logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر FRIGIDAIRE در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در محل به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما می پردازد. در نظر داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر نیازمند تخصص است و هرگونه عیب یابی اشتباه میتواند عملکر دستگاه را مختل نماید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر موجب 75% صرفه جویی در هزینه تعمیر می شود.

هر سوال و مشکلی که در رابطه با تعمیر لباسشویی فریجیدر دارید، می توانید در بخش دیدگاه پرسش نمایید و پاسخ را از کارشناسان ما دریافت کنید.

برای رفاه حال شما عزیزان در این مقاله هزینه تعمیرات، راهنمای فارسی استفاده، علت ارور، رفع کد خطا و آموزش تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر شرح داده شده است. در ادامه همراه آی پی امداد باشید تا با خدمات تخصصی این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی فریجیدر FRIGIDAIRE در تهران

برای تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی فریجیدر FRIGIDAIRE در تهران باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. برای رفع عیب دستگاه خود با نزدیک ترین شعبه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تماس حاصل نمایید.
 2. همچنین می توانید به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 3. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. ظرف مدت کمتر از یک ساعت تعمیرکار ماشین لباسشویی فریجیدر در محل حاضر می شود و اقدام به رفع عیب می نماید.
 5. تکنسین مربوطه با استفاده از قطعات فابریک به عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی فریجیدر شما می پردازد.
 6. بعد از اتمام خدمات به شما فاکتور و ضمانتنامه رسمی تقدیم می گردد.
 7. در نهایت از شما بابت رضایتمندی از نحوه عملکرد تکنسین نظرسنجی می شود.

چنانچه به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی فریجیدر مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر با استفاده از قطعات فابریک و رعایت اصول خدمات در اروپا به عیب یابی دستگاه شما میپردازد. در نظر داشته باشید که هدف آی پی امداد جلب رضایت مشتری و ارتقاء کیفیت خدمات می باشد.

در ادامه به مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران می پردازیم:

 1. استفاده از قطعات فابریک در نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر منجر به حفظ کیفیت دستگاه شما می شود.
 2. با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده و متخصص به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک می شود.
 3. فاکتور با شرح کامل خدمات انجام شده به شما تقدیم می شود.
 4. خدمات تعمیر لباسشویی فریجیدر در محل انجام می شود.
 5. تمامی خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر با ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام می شود.

در ادامه به معرفی کوتاه فریجیدر می پردازیم:

 • کارخانه فریجیدر در اصل تولید محصولات خود را با تولید ماشین لباسشویی آغاز کرد.
 • این غول آمریکایی بعدا توانست در عرصه های تولید دیگر لوازم خانگی هم ورود پیدا کرده و موفقیت های زیادی کسب کند.
 • ماشین لباسشویی به عنوان یکی از اجزای جدایی ناپذیر در خانه های امروزی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.
 • نبود و یا عیوب این وسیله بسیار نگران کننده است.
 • این نگرانی به دلیل شرایط زندگی روزمره امروزی بسیار به جا و پذیرفته است.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات فریجیدر را با تامین قطعات فابریک از آی پی امداد بخواهید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی فریجیدر به چه صورت است؟

استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی فریجیدر را می توان یکی از بهترین راه ها برای تعمیر این محصول در محل به شمار آرود. این روزها شرایط سیاسی و اقتصادی خاص به مصرف کنندگان ایرانی اجازه استفاده از این خدمات را به صورت مستقیم از نمایندگی برند فریجیدر نمی دهد. در نتیجه خدمات پس از فروش این محصول از سوی شرکت های داخلی ارائه می شود که برای بهره مندی از این خدمات می توانید با شماره روی ضمانتنامه محصول تماس بگیرید. اما اگر از این خدمات رضایت کافی را ندارید یا ایراد ماشین لباسشویی شما شامل این خدمات نمی شود، می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر استفاده کنید. آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر می باشد.

نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟

اگر ماشین لباسشویی فریجیدر داشته باشید و با بروز خرابی در دستگاه خود مواجه شوید به این نتیجه خواهید رسید که گزینه های بسیاری برای سپردن تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر به آن ها دارید، اما در میان این گزینه ها یک گزینه وجود دارد که ویژگی های مثبت بیشتری در مقایسه با دیگران دارد که نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر نام دارد، در ادامه به برسی این گزینه تعمیرات برای مصرف کنندگان خواهیم پرداخت:

 • شما با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی فریجیدر در آی پی امداد می توانید از قطعات فابریک در دستگاه خود بهره مند گردید.
 • علاوه بر این هزینه تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر نسبت در آی پی امداد نسبت به باقی مراکز تا 75% ارزان تر می باشد.
 • توجه داشته باشید که آی پی امداد در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر خود صرفا از افراد متخصص و دوره دیده در این زمینه استفاده می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

تصور کنید ماشین لباسشویی شما یک ماه خراب باشد، برای آن چه فکری دارید؟ آیا عدم استفاده از ماشین لباسشویی و آلوده نگه داشتن لباس ها منطقی می باشد؟ قطعا خیر، چرا که ماشین لباسشویی یکی از لوازمی است که نقش به سزایی در زندگی روتین مصرف کنندگان دارد، به همین علت هم یکی از اولین پرسش هایی که مصرف کنندگان از تعمیرکار آی پی می پرسند این است که تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر چقدر زمان می برد.

پس از ثبت درخواست شا در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در آی پی امداد تعمیرکار مربوطه در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما خواهد رساند، پس از اتمام فرایند عیب یابی تعمیرکار شروع به تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در محل می کند.

به طور دقیق نمی توان زمان مشخصی برای تعمیرات این دستگاه در نظر گرفت اما چیزی که مشخص است این است که تعمیرات معمولا بیشتر از 3 ساعت طول نخواهد کشید و همین عمر یکی از نقاط قوت متخصصین آی چی امداد می باشد، چرا که اینگونه دستگاه شما در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر خواهد شد و زندگی روتین شما با اختلالی ایجاد نمی شود.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در محل

تعمیر لباسشویی فریجیدر در محل نیازمند تخصص است و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده و متخصص انجام شود. آی پی امداد با نیم قرن تجربه تلاش حداکثری خود را جهت رفاه کاربران انجام می دهد.

مزایای تعمیر لباسشویی فریجیدر در محل به شرح زیر است:

 • در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در محل در هزینه خدمات صرفه جویی مینمایید.
 • از خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از منزل در امان خواهید ماند.
 • و مهم تر از همه از نزدیک شاهد خدمات تعمیرکار لباسشویی فریجیدر خواهید بود.

آی پی امداد سال­ های طولانی است که با سابقه­ ای درخشان در عرصه تعمیر توانسته است رضایت تمام مشتریان خود را به دست بیاورد.

توجه نمایید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در محل میتوانید از نزدیک ناظر عملکرد تکنسین باشید که در صورت عدم تخصص و یا عیب یابی به اشتباه سریعا متوجه خواهید شد. نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر با رعایت نکات بهداشتی، اصول خدمات و قوانین مشتری مداری به عیب یابی و رفع مشکل در حضور شما میپردازد.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مباحث اساسی و پراهمیت در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر، سپردن کار عیب یابی و تعمیر آن به فرد متخصص است. افرادی که از تخصص و تجربه کافی در زمینه تعمیرات این دستگاه برخوردار نیستند، نمی توانند به درستی لباسشویی شما را رفع عیب کنند و به آن آسیب خواهند زد. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در آی پی امداد با دارا بودن تعمیرکاران متخصص به شما در این زمینه کمک می نماید.

 • تعمیرکار نمایندگی از دانش به روز و مهارت در زمینه تعمیر و رفع عیب لباسشویی فریجیدر برخوردار بوده و به مشکلات آن آگاهی کامل دارد.
 • اطلاعات تعمیرکار لباسشویی فریجیدر در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد کاملا مطابق با دانش روز دنیا می باشد.
 • تعمیرکار این مجموعه برای تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در محل و منزل شما، گارانتی و ضمانتنامه ارائه می کند.
 • تکنسین متخصص نمایندگی پیش از انجام تعمیرات لباسشویی شما، راهنمایی ها و مشاوره های لازم را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر با رعایت پروتوکل های بهداشتی و اصول قوانین مشتری مداری در اروپا به عیب یاب یو رفع مشکل دستگاه شما در محل میپردازد.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

در این بخش به مهمترین و پرتکرارترین سوالاتی که مشتریان در زمان تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در محل با آن روبرو می شوند، به صورت کامل پاسخ خواهیم داد:

 • نحوه محاسبه هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به چه صورت انجام می شود؟

هزینه دقیق تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در محل پس از حضور تعمیرکار مجرب و کارشناسی و عیب یابی دستگاه مشخص خواهد شد. همچنین این هزینه با توجه به تعرفه ای که هر ساله اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی تعیین می کند، در نظر گرفته می شود.

 • آیا برای تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در نمایندگی مجاز آی پی امداد ضمانت نامه ای ارائه می شود؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر تمامی خدمات و تعمیرات خود را به مدت 3 الی 12 ماه بدون قید و شرط تضمین می نماید. در مدت زمان گارانتی تعمیرات دستگاه، هرگونه تعمیرات مجدد به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 • نحوه پرداخت هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به جه صورت است؟

پس از پایان یافتن تعمیرات مربوط به دستگاه، هزینه تعمیرات در صورت رضایت مشتری توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی فریجیدر دریافت خواهد شد.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی فریجیدر در تهران میباشد؟

توجه داشته باشید که آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و رفع مشکل در محل کار یا منزل شما عزیزان میپردازد.

آموزش تعمیرات لباسشویی فریجیدر

ماشین لباسشویی وسیله ای است که به صورت مداوم برای شسشتوی لباس ها آن را مورد استفاده قرار می دهند. بنابراین در صورتی که نکات لازم برای نگهداری و استفاده از آن رعایت نشود، دستگاه به احتمال زیاد با اشکالاتی در کارکرد خود مواجه شده و عملکرد صحیحی نخواهد داشت. در این مواقع معمولا مصرف کنندگان به دنبال یافتن راهکارهایی جهت تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر و رفع مشکل آن می باشند. در این شرایط مصرف کنندگان نیاز به اطلاع پیدا کردن از آموزش تعمیرات لباسشویی فریجیدر دارند.

با استفاده از راهکارهای ارائه شده در مقاله می توانید هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر را با عیب یابی زود هنگام آن به حداقل برسانید. اما در صورتی که مشکل ایجاد شده در دستگاه شما کاملا تخصصی باشد، تعمیرکار متخصص می تواند آن را به درستی تعمیر نماید. شما می توانید برای این کار از تعمیرکاران متخصص تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد کمک بگیرید.

تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی فریجیدر توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

معمولا رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی با عیب یابی اولیه قابل رفع هستند. در نظر داشته باشید، در صورت فنی بودن می توانید بدون پرداخت هزینه به تعمیر لباسشویی فریجیدر خود بپردازید.

در ادامه تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی فریجیدر توسط تعمیرکار نمایندگی مورد بررسی قرار گرفته است:

 • لباسشویی فریجیدر نشت آب دارد.
 • برق در بدنه لباسشویی وجود دارد.
 • به خوبی آبگیری نمی کند.
 • لباس ها را به خوبی نمی شوید.
 • آب در لباسشویی فریجیدر تخلیه نمی شود.
 • کار نکردن دور خشک کن لباسشویی
 • کار نکردن دکمه های لباسشویی
 • ایجاد سر و صدای زیاد در هنگام کار

ماشین لباسشویی فریجیدر نشتی آب دارد، در این وضعیت چه کاری باید انجام دهیم و چگونه به تعمیر دستگاه بپردازیم؟

اگر دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی فریجیدر موارد زیر را چک نمایید:

 • اغلب نشت ها به وسیله شلنگ ماشین لباسشویی رخ می دهد.
 • شلنگ تخلیه، شلنگ پرکننده آب، شلنگ های داخلی
 • شایع ترین علت مشکلات در شلنگ های تخلیه آب است.
 • شلنگ تخلیه در پشت ماشین لباسشویی فریجیدر قرار دارد.
 • مطمئن شوید که انتهای شلنگ تخلیه به صورت امن در داخل تخلیه فاضلاب است.
 • نشت از پشت دستگاه می تواند ناشی از دریچه ورودی آب باشد.
 • بدنه فلکه شیر را برای علائم ترک خوردگی یا آسیب های دیگر به دقت بررسی کنید.
 • اگر جایگزینی شیر ضروری است، با تعمیرگاه فریجیدر تماس بگیرید.
 • اگر لباسشویی فریجیدر بیش از حد بارگذاری شود، ممکن است فشار کافی برای فعال کردن سوئیچ وجود نداشته باشد.
 • همچنین در صورتی که سوئیچ شکسته باشد، قادر به قطع جریان آب نخواهد بود.
 • هیدروستات را بیرون بیاورید و داخل لوله را برای انسداد بررسی کنید.
 • در غیر این صورت مشکل احتمالا سوئیچ سطح آب است و باید جایگزین شود.
 • اگر دستگاه در چرخه شستشو نشت کند، عامل لوله متصل به شلنگ تخلیه است.
 • بست ها را چک کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها کاملا محکم شده اند.
 • در صورتی که متوجه پارگی و یا پوسیدگی در شلنگ شدید، به سرعت آن را تعویض کنید.

چنانچه مشکل نشتی آب لباسشویی حل نشد، برای تعمیر می توانید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در محل استفاده کنید.

ماشین لباسشویی فریجیدر آب را تخلیه نمی کند، نحوه تعمیر و عیب یابی دستگاه چگونه است؟

اگر دستگاه شما مشکل تخلیه آب دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر پمپ تخلیه معیوب باشد یا شکسته شده باشد، ماشین لباسشویی نمی تواند آب را تخلیه کند.
 • پمپ را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که یک شی کوچک درون آن گیر نکرده است.
 • اگر پمپ تخلیه مسدود نشده است، می توانید آن را با یک مولتی متر آزمایش کنید.
 • در صورت نیاز آن را حذف کنید و جایگزین کنید.
 • برای خرید قطعه جایگزین به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر مراجعه کنید.
 • شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی جایی است که جریان آب از آن خفریجیدر می شود تا آب کثیف از آن تخلیه شود.
 • اگر این شلنگ تخلیه مسدود، پاره و یا خم شده باشد، دستگاه قادر نخواهد بود آب را از وان خالی کند.
 • حتما شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که آب آزادانه جریان می یابد.
 • کمربند آب پمپ (برای تخلیه آب) ممکن است شکسته شده باشد.
 • اگر این کمربند شکسته شود، نمی تواند آب را از ماشین لباسشویی فریجیدر تخلیه و حذف کند.
 • در صورت وجود مشکل از این ناحیه باید قطعه را تعویض کنید.
 • کمربند درایو اگر به اندازه کافی چفت نشده و شکسته باشد، نمی تواند قطعات مناسب را برای تخلیه حرکت دهد.
 • در صورت لزوم به تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر نکات ایمنی را رعایت کنید تا در حین انجام تعمیرات دچار حادثه نگردید.

اگر دستگاه شما آب را تخلیه نمی کند، برای تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران و رفع عیب این مشکل می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

علت قطعی برق در ماشین لباسشویی فریجیدر چیست؟ برای رفع عیب و تعمیرات دستگاه چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل قطعی برق دارد، برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی فریجیدر موارد زیر را چک نمایید:

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر ابتدا چک کنید:

 • دو شاخه لباسشویی به درستی در پریز برق قرار گرفته باشد.
 • فیوز خانه را جهت قطعی برق مورد بررسی قرار دهید.
 • در صورتی که مشکل قطعی برق حل نشد، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی فریجیدر دارید.
 • فراموش نکنید در صورت عدم برخورداری از دانش کافی اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر نکنید.

اگر برق دستگاه شما قطع شده است و با آموزش های بالا مشکل شما رفع نشد، برای رفع عیب و تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر در محل بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی فریجیدر سر و صدای زیاد تولید می کند؟ برای رفع عیب و تعمیرات دستگاه چه کنیم؟

اگر دستگاه شما مشکل صدا دارد، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر موارد زیر را چک نمایید:

 1.  در صورتی که ماشین لباسشویی در یک سطح صاف قرار نگرفته باشد، هنگام روشن بودن لباسشویی سر و صدای زیادی تولید خواهد شد.
 2. پایه­ های لباسشویی را با استفاده از پیچ ­هایی که در زیر آن قرار دارد، تراز کنید.
 3. ممکن است لباسشویی را بیش از اندازه استاندارد پر کرده باشید.
 4. با استفاده از دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی وزن استاندارد را برای بارگیری بررسی کنید.
 5. در صورتی که لباس ­ها را در تمام فضای مخزن پخش نکرده باشید، امکان تولید صدای بلند در حین شستشو وجود دارد.
 6. در صورتی که یک جسم خفریجیدری در جیب یکی از لباس ­ها باقی مانده باشد، شما صداهای غیرمعمولی را هنگام شستشو خواهید شنید.
 7. قبل از قرار دادن لباس ­ها در لباسشویی آن­ها را به دقت بررسی کنید.
 8. اطراف ماشین لباسشویی را به دقت بررسی کنید.
 9. در صورتی که لباسشویی به دیوار یا جسم سخت تکیه داده باشد، در هنگام چرخش وان ممکن است صدای گوش خراشی تولید شود.
 10. فاصله استاندارد لباسشویی از دیوار و سایر وسایل را رعایت کنید.

اگر دستگاه شما سر و صدای زیادی تولید می کند، کافی است برای رفع عیب این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران بهره مند شوید.

چرا پس از اتمام فرآیند شستشو در لباسشویی فریجیدر کف بر روی لباس ­ها قرار دارد؟ روش عیب یابی و تعمیر دستگاه چیست؟

در صورتی که بر روی لباس ها شما کف باقی می ماند، برای رفع مشکل و تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که فشار آب ورودی کم باشد، ممکن است عمل شستشو به خوبی انجام نشود.
 2. فشار آب را بررسی کنید.
 3. به مواد شوینده خود دقت کنید.
 4. مواد شوینده باید برچسب مخصوص شستشوی ماشینی را داشته باشند.
 5. مواد شوینده دستی در فرآیند شستشو کف زیادی تولید می­ کنند که لباسشویی قادر به تمیز کردن آن نیست.

اگر مشکل دستگاه شما همچنان پابرجا است برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر در تهران بهره مند شوید.

چرا زمان اتمام شستشو در ماشین لباسشویی فریجیدر بیش از برنامه انتخابی جهت شستشو است؟ نحوه عیب یابی و تعمیر دستگاه در این مواقع

اگر دستگاه شما مشکل طولانی شدن زمان شستشو دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی فریجیدر موارد زیر را چک نمایید:

 1. اگر فشار آب ورودی کم باشد، ماشین جهت دریافت آب منتظر می ­ماند و زمان شستشو افزایش پیدا می­ کند.
 2. اگر ولتاژ ورودی لباسشویی کم باشد، زمان شستشو جهت اتمام برنامه طولانی تر خواهد شد.
 3. ممکن است به علت سردی آب ورودی تایم بیشتری جهت گرم کردن آب مورد نیاز باشد.

در صورت طولانی بودن زمان شستشو، برای تعمیرات می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر لباسشویی فریجیدر در محل استفاده کنید.

چرا ماشین لباسشویی فریجیدر به مرحله چرخش انتقال پیدا نمی­ کند و متوقف می ­شود؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد در این باره

اگر دستگاه شما مشکل عدم چرخش دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر موارد زیر را چک نمایید:

 1. اگر ماشین لباسشویی خود را بیش از اندازه بارگیری کرده باشید، به علت عدم توازن عملکرد لباسشویی مختل خواهد شد.
 2. در صورتی که تخلیه لباسشویی دچار مشکل شده باشد، ماشین لباسشویی از شروع مرحله چرخش جلوگیری خواهد کرد.
 3. پمپ و شلنگ تخلیه را جهت بروز هرگونه عامل انسداد بررسی کنید.

در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تماس بگیرید.

نکات سرویس و نگهداری لباسشویی فریجیدر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

بهترین تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به نکات مهم از سرویس و نگهداری پرداخته است تا کمتر نیازمند تعمیر شوید.

 • ماشین لباسشویی فریجیدر باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد.
 • برای تراز کردن از پیچ های زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم آفتاب یا سرما است، ماشین لباسشویی فریجیدر خود را نصب نفرمایید.
 • لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد.
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی فریجیدر را تغییر ندهید.
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی فریجیدر خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید.
 • هنگامی که ماشین لباسشویی فریجیدر شما خاموش است، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید.
 • بعد از شستشو، آب باقیمانده لاستیک دور در لباسشویی فریجیدر را تخلیه و سپس آن را خشک نمایید.
 • هر چند وقت یک بار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد.
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود.
 • هر چند وقت یک بار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود.
 • محفظه جاپودری را هر چند وقت یک بار تمیز نمایید.
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یک ساعت فاصله قرار دهید.
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم برای کاهش مصرف برق بسیار مفید است.

سرویس ماشین لباسشویی فریجیدر چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که همواره متخصصین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به مصرف کنندگان توصیه می کنند این است که سرویس دستگاه باید توسط مصرف کنندگان جدی گرفته شود، اما بسیاری از مصرف کنندگان حتی نمی دانند که سرویس ماشین لباسشویی فریجیدر چه ارتباطی با جلوگیری از خرابی های آن ها دارد؛ در صورتی که این مسئله برای شما هم مطرح می باشد در ادامه با ما همراه باشید تا به کمک هم به بررسی این موضوع بپردازیم.

 • ماشین لباسشویی از اجزای مختلفی تشکیل شده و اینطور نیست که هر کدام از این اجزا به طور ناگهانی خراب شوند و از کار بیوفتند، بلکه این قطعات همواره اول با کاهش عملکرد مواجه می شود و بعد از کار میوفتد، اما مشکلی که وجود دارد این است که تا لحظه پایانی از کار افتادن قطعه مصرف کننده متوجه خرابی آن نخواهد شد و متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر سلامت قطعات را جزء به جزء مورد بررسی قرار می دهد.
 • مورد دیگر این است ماشین لباسشویی خود در معرض جرم گرفتن و آلوده شدن قرار می گیرد و اگر این جرم گیری دستگاه اتفاق نیوفتد دستگاه با خرابی مواجه می شود که رفع آن فقط به کمک تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر امکان پذیر خواهد بود.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

در آی پی امداد هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید.

 • البته در نظر داشته باشید که نوسانات بازار یا استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه هزینه خدمات را تحت شعاع قرار می دهد.
 • ضمنا مدت زمان گارانتی ارائه شده برای خدمات و تکنولوژی به کار رفته در دستگاه شما نیز تاثیرگذار است.
 • هزینه ها در آی پی امداد مبتنی بر نهادهای نظارتی و اتحادیه تعیین می شود.

توجه داشته باشید که تنها هزینه تعمیرات لباسشویی فریجیدر معیار نمیباشد، بلکه استفاده از قطعات فابریک، ارائه ضمانتنامه و همچنین خدمات تعمیرکار مجرب، متعهد و آموزش دیده از نکات مهم برای انتخاب نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در شهر شما میباشد.

تامین قطعات فابریک و عرضه آن­ها با قیمت­ های مصوبه نهادهای نظارتی از دلایل اعتماد حداکثری مشتریان به مجموعه آی پی امداد است.

هزینه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در آی پی امداد

یکی از مهمترین مسائل به هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر هزینه ای است که برای رفع ایراد دستگاه صرف می گردد. این هزینه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که می توان مقدار هزینه را به صورت حدودی مشخص نمود. در ادامه به بررسی هزینه تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی فریجیدر خواهیم پرداخت:

خدمات تعمیرات لباسشویی فریجیدر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی فریجیدر از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی فریجیدر 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی فریجیدر 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی فریجیدر 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی فریجیدر 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی فریجیدر 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی فریجیدر 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی فریجیدر 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی فریجیدر 800/000 الی 1/300/000 تومان

چرا بهتر است برای تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر آی پی امداد را انتخاب نمایید؟

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر آی پی امداد را انتخاب کنید:

 • آی پی امداد اینجاست تا به استفاده از لباسشویی فریجیدر خود بدون نگرانی بپردازید.
 • از نقاط قوت خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر در آی پی امداد استفاده از قطعات فابریک است.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به عنوان یک نماینده مستقل خدمات با مجوز از اتحادیه در تهران فعال می باشد.
 • انجام گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به مدت 3 الی 12 ماه وجه تمایز ما با دیگران است.
 • تعمیرکار لباسشویی فریجیدر نه تنها در غرب و شرق تهران بلکه در همه نقاط دیگر تهران خدمات را در همان روز انجام می دهد.
 • خدمات تعمیر لباسشویی فریجیدر در منزل و محل زندگی و یا کار شما به عنوان نشانی از احترام به حقوق مشتریان از طرف متخصصین ما می باشد .
 • بعد از استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر از شما بابت نحوه عملکرد تکنسین پرسش می شود.

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی فریجیدر در آی پی امداد

با گران شدن لباسشویی فریجیدر، نگهداری از آن هم به امری سخت تبدیل شده است. اما با حضور نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر، دیگر دغدغه و نگرانی بابت مشکلات و تعمیر این محصول برای مصرف کنندگان وجود ندارد. از این حیث پیشنهاد میکنیم که برای حفظ کیفیت دستگاه خود و همچنین جلوگیری از پرداخت هزینه های گزاف برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی فریجیدر حتما از خدمات تعمیرکار نمایندگی رسمی بهره مند شوید.

آی پی امداد با بهره­ گیری از تعمیرکاران حرفه­ ای تمام تعمیرات تخصصی را در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز ارائه می­ دهد. تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی فریجیدر به عنوان معتبرترین و به روزترین نمایندگی فعال در غرب و شرق تهران با بهره مندی از مجرب ترین کارشناسان و تعمیرکاران فریجیدر در تهران خدمات را به مشتریان ارائه می نماید.

تعمیر لباسشویی فریجیدر نیازمند دانش فنی است. تعمیرکار لباسشویی فریجیدر در آی پی امداد با سوادترین و خوش اخلاق ترین پرسنل خدماتی و تعمیرکار در تهران هستند. در انتخاب این تعمیرکاران آزمون ها و حساسیت های زیادی انجام شده و این نفرات گلچینی از برترین متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران هستند.

در صورتی که نیاز به خدمات تعمیرات دارید، تنها کافی است با یکی از شماره­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید تا توسط اپراتورها راهنمایی شوید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی فریجیدر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی فریجیدر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

9 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مجیدفاتحی 19 اسفند 1398

  سلام من لباسشویی فریجیدر خریدم ولی خرابه نمیدونم چشه شیرمغناطیسی ازادنمیکنه

  پاسخ دادن
 2. ح خلیلی 10 بهمن 1398

  سلام خسته نباشین از مشهد هستم قیمت دستگاه عیب یاب لباس شویی(فیریجیدر) رو لطف کنید

  پاسخ دادن
  مریم رجبی 25 آذر 1398

  سلام وقت صبح بخیر.خانم رجبی هستم از ساری.چند وقتی هست برا لباسشوییم مشکل خشک نکردن و ماندن اب در مخزن و جرم همراه لبلس بعد از پایان کار و.‌....ملاحظه کرده ام و سرویس شده.اخیرا گفته شده برد نیاز دارد.شرکت برد موحود دارد؟

  پاسخ دادن
  حمید میرزایی از قم 10 آذر 1398

  سلام چگونه میتوانم بربرینگهایه لباسشویی را روغنکاری کنم

  پاسخ دادن
  حمید میرزایی از قم 10 آذر 1398

  سلام من چند روزی است که لباسشویی دکمه ای قدیمی فریجدر خریدم ومعنی علامتهاشو نمیدونم راهنمایم کنید باتشکر

  پاسخ دادن
  حمید 10 آذر 1398

  سلام من تازگیها ماشین لباسشویی فریجدر خریدم وچون از نوع دکمه ای واز علامتهاش سر در نمیارم قدیمیه راهنمایم کنید

  پاسخ دادن
  ناشناس 05 آذر 1398

  سلام ما ماشین لباسشویی فریجیدر داریم که حدود 12 سال پیش خریدیم. الان بدنه اش زنگ زدگی پیدا کرده میخواستم بپرسم امکان بازسازی و رنگ امیزی مجدد هست و قطعات قدیمی با نو عوض شوند؟

  پاسخ دادن
  ناشناس 22 شهریور 1398

  سلام پیام خطاPau در لباسشویی فریجیدر به چه معنی است ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 22 شهریور 1398

   سلام ، این خطا مربوط به برد الکترونیکی و یا نیاز به ریست کرد برد دستگاه میباشد ، برای رع عیب و تعمیرات لباسشویی فریجیدر میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن