logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخساز یخچال ویرپول

تعمیر یخساز یخچال ویرپول
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخساز یخچال ویرپول به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

در صورتی که یخساز ویرپول شما دچار مشکل شده است، بهتر است هرچه سریع تر اقدام به تعمیر یخساز یخچال ویرپول نمایید.  خرابی هایی که در بخش یخساز ساید ویرپول ایجاد می شوند، در صورت عدم رفع می توانند موجب خرابی سایر بخش های یخچال شوند. از این رو اگر از دانش لازم برخوردار هستید، به کمک مطالبی که در زمینه آموزش تعمیرات یخساز ساید ویرپول توسط آی پی امداد آورده شده است، می توانید مشکل دستگاه خود را رفع کنید. در غیر اینصورت باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش درباره تعمیر یخساز ویرپول می توانید در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگر کاربران و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به پرسش و پاسخ بپردازید.

نحوه تماس با نمایندگی یخساز ساید بای ساید ویرپول در تهران

در صورتی که شما نیز با مشکلاتی در یخساز یخچال ویرپول خود مواجه شده اید، می توانید برای رفع آن از نمایندگی مجاز آی پی امداد کمک بگیرید:

 1. شما می توانید با نزدیک ترین شعبه از تعمیرگاه یخچال ویرپول در آی پی امداد تماس گرفته و یا اینکه درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
 2. پس از ثبت درخواست شما تکنسین متخصص مجموعه در سریع ترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر می شود.
 3. پس از بررسی و عیب یابی یخساز ویرپول، تعمیرکار متخصص کار تعمیرات را آغاز می نماید.
 4. در نهایت به شما فاکتور و ضمانت نامه معتبر جهت تعمیرات یخساز ساید بای ساید ویرپول ارائه می شود.

تعمیر یخساز یخچال ویرپول در محل

آی پی امداد با سال ها تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی و یخچال اکنون توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین مشتریان کسب کند. از خدمات بالقوه این مرکز می توان به خدمات تعمیر یخساز یخچال ویرپول در محل یا منزل شما اشاره کرد. مزیت استفاده از خدمت تعمیرات یخساز ویرپول در محل ناظر بودن بر عملکرد تعمیرکار یخچال ویرپول از نزدیک، عدم خسارت دیدن دستگاه به دلیل عدم نیاز به جابه جایی و صرفه جویی در زمان به دلیل اعزام تعمیرکار به منزل می باشد.

نحوه راه اندازی یخساز یخچال ویرپول چگونه است؟

برای اینکه بتوانید یخساز یخچال ویرپول خود را فعال نمایید، در برخی از مدل ها بر روی نمایشگر روی درب یخچال ساید ویرپول دکمه های ice on / ice off قرار داده شده است که با لمس این دکمه ها می توانید یخساز یخچال ویرپول خود را روشن یا خاموش کنید. در برخی دیگر از مدل ها نیز شاسی روشن و خاموش کردن یخساز ویرپول تعبیه شده است. برای روشن کردن یخساز اهرم فلزی کنار محفظه را به سمت پایین بکشید تا فعالیت یخساز یخچال آغاز گردد.

راه اندازی یخ ساز یخچال ویرپول

روش خاموش کردن یخساز یخچال ویرپول

در صورتی که برای تولید یخ به یخساز نیازی ندارید، بهتر است آن را خاموش کنید تا یخ درون آن جمع نشود. برای انجام این کار می توانید از دکمه Ice Off بر روی پنل نمایشگر یخچال ویرپول استفاده کنید. با این کار در مصرف آب و انرژی صرفه جویی نموده و از تجمع بیش از اندازه یخ نیز جلوگیری خواهید کرد. جهت فعالسازی مجددا دکمه Ice Off را بفشارید.

نحوه ریست کردن یخساز ساید ویرپول چگونه است؟

ریست کردن یخساز یخچال ویرپول را می توانید خودتان به راحتی انجام دهید. برای انجام این کار مطابق با مراحل زیر عمل کنید:

 • محفظه درب یخساز یخچال ویرپول را باز کنید.
 • دکمه ریست را فشار دهید و پس از چند ثانیه آن را رها کنید.

ریست کردن یخساز ساید ویرپول

آموزش تعمیرات یخساز یخچال ویرپول با تعمیرکار آی پی امداد

در ادامه این بخش قصد داریم به بررسی متداول ترین مشکلاتی که ممکن است برای یخساز ویرپول رخ دهد، بپردازیم. برخی از این مشکلات به راحتی در منزل قابل رفع هستند و مربوط به ایرادات جزئی یخساز می باشند. در صورتی که شما نیز با مشکلاتی در کارکرد یخساز خود مواجه شده اید، به کمک مطالب این بخش قادر خواهید بود یخساز ویرپول خود را تعمیر نمایید. در صورتی که مشکل دستگاهتان تخصصی است، از تعمیرات آن پرهیز نمایید و از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

چرا یخ از یخساز یخچال ساید بای ساید ویرپول خارج نمی شود؟

در صورتی که به هنگام استفاده از یخساز یخچال خود متوجه شدید که یخ به درستی از یخ ساز خارج نمی شود، بهتر است جهت عیب یابی یخساز ویرپول خود موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • در برخی مواقع استفاده نکردن از یخساز به مدت طولاتی و پر شدن بیش از حد مخزن یخ می تواند موجب بروز این مشکل شود.
 • بروز هرگونه خرابی در بازوهای انتقال دهنده یخ و یا اجزای داخلی این بخش می تواند از دلایل ایجاد این ایراد در یخساز باشد.
 • اگر یخ های درون یخساز به هر دلیل به هم چسبیده باشند، امکان خروج یخ از یخساز وجود نخواهد داشت.

علت کم آبگیری کردن یخساز یخچال ویرپول چیست؟

کم آبگیری کردن یا آبگیری نکردن یخساز ساید ویرپول از جمله مشکلاتی است که میتواند منجر به بروز ایراد در سایر بخش های یخچال شما گردد. از این رو در صورت مواجهه با این مشکل بهتر است جهت عیب یابی یخساز ویرپول موارد زیر را بررسی نمایید:

 • در صورتی که قالب یخساز بش از حد پر شده باشد، یخساز به درستی توان آبگیری ندارد و در نتیجه نیاز به تخلیه محفظه می باشد.
 • ممکن است فیلتر آب یخچال مدت زمان طولانی تعویض نشده باشد که باید آن را با یک فیلتر نو جایگزین کنید.
 • در برخی مواقع فشار آب ورودی به دلایل مختلفی کم است که در نهایت آب به درستی درون قالب یخساز جمع نمی گردد.
 • بررسی نمایید که شیر ورودی آب خراب نبوده و یا لوله آب مسدود نباشد.

چرا یخ ها در یخساز ویرپول به هم می چسبند؟

یکی از مسائلی که اکثر مصرف کنندگان از آن شکایت دارند، به هم چسبیده شدن یخ ها درون یخساز است. برای عیب یابی یخ ساز ویرپول در این مواقع به بررسی نکات زیر بپردازید:

 • یکی از عوامل تاثیرگذار در بروز این مشکل دمای فریزر است که در صورت افزایش دما شاهد آب شدن یخ ها و چسبیدن آنها به یکدیگر خواهید بود.
 • روشن بودن طولانی مدت یخساز و عدم استفاده از آن می تواند منجر به چسبیدن یخ ها شود.
 • آبگیری بیش از حد یخساز نیز موجب جمع شدن زیاد آب و در نتیجه چسبیده شدن یخ ها شود که باید بررسی گردد.

محل سنسور یخساز یخچال ویرپول کجاست؟

اطلاع پیدا کردن از محل قرارگیری هریک از قطعات اصلی و کاربردی یخساز یخچال ویرپول می تواند در زمینه رفع مشکل این بخش کمک زیادی نماید. سنسور یکی از قطعاتی است که فرمان لازم را به یخساز جهت تولید یخ می دهد و در صورت خرابی کارکرد یخ ساز با مشکل روبرو می شود. این سنسور در پنل پشتی یخساز تعبیه شده است و با باز کردن پنل می توانید به آن دسترسی لازم را پیدا کنید.

محل قرارگیری ترمودیسک یخساز یخچال ویرپول کجاست؟

از دیگر قطعات مهمی که می توان در زمینه شناخت اجزای یخ ساز یخچال ویرپول به آن اشاره نمود، ترمودیسک است که وظیفه آن پیشگیری از بالا رفتن دمای المنت می باشد. این ترمودیسک در هریک از مدل های این یخچال جایگاهی متفاوت دارد اما معمولا در کنار سایر قطعات نظیر المنت برفک زدا و ترموستات این قطعه تعبیه می گردد.

ترمودیسک یخ ساز یخچال ویرپول

در کدام قسمت می توان شیر برقی یخساز ویرپول را پیدا کرد؟

اصلی ترین قطعه ای است که می توان آن را در تمامی یخچال ها مشاهده کرد، شیر برقی است که به آن شیر ورودی نیز گفته می شود. محل قرارگیری شیر برقی در پنل پشتی یخچال است و آب لازم برای تولید یخ را به بخش یخساز یخچال ویرپول می رساند. در صورت بروز مشکل در شیر برقی، آبگیری لازم توسط یخساز انجام نشده و یخ تولید نمی گردد.

شیر برقی یخ ساز ویرپول

برای تامین قطعات یخساز یخچال ویرپول چه کاری انجام دهیم؟

در بسیاری از مواقع دلایل کار نکردن یخساز یخچال ویرپول مربوط به خرابی و بروز ایراد در هریک از قطعات آن است. در این شرایط مصرف کنندگان نگران این موضوع می شوند که قطعات یخساز یخچال خود را باید از کجا تهیه کنند. همچنین تهیه قطعات اورجینال و باکیفیت یکی از دغدغه های این افراد به حساب می آید. چنانچه شما نیز با خرابی یخ ساز یخچال برند ویرپول خود مواجه شده اید و به دنبال یافتن یک مرکز معتبر برای تهیه قطعات آن هستید، آی پی امداد به عنوان نمایندگی تامین قطعات یخچال ویرپول می تواند در این امر به شما کمک نماید.

نتیجه گیری از تعمیر یخساز یخچال ویرپول

مقاله ای که آن را مطالعه نمودید، به طور کامل تمامی مشکلات یخسازهای ویرپول را مورد بررسی و عیب یابی قرار داد. همچنین در این مقاله برای شما نکاتی بیان شد که می توانید جهت راه اندازی و استفاده از یخساز یخچال ویرپول از آنها استفاده کنید. در صورتی که با بررسی موارد بالا نیز مشکل یخساز شما همچنان وجود دارد، بهتر است با کارشناسان نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس گرفته و درخواست خود را برای تعمیرات یخچال در این مجموعه ثبت نمایید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست