021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات جارو برقی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

جاروبرقی رباتیک چیست؟

جاروبرقی رباتیک چیست؟
جاروبرقی رباتیک چیست
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

شاید شما نیز اسم جارو برقی رباتیک را شنیده باشید اما هیچ اطلاعاتی از آن نداشته باشید، و این سوال که جاروبرقی رباتیک چیست حداقل یکبار در ذهن شما ایجاد شده باشد. قاعدتا وقتی به ما میگویند که دستگاهی در بازار ارائه شده که با عنوان جاروی رباتیک خود به صورت خودکار به نظافت خانه می پردازد از خود می پرسیم که این جارو برقی رباتیک چگونه کار می کند؟

ما در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما با جارو برقی رباتیک به سوال های متداول کاربران در مورد این وسیله پاسخ می دهیم.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه نحوه عملکرد جارو برقی های روباتیک میتوانید آن را در قسمت دیدگاه های همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

جاروبرقی رباتیک چگونه کار میکند؟

آیا میدانید جاروبرقی رباتیک چگونه کار میکند؟ تصور کنید شب گذشته که به همراه دوستان خود مشغول تماشای فوتبال و شکستن تخمه بوده اید، مقدار زیادی پوست تخمه روی زمین ریخته و حالا وقت آن رسیده است که به جارو کردن پوست تخمه های ریخته شده روی زمین بپردازید. تکنولوژی های پیشرفته امروزی به کمک شما می آیند تا بدون دردسر تمام پوست تخمه های روی زمین، زیر میز، زیر مبل و هر جای دیگری را جمع کنید. البته شما نه! جارو برقی خودش تمام این کارها را میکند.

 • جارو برقی رباتیک به صورت خودکار و با فشردن یک دکمه به نظافت سطح منزل شما می پردازد و پس از اتمام نظافت به سمت شارژر خود باز می گردد.
 • این جارو برقی که جزو لوازم مدرن خانگی محسوب می شود با ظاهر جذاب خود می تواند وسیله ای باشد که همیشه در دید قرار بگیرد.
 • جاروبرقی رباتی هیچ صدایی را از خود تولید نمی کند.

جاروبرقی رباتیک بهتر تمیز می کند یا جاروبرقی های معمولی؟

در پاسخ به این سوال که جاروبرقی رباتیک بهتر تمیز می کند یا جاروبرقی های معمولی باید گفت:

 • جارو های رباتیک مکش جارو های معمولی را ندارند اما عملکرد آن ها قابل قبول است، چرا که دیگر برای شما زحمتی ندارند و قطعا فشردن یک دکمه برای شما بسیار راحت تر از جارو کشیدن یک خانه است.
 •  در جارو های رباتیک سه برس و مکش ایجاد شده تا عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

آیا جاروبرقی رباتیک گوشه و حاشیه های دیوار را می تواند تمیز کند؟

تمیزی گوشه و حاشیه دیوار به  وسیله جارو برقی های رباتیک به چه صورت است؟

 • معمولا تمیزی گوشه و حاشیه های فضا های داخلی منازل برای افراد بسیار اهمیت دارد.
 • بسیاری از افراد تصور میکنند جارو برقی های رباتی به علت گرد بودن بدنه آن ها نمیتوانند به خوبی حاشیه و گوشه دیوار را تمیز کند.
 • لازم است بدانید که در این نوع از جارو برقی ها 2 برس کناری طراحی شده تا از لحاظ تمیزی در جهت های مختلف کاستی ای ایجاد نشود، و تمام سطح زمین به یک اندازه تمیز شود.

آیا جاروبرقی رباتیک زیر مبل و وسایل دیگر را نظافت می کند؟

پس از این که متوجه این نکته شدید که جاروبرقی رباتیک چیست این پرسش به ذهن شما خطور می کند آیا جاروبرقی رباتیک زیر مبل و دیگر وسایل را هم نظافت می کند؟

 • ارتفاع جاروبرقی رباتیک بین 8 تا 14 سانت متغیر است و جواب این سوال که آیا این جارو برقی به زیر مبل و وسایل دیگر می رود یا نه بستگی به ارتفاع وسایل شما دارد.
 • بهتر است جهت تمیز کردن زیر مبل یا میز وسط مبل ها، آن را کنار بکشید تا جارو بهتر بتواند کار خود را انجام دهد.
 • در غیر این صورت ممکن است زیر مبل یا میز گیر کند و نتواند خارج شود.

آیا جاروبرقی رباتیک فرش و سرامیک را میتواند به خوبی تمیز کند؟

بررسی این موضوع که آیا جاروبرقی رباتیک فرش و سرامیک را می تواند به خوبی تمیز کند یکی از مسائلی است که افراد برای کسب اطمینان بیشتر قبل از خرید این محصول می پرسند، در ادامه این پرسش را پاسخ داده ایم.

 • در مورد عملکرد جارو برقی رباتیک روی سرامیک و فرش باید گفت که برخی از این جارو برقی های رباتیک توانایی کشیدن تی تر و تی خشک را روی سرامیک دارند.
 • همچنین این جارو ها می توانند از یک سطح به سطح دیگری با ارتفاع دو سانت بیشتر حرکت کنند. پس حرکت این جارو ها از سرامیک به روی فرش برایشان ساده است.

قیمت جاروبرقی رباتیک

فرض کنید شما برای دوری از خستگی های جارو کشیدن یک کارگر استخدام کنید، کارگری که قبول کند چند سال با مبلغی حدود 3 تا 4 ملیون هر روز خانه شمارا جارو کند، بنظر شما به صرفه است؟

 • قیمت جاروبری رباتیک بسیار متغیر است، اما حداقل مبلغی که در اسفند ماه 99 برای خرید این محصول نیاز دارید 7000000 تومان است.
 • اما در عین حال بسیاری از افراد اعتقاد دارند که کیفیت جارو کشی جاروبرقی های رباتیک به خوبی جارو برقی های معمولی نیست.
 • به همین دلیل پرداخت این مبلغ را امری بیهوده میدانند.

پاسخ به این پرسش که جاروبرقی رباتیک چیست با استفاده از نظر تعمیرکاران متخصص آی پی امداد

جاروبرقی های رباتیک تنها با فشردن یک دکمه می توانند تمام خانه شما را جارو بکشند، بدون اینکه زحمتی برای شما داشته باشند.همچنین صدا و حجم کم این محصولات می تواند راحتی و آسایش را در هنگام نظافت به شما هدیه دهد.

این جارو ها در بازار پیشگام هستند، و هنوز به طور کامل معرفی نشده اند، اما قطعا در آینده می توانند جایگزین جارو برقی های معمولی شوند و حضور گسترده تری در بازار داشته باشند.

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. محدثه رمضانی 23 بهمن 1399

  با سلام مقالات معتبری در زمینه ربات های جارو برقی اگه معرفی کنید ممنون میشم از راهنمایی اتون من دانشجو کارشناسی ام و پروژه ام تحقیق درباره ربات های جارو برقی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن