logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخساز یخچال آدمیرال

تعمیر یخساز یخچال آدمیرال
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخساز یخچال آدمیرال به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یکی از مشکلات رایج خرابی و تعمیر یخساز یخچال آدمیرال است. به طور کلی بروز هرگونه خرابی در این دستگاه می تواند موجب بروز مشکلات زیادی برای کاربران شود. عوامل مختلفی می تواند در خرابی یخساز آدمیرال تاثیرگذار واقع شود که هریک از این دلایل باید به دقت مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرند. در این مقاله قصد داریم به بررسی هریک از مشکلات یخساز ساید آدمیرال و همچنین نحوه رفع مشکلات آنها بپردازیم. در صورت عدم توانایی برای رفع مشکل یخساز تعمیرکار متخصص آی پی امداد می تواند به شما کمک نماید.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش درباره تعمیر یخساز آدمیرال می توانید در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگر کاربران و وبسایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به پرسش و پاسخ بپردازید.

نحوه تماس با نمایندگی یخساز ساید بای ساید آدمیرال در تهران

در صورتی که که با مشکلاتی در یخساز یخچال آدمیرال خود مواجه شده اید، می توانید از طریق روش های زیر درخواست خود را در مجموعه آی پی امداد به ثبت برسانید:

 1. ابتدا با شماره های نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه مجاز تعمیر یخساز آدمیرال در آی پی امداد تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین در بخش درخواست تعمیرات ثبت نمایید.
 3. پس از برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال شماره اشتراک به همراه نام تکنسین متخصص به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.
 4. تعمیرکار آی پی امداد در کمتر از 1 ساعت در محل شما حضور پیدا خواهد کرد.
 5. در نهایت پس از اتمام روند تعمیرات گارانتی 3 الی 12 ماهه معتبر آی پی امداد به شما تقدیم خواهد شد.

تعمیر یخساز یخچال آدمیرال در محل

آی پی امداد خدمات تعمیر یخساز ساید آدمیرال را برای افزایش رضایت کاربران در محل مورد نظر آنها ارائه می نماید. از آنجایی که ارائه خدمات تعمیرات یخساز در محل سبب افزایش رضایت کاربران می شود. از این رو مزیت های زیر را می توان نام برد:

 • صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیرات یخ ساز
 • نظارت بر کار تعمیرات تعمیرکار یخچال در منزل
 • بدون نیاز به جابجایی و عدم آسیب دیدگی یخچال

نحوه راه اندازی یخساز یخچال آدمیرال چگونه است؟

پس از اینکه لوله ورودی آب یخساز را متصل کردید، نوبت به راه اندازی و فعالسازی یخساز آدمیرال می رسد که برای انجام این کار مطابق با روش زیر عمل کنید:

 •  در صورت وجود دکمه on از آن برای فعال کردن یخساز استفاده نمایید.
 • وجود یک اهرم کوچک در ناحیه یخساز نیز می تواند کار فعالسازی این بخش را انجام دهد.

راه اندازی یخ ساز یخچال آدمیرال

چگونه اقدام به غیرفعال کردن یخساز یخچال آدمیرال نماییم؟

برای اینکه بتوانید اقدام به خاموش کردن یخساز یخچال ساید بای ساید آدمیرال خود نمایید، می توانید از دکمه off یخساز استفاده کنی که بر روی یخساز تعبیه شده است. همچنین در برخی از مدل ها اهرمی وجود دارد که در صورت خاموش کردن یخساز باید اهرم را در زاویه 90 درجه قرار دهید.

نحوه ریست کردن یخساز ساید آدمیرال چگونه است؟

برای اینکه بتوانید یخساز یخچال ساید آدمیرال خود را ریست کرده و به حالت اولیه برگردانید، لازم است مراحلی که در ادامه آورده شده است را دنبال نمایید:

 • ابتدا درب مربوط به محفظه یخساز یخچال آدمیرال خود را باز نمایید.
 • روی قسمت زیرین محفظه یخساز دکمه ریست کردن تعبیه شده است که می توانید آن را به مدت 5 ثانیه نگه دارید.
 • پس از ریست کردن یخساز می توانید درب محفظه یخ را ببندید.

ریست کردن یخ ساز ساید آدمیرال

راهنمای تعمیرات یخساز یخچال آدمیرال توسط تعمیرکار آی پی امداد

برای اینکه بتوانی به درستی اقدام به تعمیر یخساز یخچال آدمیرال خود نمایید، ابتدا باید بتوانید آن را به درستی عیب یابی کنید. همچنین باید متوجه شوید که مشکل یخساز از کدام بخش است. در ادامه این بخش مشکلات رایجی که ممکن است برای یخساز آدمیرال رخ دهد را با هم بررسی خواهیم کرد و راهکارهایی را برای تعمیر آنها به شما ارائه خواهیم داد.

علت خارج نشدن یخ از یخساز یخچال ساید آدمیرال چیست؟

برای بررسی مشکل یخساز یخچال ساید آدمیرال باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • ابتدا باید بازوهای انتقال دهنده یخ در یخساز را بررسی کنید که دچار مشکل نشده باشند.
 • هرگوه خرابی در این بازوها و همچنین مدول یخساز می تواند مانع از خروج یخ ها شود.
 • همچنین اگر مخزن و قالب یخساز بیش از اندازه لازم پر شود، یخ ها نمی توانند به درستی از یخساز خارج شوند.
 • چسبیدن یخ ها به یکدیگر نیز از دیگر دلایلی است که منجر به بروز این مشکل خواهد شد.

علت یخ ندادن یخچال ساید آدمیرال چیست؟

در صورتی که یخساز یخچال شما کارکرد درستی دارد اما نمی تواند یخ ایجاد کند، احتمالا دچار مشکلاتی شده است. برای عیب یابی یخساز آدمیرال خود باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • ممکن است مقدار گاز مدا کم شده و یا سیکل گردشی گاز یا فیلتر درایر دچار مشکل و گرفتگی شده باشد.
 • خرابی کمپرسور نیز یکی از دلایل کار نکردن یخساز یخچال آدمیرال می باشد.
 • چنانچه سیر برقی یخساز گیر کرده باشد، آبگیری و سیکل سرما به درستی انجام نخواهد شد.
 • یخساز باید به صورت دوره ای سرویس شود تا بتواند کارکرد صحیحی داشته باشد.

چرا یخ ها در یخساز یخچال آدمیرال به یکدیگر می چسبند؟

بسیاری از مصرف کنندگان اغلب با چسبیدن تکه های یخ درون یخساز یخچال ساید آدمیرال خود مواجه می شوند. از این رو لازم است بدانید که اگر این مشکل برای یخساز شما ایجاد شود، می تواند موجب از کار افتادگی یخساز شود و باید سریعا رفع گردد. برای تعمیر یخساز یخچال آدمیرال در این شرایط به صورت زیر عمل کنید:

 • در صورتی که در زمان آبگیری یخساز به مشکل برخورده یا فشار آب بالا رود، سطح یخ ها یکدست شده و ممکن است به هم بچسبند.
 • اگر یخساز به مدت طولانی روشن باشد اما از آن هیچ استفاده ای نشود، به مرور موجب به هم چسبیدن یخ ها خواهد شد.
 • در برخی مواقع نوع شکل و قالب یخ ها موجب بالا آمدن سطح آب و به هم چسبیدن آنها می شود.

سنسور یخساز ساید بای ساید آدمیرال در کجا تعبیه شده است؟

یکی از مهمترین مسائلی که می تواند به بررسی و عیب یابی یخساز یخچال آدمیرال کمک زیادی نماید، اطلاع پیدا کردن از محل قرارگیری هریک از قطعات آن است. یکی از قطعات مهم سنسور یخساز است. این سنسور که ممکن است در هریک از مدل های مختلف این یخچال ها در محل خاصی تعبیه شده باشد، معمولا در کنار سایر قطعات این قسمت بوده و از طریق باز کرد پوشش یخچال می توان از محل قرارگیری این قطعه اطلاع پیدا نمود.

محل ترمودیسک یخساز یخچال آدمیرال کجاست؟

احتمالا تابحال شما نیز نامه قطعه ترمودیسک یخچال را شنیده اید. همچنین ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که ترمودیسک چه کارایی دارد و در کدام قسمت یخچال تعبیه شده است. ترمودیسک یخساز یخچال آدمیرال یکی از قطعاتی است که می تواند دمای بالایی یخچال را به خوبی تحمل نموده و مانع از افزایش دمای المنت یخچال شود.این قطعه که وظیفه بسیار مهمی را در یخچال ایفا می کند، در محلی قرار گرفته است که المنت و ترموستات یخچال نیز تعبیه شده اند.

ترمودیسک یخ ساز یخچال آدمیرال

شیر برقی یخساز یخچال آدمیرال در کدام بخش است؟

شیر برقی یا شیر ورودی آب یخچال آدمیرال یکی از قطعاتی است که عملا بدون آن فرآیند یخ سازی یخچال صورت نخواهد گرفت. این شیر به انتهای لوله آب یخچال متصل می گردد و آب مورد نیاز یخساز را به آن منتقل می نماید. هنگامی که یخساز یخچال آدمیرال به شیر ورودی برق رسانی می نماید، سیم روی لوله فعال گردیده و در نتیجه آب درون قالب های یخ پر می گردد. این شیر در قسمت پشتی پنل یخچال آدمیرال متصل شده است و دسترسی به آن نیز بسیار آسان است.

شیر برقی یخ ساز یخچال آدمیرال

از کجا می توان قطعات یخساز یخچال آدمیرال را تهیه کرد؟

در بسیاری از مواقع خرابی و از کار افتادن یخساز یخچال آدمیرال به دلیل ایراد و نقص فنی در هریک از اجزا و قطعات این بخش رخ می دهد. از این‌ رو تنها راهکار رفع مشکل این است که قطعات معیوب یخچال آدمیرال با قطعات اصلی و باکیفیت جایگزین شوند. ممکن است برای شما نیز این دغدغه ایجاد شده باشد که قطعات مورد نظر را از کجا تهیه کنیم. در همین راستا قصد داریم مرکز تخصصی آی پی امداد را به شما معرفی کنیم. این مرکز انواع قطعات اورجینال یخساز یخچال ساید آدمیرال را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد

نتیجه گیری از تعمیر یخساز یخچال آدمیرال

در این مقاله به بررسی رایج ترین ایرادات یخ ساز یخچال ساید آدمیرال پرداختیم و آموزش هایی را نیز در جهت رفع عیب و تعمیرات یخساز آدمیرال برای شما بیان کردیم. به کمک این آموزش ها چنانچه فنی باشید، می توانید اقدام به رفع عیب و تعمیر یخساز یخچال خود نمایید. در غیر اینصورت بهترین کار استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص و مجرب نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در آی پی امداد است. این مجموعه با بهترین تکنسین ها در سریع ترین زمان مشکل یخساز یخچالتان را رفع می کند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست