logo logo تعمیر چرخ گوشت ژانومه با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر چرخ گوشت ژانومه

تعمیر چرخ گوشت ژانومه
تعمیر چرخ گوشت ژانومه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت ژانومه به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ژانومه درآی پی امداد با هدف بالا بردن کیفیت خدمت رسانی به مشتریان اقدام به افتتاح شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا بتوانید بعد از ثبت درخواست خود از خدمات این مرکز بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ژانومه میپردازیم:

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات چرخ گوشت خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت ژانومه

در پی گران شدن قیمت دلار و اعمال تحریم ها، بسیاری از برندهای خارجی از ایران خارج شده و ارائه خدمات توسط شرکت های داخلی انجام میگردد. از این رو برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت ژانومه میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است قبلا از این خدمات استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ژانومه در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت شما همچنان قابل استفاده هستند.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت ژانومه در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت ژانومه در تهران میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ارائه خدمات تعمیرات چرخ گوشت ژانومه به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در این زمان دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.
 • در انتها از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ژانومه به چه صورت است؟

ارائه خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ژانومه به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • همچنین بعد از تعمیر چرخ گوشت ژانومه به شما فاکتور خدمات رسمی تقدیم میگردد.
 • و کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی میباشند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت ژانومه به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت ژانومه میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده نموده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ژانومه در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات پس از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت شما نیز برایتان قابل استفاده هستند.

تعمیرکار چرخ گوشت ژانومه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی از مواردی که باید در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت ژانومه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیرات چرخ گوشت ژانومه متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر نقاط دستگاه به تعمیرات چرخ گوشت بپردازد.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت ژانومه در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ژانومه در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه تعمیرات و عیب یابی چرخ گوشت است. از این رو در هر قسمت از انجام تعمیرات که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرخ گوشت روشن نمیشود، برای عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت ژانومه چه اقداماتی انجام دهیم؟

یکی از مشکلات رایج که مصرف کنندگان چرخ گوشت ها از آن شکایت میکنند، روشن نشدن چرخ گوشت است. از این رو در ادامه به بررسی علت مشکل روشن نشدن چرخ گوشت ژانومه میپردازیم:

 • ممکن است علت روشن نشدن چرخ گوشت شما به دلیل خرابی و یا اتصالی داخلی سیم های چرخ گوشت باشد که برای برطرف کردن این مشکل بهتر است دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • در صورتی خرابی در کلید روشن و خاموش چرخ گوشت میتوانید برای تعمیرات آن از تعمیرکار چرخ گوشت ژانومه کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که برق منطقه در ساعات اوج مصرف ضعیف شده باشد، به دلیل پرقدرت بودن چرخ گوشت ها و استفاده از برق زیاد ممکن است این دستگاه روشن نگردد که در این شرایط بهتر است استفاده از چرخ گوشت را به زمان دیگری موکول نمایید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ژانومه در این باره

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در استفاده از چرخ گوشت ها برای شما ایجاد گردد، صدای زیاد این دستگاه است که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت ژانومه میپردازیم:

 • ممکن است در اثر برخورد استخوان موجود در گوشت در این دستگاه شاهد ایجاد صدا باشید که برای جلوگیری کردن از این مشکل بهتر است برای استفاده از چرخ گوشت از گوشت بدون استخوان استفاده نمایید.
 • همچنین در صورت خرابی در بلبرینگ های چرخ گوشت ممکن است در این دستگاه ایجاد صدا را شاهد باشید که در این صورت باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ژانومه تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که ایجاد صدا به دلیل تمام شدن روغن قطعات داخلی چرخ گوشت اتفاق افتاده باشد، باید برای روغن کاری آن اقدام نمایید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیرات چرخ گوشت ژانومه چگونه است؟

ممکن است در استفاده از چرخ گوشت ها شاهد بیرون نیامدن گوشت از آن باشید که در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت ژانومه میپردازیم:

 • در صورت گرفتگی در سوراخ های قسمت خروجی چرخ گوشت شاهد بیرون نیامدن گوشت نیز خواهیم بود که برای جلوگیری از ایجاد این مشکل بهتر است در هنگام شست و شو از وسیله ای سیخ مانند برای تمیز کردن این قسمت استفاده نمایید.
 • در صورتی که تیغه چرخ گوشت کند و یا خراب شده باشد نیز شاهد بیرون نیامدن گوشت از آن خواهید بود که برای رفع این مشکل بهتر است با تعمیرکار چرخ گوشت ژانومه تماس حاصل نمایید.
 • همچنین وجود رگ و استخوان در گوشت میتواند دلیلی برای بیرون نیامدن گوشت باشد که برای جلوگیری از ایجاد این مشکل بهتر است گوشت را به صورت خالص در این دستگاه قرار دهید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ جهت تعمیرات چرخ گوشت ژانومه چه کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات چرخ گوشت ها جرقه زدن این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت جرقه زدن چرخ گوشت ژانومه میپردازیم:

 • ممکن است در اثر ورود رطوبت به درون دستگاه شما شاهد ایجاد جرقه در آن باشید که برای رفع این مشکل باید سعی بر قرار دادن مواد غذایی بدون رطوبت در دستگاه خود نمایید.
 • در صورتی که سیم پیچی داخلی چرخ گوشت شما معیوب شده باشد نیز باید برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت ژانومه تماس بگیرید.
 • همچنین اصطکاک میتواند عامل دیگری برای ایجاد جرقه در دستگاه شما باشد که برای رفع این مشکل بهتر است دستگاه را روی سطحی عایق بگذارید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت ژانومه در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر چرخ گوشت ژانومه در نمایندگی تعمیر آی پی امداد به موارد زیر بستگی دارد:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت ژانومه امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر چرخ گوشت ژانومه شما تعویض گردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش در این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ژانومه در آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ژانومه در آی پی امداد میپردازیم:

 • با استفاده از خدمات این مرکز به دلیل تطابق هزینه ها با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در هنگام تعمیرات چرخ گوشت ژانومه دارای گارانتی 9 الی 12 ماه میباشد.
 • تعویض قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت ژانومه در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت ژانومه در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت ژانومه به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت ژانومه، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد