تعمیر ماکروفر کندی

تعمیر ماکروفر کندی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر کندی

تعمیر ماکروفر کندی در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مایکروفر ، مایکروویو و سولاردام کندی عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین با راه اندازی شعبات در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران توانسته ایم خدمات را در همان روز ارائه دهیم . آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان عیب یابی ، راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر کندی و هر آنچه نیاز است بدانید را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات کندی بهره مند شوید .

تعمیر ماکروفر کندی در تهران توسط نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز

شرکت کندی دارای نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر می باشد که آمادگی ارائه خدمات در زمینه سرویس و تعمیرات ماکروفر را دارد. این شرکت با داشتن تیم مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات ماکروفر کندی توانسته اند رتبه بسیار خوبی را کسب نمایند. برخی از تعمیرات ماکروفر بسیار ساده بوده که در این مقاله می خواهیم تعدادی از آنها که برای مشتریان بسیاری سوال شده است را بررسی نماییم:

 

 • خاموش شدن ماکروفر کندی به صورت خودکار بعد از چند ثانیه :

خاموش شدن ماکروفر می تواند علت های مختلفی داشته باشد که یکی از آنها خراب بودن سوئیچ درب ماکروفر است. خراب بودن این سوئیچ باعث می شود تا قفل درب ماکروفر محکم بسته نشود و بعد از چند ثانیه درب باز شود و اجرای برنامه پخت متوقف می شود. علت بعدی می تواند از برد اصلی باشد که باعث قطع و وصل شدن می شود.

 • درب ماکروفر کندی باز نمی شود :

در صورتیکه دستگیره درب ماکروفر شکسته باشد مانع از باز شدن درب می شود . با تعمیر آن می توانید این مشکل را حل کنید. از طرفی دیگر می تواند ایراد از قفل و یا چفت در باشد. قفل را بررسی کنید تا در صورت خراب بودن آن را تعمیر کنید.

 • ایجاد سر و صداهای زیاد در ماکروفر کندی :

اولین و مهمترین قسمتی که باید بررسی کنید موتور است. ممکن است ایرادی در موتور باشد که باعث ایجاد سر و صدا در ماکروفر می شود.

فن تهویه ماکروفر کندی دارای یاتاقان است، گاهی این یاتاقان دچار آسیب می شود که باعث ایجاد صر و صدای زیاد در ماکروفر می شود.

 

 • نچرخیدن سینی چرخش ماکروفر کندی :

همانطور که می دانید در زیر سینی چرخش یک شفت وجود دارد که باعث حرکت سینی می شود. در صورتیکه شفت دچار آسیب شده باشد مانع از چرخش سینی می شود. از طرفی دیگر باید بررسی کنید که سینی در جای مناسب قرار دارد و از اطراف محدود نشده است و موقع چرخش به جایی گیر نمی کند. این عوامل باعث عدم چرخش سینی می شود.

 • خراب بودن تایمر ماکروفر کندی :

تایمر ماکروفر مربوط به قسمت برقی می شود که در ارتباط با برد، فیوزها و مدارات برقی است که مرحله به مرحله باید همه این موارد را بررسی کنید تا ببینید کدام یک از آنها باعث خراب شدن تایمر شده است. همچنین صفحه لمسی نمایشگر هم بررسی کنید چون در صورتیکه صفحه لمسی هم دچار ایراد باشد تایمر دیگر کار نمی کند.

 • تعمیرات ماکروفر کندی در محل :

شرکت کندی دارای نمایندگی های مجاز تعمیرات ماکروفر می باشد و این مزایا و خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار داده تا تعمیرات ماکروفر را منزل و حتی در محل کار هم انجام دهند. شما می توانید تنها با تماس با نمایندگی های مجاز کندی از خدمات این شرکت بهره ببرید.

 • نمایندگی های مجاز تعمیرات ماکروفر کندی در تهران :

شرکت کندی همان طور که گفته شد دارای نمایندگی های مجاز تعمیرات است. این نمایندگی ها در شرق، غرب و حتی در سایر نقاط دیگر هستند که می توانید با نزدیکترین شعبه تعمیرات ماکروفر کندی تماس بگیرید تا متخصصین مجرب به محل شما اعزام شوند.

راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر کندی در نمایندگی تعمیرات

شرکت کندی با تلاش و کوشش بر تغییر و تحولات بسیاری توانست برند خود را در سال 1945 به ثبت برساند. این شرکت با توجه به موفقیتی که در جهان کسب کرده است توانست انواع لوازم برقی را تولید کند که توانسته است با کیفیت بالا نام جهانی را کسب نماید. یکی از محصولات این شرکت ماکروویو های نسل جدید می باشد که استفاده آسان و راحت آن باعث شده است بسیار معروف شوند و افراد به راحتی از آن استفاده کنند. در این مقاله می خواهیم راهنمای استفاده از ماکروفر کندی را آموزش دهیم:

آشنایی با کلیدهای ماکروفر کندی

 

تعمیر ماکروفر کندی در شرق تهران
کلیدهای ماکروفر کندی

CLOCK/PRE-SET: جهت تنظیم کردن ساعت ماکروفر و یا تنظیمات پیش فرض

DEFROST BY WEIGHT: در جهت خنثی کردن با استفاده از وزن است.

DEFROST BY TIME: خنثی کردن با استفاده از زمان

MICRO/GRILL/COMBI: جهت استفاده از انواع مختلف برای درست کردن غذا مانند گریل کردن و یا استفاده از مایکروویو

AUTO MENU: منوی کار با ماکروفر که تنظیمات میزان گرم کردن و یا نوع پخت را میتوان انتخاب کرد.

STOP/CLEAR/CHILD LOCK: با استفاده از این کلید می توان زان را در حین گرم کردن متوقف کرد، برنامه قبلی را پاک و برنامه جدیدی را اجرا کرد و همچنین دارای قفل کودک است که می توان در مواقع لزوم آن را فعال کرد.

START/EXPRESS: بعد از اتنخاب برنامه مورد نظر برای پخت و یا گرم کردن با استفاده از منوی تنظیمات با زدن این کلید ماکروفر شروع به کار می کند.

TIME/WEIGHT: این کلید برای زمان است که چه مدت زمانی را می خواهید تنظیم کنید.

 

نکات مهم جهت جلوگیری از انرژی اضافی ماکروفر کندی :

 

 • سعی کنید ماکروفر با استفاده از در باز نکنید و از دکمه استفاده کنید زیرا باعث انرژی اضافی می شود و این که قفل ایمنی را از بین ببرید مهم نیست و یا بخواهید از آن محافظت کنید.
 • اجسام و وسایلی که مانع از بسته شدن کامل درب ماکروفر می شود را دور نگه ندارید و همیشه محفظه داخل را تمیز کنید زیرا در صورتی که گرد و خاک به داخل نفوذ کند ممکن است با گرم نشدن غذا و یا طول کشیدن زمان پخت مواجه شوید که این مر انرژی زیادی را مصرف خواهد کرد.
 • در صورتیکه درب مایکروویو دچار آسیب شده باشد هرگر نباید از آن استفاده کنید و باید با متخصصین تعمیرات ماکروفر کندی تماس گرفته تا آن را تعمیر کنند زیرا استفاده از آن باعث اتلاف انرژی زیاد خواهد شد.

 

 • نکته مهم:

اگر ماکروفر را تمیز نگه داشته نشود و دارای گرد و خاک باشد طول عمر آن کم می شود و سطح داخل دچار تخریب می شود و از همه مهمتر ایمنی را برای کار با ماکروفر پایین می آورد. پس اینکه همیشه داخل و اطراف مایکروویو تمیز باشد از نکات مهم در نگه داری این دستگاه است.

 

آشنایی با قسمت های مختلف ماکروفر کندی

 

تعمیر ماکروفر کندی در غرب تهران
قطعات ماکروفر کندی

A: سیستم کنترل پنل که با استفاده از آن می توانید برنامه مورد نظر خود را برای پخت، گریل و... انتخاب نمایید.

B: شفت، شفت وسیله ایست که باعث چرخش می شود. در اینجا هم باعث چرخش سینی که روی شفت قرار دارد می شود.

C: مونتاژ حرکت چرخشی است که با استفاده از شفت شروع به چرخیدن می کند.

D: سینی شیشه ای که ظروف روی آن قرار گرفته می شود و به کمک شفت شروع به چرخیدن می کند. این چرخش باعث می شود که حرارت ره تمام قسمت های غذا به یک میزان وارد شود.

E: پنجره است که با کمک آن می توانید مراحل پخت و یا گرم شدن غذا را مشاهده کنید.

F: درب، که با بستن آن و زدن دکمه شروع غذا شروع به پخت و یا گرم شدن می کند.

G: قفل ایمنی، درب توسط این قفل به صورت کامل بسته می شود.

 

 • نکته مهم:

ماکروویو کندی دارای سبدی است که برای گریل کردن غذا استفاده می شود، اگر فقط قصد گرم کردن غذا را دارید حتماً قبل از شروع برنامه آن را بیرون بیاورید.

 

نکاتی در مورد وسایل داخل ماکروفر کندی

 • هنگام نصب به سینی شیشه ای دقت کنید که خوب در جای خودش قرار گیرد و محدود به جایی نباشد و یا هنگام چرخش به جایی گیر نکند.
 • در تمام مدت پخت غذا از سینی و مونتاژ چزخشی باید استفاده شود.
 • ظروف را برای گرم کردن حتماً روی سینی شیشه ای قرار دهید.
 • اگر سینی شیشه ای و یا مونتاژ چرخشی شکسته است هرگر از آن استفاده نکنید و با نمایندگان تعمیرات ماکروفر کندی جهت تعمیر تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی ماکروفر کندی

 

1.11

 

 1. اولین و مهمترین اقدام برای نصب ماکروفر کندی انتخاب جای مناسب است. بهترین جا سطح صافی است که اطراف آن به اندازه مناسب آزاد باشد تا مشکلی بابت ورودی و یا خروجی های حرارت نداشته باشد. از قسمت بالا حداقل 30 سانتی متر باید ازاد باشد تا از طریق خروجی بالایی برای رفت و آمد حرارت و هوا مشکلی نباشد. از کناره ها هم حداقل 7.5 سانتی متر باید آزاد باشد.
 2. ماکروفر کندی دارای یک برچسب رتبه بندی مقدار ولتاژ و فرکانس است که قبل از وصل کردن به منبع برق خانگی باید چک کنید که ایا میزان ولتاژ و فرکانس برق منبع با مایکروویو هم خوانی داشته باشد.
 3. ورودی و خروجی ها را قبل از روشن کردن کنترل کنید تا مسدود نباشد زیرا باعث صدمه زدن به ماکروفر می شود.
 4. هرگز ماکروفر را در نزدیکی تلویزیون و یا ماکروفر قرار ندهید.

 

 • هشدار:

توجه داشته باشید که ماکروفر باید دو از دیگر وسایل حرارتی مانند اجاق گار قرار گرفته شود پس فاصله ها و جای نصب را حتماً بررسی نمایید.

پخت ، گریل، گرم کردن غذا در ماکروفر کندی

دقت کنید که پخت غذا با گریل و گرم کردن کاملاً با هم متفاوت است و کدام این سه تنظیمات خاصی را دارند که باید با استفاده از منوی کنترل پنل یا همان تنظیمات برنامه، برنامه دقیقی را انتخاب نمایید و اگر اشتباهاً برنامه را انتخاب کنید باعث آسیب رسیدن به دستگاه می شود.

همچنین ماکروفر کندی دارای وسایل مجزایی مانند سبد گریل و یا شیشه چرخشی است که همانطور که در این مقاله توضیح دادیم باید در برنامه های مشخص از آنها استفاده نمایید.

تعمیر ماکروفر کندی در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماکروفر کندی در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماکروفر کندی در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماکروفر کندی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماکروفر کندی در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماکروفر کندی در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماکروفر کندی در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماکروفر کندی در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

نمایندگی تعمیرات مایکروفر کندی
No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.