021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی
دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی

دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی ، نمادهای شستشو در لباسشویی کندی و هر آنچه نیاز است از لباسشویی کندی بدانید را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا کمتر به تعمیر لباسشویی کندی نیازمند شوید . همچنین لازم است بدانید که برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات کندی میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید . برند کندی توسط برادران فوماگالی در سال ۱۹۴۵ به وجود آمد. این برند ایتالیایی اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک را در صنعت لوازم خانگی با برند کندی وارد بازار کرد. این برند با موفقیت در فروش و کسب رضایت مشتریان خود با استقبال مردم سراسر جهان رو به رو شده است. برند کندی به وسیله ارائه طرح های جدید و به روز توانسته است که تا به امروز که ۷۰ سال از افتتاح این برند می گذرد، تمام لوازم خانگی را در مدل های مختلف اعم از ماشین لباسشویی کندی ، خشک کن کندی، ماشین ظرفشویی کندی ، ماکروفر، اجاق گاز، جاروبرقی و فرهای توکار را با بالاترین کیفیت، مطابق با استاندارد های اروپا روانه بازار جهانی کند. لوازم خانگی کندی از سال 1395 وارد ایران شده است و محبوبیت زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده است. خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی کندی و ماشین لباسشویی کندی را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی استاندارد روانه بازار مصرف ایران کند.

کلیدهای کنترلی که بر روی ماشین لباسشویی کندی قرار دارند ، چه کاری انجام می دهند؟

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به کلیدهای کنترلی بر روی لباسشویی کندی میپردازیم . هر کدام از کلید ها را با یکی از حروف الفبای انگلیسی نام گذاری کردیم تا توضیح داده شود که هر کدام از کلیدها دقیقاً چه کاری انجام می دهد. علامت A: این علامت نشان دهنده دستگیره درب لباسشویی کندی است که با قرار دادن انگشتان بر روی دستگیره درب و فشار دادن آن می توان درب را باز کرد. علامت B: این علامت نشان دهنده هشدار امنیتی درب لباسشویی کندی است که وقتی درب ماشین لباسشویی بسته باشد و لباسشویی روشن باشد، این چراغ نور می دهد و روشن می شود. وقتی کلید روشن/ توقف زده شود و درب بسته باشد، این چراغ چشمک می زند. علامت C: این علامت نشان دهنده کلید روشن کردن/ متوقف کردن است. اگر دستگاه در حال کار باشد و این کلید را بزنید دستگاه متوقف می شود و اگر دستگاه خاموش باشد و این کلید را بزنید، دستگاه روشن می شود. علامت D: این علامت نشان دهنده کلید شست و شوی سریع است. با فشردن این کلید حالت شست و شوی سریع را می توانید انتخاب یا حذف نمایید. با فشردن این کلید زمان شستشو حداکثر تا 50 دقیقه کاهش می یابد. علامت E: این کلید برای حالت مراقبت از حساسیت و آلرژی برای شستشوی لباس های کتان و نخی و ترکیبی به کار می رود. بهتر است لباس های نازک و لباس های کودک را با استفاده از این برنامه بشویید. با فشردن این کلید نرمی و لطافت لباس هایتان حفظ می شود. علامت F: این کلید برای از بین بردن لکه ها برای البسه کتان  و نخی مورد استفاده می گیرد. این حالت بر روی دمای انتخابی و حالت مکانیکی درام تاثیر می گذارد. علامت G: این کلید برای تاخیر در زمان آغاز شستشو به کار می رود و می تواند زمان شروع شستشو را تا 3، 6 یا 9 ساعت به تعویق بیندازد. برای تنظیم تاخیر در در شروع شستشو مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید: برنامه را انتخاب نمایید.(دراین حالت چراغ هشدار چشمک می زند) کلید شروع تاخیر را فشار دهید.( باز هم چراغ هشدار امنیتی چشمک می زند) کلید شروع/توقف را فشار دهید تا زمان تاخیر در شستشو آغاز شود و در این حالت چراغ هشدار چشمک نمی زند و روشن می ماند. پس از تمام شدن زمان تاخیر دستگاه خودش شروع به کار می کند. علامت H: کلیدی که سرعت چرخش را تنظیم می نماید. سرعت چرخش برای حذف کردن مقدار قابل توجهی آب از چرخه شستشو بسیار مهم است. با فشردن این کلید، می توان سرعت چرخش را کاهش داد اما نمی توان از ماکزیمم سرعت برنامه مورد نظرتان که به صورت اتوماتیک تعیین می شود سرعت را بیشتر کرد. علامت I: این علامت نشان دهنده چراغ هشدار دهنده سرعت چرخش است. وقتی برنامه ای را انتخاب می نمایید، ماکزیمم سرعت چرخش به همراه این چراغ نمایش داده می شوند. با کاهش سرعت و انتخاب سرعت های پایینتر این چراغ هشدار ادامه پیدا کند. علامت L: این علامت نشان دهنده چراغ هشدار برای زمان باقیمانده تا پایان شستشو است. این چراغ برای مدیریت زمان و آگاه کردن شما از زمانی که تا پایان شستشو باقی مانده است، به کار می رود. چراغ هشدار 90: زمان باقی مانده بالای 60 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 60: زمان باقی مانده کمتر از 60 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 30: زمان باقی مانده کمتر از 30 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار 15: زمان باقی مانده کمتر از 15 دقیقه تا پایان شستشو چراغ هشدار توقف/STOP: پایان برنامه شستشو

مشخصات لباسشویی کندی

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به مشخصات لباسشویی کندی میپردازیم . لباسشویی کندی انواع و مدلهای مختلفی دارد که دارای ظرفیت، عمق،سرعت چرخش و کلاس انرژی و زمان تاخیر متفاوتی از یکدیگر هستند. ظرفیت انواع لباسشویی کندی 7، 8، 9 و 10 کیلوگرم  با عمق 520 و 540 میلی متر و ماکزیمم سرعت چرخش 1400، 1500 و 1600 دور در دقیقه است و دارای کلاس انرژی A و B با ظرفیت خشک کردن 5 تا 6 کیلوگرم است.

چگونه در بین انواع لباسشویی های کندی انتخاب کنیم ؟

هنگام انتخاب ماشین لباسشویی کندی مناسب برای نیازهای شما باید عوامل مختلفی مورد توجه قرار گیرد. این شامل اندازه، ظرفیت بار، کلاس انرژی و در دسترس بودن برنامه ها یا توابع خاص است. برای بسیاری از مردم، یکی از عوامل مهم در انتخاب ماشین لباسشویی کندی می تواند کم جا گرفتن آن باشد، زیرا آنها برای لباسشویی فضای مناسبی ندارند و باید ماشین لباسشویی را در آشپزخانه یا نزدیک اتاق خواب قرار دهند. دیگران ممکن است عادت داشته باشند، یا ممکن است لازم باشد، شستشو را در شب یا شبانه انجام دهند؛ در این حالت، انتخاب ماشین لباسشویی آرام و بی سر و صدا، بدون ایجاد مزاحمت برای همسایگان، یک زندگی مسالمت آمیز را تضمین می کند. برای داشتن یک ماشین لباسشویی کندی بی سر و صدا ضروری است که لباسشویی کندی موتور اینورتر داشته باشد که دارد. ماشین های لباسشویی کندی که موتور اینورتر دارند، ویژگی ها و مزایای زیر را دارند. مشخصه ویژگی ماشین های شستشو با اینورتر، همانطور که گفتیم، بی سرو صدا بودن آنها است. موتورهای اینورتر با انجام کار کمتر، لرزش کمتر و نویز کمتر، فاز شستشو و چرخش را بی سر و صدا فراهم می آورند. ماشین های شستشو با اینورتر زمانی که کار می کنند نشان می دهند که بهترین از نوع خود هستند. موتور لباسشویی کندی حداکثر قدرت را با حداقل مصرف برق و همچنین با بالاترین کلاس بهره وری انرژی A +++  فراهم می کند. خراب شدن قطعات مکانیکی ماشین لباسشویی های قدیمی باعث می شود که ماشین لباسشویی کندی در طرح و فناروی روز دنیا قابل اعتماد، با دوام و جلوگیری از نیاز به نگهداری مکرر باشد. اگر چه ماشین های شستشو با موتور اینورتر برای خرید گران تر هستند، هزینه های اضافی به راحتی با صرفه جویی در مصرف انرژی و عملکرد با کیفیت بالا بازپرداخت می شود. برچسب انرژی چیست و چه معنایی دارد؟ برچسب انرژی اطلاعاتی در مورد مصرف انرژی یک دستگاه الکتریکی می دهد تا مصرف کنندگان بتوانند تصمیم بگیرند که کدام بهترین مدل برای خرید است. طبق مقررات اروپایی، برچسب انرژی باید بر روی دستگاه الکتریکی نمایش داده شود. اطلاعات زیر بر روی برچسب انرژی داده می شود:

 • نام تجاری و مدل سازنده
 • کلاس انرژی(A,A+,A++,A+++)
 • مصرف در کیلووات (کیلووات)
 • مصرف انرژی برای عملکرد معمول دستگاه (به عنوان مثال چرخش برای ماشین لباسشویی)
 • مشخصات فنی دیگر مشخص شده در نمادها و پیکوگرام ها (ظرفیت بار، مصرف آب، سطح سر و صدا، و غیره)

کلاس های انرژی ماشین لباسشویی کندی :

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به کلاسهای انرژی لباسشویی کندی میپردازیم . کلاس های انرژی به 7 سطح تقسیم می شوند که ارزش آنها به صورت حروف A تا G بیان می شود. این بر روی برچسب با استفاده از رنگ نمایش داده می شود، که در آن سبز حداکثر کارایی را نشان می دهد، در حالی که قرمز نشان دهنده بدترین سطح عملکرد است. کلاس هایی که بهترین صرفه جویی را در انرژی دارند، کلاس A+,A++,A+++ هستند، اما همه لباسشویی های دنیا نمی توانند به دلایل فنی به کلاس A+++ برسند. در طبقه A+++ یک عدد به همراه علامت نشان داده شده می شود که صرفه جویی انرژی اضافی توسط دستگاه A+++ را نسبت به سایر دستگاه های مشابه در یک تفاوت کلاس (به عنوان مثال A +++ -20٪) نشان می دهد. سطوح مصرف را به دقت مطالعه کنید و آنها را به هزینه خرید مرتبط کنید. به یاد داشته باشید که خرید آخرین مدل با بهره وری انرژی بالا می تواند تفاوت قابل توجهی را در قبض برق و آب خود داشته باشد.

نمادهای شستشو لباسشویی کندی :

همه لباس ها دارای برچسب های مراقبتی هستند که نشان می دهد که چگونه لباس ها شسته می شوند. لطفا اطمینان حاصل کنید که این برچسب را می خوانید و دستورالعمل های شستشو را دنبال می کنید. بیایید ببینیم که هر کدام از نمادها به چه معنا هستند و چگونه به برنامه های شستشو مربوط می شوند. بیایید با اصول اولیه شروع کنیم: شستن لباس به درستی عمر پارچه و ماندگاری آن را افزایش می دهد. هر برچسب دارای تعدادی نماد مختلف است که بهترین شستشو و مراقبت از لباس را توصیه می کند. اگر لباس از مواد مختلف ساخته شده باشد، توصیه می شود که دستورالعمل برای پارچه های ظریف تر را دنبال کنید.

نمادهای اصلی لباسشویی کندی

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای اصلی لباسشویی کندی میپردازیم . برچسب های مراقبت نمادهای مختلفی را نشان می دهند که با روش های مختلف شستشو مرتبط هستند . تشتک: شستشو با آب دایره: با خشک کن تمیز کردن مثلث: سفید کننده مربع: خشک کردن اتو: اتو کردن

نمادهای شستشو با آب

در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای شستشو با آب میپردازیم . علامت های زیر نشان دهنده شستشوی دست یا شستشو در ماشین لباسشویی می باشند و می توانند با یکدیگر ترکیب شوتد تا اطلاعات بیشتری در اختیار عموم قرار دهند. نکته مهم: خط همیشه نشان دهنده نیاز به شستن به یک روش نرم و آرام است. تشتک با X: در آب شستن نکنید. تشتک: شستشوی دستی یا شستشو در ماشین لباسشویی خط با تشتک: خط نشان می دهد شستشو با سرعت کم، با برنامه های آرام (شستشو در دمای پایین و چرخش کوتاه). تشتک با دست: شستشو دستی، شستشو طبيعي و چرخش آرام. تشتک + شماره: در ماشین لباسشویی شستشو شود و شماره داخل تشتک حداکثر دمای آب را نشان می دهد. نمادهای شستشو خشک در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای شستشو خشک لباسها میپردازیم . نمادهای زیر مربوط به شستشوی خشک می باشند و می توانند با یکدیگر ترکیب شوند تا اطلاعات بیشتری در اختیار عموم قرار گیرند. دایره با X: شستشوی خشک ممنوع است . دایره: شستشوی خشک با انواع حلال ها دایره + خط: برای احتمال تنگ و باریک شدن لباسها آنها را با دقت شستشو دهید. دایره + A: شستشو با تمام حلالها کاربرد دارد. حلقه + F: شستشو با هیدروکربن ها و فلوئور تری کلروئن. دایره + P: شستشو با پرچلور اتیلن، حلال های کلر و مواد نفتی. دایره + P اما با احتیاط بیشتر در شستشو. نمادهای سفید کننده در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای سفید کننده لباسها میپردازیم . مثلث با X: سفید کننده نیست . مثلث: لباس سفید با هر سفید کننده ای مثلث + Cl: لباس سفید با محصولات کلر     نمادهای خشک کردن در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای خشک کردن لباسها میپردازیم . نمادها با استفاده از نقاطی که ممکن است درون دایره ظاهر شوند، مشخص می شوند: یک نقطه نشان دهنده خشک شدن برنامه به صورت آرام و ظریف است؛ دو نقطه نشان دهنده خشک شدن طبیعی است. مربع: لباس که می تواند در خشک کن خشک شود. مربع با X: لباس که نمی تواند در خشک کن خشک کن.     نمادهای اتو در صفحه دفترچه راهنما استفاده از لباسشویی کندی به نمادهای اتو لباسها میپردازیم . نمادها با استفاده از نقاطی که ممکن است در داخل اتو ظاهر شوند مشخص شده اند. اتو: لباس می تواند کشیده شود. آهن + 1 نقطه: حداکثر دمای 110 درجه سانتیگراد، ترجیحا بدون بخار. اتو + 2 نقطه: حداکثر دما 150 درجه سانتی گراد اتو + 3 نقطه: حداکثر دمای 200 درجه سانتی گراد اتو + 1 نقطه: از اتو استفاده نکنید   آیا نمادهای برچسب لباس ها به ما در انتخاب برنامه شستشوی صحیح کمک می کنند؟ برچسب های مراقبتی در لباس ممکن است مشخص کنند کدام تنظیمات مناسب هستند، مثلا: چرخش درام، سرعت چرخش و درجه حرارت را تعیین کنند. هنگام شستن لباس ها لازم است که به نمادها مراجعه شود و اگر خط زیر نماد تشتک باشد به مفهوم آن مراجعه شود و برنامه ایده آل برای استفاده را که نشان می دهد، استفاده شود. شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی برندهای دیگر و مشاهده ارور لباسشویی میتوانید کلیک نمایید .

97 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. mm 20 مهر 1400

  سلام و وقت بخیر ایرادی ک به لباس شویی وارد ست : مشخص نمیشود دور اخر ابکشی چه موقع می باشد تا بتوان از نرم کننده استفاده کرد. شخصا ده دقیقه اخر چشمم به لباس شویی بوده تا زمان مورد نظر رو متوجه شوم پیشنهاد میکنم در دفترچه راهنما مشخص فرمایید ممنون

  پاسخ دادن
 2. ریبوار احمدی 15 مهر 1400

  سلام دفترچه راهنمایی لباسشویی کندی مدل cb 52t ممنون ایمیل کنید

  پاسخ دادن
  مهدی صالحی 24 شهریور 1400

  سلام لطفا دفترچه راهنمای فارسی کندی cb63tr رو هم تو سایت قرار بدین ممنون

  پاسخ دادن
   مهسا یکانی 18 مهر 1400

   سلام ببخشید لباس شویی ماهم مثله ماله شماس درش خراب شده نمیتونیم پیدا کنیم شما جایی کسی سراغ دارین

   پاسخ دادن
  دهقان 23 شهریور 1400

  سلام مطالب خوب بود فقط برنامه شستشو ماشین نداره. من ماشین کندی cn541t دارم ودفترچه ش رو ندارم اصلا کارکردن باهاش رو بلد نیستم . نمی دونم برای شستن لباسها چه درجه ای رو انتخاب کنم میشه برنامه ش رو برام بفرستید ممنون

  پاسخ دادن
  رحیمی 27 خرداد 1400

  سلام. وقتتون بخیر. لباسشویی کندی مدل C455 XT دارم. دفترچه راهنمای این مدل رو چطور میتونم تهیه کنم.

  پاسخ دادن
   کریمی 04 تیر 1400

   سلام لباسشویی CE 439 Tدارم آب رو تخلیه نمیکنه پمپش رو باز کردم مستقیم زدم به برق میچرخه ولی یکسره نمیچرخه انگار کمی گیر داره البته ارمیچرش مغناطیسیه به نظر شما این گیر طبیعیه . چرا آب رو تخلیه نمیکنه .به خاطر این مورد خشک کن هم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 05 تیر 1400

    سلام، داخل موتور پمپ و پروانه بررسی شود تا گرفتگی نداشته باشد و همچنین فیلتر کف هم تمیز شود و اگر خشک کن کار نمیکنه، باید تاخو و یا خازن موتور بررسی شود.

    پاسخ دادن
   حامد بیگلری 15 مرداد 1400

   سلام لطفا دفترچه راهنمای استفاده ماشین لباسشویی کندی مدلci486xtرا برایم ارسال بفرمایید.قبلا از زحمات شما سپاسگزارم

   پاسخ دادن
  رفعتی 01 خرداد 1400

  سلام و خداقوت ماشین لباسشویی کندی مدل GVP-1409TC3S بعد از یک هفته از برق کشیدن،دیگه روشن نمیشه،فقط روی صفحه عدد 8 انگلیسی جابجا میشه،بی زحمت علت؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 01 خرداد 1400

   سلام، ابتدا میکروسوئیچ و سپس برد الکترونیکی بررسی شود.

   پاسخ دادن
  بهرام 29 اردیبهشت 1400

  سلام لباسشویی کندی ما از مدل قدیمی است صحفه دیجیتال ندارد وقتی دکمه را میزنیم رو برنامه میزاریم روشن میشه یه دور کامل میچرخه بعد دیگه کار نمیکنه باید دکمه را روشن خاموش کنی تا یه دور دیگه بچرخه علت اش چیست در ضمن پمپ تخلیه وشیر برقی کار میکنه ،با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 اردیبهشت 1400

   سلام، مشکل از تایمر لباسشویی کندی شما میباشد و باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  پریسا 25 اردیبهشت 1400

  سلام لباسشویی کندی مدل CSV1171DQ1 لطفا دفترچه راهنمای استفاده ش رو بفرستید

  پاسخ دادن
  بهتاز 19 اردیبهشت 1400

  سلام ميشه راهنمايي كنيد براي قفل كودك دربش را هي باز ميكنه

  پاسخ دادن
  توحید 15 اردیبهشت 1400

  با سلام و خسته نباشد مدل لباسشویی ما کندی 642هست دگمه خشک کردنش یادمان رفته یعنی بچه قاطی کرده راهنمایی کنید لطفا

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 اردیبهشت 1400

   سلام دکمه اسپین و بعد استارت را فشار دهید

   پاسخ دادن
  رستم 10 اردیبهشت 1400

  سلام میشه دفترچه راهنمای لباسشویی کندی مدل CB63T رو برام بفرستین ممنون

  پاسخ دادن
  علی 25 اسفند 1399

  سلام لباسشویی کندی بعد اینکه شلنگشو عوض کردم موقع شروع شستشو آب رو باز میکنه ولی موقع آبکشی آب رو باز نمیکنه علتش چیه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 اسفند 1399

   سلام، لباسشویی کمی بیارید جلو تا شیلنگ از پشت خمیدگی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
    صمدانی 01 مرداد 1400

    سلام وقت بخیر لباس شویی کندی 228 دارم برنامه ابکشی را سه بار انجام میده اگه بخایم دو بار یا یک بار انجام بگیره مراحلش چگونه است. تشکر

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 01 مرداد 1400

     سلام، لباسشویی ظبق برنامه های شما کار میکنه و با یکبار انتخاب برنامه مورد نظر تو زمان مختلف همون تعداد اجرا میشه.

     پاسخ دادن
  رسول 10 اسفند 1399

  سلام ماشین لباسشویی کندی مدل cb83t دارم که موقع روشن کردن تو همه برنامه ها کمی آبگیری میکنه و دیگه ادامه نمیده و با برنامه Z آبشو تخلیه میکنم،به نظرتون چه ایرادی داره؟از بردشه یا جای دیگه؟لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 اسفند 1399

   سلام، شیربرقی، هیدروستات و تایمر لباسشویی کندی شما باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  زینب 03 اسفند 1399

  سلام من لباسشویی ماشین لباسشویی کندی مدل CSV-1171DQ1 ظرفیت 7 رو دارم ولی توی دفترچش معلوم نیس که زمانبندی برنامه هاش چند دقیقه ایه بجز دو برنامش.چجوری میتونم زمانبندی برنامه هاشو پیدا کنم ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ دادن
  علیدوست 26 دی 1399

  با سلام مدت 20 سال لباسشویی کندی مدل CE439T دارم و خیلی راضی هستم لطفا کاتالوگ و برنامه را برام ارسال فرمائید با تشکر.

  پاسخ دادن
  جواد 17 دی 1399

  دفترچه راهنمای لباسشویی کندی مدلCB63T خواهشا ارسال کنید ممنون

  پاسخ دادن
   کامیاب 02 فروردین 1400

   با سلام ماشین لباسشویی کندی قدیمی مدل cb63t بعد از تمام شدن کار و خشک کردن در محفظه دیگ اب تمیز جمع میشود لطفا راهنمایی بفرمایید

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 05 فروردین 1400

    سلام، شیربرقی لباسشویی کندی شما باید تعویض شود.

    پاسخ دادن
  نوروزی 13 دی 1399

  سلام لباسشویی ۵ کیلویی مدل cb63tr دارم ۲۰ ساله کار می کنه به تازگی موقع شروع آب برداشتن همزمان تخلیه میکنه و آب گیری تمام نمی شود. علت ایراد را می فرمایید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 دی 1399

   سلام، هیدروستات لباسشویی کندی تنظیم نیست.

   پاسخ دادن
   شراره 07 فروردین 1400

   سلام من لباسشویی کندی CB 83T دارم میشه دفترچه راهنما رو برام بفرستید

   پاسخ دادن
  F 05 دی 1399

  سلام لباسشویی کندی دارم لباس اصلا اصلا تمیز نمیکنه باید چیکارکنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 دی 1399

   سلام، اگر لباسشویی کندی شما لباس ها را تمیز نمیشوید ابتدا باید به بررسی المنت و ترموستات بپردازید.

   پاسخ دادن
  یونس 26 آذر 1399

  سلام خوبین یه لباسشویی کندی ۷ کیلو دارم دوساله ازش استفاده میکنم هیچ عیبو ایرادی نداش اما اینبار که زدم ابشو تخلیه نکرده مشکل از چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 آذر 1399

   سلام، ابتدا مسیر تخلیه را بررسی نمایید تا گرفتگی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
  حسن جباری 24 آذر 1399

  سلام دفترچه لباس شوی کندی را میخواستم مدل Gof 106 رامیخواستم ۶کیلو

  پاسخ دادن
  مجتبی سلیمانی 24 آذر 1399

  سلام ماشین لباسشویی14کیلویی کندی دارم صفحه لمسی کارنمیکند. چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 آذر 1399

   سلام، برد باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  رها میری 29 آبان 1399

  سلام من یه لباس شویی قدیمی کندی بهم دادن روشنش کردم ولی آب تخلیه نشد میخواستم بدونم مشکل داره یا دکمه ی خاصی باید بزنم اصلا نمیتونم باهاش کار کنم و شبیه دفترچه راهنمای شما هم نیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 آبان 1399

   سلام، پمپ تخلیهو فیلتر کف را بررسی نمایید تا گرفتگی نداشته باشد و در صورت خرابی پمپ تعویض شود.

   پاسخ دادن
  مسعود 10 آبان 1399

  سلام دوستان لطفا سایز تسمه ماشین لباسشویی کندی مدلCI627Tچند هستش

  پاسخ دادن
  امیر 15 مهر 1399

  سلام خسته نباشید،دفترچه راهنمای لباس شویی کندی مدل c455xt رو میخواستم.

  پاسخ دادن
  داریوش 24 شهریور 1399

  سلام‌خسته نباشید .ماشین لباسشویی کندی مدلGOF106داریم‌رومرحله ابکشی و خشک کردن که میرسه خاموش میشه و این مراحل رو انجام‌نمیده .لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 شهریور 1399

   با سلام، فیتر کف، پمپ و موتور را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  عبدالکریم 09 شهریور 1399

  سلام . در لباسشویی مدل CANDY 1439 مشکل خطای E2 چطوری برطرف میشه ؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 شهریور 1399

   سلام، ورودی آب مسدود شده است، شیلنگ و فیلتر آب چک شود.

   پاسخ دادن
  توحیدحسین پور 30 تیر 1399

  باسلام،مدل ماشینGOf75وسط شستشوارورمیده وچشمک میزنه علت چیه

  پاسخ دادن
  علی اصغر مالدار 09 تیر 1399

  سلام ببخشید دفترچه راهنمایی ماشین لباسشویی کندی مدل cn641t رو میخواستم

  پاسخ دادن
  زهرانظری 09 تیر 1399

  سلام وقت بخیر . ما لباسشوییمون مدل csv1171 هستش لباسارو میشوره اما گاهی میره رو خشک کن گاهی نمیره این تنظیمش چطوریه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  محمد جوادی 11 فروردین 1399

  با سلام و تبریک ساله جدید من دفتر چه مدله EVD1472d1 رو چجوری میتونم پیدا کنم

  پاسخ دادن
  سام 09 بهمن 1398

  سلام چگونه اتو را در لباسشویی candy Grand Vita فعال کنیم

  پاسخ دادن
  میثم 11 دی 1398

  دفترچه‌راهنما کندی مدلCE439T نیاز دارم اگه ممکنه کمک کنید اصلا بلد نیستم راش بندازم

  پاسخ دادن
   سعید احمدی 21 خرداد 1399

   سلام راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی کندی مدل c445tx رامیخواستم باید چیکار کنم

   پاسخ دادن
  لاله کاظمی 16 آذر 1398

  سلام خسته نباشیدچطورمیشه ازدور۱۰۰۰پایین آورد چون وقتی خشک می‌کنه خونمون تموم میخوره

  پاسخ دادن
   مدیر 16 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، لباسشویی کندی شما ایراد فنی دارد. ولی اگر دستگاه دکمه اسپین دارد با فشردن دکمه اسپین میشود دور اسپین را کاهش داد

   پاسخ دادن
   Karim 09 فروردین 1399

   دفترچه راهنمای کندیc455xtنیازدارم اگرممکن هست دوستان راهنمایم کنید

   پاسخ دادن
  محمد درودکر 15 آذر 1398

  با سلام و ضمن تشکر از مطالب مفیدتان نیاز به دفترچه راهنمای کندی مدل cb52t دارم با تشکر

  پاسخ دادن
   فاطمه 16 فروردین 1400

   سلام ببخشید توروحدا جواب بدین من ماشین لباسشویی یهو رو صفحه نوشت E02 و دیگه راه نمیوفته ،دلیلش چیه؟؟؟

   پاسخ دادن
  فرشید 05 آذر 1398

  سلام.ماشین لباسشویی کندی ۸کیلویی دارم هر موقع روشن میکنم ارور میزنه

  پاسخ دادن
  مهدی ابراهیمی 17 آبان 1398

  با سلام سیم لباسشویی را وقتی به پریز می زنم پیش از استارت وتنظیم آن شروع به شستن می کنه وفقط آب داخلش جمع می کنه

  پاسخ دادن
   مدیر 18 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، شیر برقی ، هیدروستات وتایمر لباسشویی کندی شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

   پاسخ دادن
  سیروس 13 آبان 1398

  سلام.لباس شویی کندی گراند را روی m&w یا شستشوی سریع میذاریم بعد از ابگیری شروع به شستشو نمیکنه و چند ثانیه یک بار همزمان چراغ لباس لک بر و 90 دقیقه روشن و خاموش میشود. علت چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 14 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، برد الکترونیکی لباسشویی کندی شما مشکل دارد و باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
    صادق 26 دی 1399

    سلام من لباسشویی کندی مدل CN 40Tدارم ودفترچه راهنماشو گم کردم لطفا کمکم کنید نمیدونم چی کار کنم

    پاسخ دادن
  منصور اسفندی 09 آبان 1398

  ماشین لباسشویی کندی مدل CN641T دفترچه راهنماشو احتیاج دارم

  پاسخ دادن
  منصور اسفندی 09 آبان 1398

  دفترچه راهنمای ماشین کندی مدل CN641T رو لطفا ارسال میکنید

  پاسخ دادن
  ناشناس 28 مهر 1398

  سلام لطفا درمورد فعال کردن قفل کودک کندی ۸ کیلویی راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 29 مهر 1398

   سلام ، دوتا دکمه که فلش زیر آن ها هست را همزمان نگه دارید تا قفل کودک فعال شود

   پاسخ دادن
  ناشناس 07 مهر 1398

  سلام خسته نباشین من به تازکی لبااسشویی ۸ کیلویی ۱۴۱۸ نصب کردم هرچه سرچ کردم ندیدم ایاموادنرم کننده ووایتکس رودر ی قسمت می ریزند وجاپودری سمت راست برای چیست

  پاسخ دادن
  کیارش پیرنیا 27 شهریور 1398

  سلام شماره تسمه لباسشویی candy c545 xt چنده؟

  پاسخ دادن
   مدیر 27 شهریور 1398

   سلام ، روی خود تسمه لباسشویی کندی درج گردیده است .

   پاسخ دادن
  اکرم عزیزی 23 شهریور 1398

  سلام لطفا ذفتر راهنمای کندی 7 کیلویی 1171CVSرا بگذرید من هر چه سرچ میکنم این مدل رو نمیاره

  پاسخ دادن
  رضاسلام سدهی 23 شهریور 1398

  سلام لباسشویی من مدلش ماشین لباسشویی کندی 7 کیلویی سفید مدل Candy EVO 1472D-S Washing Machine میشه دفترچه راهنمایشوبزاریداین که گذاشتن نیست مال من این مدل

  پاسخ دادن
  رضاسلام سدهی 23 شهریور 1398

  من نمیدونم چراتایدروکه میریزم تووسطی وقتی لباسشویی خاموش میکنم میبنم تایدهاهنوزخشکه استفاده نشده ولباسهام تمیزنمیشه مشکل کجاست ؟؟ازکلیدهاشم سردرنمیارم میشه کاملن توضیح بدین؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 23 شهریور 1398

   سلام ، تاید را در خونه سمت چپ لباسشویی کندی بریزید ، خونه وسط برای نرم کننده است .

   پاسخ دادن
  م اسماعیل زاده 30 مرداد 1398

  سلام با ماشین لباسشویی کندی میشه لباس کودک شست ؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 30 مرداد 1398

   سلام ، بله . اگر مدل جدید کندی باشد که شستشوی ضد باکتری کودک داشته باشد مکلی ندارد ، در غیر این صورت هنگام شستشو باید دمای آب را بالا ببرید .

   پاسخ دادن
  zahrashirdel 14 مرداد 1398

  از تعمیرکار پودر خریدم ولی فراموش کردم که رو چه حالتی باید بزارم

  پاسخ دادن
  ناشناس 12 مرداد 1398

  با سلام لباسشویی کندی سفید رنگ 6 کیلویی دارم gof106 دفترچه راهنما رو گم کردم و معطل موندم اصلا نحوه استفاده رو توی سایت پیدا نمی کنم

  پاسخ دادن
   علیرضااحمدی پور 14 خرداد 1400

   درودوسپاس جناب مهندس لباسشوئی کندی مدل GO106شش کیلوئی دارم.ولوم برنامه شستشوی کتان انتخاب میکنیم زمان شستشو از نود دقیقه کم نمیشه.همه مراحل درست انجام میده فقط زمان کم نمیکنه.بایدخاموش کنیم و برنامه آبکشی انتخاب کنیم و لباسهارو تخلیه کنیم.لطفا راهنمائی بفرمائید.سپاسگزارم شادکام باشید.

   پاسخ دادن
  یعقوبی 31 تیر 1398

  سلام لباس شویی کندی داریم مدل cb 83 t تازه وصل کردیم روشن ک میکنیم اب داخل لباس شویی نمیاد ولی تاید رو تخلیه میکنه

  پاسخ دادن
   مدیر 31 تیر 1398

   سلام ، شیربرقی دستگاه شما باید توسط تعمیرکار لباسشویی کندی در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  علی کیا 28 تیر 1398

  سلام،خسته نباشید،لباسشویی کندی مدلGO F 106دارم،دفترچه راهنماروزیروروکردم ودنبال راهنمای استفاده ازتخلیه آب گشتم ومتاسفانه،قیدنشده بود.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   مدیر 29 تیر 1398

   سلام ، خود دستگاه به صورت اتومات آب را در چند مرحله تخلیه میکند ، اگر چنانچه آب تخلیه نمیشود دستگاه مشکل دارد ، همچنین فیلتر کف و پمپ تخلیه را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی کندی در محل بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  نوشیکازمانی 12 تیر 1398

  سلام من طرزکارلباسشویی ۷کیلویشومیخوام ولی مدلش فرق داره بااین

  پاسخ دادن
  طاهره سادات لنگری 16 اسفند 1397

  سلام خسته نباشید رو لباسشویی من یک علامت قندیل هست یا ستاره و یک علامت قطره که کنارش مثبت بالای تشت که نمیدونم کاراییش چیه لطفا راهنماییم کنین ممنون

  پاسخ دادن
  نرگس میرباقری 11 اسفند 1397

  سلام .من وقتی ماشین لباسشویی وروشن میکنمودکمه شروع بکارو میزنم روشن میشه ولی دوباره متوقف میشه مشکلش چیه

  پاسخ دادن
   مدیر 12 اسفند 1397

   سلام ، تایمر لباسشویی کندی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
   شفيع 17 آذر 1399

   سلام من لباسشویی كندی مدل c455XT دارم تخلیه با شستو شو با هم کار میکنه و تایم برای شستو شو نداره اگر ممکنه راهنمایی کنید ممنونم .من این لباس شویی را دست دوم خریدم

   پاسخ دادن
   علی 17 مرداد 1400

   سلام من لباسشویی کندی مدلGo148Df/kدارم تسمه آن سالم هست ولی از روش میفته البته پنج ساله که دارمش اولین بار به این مشکل برخوردم هرچی میندازم سرجایش باز میفته

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 18 مرداد 1400

    سلام، پولی ها مماس نیستند

    پاسخ دادن
  سیامک 27 بهمن 1397

  سلام.دستگاه کندی۸کیلویی قفل کودک داره؟ ممنون میشم داهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 27 بهمن 1397

   سلام ، بله .

   پاسخ دادن
    نوری 15 آذر 1399

    سلام وقتی میخواد اب را تخلیه کنه آب قبلی تو لباسشویی میگندد و بوی بدی میده

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 16 آذر 1399

     سلام، مسیر تخلیه: پمپ، فیلت و شیلنگ خروجی را بررسی نمایید تا گرفتگی نداشته باشد.

     پاسخ دادن
  مژده صالحي 20 دی 1397

  با سلام من روي تايمرچرخشي ماشين لباسشويي كن دي خونه م اين علايمي مانندابر و قبف رو ميبينم ولي نميدونم مربوط به چي هست لطفا راهنمايي كنيد

  پاسخ دادن
همکاری با ما
برای اخذ نمایندگی از آی پی امداد در سراسر کشور کلیک نمایید
اخذ نمایندگی