logo logo تعمیر چرخ گوشت پارس خزر با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر چرخ گوشت پارس خزر

تعمیر چرخ گوشت پارس خزر
تعمیر چرخ گوشت پارس خزر
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت پارس خزر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در آی پی امداد با هدف بالا بردن کیفیت خدمت رسانی به مشتریان اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید با ثبت درخواست از خدمات در محل این دستگاه برخوردار شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در آی پی امداد میپردازیم:

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات چرخ گوشت خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر

محصولات پارس خزر ساخت کشور خودمان بوده و شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر باید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • اولین راه تماس با شماره ای است که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است و میتوانید با تماس با این شماره درخواست دریافت خدمات را دهید.
 • همچنین ممکن است جزء آن دسته افرادی باشید که قبلا از خدمات این مرکز استفاده نموده اما به هر دلیل رضایت نداشتید. در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت شما نیز قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در تهران

برای دریافت خدمات شما باید قادر به برقراری تماس با مراکز تعمیرات چرخ گوشت باشید که برای سهولت در این کار در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خودتان تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر ارسال خواهد شد.
 • که این فرد ظرف مدت یک ساعت به همراه تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • و بعد از تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم خواهد کرد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در هنگام تعمیرات چرخ گوشت شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر به چه صورت است؟

ارائه خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر به صورت زیر برای شما صورت میگیرد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • همچنین بعد از تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر به شما فاکتور خدمات تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی میباشند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت پارس خزر به چه صورت است؟

برای دریافت خدمات پس از فروش چرخ گوشت پارس خزر میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوست نیز برای شما قابل استفاده است.

تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورتی که تعمیر چرخ گوشت در محل شما انجام میگردد، باید از اینکه تعیمرکار چرخ گوشت پارس خزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مطلع باشید که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید باتجربه بوده و بتواند در اسرع وقت به تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر بپردازد.
 • رعایت نکات ایمنی و بهداشتی را نیز باید در راس کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت پارس خزر در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

گاهی مشکلات ایجاد شده در چرخ گوشت ها نیاز به دانش تخصصی نداشته و در صورتی که کمی فنی باشید، میتوانید مشکلات اولیه این دستگاه را خودتان برطرف کنید. به این منظور در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید با راهنمایی ما برای تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر خود اقدام نمایید. برای این کار میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید و منتظر پاسخ از سوی کارشناسان ما باشید.

چرخ گوشت روشن نمیشود، جهت تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در این مواقع چه کنیم؟

اولین مشکلی که در استفاده از چرخ گوشت ها به بررسی آن میپردازیم، روشن نشدن این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت پارس خزر میپردازیم:

 • با توجه به اینکه چرخ گوشت ها دستگاه هایی با مصرف برق بالا هستند و ممکن است باعث آسیب به سیم کشی داخلی پریز برق شده باشند، بهتر است در ابتدا برای عیب ایبی این مشکل به یررسی پریز و دو شاخه برق دستگاه خود بپردازید.
 • بعد از آن باید دکمه خاموش و روشن دستگاه خود را بررسی نمایید و در صورتی که مشکل از این قسمت بود، باید برای تعمیرات آن از یک تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر کمک بگیرید.
 • همچنین در صورت خرابی در موتور چرخ گوشت باید برای بررسی مشکل و رفع آن با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر تماس حاصل نمایید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در این باره

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان چرخ گوشت ها از آن شکایت میکنند، صدای زیاد این دستگاه است که برای رفع مشکل و عیب یابی در این شرایط در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت پارس خزر میپردازیم:

 • ممکن است تکه ای استخوان در قسمت داخلی این دستگاه گیر کرده باشد و در اثر برخورد با تیغه چرخ گوشت ایجاد صدای بلند نماید. در این صورت بهتر است توجه داشته باشید در استفاده از چرخ گوشت از ورود استخوان به داخل آن خودداری نمایید.
 • مورد دیگر که ایجاد صدای بلند در چرخ گوشت مینماید، خشکی چرخ دنده های این دستگاه است که باید باز شده و توسط روغن گریس، روغن کاری گردد که بهتر است این کار توسط تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر انجام گردد.
 • همچنین در صورتی که یاتاقان های دستگاه شما با مشکل مواجه شده باشد نیز شاهد ایجاد صدا در این دستگاه خواهید بود که در این صورت برای رفع مشکل باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر تماس حاصل نمایید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت پارس خزر در این مواقع

ممکن است در استفاده از چرخ گوشت شاهد این مشکل باشید که گوشت از دستگاه شما خارج نمیگردد. به این منظور و برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت پارس خزر میپردازیم:

 • یکی از اصلی ترین دلایل بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت وجود رگ و چربی در گوشت است که مانع از خروج گوشت از دستگاه میگردد. برای جلوگیری از ایجاد این مشکل بهتر است از قرار دادن این مواد به داخل چرخ گوشت جلوگیری نمایید.
 • همچنین در صورتی که تیغه چرخ گوشت شما کند شده باشد، شاهد عدم خروج گوشت از آن خواهید بود که برای رفع این مشکل بهتر است از یک تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر بخواهید تیغه را برای شما تعویض نماید.

در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل چرخ گوشت شما برطرف نشد، میتوانید برای سرویس دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر انجام دهیم؟

یکی از مشکلاتی که باید در اسرع وقت برای رفع آن اقدام نمایید، جرقه زدن چرخ گوشت است. برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت جرقه زدن چرخ گوشت پارس خزر و راهکار برطرف کردن این مشکل میپردازیم:

 • ممکن است یکی از سیم های داخلی پریز برق متصل به چرخ گوشت شما معیوب شده باشد که در پی اتصال چرخ گوشت به آن شاهد جرقه زدن هستید. در این شرایط بهتر است دستگاه را به پریز دیگری متصل نموده و برای تعمیرات پریز خود اقدام نمایید.
 • وجود رطوبت در دستگاه از دیگر علل ایجاد جرقه در آن است. بهتر است برای جلوگیری از ایجاد این وضعیت قبل از قرار دادن، کمی گوشت ها را در معرض هوا قرار دهید تا آب آنها کاملا از بین برود.
 • همچنین اتصالی سیم های چرخ گوشت نیز از دیگر علل ایجاد جرقه در چرخ گوشت است که برای جلوگیری از ایجاد این مشکل باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

شاید اطلاع از هزینه تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد برای شما هم سوال باشد که برای راهنمایی شما به عوامل تاثیرگذار بر این هزینه میپردازیم:

 • اعلام دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه توسط تعمیرکار و مشخص شدن مشکل آن امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که در تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر شما تعویض میگردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در آی پی امداد میپردازیم:

 • بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما تعمیرکار به همراه تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • این فرد بعد از تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم خواهد کرد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در دستگاه شما دارای گارانتی هستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز به دلیل تطابق هزینه ها با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت پارس خزر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت پارس خزر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت پارس خزر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده!

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست