تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی مجیک ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، ارور لباسشویی ، دلیل کد خطا ، عیب یابی و آموزش تعمیرات لباسشویی مجیک را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی مجیک بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در تهران کجاست ؟ تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی مجیک در تهران کجاست ؟ نگران نباشید ، چونکه مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی مجیک اینجاست تا به تمام این سوالات پاسخ دهد و با استفاده از قطعات فابریک برای تعمیرات لباسشویی مجیک شما عزیزان طول عمر لباسشویی مجیک شما را افزایش میدهد .

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک
 • تعمیرگاه مجاز لباسشویی مجیک با شعبا مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی مجیک با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • در نظر داشته باشید که برای تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک به هیچ عنوان دستگاه مربوطه از محل شما خارج نمیشود .
 • کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی مجیک توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی مجیک جهت تعمیرات ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی مجیک خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید و لازم است بدانید که آی.پی امداد نمایندگی رسمی لباسشویی مجیک نمیباشد و در قالب تعمیرگاه مجاز لباسشویی مجیک در تهران خدمات ارائه میدهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

نمایندگی مجیک با نام رسمی مجیک پیف یکی از شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در ایران است که با مدیریتی نوین و ایده های نو ظهور و به دنبال ایجاد تحولی عظیم در ساختار انواع لوازم خانگی پا بر عرصه تولید این محصولات گذاشت. همچنین نمایندگی تعمیرات مجیک با استفاده از اطلاعات روز دنیا و با پیروی از خدمات مدرن در ایران توانسته جایگاه خوبی کسب نماید .این کارخانه بدون تردید با چشم انداز روشنی  که در پیش گرفته و با الگوهای جهانی به دنبال ارائه کیفیا درخور شان ایرانی توانسته جایگاه مناسبی در بین مشتریان خود چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران به دست بیاورد.

اتخاذ انواع استانداردهای بین المللی و داخلی و قبول تست و انجام انواع آزمایشات سخت و تحقیقات روزانه زیاد به منظور روند بهبود مستمر، لوازم خانگی مجیک را در نوع خود و نسبت به سایر رقبا ممتاز کرده است.

ماشین لباسشویی مجیک در نمایندگی تعمیرات

بدون تردید یکی از محصولات فوق العاده شرکت مجیک ماشین لباسشویی مجیک با رعایت الگوهای جهانی است. ماشین لباسشویی مجیک در ظرفیت های مختلف و با گنجایش متفاوت و در ابعاد و مدل های متفاوتی تولید می شود تا بتواند ضمن رعایت سلیقه مشتریان بتواند در سبد هر خانواده و با هر استاندارد و خواسته ای قرار بگیرد. استفاده از رنگ های خاکستری، سفید ، یخچالی و نقره ای به عنوان رنگ های اصلی بدنه ماشین لباسشویی مجیک باعث شده تا مشتریان بتوانند از بین رنگ های مختلف بهترین رنگ را متناسب با دکوراسیون خانه خود انتخاب نمایند.

ماشین لباسشویی مجیک از اولین تولیدات کارخانه لوازم خانگی مجیک بود و از همان ابتدا در برنامه های توسعه ای این کارخانه با ایده ها و قابلیت های مختلف همواره به روز شد. مجیک با استفاده از کیفیت مثال زدنی شستشوی لباس با حالت های مختلف و قابلیت های ضد باکتری و ضد چروک خود توانسته حتی از برخی از برند های خارجی نیز پیشی بگیرد.

کارخانه مجیک به منظور ارائه خدمات گسترده تر و متنوع تر در همه ایران نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مجیک و همچنین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک را تاسیس کرده و با مدیریت و برنامه ریزی خود و زیر نظر کارخانه اصلی آنها را هدایت و همواره به عنوان یک شرکت برتر در ارائه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی در ایران شناخته می شود.

ماشین لباسشویی مجیک با قابلیت تنظیم دما و تنظیم حالت های مختلف شستشو برای انواع لباس و پارچه ساخته شده تا مشتریان بتوانند هر نوع پوشاک و پارچه خود را با توجه به بافت و ساختار پارچه متناسب با برنامه خاص خود شستشو دهند.

رتبه مصرف انرژی در ماشین لباسشویی مجیک +++A می باشد که یکی از پایین ترین مصارف انرژی محسوب می شود. وزن ماشین لباسشویی مجیک هر چند سبک در نظر گرفته شده تا حمل و نقل ساده تری را داشته باشید ولی به توجه به خاصیت طراحی موتور و پروانه این ماشین حداقل لرزش و صدا را از آن شاهد هستیم.

ماشین های لباسشویی مجیک با دو ورودی آب گرم و سرد مجزا و داشتن قابیلت برنامه ریزی با استفاده از پنل نمایش هوشمند و دیجیتال  و ارائه برنامه زمانی برای شستشوی تاخیری  و همچنین امکان شستشوی بدون کف از ماشین های لباسشویی پیشرو در امر نو آوری محسوب می شود.

همچنین ماشین لباسشویی مجیک مجهز به برنامه تشخیص ایراد بصورت خودکار می باشد تا در صورت وجود هر نوع مشکلی با ارائه یک کد ارور سرویسکار ماشین لباسشویی مجیک را از مشکل آگاه کند تا استهلاک دشتگاه به حداقل ممکن برسد.

ماشین لباسشویی مجیک قابلیت این را دارد تا برنامه پیش فرض شستشو توسط کاربر را داشته باشد تا هر بار نیاز به برنامه ریزی مجدد شستشو نباشد. این ماشین ها اغلب مجهز به 15 برنامه اتوماتیک و 5 حالت انتخابی برای کاربر هستند و در صورت نیاز می توان آن را در حالت شستشوی سریع برای صرفه جویی در زمان تنظیم کرد.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی مجیک

بدون شک وجود این همه نواوری و ایده در طراحی یک ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی مجیک را به امری فوق العاده تخصصی و حرفه ای مبدل می کند. دسترسی محدود به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک امکان استفاده همیشگی از خدمات نمایندگی های تعمیر ماشین لباسشویی مجیک را برای همه مقدور نمی کند.

از این رو کادر تخصصی و آموزش دیده مجموعه تعمیر لوازم خانگی آی پی امداد با گذراندن سخت ترین و تخصصی ترین کلاس های تعمیر ماشین لباسشویی اماده ارائه خدمات تعمیر انواع ماشین لباسشویی مجیک در سرتاسر تهران می باشند.

مجموعه آی پی امداد دارنده کد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی مجیک بوده و از  قطعات اورجینال و اصلی برای تعمیر لوازم خانگی مجیک بهره می گیرد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی مجیک آی پی امداد با ارائه ضمانت 3 الی 12 ماهه تعمیرات انجام می شود و مشتریان ما می توانند از خدمات حرفه ای تعمیراتی ما در همه نقاط تهران به دلیل داشتن نمایندگی های مختلف در سراسر تهران بهره مند شوند.

تنها با یک تماس در کمترین زمان خدمات مورد نظر خود برای تعمیر ماشین لباسشویی مجیک را در منزل و یا محل کار خودتان و با نظارت مستقیم خودتان از ما دریافت خواهید کرد.

هزینه تعمیرات لباسشویی مجیک

برای اینکه جهت خدمات تعمیرات لباسشویی مجیک اطمینان داشه باشید و دغدغه ای در این امور نداشته باشید هزینه تعمیرات لباسشویی مجیک را برای شما عزیزان تحت پوشش قرار داده ایم تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید همچنین در نظر داشته باشید که بازه قیمتی به دلیل زمان گارانتی و نوع لباسشویی مجیک شما میباشد .

در آی.پی امداد کلیه تعمیرات لوازم خانگی مجیک انجام میگردد ، همچنین شما میتوانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک خود کلیک نمایید .

سوالات متداول مشتریان از تعمیرگاه مجاز لباسشویی مجیک

 • چرا لباسشویی مجیک کار نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی مجیک آب را تخلیه نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی مجیک در حین کار تکان میخورد ؟
 • چرا خشک کن لباسشویی مجیک کار نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی مجیک لباسها را خوب نمیشوید ؟
 • چرا لباسشویی مجیک صدا میدهد ؟
 • چرا لباسشویی مجیک آب را گرم نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی مجیک در حین کار قطع میشود ؟
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در تهران کجاست ؟

خدمات لباسشویی مجیک در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

خدماتی که در تعمیرگاه مجاز لباسشویی مجیک انجام میشود به شرح زیر میباشد :

 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی مجیک
 • تعویض شیر برقی لباسشویی مجیک
 • تعویض هیدروستات لباسشویی مجیک
 • تعویض کمک فنر لباسشویی مجیک
 • تعویض دیگ ، کاسه نمد ، سه نظام و بلبرینگ لباسشویی مجیک
 • تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی مجیک
 • کلیه خدمات لباسشویی مجیک در محل

چگونه لباسشویی مجیک را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار ماشین مجیک خود شویم ؟

پیروی از دستورالعمل های ایمنی مجیک و سرویس ماشین لباسشویی به بهبود و کیفیت کارایی آن کمک می کند و هم چنین با آگاهی از تعمیرات در صورت بروز مشکلات ماشین لباسشویی می توانید بدون نگرانی و دلهره در صورت به وجود آمدن عیوب در ماشین با آن برخورد کنید.

شایع ترین مشکلات در ماشین لباسشویی مانند نشتی آب، سر و صدای زیاد در حین کارکرد و عدم تخلیه آب در این مقاله بررسی شده است.

علت اینکه ماشین لباسشویی مجیک نشتی دارد چیستو برای رفع عیب و تعمیر آن چه باید کرد ؟

واشر آب بندی وان شستشو
اگر ماشین لباسشویی در طول چرخه شستشو یا چرخش نشت می کند، ممکن است نیاز به یک واشر مخزن آب بندی جدید باشد، ماشین لباسشویی مجیک را از هم جدا کنید، پنل را بالا بکشید یا پانل جلو را جدا کنید، و لکه های آب یا بقیه مواد شوینده را روی مهر و موم که وان داخلی و پوشش وان را از هم جدا می کند، دنبال کنید، واشر پوشش در محدوده بالای وان قرار دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شرق تهران

لاستیک دور درب لباسشویی مجیک
یک نشت در منطقه درب در ماشین لباسشویی مجیک نشانه ای از مشکل در لاستیک دور درب است، وظیفه این لاستیک این است که مانع از خروج آب از داخل ماشین به بیرون از لباسشویی می شود، هر چیز تیزی که از جیب لباسهایتان افتاده است، می تواند لاستیک را خراب کند، یا ممکن است از لحاظ گذشت زمان ساییده شده یا ترک خورده باشد، از یک چراغ قوه با احتیاط برای بررسی اقلام تیز که در وان شستشو یا سوراخ های آن استفاده کنید، اگر شما نیاز به جایگزینی لاستیک دور درب پاره شده یا فرسوده داشته باشید، باید ماشین لباسشویی را از هم جدا کنید، برای تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک پانل جلو و درب را در صورت نیاز بردارید و یک قطعه جدید را نصب کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک غرب تهران
لاستیک دور درب لباسشویی مجیک

زبانه درب لباسشویی مجیک
این قطعه برای بسته نگه داشتن درب و برای جلوگیری از افتادن درب در حین عملیات و نگهداشتن آب داخل ماشین لباسشویی مجیک ضروری است اما گاهی اوقات یک درب قفل شده نیز می تواند آب را از خود عبور دهد به این دلیل که زبانه درب گرفته یا خراب شده است، بنابراین باید این زبانه که مسئول چفت درب است را بررسی کنید و در صورت معیوب بودن آن را با قطعه جدید تعویض کنید.

تعمیر لباسشویی مجیک در تهران

کاسه نمد لباسشویی مجیک
آیا ماشین لباسشویی مجیک شما در جریان چرخه پر شدن یا زمان چرخش وان شستشو نشت می کند؟ در نقطه ورودی شفت انتقال (یا شفت سبد) به وان شستشو، یک کاسه نمد برای جلوگیری از نشت و نیز آسیب به بلبرینگ وان است، شما می توانید با مشاهده این منطقه در طول یک چرخه شستشو، بررسی کنید که قطعه نیاز به جایگزینی دارد یا خیر؛ پانل جلو یا پانل عقب را بردارید سپس، بدون دست زدن به ماشین لباسشویی، محل جایی که شفت انتقال به داخل وان و حفره های گسسته در محفظه عقب متصل است را مشاهده کنید، اگر نشت آب وجود داشته باشد، دستگاه را خاموش کرده، تمام دستگاه را باز کنید و کاسه نمد جدید را جایگزین کنید، البته توصیه این است که با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک تماس حاصل نمایید تا تعمیرات اصولی و دقیق انجام گردد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک

چگونگی ماشین لباسشویی مجیک که پر سر و صدا است را تعمیر نماییم ؟

اگر ماشین لباسشویی مجیک به تازگی شروع به ایجاد صداهای عجیب و غریب کرده است، حتما شما در مورد روش مناسب برای تعمیر ماشین لباسشویی کنجکاو هستید، اگر چه این کار ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد، اما شما می توانید یک ماشین لباسشویی را به صورت روزانه و بدون استرس تعمیر کنید، مخصوصا اگر شما با راهنمایی مناسب و مجموعه ای از ابزارها همراه باشید.

مرحله 1 - ماشین لباسشویی خود را برای موارد کوچک بررسی کنید
همانطور که ممکن است صدای تولید شده عجیب و غریب باشد، بسیاری از صداهای ماشین لباسشویی از اقلام کوچکی است که از جیب لباس شما رها شده است،  این موارد معمولا شامل ناخنگیر، قلم، مداد، کیسه های کاغذی و سکه است، ماشین لباسشویی خود را دقیقا برای هر یک از موارد ذکر شده بررسی کنید و همچنین موارد دیگری که ممکن است فراموش کنید که از جیب خود خارج کنید، بسته به کیفیت نورپردازی اتاق لباسشویی شما ممکن است نیاز به کمک یک چراغ قوه کوچک برای پیدا کردن وسایل جانبی داشته باشید، این احتمالا ساده ترین راه برای تعمیرات لباسشویی مجیک است.

مرحله 2 - اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی شما به اندازه کافی متعادل است
دستگاه  نامتعادل یکی دیگر از علل رایج شایع سر و صدا از ماشین لباسشویی مجیک است. اطمینان حاصل کنید که پاهای ماشین لباسشویی کاملا متعادل هستند و دستگاه بر روی سطح ناهموار قرار نگرفته است، این یک راه ساده دیگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک است که باید قبل از باز کردن ماشین لباسشویی و یا جایگزینی قطعات بررسی گردد.

مرحله 3 - بلبرینگ درام ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید
اگر شما قادر به پیدا کردن هر گونه اقلام کوچک نشدید و تایید کرده اید که ماشین لباسشویی مجیک به درستی متوازن است، منبع سر و صدا ممکن است از بلبرینگ ماشین لباسشویی باشد، این مرحله را با اطمینان از اینکه ماشین لباسشویی خود را خاموش کرده و آب ورودی دستگاه را بسته اید شروع کنید، هنگامی که تمام قطع کردن های لازم انجام شده است، از پیچ گوشتی خود استفاده کنید تا پشت ماشین لباسشویی خود را بیرون بیاورید و بلبرینگ خود را پیدا کنید، برای تعیین مکان ممکن است نیاز به کمک راهنمای ماشین لباسشویی مجیک باشید، بسته به نوع مدل ماشین لباسشویی مجیک که شما دارید، ممکن است بتوانید بدون کمک هر وسیله ای این کار را انجام دهید، هنگامی که بلبرینگ را برداشته اید، از دستان خود برای چرخاندن درام ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، اگر چرخش با سر و صدا همراه است، بلبرینگ شما باید جایگزین شود. توصیه ی کنیم برای تعویض با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی مجیک تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی مجیک آب را تخلیه نمیکند ؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

اگر ماشین لباسشویی مجیک تخلیه نمی کند، مشکلی در دستگاه وجود دارد، برخی از این عاملان به راحتی قابل رفع هستند و بخی دیگر نیاز به بررسی و تعمیرات تخصص تری دارند که شما را نیازمند به تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک می کنند.

اگر می خواهید سعی کنید مشکل را خودتان حل کنید، اینجا چند راهنمایی مفید وجود دارد:

اول از همه، آرام باشید و سعی کنید بیش از حد نگران نباشید، یک ماشین لباسشویی که حاضر به تخلیه نیست، یک مشکل معمول و رایج است و در بعضی موارد ممکن است شما بتوانید مشکل را خودتان به راحتی حل کنید، اگرچه این تعمیرات لباسشویی مجیک بدون کثیفی امکان پذیر نیست، از دستکش استفاده کنید، کنارتان چندین دستمال یا حوله داشته باشید.

مسدود شدن
مسدود شدن یک عامل بسیار شایع برای مشکل عدم تخلیه است، حتی اگر شما واقعا مراقب باشید پودرهای نامناسب و ضایعات آب شهری احتمالا راه خود را به پمپ تخلیه ماشین لباسشویی مجیک پیدا می کنند، هم چنین در صورت بی احتیاطی گیر کردن کلید، سکه و هر مورد کوچکی مانند دکمه های لباس اتفاق می افتد و به ما اعتماد کنید که فقط یک نمونه کوچک می تواند به طور بالقوه باعث انسداد شود.
مو، سکه، پرز، خز و پودر حیوانات نیز می تواند در طول زمان ایجاد شود و باعث انسداد نیز می شود، اسنداد عاملی است که همه کسانی که به طور منظم از ماشین لباسشویی مجیک استفاده می کنند، احتمالا با آن مواجه می شوند.

تعمیرگاه مجاز لباسشویی مجیک
مسدود شدن تخلیه در لباسشویی مجیک

اگر عامل انسداد را پیدا کردید خوشحال باشید زیرا عامل انسداد همان عامل عدم تخلیه آب پس از شستشو در ماشین لباسشویی مجیک است، به لطف طراحی انعطاف پذیر و مدرن تر، دسترسی به فیلتر ماشین لباسشویی مجیک بسیار ساده است.

متاسفانه، مدل های قدیمی تر ماشین لباسشویی دارای فیلترهای پیچیده تری بودند که باعث مسدود شدن مکرر و مشکل تر شدن تخلیه آب از دستگاه میشده است.

اولین گام برای تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک اینکه فیلتر باید باز شود، دستگاه را از برق جدا کنید، دسترسی راحت در پایین پانل جلویی این به شما این امکان را می دهد که به راحتی فیلتر را تمیز کنید و هرگونه انسداد را از بین ببرید، شیلنگ اورژانس تخلیه در کنار فیلتر قرار دارد و شما می توانید از آن برای خالی کردن آب استفاده کنید، به یاد داشته باشید قبل از باز کردن فیلتر، آب را تخلیه کنید، در صورتی که ابتدا فیلتر را باز کنید، باید یک ظرف بزرگ برای تخلیه آب در نظر بگیرید.

تخلیه آب بدون شیلنگ اضطراری:
اگر تخلیه اضطراری را انجام ندهید، ماشین لباسشویی دچار مشکل می شود، شایع ترین روش شناخته شده به عنوان تخلیه گرانشی شلنگ تخلیه است.
نگران نباشید، پایین شلنگ یک سطل خالی قرار داده می شود و آب به زودی شروع به ریختن می کند در حالی که دستگاه شما تخلیه می شود، برای این روش برای کار، هرچند شما باید قادر به دسترسی به شلنگ تخلیه در عقب دستگاه باشید و بتوانید آن را آزادانه حرکت دهید.

شما همچنین باید آگاه باشید که برخی از مدل های ماشین لباسشویی مجیک دارای شلنگ های تخلیه داخلی هستند که این بدان معنی است که این روش همیشه کار نخواهد کرد. اگر نمی توانید به شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی دسترسی پیدا کنید، پس باید سعی کنید دستگاه را به صورت دستی تخلیه کنید.
این روش با کمک یک فرد دیگر آسانتر است زیرا شامل بلند کردن ماشین می شود، باید دستگاه خود را بیرون بکشید، آن را عقب ببرید و سپس فیلتر را باز کنید تا آب خارج شود، سعی کنید آن را در یک سطل خالی تخلیه کنید، اما توجه داشته باشید که این احتمالا کار دشواری باشد در صورتی که ماشین لباسشویی مجیک محکم در آشپزخانه شما محصور شده است، همیشه بهترین ایده تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک است تا بهترین روش تعمیرات را برای ماشین لباسشویی مجیک شما اتخاذ کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

Rating: 4.0/5. From 1 vote.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.