تعمیر یخچال کنوود

تعمیر یخچال کنوود

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

تعمیر یخچال کنوود در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی در محل عیب یابی و رفع عیب می نماید .

همچنین در نظر داشته باشید که برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده از دستگاه ، علت ارور و نحوه رفع کد خطا ، عیب یابی و آموزش تعمیرات یخچال کنوود را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران بهره مند شوید .

توجه : کاربر گرامی هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات یخچال کنوود دارید ، کافی است در انتهای صفحه ( قسمت دیدگاه ) پرسش نمایید تا تعمیرکار یخچال کنوود به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد .

تعمیر یخچال کنوود در تهران

چنانچه وارد این صفحه شده اید مشکلی برای یخچال کنوود شما عزیزان به وجود آمده است و نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود میباشید ، نگران نباشید ! چونکه آی.پی امداد به تعمیر یخچال کنوود در تهران با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی میپردازد .

همچنین لازم است بدانید که برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال کنوود ، ارور یخچال کنوود و راهنمای فارسی یخچال کنوود را شرح داده ایم تا با آگاهی و دانش از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود بهره مند شوید .

هدف این مجموعه ارائه خدمات با کیفیت در سریع ترین زمان ممکن با هزینه مناسب است. از طرفی آی.پی امداد خدمات تعمیر یخچال کنوود را در محل برای شما  مشتریان عزیز فراهم کرده است تا نگران آسیب دیدگی یخچال خود در حین حمل و نقل نباشید.

در صورتی که نیاز به تعمیر خچال کنوود خود دارید جای نگرانی نیست فقط کافی است با آی.پی امداد تماس بگیرید تا تکنسین های مجرب و با سابقه مجموعه به محل شما اعزام شوند.

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود
نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

مراحل از تماس تا رفع عیب یخچال کنوود ( عیب یابی یخچال کنوود ) در نمایندگی تعمیرات

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال کنوود خود در زیر تماس حاصل فرمایید .
 2. در صورت تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .
 3. در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار یخچال کنوود ) به محل شما اعزام میگردد .
 4. تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در مجموعه آی پی دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد .

تعمیرگاه مجاز یخچال کنوود

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال کنوود با سابقه ای درخشان و طولانی در راستای تعمیرات یخچال کنوود موفق به جلب رضایت تمامی مشتریان در عرصه تعمیرات میباشد ، امیدواریم با مطاله صفحات مربوط به یخچال کنوود نیاز خود را غنی نموده و با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرات یخچال کنوود استفاده نمایید .

کمپرسور در نمایندگی تعمیرات یخچال  کنوود

کمپرسور یخچال  کنوود از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای کنوود یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال کنوود شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض کمپرسور یخچال کنوود علاوه بر اینکه تخصص میخواهد باید از کمپرسور اصلی استفاده شود که این امر تنها در نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود محقق میشود .

اواپراتور در نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

کمپرسور یخچال کنوود وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور در نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

وقتی کمپرسور یخچال کنوود شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی در نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال  کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت .

در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

هزینه تعمیرات یخچال کنوود

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال  کنوود خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

ارور یخچال کنوود

کد خطاهای یخچال کنوود و علت و رفع عیب آنها را در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود دنبال کنید .

[table id=6 /]

نمایندگی تعمیرات یخچال  کنوود در محل

تعمیر یخچال کنوود تخصص میخواهد ، ما در آی.پی امداد سعی نموده ایم با استفاده از اصول و قوانین مشتری مداری در اروپا به تعمیرات یخچال کنوود بپردازیم ، تمام سعی ما رضایتمندی شما عزیزان میباشد .

در نظر داشته باشید که هرکجای تهران باشید ، کافی است با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود به خود در زیر تماس حاصل نمایید و شاهد کیفیت خدمات آی.پی امداد باشید ، آنگاه درخواست ما از شما ، معرفی تعمیرگاه مجاز یخچال کنوود به دوستان خود میباشد .

نکات سرویس و نگهداری تعمیرات یخچال  کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

بهترین تعمیرکار یخچال کنوود برای رفاه حال شما عزیزان به نکات مهم پرداخته است تا با رعایت کردن موارد زیر کمتر نیازمند تعمیر یخچال کنوود شوید .

 1.  یخچال  کنوود از اجزای مکانیکی  و الکتریکی تشکیل شده است. برای تعویض یا تعمیر اجزای یخچال کنوود از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود بهره مند شوید .
 2. محافظ برق برای استفاده از یخچال ، فریزر یا ساید بای ساید کنوود فراموش نشود .
 3. برای شروع بکار یخچال  کنوود پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر کنوود در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر کنوود برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر کنوود حداقل سالی دوبار گردگیری شود  ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال  کنوود و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال  کنوود حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل دستگاه را به برق متصل نمایید.
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال کنوود را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید .

عیب یابی یخچال  کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال  کنوود با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال  کنوود صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال  کنوود یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر کنوود خراب شده است .
 4. موتور یخچال  کنوود داغ کرده است .
 5. فریزر کنوود منجمد نمیکند .
 6. یخچال  کنوود برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال  کنوود کار نمیکند .
 8. یخچال  کنوود روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال  کنوود کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال  کنوود خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال  کنوود خراب شده است .
 12. سنسور یخچال کنوود عمل نمیکند .

مهمترین سوال مردم این است که نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران کجا است ؟

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود به مشکلات متداول این دستگاه پرداخته است تا چنانچه فنی هستید و نیازمند تعمیر یخچال کنوود بودید ، بتوانید به راحتی به رفع عیب بپردازید .

 • علت این که یخچال کنوود یکسره کار می­کند چیست ، چگونه تعمیر و عیب یابی نماییم ؟

 1.  در صورتی که ترموستات یخچال کنوود خراب شود دمای مناسب یخچال را تشخیص نخواهد نداد و موتور به صورت یکسره برای خنک کردن دستگاه کار خواهد کرد.
 2. پیچ های کندانسور کثیف است. خاک برای موتور هر وسیله برقی مضر است و یخچال ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. اگر گرد و غبار روی سیم پیچ ها  بنشیند کندانسور برای خنک نگه داشتن مواد غذایی باید سخت تر کار کند ، بنابراین باعث می شود فن به طور مداوم کار کند. برای رفع این مشکل می توانید سیم های کندانسور را به  طور دستی تمیز کنید.
 3. دریچه هوای یخچال کنوود مسدود شده است. دریچه هایی که هوا را به داخل موتور می کشانند اگر با  گرد و غبار پوشانده شوند ، فن کندانسور مجبور خواهد شد تا به طور مداوم کار کند. اگر منافذ بسته شده است ، باید آنها را تمیز کنید. بهتر است برای پیشگیری از وجود چنین مشکلی هر چند ماه یکبار دریچه های هوا را تمیز کنید.
 4. موتور یخچال کنوود دچار نقص فنی شده است.  با گذشت زمان ، خود موتور پس از سال ها استفاده می تواند دچار آسیب دیدگی شود ..برای تعمیر و یا تعویض قطعات موتور با نمایندگی تعمیر یخچال کنوود تماس بگیرید.
 5. مهر و موم درب فرسوده شده است. یخچال و فریزر هوای سرد خود را از طریق پانل های عایق بر روی دیواره و همچنین لاستیک دور درب یخچال حفظ می­کند.  اگر لاستیک دور درب به مرور زمان آسیب دیده یا فرسوده شود ، می تواند منجر به خارج شدن  هوای سرد از یخچال شود  و به این ترتیب فن باید به صورت یکسره کار کند . در این صورت باید اقدام به تعویض لاستیک دور درب یخچال کنوود نمایید.
 • چرا فریزر کنوود کار می­کند اما مواد غذایی را فریز نمی­کند ، برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد ؟

 1. در صورتی که مواد غذایی بسیار داغ را در حجم زیادی داخل فریزر گذاشته باشید یا به طور مرتب درب فریزر را باز کرده باشید این بر دمای داخل فریزر تاثیر می­گذارد. در این صورت زمان بیشتری برای منجمد کردن مواد غذایی لازم است.
 2. پنکه تبخیر کننده در پشت منافذ  فریزر شما واقع شده است و سبب گردش هوای خنک می­شود. محتویات را از جلوی دریچه بردارید تا هوا بتواند به هر نقطه‌ای از فریزر برسد. بعد از انجام این کار ، یک دماسنج را درون فریزر بگذارید و بعد از یک یا دو ساعت آن را بررسی کنید. دما باید حدود صفر درجه فارنهایت باشد.
 3. دمای فریزر خود را کنترل کنید. در صورتی که دمای فریزر خیلی بالا باشد مقدار برودت یخچال را افزایش دهید.

اگر فریزر دستگاه شما کار نمیکند در ابتدا موارد آموزشی بالا را رعایت نمایید و در صورت عدم رفع عیب می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران بهره مند شوید .

 • چرا یخچال کنوود نشتی دارد ، چگونه تعمیرات و رفع عیب را انجام دهیم ؟

 1. بررسی کنید که آیا یخچال تراز است یا خیر. در غیر این صورت  پایه های یخچال را مطابق با دفترچه راهنمای فارسی یخچال کنوود تنظیم کنید.
 2. لوله تخلیه  یخچال کنوود را برای هر گونه  انسداد بررسی کنید. وقتی لوله تخلیه (در قسمت عقب فریزر در بیشتر یخچال ها قابل دسترسی است) مسدود شود  دستگاه شما دچار نشتی آب خواهد شد. در این صورا باید عامل انسداد را پیدا کنید و آن را سریعا رفع کنید.
 3. ممکن است علت نشتی، یخ ساز یخچال کنوود باشد. رابط شیر آب را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز یکبار دیگر آن را محکم کنید. همچنین ممکن است لوله ای که آب را به یخ ساز انتقال می­دهد شل شده باشد که باید آن را سفت کنید. در برخی موارد احتمال این وجود دارد که خود یخ ساز به درستی مونتاژ نشده باشد. در این صورت بهتر است برای تعمیر یخچال کنوود با آی.پی امداد تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید.
 4. فیلتر آب یخچال فرسوده شده است و نیاز به تعویض دارد. همچنین ممکن است رسوباتی که در فیلتر جمع می­شوند  باعث ترک خوردگی شلنگ فیلتر شود که باید مشکل شلنگ آب را برطرف کنید.

اگر دستگاه شما نشتی دارد میتوانید برای رفع عیب و تعمیر یخچال کنوود از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

 • برای رفع بوی بد یخچال کنوود چه کار باید بکنیم؟

ممکن است مواد غذایی فاسد و یا مایعات ریخته شده در کابین یخچال منجر به تولید بوی بد در یخچال شود. در این صورت بهتر است از بوزداهای مخصوص یخچال استفاده کنید.

البته می­توانید چند تکه زغال و یا تفاله قهوه را در ظرفی گذاشته و برای چند روز داخل یخچال قرار دهید. اما بهتر است برای پیشگیری از این اتفاق داخل یخچال را به صورت هفتگی تمیز کنید.

 • علت برفک زدن دیواره پشتی یخچال کنوود چیست ، برای تعمیرات و رفع عیب چه باید کرد ؟

 1. شارژ گاز یخچال ممکن است به علت نشتی کم شده باشد در این صورت با نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود تماس بگیرید تا شارژ مجدد گاز صورت بگیرد.
 2. ترموستات یخچال معیوب است که باید تعویض شود.
 • چرا یخچال کنوود اتومات نمی­کند ، چگونه تعمیرات و عیب یابی را انجام دهیم؟

اتومات نکردن یخچال با توجه به مدل یخچال می­تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما در ابتدا ترموستات، سنسور و برد یخچال کنوود را بررسی کنید در صورتی که مشکلی وجود نداشت باید از یک تعمیرکار یخچال کنوود بهره مند شوید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران

آی.پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال کنوود آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است. این مجموعه دارای شعبات مختلف در سراسر تهران است از این رو سبب تسهیل در خدمات رسانی می­شود.

از دیگر خدمات ارزنده این مجموعه می­توان به  استفاده از قطعات یدکی اصل و ضمانت قطعات اشاره کرد. تمام تکنسین های این مجموعه از افراد مجرب و دوره دیده ای انتخاب شده اند که در زمینه تعمیر تخصصی یخچال کنوود دارای مهارت هستند. برای تماس با تعمیرکار یخچال کنوود و دریافت مشاوره کافی است با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال  کنوود در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

لینکهای مربوط به نمایندگی تعمیرات کنوود

تعمیرات ساید بای ساید کنوود ، تعمیرات یخچال فریزر کنوود ، تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود ، تعمیرات کولر گازی کنوود  ، تعمیرات مایکروفر کنوود ، تعمیرات جاروبرقی کنوود

توجه : برای تعمیر یخچال برندهای مختلف میتوانید از خدمات آی.پی امداد در تهران بهره مند شوید .

44 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
عالیشاه 26 دی 1398

سلام قیمت برد فریزر کنوود چنده

پاسخ دادن
میناخانی 17 دی 1398

با سلام یخچال کنوود بعد از کارکردن با صدا اتومات میکند و یک بار صدای آژیر مانند از پشت دستگاه شنیدم. ایا مشکل خاصی داره؟

پاسخ دادن
  آی.پی امداد 18 دی 1398

  سلام دوست عزیز ، فن کنار کمپرسور و رله چک شود.

  پاسخ دادن
امید 12 دی 1398

سلام یخچال مدل kcf700 xعکس علامت قطره آب روشه برای چیه ولی یخچال قشنگ کار می کنه

پاسخ دادن
پربناز 27 آذر 1398

سلام و خسته نباشید، بنده از سنندج هستم دیشب همسرم خواست گرد و خاک پشت یخچال کننودمون و تمیز کنه که یخچال خاموش شد، و از دیشب کار نمیکنه، فقط لامپ داخلش روشنه ولی تولید سرما نمیکنه، چند روز قبل هم خودم یخچال و از برق کشیدم که داخلش رو تمیز کنم که بعد از بیست دقیقه وقتی به برق زدن بازم روشن نشد تا روز بعد، که یهو خودش روشن شد ولی حالا از دیشب تا حالا روشن نشده، خواهش می کنم راهنمایی کنید که علتش چی می‌تونه باشه و چیکارش کنیم؟ و هزینه تعمیرش حدودا چقدر میشه

پاسخ دادن
مهناز افشار 05 آذر 1398

سلام و درود یخچال من مدل ۶۳۰ هستش. وقتی برق میره و میاد یه ده ساعتی طول میکشه تا ال سی دی جلو و کمپرسور روشن بشه . یعنی عملا یخچال کار نمی کنه. مشکل چیه؟؟؟ این سری خیلی طول کشیده تا روشن بشه.

پاسخ دادن
  مدیر 05 آذر 1398

  سلام دوست عزیز ، دستگاه شما باید توسط تعمیرکار یخچال کنوود در محل چک شود ، برد الکترونیکی و دیگر قطعات نیاز به بازدید دارد.

  پاسخ دادن
Amir.H.jenab 24 آبان 1398

یخچال مدل 630 فریز پایین کنوود تعویض موتور توسط نمایندگی شده باشه مشکلی نداره واسه خرید ؟

پاسخ دادن
  مدیر 25 آبان 1398

  سلام ، برای خرید یخچال کنوود به تمام المانهای خرید باید توجه داشت

  پاسخ دادن
صادق 23 آبان 1398

سلام این علامت!قرمز رنگ روی صفحه نمایش یخچال کنوود ما اومده یعنی چی؟

پاسخ دادن
  مدیر 25 آبان 1398

  سلام دوست عزیز ، سرمای یخچال کنوود شما کم شده است . کنار کابین فریزر را دست بزنید و چک کنید گرم است یا خیر

  پاسخ دادن
MK 04 آبان 1398

سلام فریزر کنوود منجمد نمیکند - برای تعمیرات نمایندگی در شیراز لطفا معرفی میکنید ؟ مکان قابل اعتماد

پاسخ دادن
مهرداد 30 مهر 1398

سلام من می خواهم دمای یخچال را کاهش دهم ولی صفحه ی دمای آن قفل است چگونه قفل را باز کنم ؟؟لطفا پاسخ دهید

پاسخ دادن
  مدیر 01 آبان 1398

  معمولا رو برد صفحه نمایش دکمه قفل هست 5 ثانیه نگه دارید قفل باز میشه

  پاسخ دادن
   شهریار 04 آبان 1398

   سلام یخچال سایدباساید مدل Ksbsa 611 mbss آب سردکن آبش بوی بد و مزه بدی دارد که چندین ساله قابل استفاده نمی باشد و فیلترش را هم عوض کردم هیچ فرقی نکردو دکمه های صفحه یخچال خوب کار نمی کنند لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دادن
    مدیر 04 آبان 1398

    سلام دوست عزیز ، شیلنگهای آب یخچال کنوود تعویض شود.

    پاسخ دادن
شادی یکرنگ 15 مهر 1398

با سلام یخال فریزر کنوود که یخچال بالا و فریزر در پایین قرار دارد . صفحه بیرونی بین یخچال و فریزر بسیار داغ میشود طوری که گاها بوی لاستیک دور یخچال به مشام میرسد

پاسخ دادن
سمیه ترابی 13 مهر 1398

مشکل در یخچال کنوود مدل KCFA 700 WDW_ KCFA 700 WDS می باشد . علامت تعجب قرمز روی صفحه نمایش ظاهر شده ضمن اینکه تا موتور شروع به کار کردن میکند بعد ۱۰ ثانیه مجددا صدای توقف کار موتور می آید . میشه بفرمایید چیکار باید کرد و مشکل چیه . سپاس .

پاسخ دادن
  مدیر 14 مهر 1398

  سلام ، فن و کمپرسور یخچال کنوود شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود .

  پاسخ دادن
سیدرحمان توکلی 26 تیر 1398

سلام وقت بخیر یخچال فریزر ما بصورت فریزر در پایین هست و دارای آبریز در قسمت یخچال اما بدلایلی ابخوری اون‌خراب شده و نمیشه استفاده کرد آیا لوازمش هست چطوربخرم؟؟

پاسخ دادن
مهدی یوسفی 16 تیر 1398

سلام یخچال کنوود طرحی قدیمی دارم بالا بر فک میزنه

پاسخ دادن
  مدیر 17 تیر 1398

  سلام ، سیستم یخچال شما نوفراست یا دیفراست است ؟

  پاسخ دادن
ساغري 04 تیر 1398

سلام يخچال من امروز Eroor c-1داده نميدونم بايد چيكار كنم

پاسخ دادن
  مدیر 04 تیر 1398

  سلام ، برد الکترونیکی و سنسور یخچال کنوود شما باید توسط تعمیرکار در محل عیب یابی شود .

  پاسخ دادن
حمید اسکندری 25 خرداد 1398

سلام یخچال من 5 روز خاموش بوده الان که روشن کردم سرد نمی کنه پایین فریز بالا یخچال

پاسخ دادن
  مدیر 25 خرداد 1398

  سلام ، موتور و گاز یخچال شما بید توسط تعمیرکار نمایندگی مجاز کنوود در محل عیب یابی شود .

  پاسخ دادن
م ت 25 خرداد 1398

سنسور هم تعویض شده در ضمن..ممنون.

پاسخ دادن
م‌ت 24 خرداد 1398

سلام من فریزرم رو‌کلا یه سرویس‌کردم هفته پیش، چون یخسازش کلا سوخته بود کفش هم آب یخ میزد و ارور ای صفر‌میداد...کلی هم هزینه کردم‌بقیه مشکلا حل شد ولی همچنان ارور ای صفر‌هست و‌ظاهرا سرویس‌کار هم نمیتونه این ارور‌و‌از‌بین ببره‌چی کار کنم؟؟؟

پاسخ دادن
  مدیر 26 خرداد 1398

  سلام ، سنسورها را چک نمایید ( به مانند سنسور مرتبط با یخساز ) ، همچنین یخساز را بردارید و ببینید بار ارور میدهد یا خیر .

  پاسخ دادن
پرویز قناعتیان 20 خرداد 1398

با سلام سرمایش یخچال کنوود بسیار پایین است در قسمت یخچال درجه بصورت دستی از صفر تا ۵ تنظیم می شود ما روی ۵ گذاشته ایم ولی سرمای بسیار کمی دارد . قابل ذکر است در قسمت جا یخی فریزر خنک می کند و یخ تولید می کند اما بعضی مواقع رادیات یخ می بندد و فریزر نیز از کار می افتد و یخسازی نمی کند . لطفا راهنمایی فرمایید.

پاسخ دادن
  مدیر 20 خرداد 1398

  سلام ، سنسور یا ترموستات و گاز یخچال شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در محل عیب یابی شود .

  پاسخ دادن
پرویز قناعتیان 20 خرداد 1398

سلام یخچال کنوود ما قسمت جایخی هر از مدتی رادیات یخ می زند و باعث از کار افتادن سرما و یخ سازی می شود . در ضمن چراغ ارور روی برد دیجیتال قسمت جا یخی در حال چشمک مدام است . قسمت یخچال نیز سرمای مطلوب را ندارد و بسیار پایین است ما بندرعباس هستیم لطف می کنید راهنمایی بفرمایید . باسپاس

پاسخ دادن
  مدیر 20 خرداد 1398

  سلام ، برد الکترونیکی و قسمت یخ زدایی یخچال شما باید توسط تعمیرکار یخچال کنوود در محل عیب یابی و رفع عیب شود .

  پاسخ دادن
  مهرداد 21 مهر 1398

  سلام در کشوی فریزر یخچال کنوود مدل kfca 500 رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟ شکسته ممنون

  پاسخ دادن
ناشناس 15 خرداد 1398

سلام یخچال ما بی صدا کار میکنه امااوتمات نمیکنه لطفا منو راهنمایی کنید

پاسخ دادن
  مدیر 17 خرداد 1398

  سلام ، مدل یخچال کنوود خود را بفرمایید . ترموستات یا سنسور و برد باید چک شود . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در محل بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
پویا عباسیان 06 خرداد 1398

سلام یه یخچال کنوود مدل klfv356w این رو خیلی وقت خریدیم و راضی بودیم تا اینکه شروع کرد دیواره پشتش برفک زدن . با نماینده تماس گرفتیم و اومدن ترموستات رو عوض کردن و هیچ تاثیری نداشت بعد یه روز باز شروع کرد به برفک زدن( بیشتر از قبل) . اتومات هم میکنه ولی باز برفک میزنه. لطفا به پیام من پاسخ دهید. خیلی ممنون

پاسخ دادن
  مدیر 07 خرداد 1398

  سلام ،یخچال شما مشکل شارژگاز دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در محل بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
علی نقدی 01 خرداد 1398

بخچال ما خیلی صدا میده

پاسخ دادن
مینا ط 03 اردیبهشت 1398

سلام فریزر ساید کنوود من یه مدت هست که ارور E0 رو نشون میده و چند روز پیش دیدم کف فریزرم آب جمع شده یخ زده که دوبار طی چند روز یخ رو شکستم و تخلیه کردم تا چند روز ارور رو نشون نمیداد ولی الان دوباره ارور رو نشون میده ولی کف فریزر دیگه آب نمیریزه یخ بزنه ...ولی ارور همچنان هست علت چیه؟

پاسخ دادن
  مدیر 03 اردیبهشت 1398

  سلام ، از برق بکشید مجدد بزنید .

  پاسخ دادن
محمد 01 بهمن 1397

یخچال کنوود خیلی عالیه فوق العاده کم صدا وبا کار ایی بالست ما ده سال داریم خیلی راضییم

پاسخ دادن