می دهد که چگونه لباس ها شسته می شوند. لطفا اطمینان حاصل کنید که این برچسب را می خوانید و دستورالعمل های شستشو را دنبال می کنید. بیایید ببینیم که هر کدام از نمادها به چه معنا هستند و چگونه به برنامه های شستشو مربوط می شوند. بیایید با اصول اولیه شروع کنیم: شستن لباس به درستی عمر پارچه و ماندگاری آن را افزایش می دهد. هر برچسب دارای تعدادی نماد مختلف است که بهترین شستشو و مراقبت از لباس را توصیه می کند. اگر لباس از مواد مختلف ساخته شده باشد، توصیه می شود که دستورالعمل برای پارچه های ظریف تر را دنبال کنید.

نمادهای اصلی لباسشویی کندی

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای اصلی لباسشویی کندی میپردازیم . برچسب های مراقبت نمادهای مختلفی را نشان می دهند که با روش های مختلف شستشو مرتبط هستند . تشتک: شستشو با آب دایره: با خشک کن تمیز کردن مثلث: سفید کننده مربع: خشک کردن اتو: اتو کردن

نمادهای شستشو با آب

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای شستشو با آب میپردازیم . علامت های زیر نشان دهنده شستشوی دست یا شستشو در ماشین لباسشویی می باشند و می توانند با یکدیگر ترکیب شوتد تا اطلاعات بیشتری در اختیار عموم قرار دهند. نکته مهم: خط همیشه نشان دهنده نیاز به شستن به یک روش نرم و آرام است. تشتک با X: در آب شستن نکنید. تشتک: شستشوی دستی یا شستشو در ماشین لباسشویی خط با تشتک: خط نشان می دهد شستشو با سرعت کم، با برنامه های آرام (شستشو در دمای پایین و چرخش کوتاه).

تشتک با دست: شستشو دستی، شستشو طبيعي و چرخش آرام. تشتک + شماره: در ماشین لباسشویی شستشو شود و شماره داخل تشتک حداکثر دمای آب را نشان می دهد. نمادهای شستشو خشک در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای شستشو خشک لباسها میپردازیم . نمادهای زیر مربوط به شستشوی خشک می باشند و می توانند با یکدیگر ترکیب شوند تا اطلاعات بیشتری در اختیار عموم قرار گیرند. دایره با X: شستشوی خشک ممنوع است . دایره: شستشوی خشک با انواع حلال ها دایره + خط: برای احتمال تنگ و باریک شدن لباسها آنها را با دقت شستشو دهید. دایره + A: شستشو با تمام حلالها کاربرد دارد. حلقه + F: شستشو با هیدروکربن ها و فلوئور تری کلروئن. دایره + P: شستشو با پرچلور اتیلن، حلال های کلر و مواد نفتی. دایره + P اما با احتیاط بیشتر در شستشو.

نمادهای سفید کننده در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای سفید کننده لباسها میپردازیم . مثلث با X: سفید کننده نیست . مثلث: لباس سفید با هر سفید کننده ای مثلث + Cl: لباس سفید با محصولات کلر     نمادهای خشک کردن در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای خشک کردن لباسها میپردازیم . نمادها با استفاده از نقاطی که ممکن است درون دایره ظاهر شوند، مشخص می شوند: یک نقطه نشان دهنده خشک شدن برنامه به صورت آرام و ظریف است؛ دو نقطه نشان دهنده خشک شدن طبیعی است. مربع: لباس که می تواند در خشک کن خشک شود. مربع با X: لباس که نمی تواند در خشک کن خشک کن.     نمادهای اتو در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای اتو لباسها میپردازیم .

نمادها با استفاده از نقاطی که ممکن است در داخل اتو ظاهر شوند مشخص شده اند. اتو: لباس می تواند کشیده شود. آهن + 1 نقطه: حداکثر دمای 110 درجه سانتیگراد، ترجیحا بدون بخار. اتو + 2 نقطه: حداکثر دما 150 درجه سانتی گراد اتو + 3 نقطه: حداکثر دمای 200 درجه سانتی گراد اتو + 1 نقطه: از اتو استفاده نکنید   آیا نمادهای برچسب لباس ها به ما در انتخاب برنامه شستشوی صحیح کمک می کنند؟ برچسب های مراقبتی در لباس ممکن است مشخص کنند کدام تنظیمات مناسب هستند، مثلا: چرخش درام، سرعت چرخش و درجه حرارت را تعیین کنند. هنگام شستن لباس ها لازم است که به نمادها مراجعه شود و اگر خط زیر نماد تشتک باشد به مفهوم آن مراجعه شود و برنامه ایده آل برای استفاده را که نشان می دهد، استفاده شود. شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی برندهای دیگر و مشاهده ارور لباسشویی میتوانید کلیک نمایید .

3.4/5 - (7 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

112 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. Parviz 15 بهمن 1401

  سلام خسته نباشیدلطفادفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کندی مدلCSV 1172 DQ1 را برای من ارسال کنید ممنون

  پاسخ دادن
 2. راحله 04 دی 1401

  سلام خسته نباشیدلطفادفترچه راهنمای ماشین لباسشویی کندی مدل c455xt رو برام ارسال کنید تشکر

  پاسخ دادن
  س.ر 13 آذر 1401

  روی بدنه لباسشویی کندی لکه هس چطور میشه پاکش کرد هرچی پاک میکنم نمیره

  پاسخ دادن
  سرابی 20 آبان 1401

  سلام لطفا دفترچه راهنمای لباسشویی کندی مدل Go f 106 s را برای من ارسال کنید ممنون

  پاسخ دادن
  اکبری 07 خرداد 1401

  سلام. وقت خوش. لطفا دفترچه راهنمای کندی مدل C 455 XT رو برای من هم ارسال بفرمایین. یک دنیا تشکر

  پاسخ دادن
   سوفیا جعفرپور 16 مرداد 1401

   سلام وقت بخیر لطفا دفترچه راهنمای ماشین کندی مدل cb52t سپاس

   پاسخ دادن
  حبیب 27 فروردین 1401

  سلام . من ماشین لباسشویی کندی مدل c455xt دارم لطفا دفترچه راهنمای ان را برایم ارسال کنید. ممنون

  پاسخ دادن
1 2 3 4