logo logo نمایندگی تعمیر لوازم صنعتی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر سردخانه صنعتی

تعمیر سردخانه صنعتی
زمان مطالعه: 4 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر سردخانه صنعتی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر سردخانه صنعتی شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده انجام می شود. سردخانه ها با توجه به نوع کاربری که دارند، دماهای متفاوتی دارند، نوع اول برای نگهداری موادی که به دمای زیر صفر نیاز دارند و نوع دوم برای نگهداری مواد غذایی که به دمای بالای صفر نیاز دارند، طراحی شده است. این تاسیسات ساختار پیچیده ای دارند و بر اساس عملکرد خود از مبردهای مختلفی استفاده می کنند و با توجه به نوع کاربری آنها در صورت خرابی یا نقص فنی باید در اسرع وقت تعمیر شوند. بهترین گزینه برای تعمیرات سردخانه صنعتی استفاده از خدمات آی پی امداد می باشد. برای درخواست تعمیرکار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

با استفاده از خدمات تعمیرات سردخانه صنعتی در آی پی امداد تا 75 % در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید. در ادامه با تعمیرکار لوازم خانگی آی پی امداد همراه بمانید.

تعمیر سردخانه صنعتی در تهران

اگر صاحب یک سردخانه صنعتی هستید، باید از عواقب آسیب دیدن بخشی از این تاسیسات و یا بروز نقص فنی مطلع باشید. اگر یکی از دستگاه ها یا قطعات مورد استفاده در ساختمان آنها معیوب باشد، کل سیستم را تحت تاثیر قرار داده و باعث کاهش عملکرد این تاسیسات می شود. این امر علاوه بر ایجاد خسارت به کل سیستم، هزینه های اقتصادی زیادی را به دلیل فساد مواد ذخیره شده در پی خواهد داشت.

 • هرگاه در قسمتی از سردخانه ایرادی مشاهده کردید، باید سردخانه صنعتی خود را تعمیر کنید.
 • در این صورت توصیه می شود از سپردن این کار به افراد غیر حرفه ای خودداری شود.
 • بهترین راه استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر و مجرب در نمایندگی تعمیرات سردخانه صنعتی در تهران می باشد.
 • با این کار می توانید مطمئن باشید که این تاسیسات به صورت حرفه ای تعمیر خواهند شد.
 • این مرکز با نرخ منصفانه دستگاهتان را تعمیر می کند و دیگر نگران هزینه های تعمیرات نخواهید بود.

تعمیرکار سرد خانه صنعتی

تعمیرات سردخانه صنعتی یکی از اقداماتی است که نیازمند استفاده از تعمیرکار مجرب و متخصص در این زمینه است تا بتواند ایرادات دستگاه را شناسایی کرده و سپس با توجه به دانش خود نسبت به رفع ایراد اقدام نماید. در صورتی که هریک از قطعات یا بخش های سردخانه صنعتی ایراد داشته باشد، تعمیرکار باید بتواند به خوبی آنها را تعمیر و سرویس کند. به طور کلی سردخانه های صنعتی دارای ساختار پیچیده ای هستند که به راحتی قابل تشخیص نیست.

تعمیرکاران ما در آی پی امداد با توجه به اینکه آموزش های تخصصی تعمیر تمامی دستگاه ها را گذرانده اند و تجربه کافی برای این کار را دارند، می توانند به راحتی آنها را عیب یابی و در کمترین زمان ممکن تعمیر کنند. شما می توانید با تکیه بر تجربه و دانش تکنسین های ما در صورت خرابی در سردخانه صنعتی آنها را تعمیر کنید. تعمیر سردخانه صنعتی توسط تعمیرکار حرفه ای باعث می شود که کارایی آنها کاهش نیابد و مانند روز اول کار کنند.

تعمیرگاه سردخانه کانکسی در آی پی امداد

سردخانه صنعتی کانکسی مانند اتاقی است که تجهیزات و لوازم سرمایشی لازم در آن تعبیه شده و برای نگهداری انواع مواد غذایی و محصولات کشاورزی و باغی استفاده می شود و مانند سایر سردخانه ها دارای دو نوع سردخانه می باشد. اتاق های سردخانه صنعتی زیر صفر و سردخانه صنعتی بالای صفر تولید شده است. سیستم تبرید مورد استفاده در این مدل از یخچال های صنعتی از نوع فریون می باشد. این محصول از نظر ابعاد و ساختار با انواع دیگر متفاوت است که باعث می شود در صورت آسیب دیدن نیاز به تعمیرات متفاوتی داشته باشد. این کار نیاز به استفاده از تعمیرکار و تعمیرگاه مجهز دارد. آی پی امداد با داشتن تعمیرکاران ماهر می تواند این نوع سردخانه ها را با استفاده از قطعات اصلی در مدت زمان نسبتاً کوتاهی تعمیر کرده و در اختیار مالکان قرار دهد.

 • تعمیرگاه ما در تهران یکی از مجهزترین و مدرن ترین تعمیرگاه های تهران می باشد.
 • که در آن از روش های نوین و جدید برای تعمیر سردخانه صنعتی استفاده می شود.
 • در این تعمیرگاه کلیه تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر سردخانه های زیر صفر و بالای صفر موجود می باشد.
 • تکنسین ها با استفاده از آنها در کمترین زمان به راحتی می توانند این سردخانه ها را تشخیص دهند.
 • تعمیر دستگاه با تعویض قطعات معیوب و تعویض قطعات اصلی از دیگر خدماتی است که این مرکز به مراجعین خود ارائه می دهد.

تعمیر کمپرسور سردخانه صنعتی در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

سردخانه از قطعات و اجزای زیادی تشکیل شده است که با هم کار می کنند و می توانند با عملکرد صحیح و دقیق خود عملکرد بی عیب و نقصی را برای دستگاه تضمین کنند. یکی از مهمترین قطعات در ساختمان سردخانه کمپرسور است. برای اینکه کمپرسور بهترین بازده را داشته باشد، باید در محل مناسبی نصب شود و ظرفیت مورد نیاز نیز در انتخاب آن لحاظ شود. اگر این قسمت از سردخانه آسیب دیده باشد، دستگاه باید عیب یابی شود تا مشخص شود خرابی کمپرسور در قسمت مکانیکی یا الکتریکی آن است. هریک از این قطعات که آسیب ببینند و یا قسمتی از آنها مشکل داشته باشد، باید کمپرسور سردخانه را با روش های مناسب تعمیر کرد. تعمیر کمپرسور باید به صورت تخصصی و با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای انجام شود تا بیشترین بازده را داشته باشد.

 • تعمیرکاران حاضر در نمایندگی با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی آن را تعویض خواهند کرد.
 • با انتخاب این مرکز نمی توانید نگران هزینه های تعمیر باشید.
 • ارائه کارت گارانتی توسط این مرکز در پایان تعمیر دستگاه، تاییدی بر نوع و نحوه تعمیر دستگاه های معیوب و نوع خدمات ارائه شده می باشد.

نتیجه گیری از تعمیرات سردخانه صنعتی

نتیجه گیری از تعمیر سردخانه صنعتی به شرح زیر است:

اگر صاحب یک سردخانه صنعتی هستید، از عواقب خرابی آن آگاه هستید. بنابراین اگر با این مشکل مواجه شدید و قصد تعمیرات یخچال و سردخانه خود را دارید، استفاده از خدمات آی پی امداد را به شما توصیه می کنیم.

 • ارائه خدمات در کمترین زمان
 • بهینه سازی هزینه
 • ارائه گارانتی خدمات
 • دسترسی به قطعات اورجینال
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد