خدمات پس از فروش فریجیدر

خدمات پس از فروش فریجیدر

خدمات پس از فروش لوازم خانگی فریجیدر در تهران

خدمات پس از فروش فریجیدر

آی.پی امداد نمایندگی و خدمات پس از فروش فریجیدر در تهران با شعبات مختلف آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد ، در نظر داشته باشید چنانچه بعد از خرید محصول ، لوازم خانگی فریجیدر شما دارای برگه گارانتی میباشد با تلفن مندرج شده در آن تماس حاصل نمایید تا از خدمات شرکت گارانتی کننده بهره مند شوید در غیر این صورت با تلفن خدمات پس از فروش فریجیدر در انتها تماس حاصل نمایید . ( خدمات مجموعه آی.پی امداد فقط در تهران میباشد . )

خدمات پس از فروش فریجیدر در تهران

کارخانه فریجیدر به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان محصولات لوازم خانگی با تولید محصولاتی همچون یخچال فریزر در انواع مختلف ، ماشین های لباسشویی ، ماشین های ظرفشویی ، مایکروفر ، جارو برقی  و ... توانسته به عنوان یک شرکت معتبر امریکایی در ایران از محبوبیت بالایی به دلیل کیفیت محصولات و همچنین خدمات پس از فروش فریجیدر در ایران بهره مند شود.

کیفیت بالای لوازم خانگی  و خدمات مناسب پس از فروش محصولات دو عامل تعیین کننده در رضایت مشتریان هر کارخانه و تولیدی می باشند. خدمات پس از فروش کارا و موثر فریجیدر و همچنین احترام به خواست مشتریان به عنوان اصل اولیه و مهم شرکت فریجیدر تعریف شده و آنها اعتقاد دارند که رجوع دوباره مشتری  و خرید های متوالی انها از یک کارخانه به واسطه خدمات پس از فروش مناسب انجام خواهد شد.

به عقیده کارشناسان لوازم خانگی فریجیدر اولین مشتری توسط بازاریان شرکت فریجیدر از این کارخانه خرید می کند و مشتریان بعدی را نمایندگی های خدمات پس از فروش این کارخانه برای شرکت پیدا می کنند.

پس از آنکه محصولات فریجیدر به مشتری تحویل داده شوند نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر موظف هستند  اقدامات اولیه مانند نصب ، راه اندازی ، مشاوره و  اطمینان از سلامت محصول را در محل مشتری انجام دهند و محصول را در واقع به شکل واقعی تحویل مشتری دهند.

فریجیدر معتقد است خدمات پس از فروش  باعث وفاداری مشتریان به شرکت و بالا بردن تعداد خرید این مشتریان و سایر مشتریان از شرکت خواهد شد .

خدمات پس از فروش فریجیدر مطابق استاندارد های جهانی به مدت 10 سال از زمان تولید محصولات می باشد . این خدمات شامل خدمات گارانتی و وارانتی محصولات است و تمامی نمایندگی های خدمات پس از فروش فریجیدر در تمامی نقاط دنیا از جمله نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر آی.پی امداد این خدمات را موظف به انجام هستند.

به منظور اعتلا و احترام به فرهنگ و خواسته مشتریان در همه جوامع شرکت بزرگ فریجیدر نمایندگی های معتبر خود را در تمام کشور های هدف خود از جمله ایران با ارائه اموزش های لازم و تخصصی و همچنین اعطا کد و استاندارد های لازم به عنوان خدمات پس از فروش و تعمیرات فریجیدر فعال نموده و از انها خواسته تا با تمام همت و تلاش خود در راستای رضایت مشتریان این کارخانه بکوشند.

از جمله خدمات پس از فروش شرکت فریجیدر در ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نصب و راه اندازی محصولات مختلف فریجیدر در محل مشتری
 • امضا و تایید برگ گارانتی و وارانتی محصولات این شرکت
 • ارائه آموزش و اطلاعات مورد نیاز به مشتریان
 • در دسترس بودن برای مشتریان بصورت دائمی تا بتوانند در صورت نیاز به راحتی با کارشناسان خدمات پس از فروش ارتباط برقرار نمایند
 • بالا بردن اعتماد مشتریان به محصولات فریجیرد
 • انجام خدمات فنی و تخصصی از جمله تعمیرات و رفع عیوب فنی و ظاهری محصولات فریجیدر
 • ارائه بازخورد مشتریان اعم از منفی و مثبت به کارخانه اصلی
 • تلاش برای مرتفع نمودن و رفع مشکل مشتریان ناراضی
 • اراده زمانبندی و برنامه های تعمیرات و نگهداری محصولات
 • استفاده از بهترین و متخصص ترین کارشناسان مورد تایید این کارخانه
 • ارائه امکانات مشارکتی مشتریان در فرایند بهبود مستمر کارخانه فریجیدر
 • جمع بندی و اعلام مشکلات احتمالی محصولات فریجیدر به کارخانه
 • پیگیری خواسته های کارخانه در امور مرتبط با نمایندگی ها
 • ارائه خدمات شبانه روزی و انجام تعمیرات در محل و مکان مشتری در هر رزمان که مشتری نیاز بداند .
 • دادن اطمینان به مشتری در خصوص انجام خدمات مورد نیاز در کم ترین زمان
 • نظارت و بررس عیوب و مشکلاتی که مشتری نیاز بداند
 • قابلیت ارائه خدمات جدید و به روز برای کارخانه فریجیدر
 • انعطاف پذیری و ارائه ساختار های مختلف برای رضایت هر چه بیشتر مشتریان
 • ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان برای نظرسنجی ها و خدمات مختلف مورد نیاز به مشتریان

کارخانه فریجیدر با حساسیت خاصی در کیفیت محصولات خود به دنبال ارائه برترین ها به مشتریان خود می باشد . یکی از مهم ترین وجوه تمایز کارخانه فریجیدر نحوه ارتباط با مشتریان و خواسته های آنها است که در صورت نیاز خود کارشناسان این کارخانه با تماس مستقیم با مشتریان مورد نظر از انها در خصوص کیفیت و مشکلات احتمالی محصولات پرس و جو خواهند کرد.

همچنین نحوه انتخاب نمایندگی ها و شعبات مرتبط با اراده خدمات پس از فروش فریجیدر از موضوعاتی است که کارشناسان و متخصصین این شرکت با دقت به آن می پردازند و خوشبختانه نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به عنوان یکی از مورد اعتماد ترین و متخصص ترین نمایندگی های این شرکت در غرب و شرق تهران به خدمات به مشتریان مشغول می باشد.

تعمیرکاران و متخصصین تعمیرات محصولات فریجیدر تحت نظارت و آموزش های تخصصی کارخانه مرکزی فریجیدر با شناخت کافی از بدنه و محصلات منحصر به فرد فریجیدر قرا می گیرند. از مزیت های استفاده از تعمیر کاران فریجیدر آی پی امداد این است که شما از تعمیرکاران حرفه ای بهره مند می شوید که خدمات تعمیر لوازم خانگی مورد نظر شما را منحصرا انجام می دهند.

به عنوان مثال اگر مشکل شما در مورد یخچال فریزر فریجیدر باشد با تماس با نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش فریجیدر آی پی امداد ، تعمیر کار مخصوص یخچال فریزر فریجیدر را برای شما معرفی خواهیم کرد که صرفا کار تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر را انجام می دهد .

خدمات پس از فروش یخچال فریجیدر

خدمات پس از فروش ساید بای ساید فریجیدر 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی فریجیدر

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی فریجیدر

خدمات پس از فروش ماکروفر فریجیدر

خدمات پس از فروش اجاق گاز فریجیدر با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ میباشد .

خدمات پس از فروش فریجیدر در تهران

چند نکته که در مورد خدمات پس از فروش فریجیدر باید بدانید:

۱.لذت بردن از یک پشتیبانی خوب احساسی است که فقط خدمات پس از فروش فریجیدر میتواند به شما هدیه دهد.

هیچ کس بهتر تکنسین های متخصص نمایندگی های رسمی فریجیدر به محصول فریجیدر شما مشرف نیست و فقط نمایندگی های اصلی فریجیدر هستند که قطعات فابریک دستگاه شما را در اختیار دارند پس در صورت لزوم حتما و حتما با نمایندگی رسمی فریجیدر تماس حاصل فرمایید که شماره های شعبه های مختلف آن در زیر برای شما گردآوری شده است.

۲.کمپانی فریجیدر این امکان را برای مشتریانش فراهم آورده است که تا سه سال از خدمات پس از فروش فریجیدر در قالب گارانتی و بدون هیچ هزینه ای بهره مند شوند.

۳.میتوانید به راحتی در منزلتان به صورت تلفنی و رایگان از تعمیرگاه مجاز فریجیدر راهنمایی بگیرید.خدمات دلسوزانه ی تکنسین های فریجیدر در انتظار تماس شماست.

3. تعمیرات فریجیدر شما توسط تکنسین های متخصص و اموزش دیده انجام میگیرد.قطعا شما می خواهید بهترین خدمات و تعمیرات بر روی دستگاه فریجیدر شما انجام شود به همین دلیل فریجیدر از متخصصین قابل اعتماد و مجرب استفاده میکند.

4.هدف بزرگ شرکت فریجدر , نمایندگی مجاز فریجیدر و نمایندگی تعمیرات فریجیدر راضی و خوشحال نگه داشتن مشتری است.بنابراین همه ی تلاش فریجیدر و نمایندگی هایش در رارستای این هدف میباشد.

خدمات پس از فروش فریجیدر در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

خدمات پس از فروش فریجیدر در شمال تهران

 نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

خدمات پس از فروش فریجیدر در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

خدمات پس از فروش فریجیدر در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

خدمات پس از فروش فریجیدر در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

خدمات پس از فروش فریجیدر در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

خدمات پس از فروش فریجیدر در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

No votes yet.
Please wait...

1 دیدگاه

 • عباس کنعان نژاد

  من که از فریجیدر راضی هستم، ولی ایکاش اوپراطورش لوله مسی بود، در حال حاضر سوراخ شده و گیرم نمیاد

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.