021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیر لوازم صنعتی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر سردخانه صنعتی

تعمیر سردخانه صنعتی
تعمیر سردخانه صنعتی
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر سردخانه صنعتی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده در محل انجام میشود. سردخانه ها متناسب با نوع کاربری که دارند دارای دماهای متفاوتی می باشند که نوع اول برای نگهداری از موادی که به دماهای زیر صفر نیاز دارند، طراحی شده و نوع دوم برای نگهداری از مواد غذایی نیازمند با دمای بالای صفر. این تاسیسات دارای ساختمانی پیچیده هستند و بر اساس نوع عملکرد خود از مبردهای متفاوتی استفاده می کنند و به دلیل نوع کاربری شان در صورت خرابی و یا بروز نقص فنی باید هرچه سریع تر مورد تعمیر قرار گیرند. بهترین گزینه برای انجام تعمیر سردخانه صنعتی استفاده از خدمات و سرویس های آی.پی امداد می باشد. برای درخواست تعمیرکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

با استفاده از خدمات تعمیرات سردخانه صنعتی در آی پی امداد تا 75 % در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید.

در ادامه برای بررسی و ارائه نکات تعمیر سردخانه صنعتی به ارزیابی عناوین زیر می پردازیم:

 • تعمیر سردخانه صنعتی در تهران
 • تعمیرکار سردخانه بالا و زیر صفر
 • تعمیرگاه سردخانه کانکسی
 • تعمیر کمپرسور سردخانه
 • نتیجه گیری از تعمیر سردخانه صنعتی

در ادامه با تعمیرکار لوازم خانگی آی پی امداد همراه بمانید.

تعمیر سردخانه صنعتی در تهران

اگر صاحب یک سردخانه صنعتی هستید، حتماً از عواقب خراب شدن قسمتی از این تاسیسات و یا بروز یک نقص فنی خبر دارید. اگر یکی از دستگاه ها و یا قطعات به کار رفته در ساختمان آنها معیوب شود بر کل سیستم تاثیر کرده و موجب افت راندمان عملکرد این تاسیسات می گردد. عدم داشتن عملکرد صحیح در سردخانه های صنعتی ممکن است منجر به فساد مواد غذایی در آن شود. که این امر علاوه بر ایجاد خرابی در کل سیستم، با فساد مواد نگهداری شده، از نظر اقتصادی هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت.

 • هرگاه که متوجه عیب و ایرادی در هر کدام از قسمت های سردخانه شدید باید نسبت به تعمیر سردخانه صنعتی خود اقدام نمایید.
 • در این حالت توصیه می شود از سپردن این کار به دست افراد غیر حرفه ای خودداری گردد.
 • بهترین گزینه برای تعمیرات آن بهره گرفتن از تکنسین های ماهر و با تجربه حاضر در نمایندگی تعمیرات سردخانه صنعتی در تهران می باشد.
 • با این کار هم می توانید از تعمیر شدن این تاسیسات به صورت تخصصی اطمینان داشته باشید
 •  و هیچ نگرانی از بابت هزینه های ناشی از تعمیرات آن نداشته باشید؛
 • زیرا این مرکز با نرخ هایی منصفانه اقدام به تعمیر می نماید.

تعمیرکار سرد خانه بالا و زیر صفر

همان گونه که در بالا گفته شد، سردخانه های صنعتی دارای ساختمانی پیچیده هستند که به راحتی نمی توان از آنها سردرآورد. تعمیرکاران ما در آی.پی امداد به دلیل این که به صورت تخصصی برای تعمیر تمامی دستگاه ها دوره دیده اند و دارای تجربه کافی برای این کار هستند، می توانند به راحتی و در کمترین زمان آنها را عیب یابی کرده و نسبت به تعمیر آنها اقدام نمایند. در این میان آنچه اهمیت دارد تفاوت در ساختار سردخانه ها با هم می باشند که اکثر تعمیرکاران به آن توجهی ندارند و در واقع به دلیل نداشتن دانش کافی از آنها آگاه نیستند. شما می توانید با تکیه بر تجربه و دانش تکنسین های ما در صورت بروز خرابی در سردخانه صنعتی آنها را به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایید.

تعمیر سردخانه صنعتی زیر صفر و سردخانه صنعتی بالای صفر به دست تعمیرکار حرفه ای سبب می گردد تا راندمان عملکرد آنها کاهش پیدا نکرده و مانند روز اول کار کنند. تایید کننده این سخن، کارت گارانتی است که از سوی این نمایندگی به صاحبان کالا در هنگام تحویل کالا داده می شود. در صورتی که دستگاه در همان قسمت دوباره خراب شود و مهلت ضمانت نامه تمام نشده باشد، تکنسین های نمایندگی ما دوباره آن را تعمیر کرده و هیچ هزینه ای نیز از این بابت از شما دریافت نخواهند کرد.

تعمیرگاه سردخانه کانکسی در آی پی امداد

سردخانه صنعتی کانکسی در واقع یک سردخانه مانند یک اتاق است که در آن لوازم و تجهیزات لازم سرمایشی راه اندازی شده و از آن برای نگهداری انواع مواد غذایی و زراعی و باغی و … استفاده می شود و مانند سایر سردخانه ها در دو نوع سردخانه صنعتی زیر صفر و سردخانه صنعتی بالای صفر تولید شده است. سیستم برودتی که در این مدل از سردخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد از نوع فریونی می باشد. این محصول در ابعاد و ساختار نیز با دیگر انواع تفاوت دارد که موجب می گردد تا در صورت خرابی نیز به تعمیراتی متفاوت از آنها نیاز داشته باشد. که این کار به استفاده از تعمیرکار و تعمیرگاهی مجهز نیاز دارد. آی.پی امداد با داشتن تعمیرکارانی ماهر می تواند این نوع سردخانه ها را با استفاده از قطعات اصل و فابریک در مدت زمانی نسبتاً کم تعمیر کرده و در اختیار صاحبان آن قرار دهد.

 • تعمیرگاه ما در تهران یکی از مجهزترین و مدرن ترین تعمیرگاه های تهران می باشد
 • که در آن از روش هایی مدرن و جدید جهت تعمیرات سردخانه صنعتی استفاده می گردد.
 • در این تعمیرگاه تمامی تجهیزاتی که برای تعمیر سردخانه های کانکسی زیر و بالای صفر نیاز است، موجود بوده
 • و تکنسین ها به راحتی می توانند با استفاده از آنها در کمترین زمان این سردخانه ها را عیب یابی کرده
 • و پس از تشخیص محل دقیق خرابی آنها، نسبت به تعمیر آنها اقدام کنند.
 • تعمیر دستگاه ها با استفاده از تعویض قطعات معیوب آنها و جایگزین کردن قطعات اصل و اورجینال دیگر خدمتی است که این مرکز به مراجعه کنندگان خود ارائه می کند.

تعمیر کمپرسور سردخانه در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

سردخانه از قسمت ها و قطعات زیادی ساخته شده است که هماهنگ با هم کار کرده و می توانند با عملکرد صحیح و دقیق خود، عملکرد بی عیب و نقص را برای دستگاه رقم بزنند. یکی از مهم ترین این قسمت ها در ساختمان سردخانه، کمپرسور می باشد. کمپرسور برای این که بهترین راندمان را داشته باشد، باید در جایگاه مناسبی نصب شده و در انتخاب آن به ظرفیت مورد نیاز نیز توجه شود. اگر این قسمت از سردخانه دچار خرابی گردد، باید دستگاه عیب یابی شود تا مشخص گردد که عیب و خرابی کمپرسور در قسمت مکانیکی آن است و یا در قسمت الکتریکی آن. هر کدام از این قسمت ها که خراب شده باشند و یا قطعه ای از آنها دچار ایراد شده باشد، نیاز است تا با استفاده از روش های مناسب اقدام به تعمیر کمپرسور سردخانه شود. تعمیر کمپرسور باید به صورت تخصصی انجام گردد و با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای انجام گیرد تا بیشترین بازده را داشته باشد.

 • تعمیرکاران حاضر در نمایندگی آن را با استفاده از قطعات اصل و فابریک تعویض می نمایند.
 • شما می توانید با انتخاب این مرکز برای تعمیر کمپرسور سردخانه نگرانی درباره هزینه های تعمیر نیز نداشته باشید
 • و در کمترین زمان دستگاه خود را به صورت تعمیر شده در اختیار داشته باشید.
 •  ارائه کارت گارانتی از سوی این مرکز در پایان تعمیر دستگاه ها مهر تاییدی است بر نوع و نحوه تعمیر دستگاه های معیوب و نوع خدماتی که در آن ارائه می شود.

نتیجه گیری از تعمیرات سردخانه صنعتی

نتیجه گیری از تعمیر سردخانه صنعتی به شرح زیر می باشد:

اگر دارنده سردخانه صنعتی هستید، به خوبی با عواقب خبروز خرابی در آن و یا هر کدام از قسمت های تشکیل دهنده آن آگاه هستید. پس اگر با این مورد مواجه شدید و قصد تعمیرات یخچال و سرخانه خود را دارید، توصیه ما به شما استفاده از خدمات و سرویس هایی است که در شرکت آی.پی امداد ارائه می شود.

 • ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن در آی پی امداد
 • دسترسی به حرفه ای ترین تعمیرکاران لوازم صنعتی در تهران
 • بهین هسازی هزینه ها و صرفه جویی بالا در آنها
 • دریافت گارانتی برای خدمات تعمیرات لوازم سنعتی و سردخانه
 • دسترسی به قطعات فابریک لوازم صنعتی و سردخانه

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست