logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر یخچال کنوود

تعمیر یخچال کنوود
تعمیر یخچال فریزر کنوود
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخچال کنوود به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخچال کنوود KENWOOD در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در محل عیب یابی و رفع عیب می نماید. همچنین در نظر داشته باشید که برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات، راهنمای فارسی استفاده از دستگاه، علت ارور و نحوه رفع کد خطا، عیب یابی و آموزش تعمیر یخچال فریزر کنوود را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران بهره مند شوید.

با استفاده از خدمات آی پی امداد جهت تعمیرات یخچال فریزر کنوود تا 75% در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید.

کاربر گرامی هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات یخچال کنوود دارید، کافی است در انتهای صفحه پرسش نمایید تا تعمیرکار یخچال کنوود به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

ارور یخچال کنوود
ارور یخچال کنوود

نمایندگی یخچال فریزر کنوود در آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان به شرح کامل مقاله علت ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید کنوود همراه با نحوه عیب یابی و رفع مشکل کد خطا پرداخته است.

مشاهده مقاله

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود KENWOOD

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود KENWOOD در تهران با استفاده از قوانین مشتری مداری و اصول خدمات در اروپا به عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما می پردازد، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال کنوود مزایایی دارد که در ادامه به بعضی از آنها اشاره کرده ایم:

 • با استفاده از قطعات فابریک در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک نموده اید.
 • با حضور تعمیرکار در محل شما بابت عیب یابی یخچال کنوود، از خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل در امان خواهید بود.
 • از نزدیک ناظر خدمات عیب یابی تعمیرکار یخچال کنوود خواهید بود.
راهنمای یخچال کنوود
راهنمای یخچال کنوود

اگر در حین استفاده از یخچال کنوود مشکلی دارید و نیاز به مشاوره و آموزش رایگان و آنلاین دارید، کلیک نمایید تا با مطالعه این مقاله از نمایندگی یخچال کنوود در آی پی امداد به پاسخ پرسش های خود برسید.

مشاهده مقاله

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در محل

 1. کلیه خدمات مربوط به سرویس و نگهداری یخچال کنوود
 2. عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر کنوود با استفاده از قطعات فابریک
 3. شارژگاز یخچال کنوود در محل
 4. تعویض کمپرسور یخچال کنوود در محل
 5. تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال کنوود
 6. تعمیر یا تعویض کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکی یخچال کنوود

در نظر داشته باشید که هر کجای تهران باشید، کافی است با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود به خود در زیر تماس حاصل نمایید و شاهد کیفیت خدمات ما باشید و در نهایت آی پی امداد را به عنوان تعمیرگاه مجاز با کیفیت و مقرون به صرفه به دوستان خود معرفی نمایید.

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران

تماس با نمایندگی یخچال فریزر کنوود

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران را شرح داده ایم:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه تماس بگیرید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 2. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد.
 3. تعمیرکار یخچال کنوود ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود.
 4. بعد از عیب یابی و رفع عیب یخچال کنوود با استفاده از قطعات فابریک، ضمانتنامه و فاکتور شرح خدمات به شما تقدیم می گردد.
 5. در نهایت از شما بابت رضایتمندی از نحوه عملکرد تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در غرب تهران نظرسنجی می شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود هرگونه انتقاد مثبتی را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

تعمیر یخچال کنوود در محل کار، خانه یا منزل شما

تعمیر یخچال کنوود در محل تخصص می خواهد و تعمیرکار نمایندگی موظف به ارائه خدمات در منزل شما می باشد. در نظر داشته باشید که آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکاران آموزش دیده در زمینه تعمیرات یخچال کنوود خدمات تعمیر و عیب یابی را در محل شما عزیزان انجام می دهد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در محل:

 • تعمیر یخچال کنوود در شمال تهران باعث صرفه جویی در هزینه می شود.
 • با تعمیرات یخچال کنوود در منزل خطرات ناشی از جابه جایی دستگاه به بیرون از محیط شامل حال شما نمی شود.
 • تعمیر یخچال کنوود با نظارت مستقیم شما انجام می گردد.

نمایندگی یخچال کنوود چه خدماتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

به قطع زمانی که مصرف کننده برای تعمیر یخچال فریزر کنوود خود با دو گزینه نمایندگی یخچال کنوود و تعمیرگاه های غیر مجاز مواجه است با این پرسش مواجه خواهد شد که تفاوت میان این دو چه می باشد، چنانچه این سوال برای شما هم همراه می باشد که نمایندگی یخچال فریزر کنوود چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد در ادامه همراه ما باشید.

 • با استفاده از این خدمات می توانید تا 75% هزینه تعمیرات یخچال فریزر کنوود خود را کاهش دهید.
 • علاوه بر این برای تعمیرات یخچال شما از قطعات فابریک استفاده خواهد شد.
 • علاوه بر این مواردی تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود که از سوی نمایندگی این دستگاه فرستاده می شود فردی دوره دیده و متخصص می باشد که توانایی تعمیر کافی و دانش بسیار بالایی دارد.

خدمات پس از فروش یخچال کنوود به چه صورت است؟

اصلی ترین سوالی که در هنگام بروز خرابی در یخچال کنوود باید به آن پاسخ داده شود این است که خدمات پس از فروش یخچال کنوود به چه صورت است؟

برند کنوود هم به مانند بسیاری دیگر از برندهای خارجی توان حضور مستقم در کشور ایران را ندارد و این به آن معنی است که خدمات پس از فروش یخچال فریزر کنوود عمدتا از سوی شرکت های داخلی ارائه می شود که برای بهره مندی از این خدمات می توانید با شماره روی ضمانتنامه تماس حاصل فرمایید. همچنین در صورت عدم رضایت از این خدمات و اتمام مهلت گارانتی، تعمیرگاه مجاز آی پی امداد آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی یخچال کنوود در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران می باشد.

تعمیر یخچال فریزر کنوود در کجا انجام می شود؟

این پرسش که تعمیر یخچال فریزر کنوود در کجا انجام می شود یکی از بدیهیاتی است که مصرف کنندگان در زمان بروز خرابی در این دستگاه آن را مطرح می کنند، طبیعتا یخچال نه مانند خودرو است که در زمان خرابی آن سوارش شویم و به سمت تعمیرگاه برویم و نه مانند جاروبرقی است که بتوانیم آن را در دست بگیریم و پیش یک تعمیرکار متخصص ببریم، پس خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کنوود در کجا ارائه می گردد؟

 • یکی از مزایای نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در آی پی امداد این است که خدمات در محل ارائه می شوند و این به آن معناست که شما می توانید تمام فرایند تعمیر دستگاه خود را زیر نظر داشته باشید.
 • علاوه بر این کسی نیست که به این موضوع واقف نباشد که جا به جایی یخچال امری بسیار دشوار و پر هزینه می باشد و حتی شاید در جریان همین جا به جایی هم مجدد به دستگاه شما آسیب وارد گردد.
 • فرایند رفع مشکل دستگاه شما به این شکل می باشد که تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در تهران به منزل شما مراجعه می کند و ایراد دستگاه شما را جلوی چشم شما بر طرف خواهد کرد.

در زمان خرابی یخچال کنوود چه باید کرد؟

یکی از مواردی که مصرف کنندگان آن را رعایت نمی کنند دقیقا همین است، از نظر تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کنوود انجام برخی اقدامات است که بدتر منجر به خرابی های بیشتر و حاد تر خواهد شد، اگر شما هم نمی دانید که در این مواقع چه باید کرد در ادامه با بررسی این پرسش که در زمان خرابی یخچال کنوود چه باید کرد با ما همراه باشید.

عیب یابی یخچال کنوود

 • ابتدا به این موضوع توجه داشته باشید که در زمان بروز خرابی هرگز نباید اقدام به باز کردن دستگاه نمایید چرا که با انجام این کار نه تنها نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کنوود بلکه هیچ جای دیگری هم حاضر به تعمیر دستگاه شما نخواهد شد.
 • علاوه بر این بهتر است در صورتی که در صدای دستگاه شما تغییری ایجاد شده است آن را از برق بکشید تا یک تعمیرکار یخچال کنوود به منزل شما مراجعه نماید.
 • علاوه بر همه این ها در صورتی که دستگاه شما ممکن است خرابی موتور داشته باشید به شما توصیه می کنیم قبل از استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر کنوود در محل هرگز اقدام به جا به جایی دستگاه نکنید.

وظایف نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

چنانچه وارد صفحه نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود شده اید، به احتمال زیاد مشکلی برای دستگاه شما عزیزان به وجود آمده است و نیازمند خدمات نمایندگی تعمیر یخچال کنوود می باشید، نگران نباشید! زیرا آی پی امداد به تعمیر یخچال کنوود در شرق تهران با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی می پردازد.

وظایف تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال کنوود به شرح زیر می باشد:

 • ارائه خدمات باکیفیت در سریع ترین زمان ممکن با هزینه مناسب
 • استفاده از قطعات فابریک برای تعمیرات یخچال کنوود در محل شما
 • رعایت اصول مشتری مداری و نکات بهداشتی در منزل شما
 • ارائه فاکتور خدمات تعمیر یخچال کنوود با شرح توضیحات و برچسب ضمانتنامه رسمی

تعمیرگاه مجاز یخچال کنوود با سابقه ای درخشان و طولانی در راستای تعمیرات یخچال فریزر کنوود موفق به جلب رضایت تمامی مشتریان در عرصه تعمیرات می باشد. امیدواریم با مطالعه صفحات آموزشی نیاز خود را از تعمیر یخچال فریزر کنوود غنی نموده و با دانش و آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در آی پی امداد چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایی که بسیاری از لوازم خانگی مانند یخچال در طول زمان دچار ایراداتی می شوند، تعمیر و عیب یابی صحیح آن از درجه اهمیت بالایی برخورداری است. تعمیر نادرست یخچال کنوود می تواند موجب آسیب به سایر قطعات و یا از کار افتادگی دستگاه شود. از این رو بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود برای تعمیر و رفع عیب دستگاه خود استفاده نمایید.

 • تعمیرکار نمایندگی با رعایت اصول و قوانین مشتری مداری به تعمیر یخچال کنوود در محل و منزل شما می پردازد.
 • پس از اتمام تعمیرات یخچال کنوود، تعمیرکار به شما ضمانتنامه رسمی و فاکتور ارائه می دهد.
 • تعمیرکاران نمایندگی از دانش و تخصص به روز در زمینه تعمیرات یخچال کنوود برخوردار می باشند.
 • تعمیرات دستگاه شما توسط تعمیرکار نمایندگی همراه با قطعات فابریک و اورجینال صورت می گیرد.

نکات سرویس و نگهداری یخچال کنوود

بهترین تعمیرکار یخچال کنوود برای رفاه حال شما عزیزان به بیان نکات مهم پرداخته است تا با رعایت کردن موارد زیر کمتر نیازمند تعمیر یخچال کنوود شوید.

 1. یخچال کنوود از اجزای مکانیکی و الکتریکی تشکیل شده است.
 2. برای تعویض یا تعمیر اجزای یخچال کنوود از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود بهره مند شوید.
 3. محافظ برق برای استفاده از یخچال، فریزر یا ساید بای ساید کنوود فراموش نشود.
 4. برای شروع به کار یخچال کنوود پس از وصل آن به برق، درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کار کند تا برودت به حد لازم برسد.
 5. قرار دادن یخچال یا فریزر کنوود در مجاورت منابع و دستگاه های حرارت زا مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 6. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد.
 7. فضای پشت یخچال و فریزر کنوود برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد.
 8. ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر کنوود حداقل سالی دو بار گردگیری شود.
 9. لاستیک های درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد؛ زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت می شود.
 10. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال کنوود و بدون درپوش، مخصوصا مایعات پرهیز کنید.
 11. برای تمیز کردن یخچال کنوود حتما آن را از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دو ساعت پس از تغییر محل دستگاه را به برق متصل نمایید.
 12. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید، ترموستات یخچال کنوود را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید.

تعویض کمپرسور توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود

تعویض کمپرسور یخچال کنوود تخصص می خواهد و حتما برای عیب یابی باید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال کنوود بهره مند شوید، در ادامه شما را با اجزای موتور آشنا می کنیم:

 • کمپرسور یخچال کنوود از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند.
 • قسمت الکتریکی در اغلب یخچال های کنوود یک الکتروموتور از نوع آسنکرون می باشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد.
 • قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال کنوود شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

تعویض کمپرسور یخچال کنوود

تعویض کمپرسور یخچال کنوود علاوه بر اینکه تخصص می خواهد، باید از کمپرسور اصلی نیز استفاده شود که این امر تنها در نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود محقق می شود.

شارژگاز در نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

شارژگاز یخچال کنوود تخصص می خواهد و برای رفع مشکل نشتی گاز یا عدم برودت حتما از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال کنوود بهره مند شوید. در ادامه شما را با گاز یخچال بیشتر آشنا می کنیم:

 • در یخچال های اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشد.
 • به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیوم و نیز خاصیت انفجاری اش، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت.
 • در یخچال های رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده می شود که گازی بی بو است.
 • حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود و قابل اشتعال نیست.
 • از معایب استفاده از فریون در یخچال ها می توان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد.
 • با توجه به معایب آن تلاش هایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است.

سوالات متداول کاربران از متخصصین نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

سوالات متداول کاربران یخچال کنوود از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال کنوود KENWOOD به شرح زیر می باشد:

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر یخچال کنوود در تهران است؟

مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی آی پی امداد به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات کنوود در تهران و به طور کلی در ایران فعالیت نمی کند. این امر اما هیچ محدودیتی را در امکان ارائه خدماتی هم تراز با کیفیت جهانی به متقاضیان تعمیرات یخچال فریزر کنوود در تهران ایجاد نکرده است.

 • هزینه تعمیر یخچال کنوود در مرکز آی پی امداد چقدر است؟

به طور کلی نمی توان یک تعرفه مشخص را برای تمامی انواع خدمات تعمیرات یخچال کنوود در نظر گرفت. نوع عیب یابی و اختلال ایجاد شده در یخچال کنوود اصلی ترین شرط تعیین تعرفه خدمات به شمار می روند. اما باید گفت که نمایندگی رسمی آی پی امداد شفافیت در تعیین تعرفه خدمات تعمیرات یخچال کنوود را به عنوان یک اولویت بسیار مهم مورد توجه قرار داده است.

 • آیا تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد افراد مطمئنی هستند؟

آی پی امداد نه فقط به عنوان یک نمایندگی رسمی در ایران، بلکه به عنوان یک مرکز کاملا تخصصی در حوزه عیب یابی و تعمیر یخچال کنوود و سایر برندهای ایرانی و خارجی، تنها با نیروهایی حرفه ای و مجرب همکاری می نماید. این همکاری با هدف ارتقا کیفیت خدمات به مشتریان و تنها به منظور جلب رضایتمندی آنان ارائه می گردد.

 • آیا خدمات تعمیر یخچال کنوود در نمایندگی آی پی امداد شامل گارانتی نیز می شود؟

تمامی خدمات تعمیر یخچال کنوود، شامل گارانتی و ضمانت نامه معتبر 3 تا 12 ماهه خواهد بود.

 • مهمترین سوال مردم این است که نمایندگی یخچال کنوود در تهران کجا است؟

با استناد به سایت اصناف ایرانیان، نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود که به صورت رسمی در ایران فعال باشد وجود ندارد.

آموزش تعمیر یخچال کنوود قدیمی

یادگیری و آموزش تعمیرات یخچال کنوود برای مصرف کنندگان این برند به دلیل بالا رفتن هزینه تعمیرات امری ضروری است. توجه داشته باشید که به دلیل گران بودن هزینه تعمیرات یخچال فریزر کنوود، مصرف کنندگان به دنبال عیب یابی و رفع مشکل دستگاه خود با کمترین هزینه میباشند. اگر میخواهید تعمیرکار یخچال کنوود خود باشید، کافی است به مطالعه مقاله های آموزشی و بخش پرسش و پاسخ در سایت آی پی امداد بپردازید.

تعمیرکاران یخچال فریزر کنوود در آی پی امداد به صورت 24 ساعته در کنار شما عزیزان میباشند تا با مشاوره رایگان و آنلاین در حین تعمیر یخچال فریزر کنوود راهنمای شما باشند.

عیب یابی توسط تعمیرکار یخچال کنوود

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال کنوود با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول می باشد، همچنین عوامل دیگر همچون:

 1. یخچال کنوود صدای زیاد می دهد.
 2. یخچال کنوود یکسره کار می کند.
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر کنوود خراب شده است.
 4. موتور یخچال کنوود داغ کرده است.
 5. فریزر کنوود منجمد نمی کند.
 6. یخچال کنوود برفک می زند. (دیفراست نمی کند.)
 7. فن یخچال کنوود کار نمی کند.
 8. یخچال کنوود روشن نمی شود.
 9. موتور یخچال کنوود کار نمی کند.
 10. صفحه دیجیتالی یخچال کنوود خراب شده است.
 11. برد الکترونیکی یخچال کنوود خراب شده است.
 12. سنسور یخچال کنوود عمل نمی کند.

چرا یخچال کنوود یکسره کار می کند؟

اگر دستگاه شما یکسره کار می کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر کنوود موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که ترموستات یخچال کنوود خراب شود، دمای مناسب یخچال را تشخیص نخواهد داد و موتور به صورت یکسره برای خنک کردن دستگاه کار خواهد کرد.
 2. پیچ های کندانسور کثیف است.
 3. خاک برای موتور هر وسیله برقی مضر است و یخچال ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند.
 4. اگر گرد و غبار روی سیم پیچ ها بنشیند، کندانسور برای خنک نگه داشتن مواد غذایی باید سخت تر کار کند، بنابراین باعث می شود فن به طور مداوم کار کند. برای رفع این مشکل می توانید سیم های کندانسور را به طور دستی تمیز کنید.
 5. دریچه هوای یخچال کنوود مسدود شده است.
 6. دریچه هایی که هوا را به داخل موتور می کشانند، اگر با گرد و غبار پوشانده شوند، فن کندانسور مجبور خواهد شد تا به طور مداوم کار کند.
 7. اگر منافذ بسته شده است، باید آنها را تمیز کنید.
 8. موتور یخچال کنوود دچار نقص فنی شده است.
 9. با گذشت زمان، خود موتور پس از سال ها استفاده می تواند دچار آسیب دیدگی شود .
 10. برای تعمیر و یا تعویض قطعات موتور با نمایندگی تعمیر یخچال کنوود تماس بگیرید.
 11. مهر و موم درب فرسوده شده است.
 12. یخچال و فریزر هوای سرد خود را از طریق پانل های عایق بر روی دیواره و همچنین لاستیک دور درب یخچال حفظ می­ کند.
 13. اگر لاستیک دور درب به مرور زمان آسیب دیده یا فرسوده شود، می تواند منجر به خارج شدن هوای سرد از یخچال شود و به این ترتیب فن باید به صورت یکسره کار کند.
 14. در این صورت باید اقدام به تعویض لاستیک دور درب یخچال کنوود نمایید.

چرا مواد غذایی در فریزر کنوود منجمد نمی شوند؟

اگر مواد غذایی درون فریزر منجمد نمی شود، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال کنوود موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که مواد غذایی بسیار داغ را در حجم زیادی داخل فریزر گذاشته باشید یا به طور مرتب درب فریزر را باز کرده باشید، بر دمای داخل فریزر تاثیر می­ گذارد.
 2. در این صورت زمان بیشتری برای منجمد کردن مواد غذایی لازم است.
 3. پنکه تبخیرکننده در پشت منافذ فریزر شما واقع شده است و سبب گردش هوای خنک می­ شود.
 4. محتویات را از جلوی دریچه بردارید تا هوا بتواند به هر نقطه‌ای از فریزر برسد.
 5. بعد از انجام این کار، یک دماسنج را درون فریزر بگذارید و بعد از یک یا دو ساعت آن را بررسی کنید.
 6. دما باید حدود صفر درجه فارنهایت باشد.
 7. دمای فریزر خود را کنترل کنید.
 8. در صورتی که دمای فریزر خیلی بالا باشد، مقدار برودت یخچال را افزایش دهید.

تعمیر مشکل منجمد نشدن مواد غذایی در یخچال کنوود

اگر فریزر دستگاه شما کار نمی کند، در ابتدا موارد آموزشی بالا را رعایت نمایید و در صورت عدم رفع عیب می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در تهران بهره مند شوید.

چرا یخچال کنوود نشتی آب دارد؟

اگر دستگاه شما نشتی دارد، به راهنمای ذکر شده در نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود دقت نمایید:

 1. بررسی کنید که آیا یخچال تراز است یا خیر.
 2. در غیر این صورت پایه های یخچال را مطابق با دفترچه راهنمای فارسی یخچال کنوود تنظیم کنید.
 3. لوله تخلیه یخچال کنوود را برای هرگونه انسداد بررسی کنید.
 4. وقتی لوله تخلیه مسدود شود، دستگاه شما دچار نشتی آب خواهد شد. در این صورت باید عامل انسداد را پیدا کنید و آن را سریعا رفع کنید.
 5. ممکن است علت نشتی، یخساز یخچال کنوود باشد.
 6. رابط شیر آب را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز یک بار دیگر آن را محکم کنید.
 7. همچنین ممکن است لوله ای که آب را به یخساز انتقال می ­دهد شل شده باشد که باید آن را سفت کنید.
 8. در برخی موارد احتمال این وجود دارد که خود یخساز به درستی مونتاژ نشده باشد.
 9. در این صورت بهتر است برای تعمیر یخچال کنوود با آی پی امداد تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید.
 10. فیلتر آب یخچال فرسوده شده است و نیاز به تعویض دارد.
 11. همچنین ممکن است رسوباتی که در فیلتر جمع می ­شوند باعث ترک خوردگی شلنگ فیلتر شود که باید مشکل شلنگ آب را برطرف کنید.

تعمیر مشکل نشتی آب یخچال کنوود

اگر دستگاه شما نشتی دارد می توانید برای رفع عیب و تعمیر یخچال کنوود از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا یخچال کنوود بوی بدی می دهد؟ نحوه تعمیر یخچال فریزر کنوود در این مواقع

یکی از ایراداتی که مصرف کنندگان برای رفع آن زیاد به نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود مراجعه می کنند این است که را یخخچال بوی بدی می دهد، در صورتی که شما هم تجربه این شکل را دارید در ادامه همراه ما باشید.

 1. ممکن است مواد غذایی فاسد و یا مایعات ریخته شده در کابین یخچال منجر به تولید بوی بد در یخچال شود.
 2. در این صورت بهتر است از بوزداهای مخصوص یخچال استفاده کنید.
 3. البته می ­توانید چند تکه زغال و یا تفاله قهوه را در ظرفی گذاشته و برای چند روز داخل یخچال قرار دهید.
 4. اما بهتر است برای پیشگیری از این اتفاق داخل یخچال را به صورت هفتگی تمیز کنید.

عیب یابی بوی بد در یخچال کنوود

در صورتی که خودتان موفق به رفع این مشکل نبودید می توانید برای رفع مشکل خود از خدمات تعمیر یخچال کنوود در محل استفاده کنید.

علت برفک زدن دیواره پشتی یخچال کننود از چیست؟ آیا برای رفع این مشکل می توان از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال کنوود استفاده کرد؟

 1. شارژ گاز یخچال ممکن است به علت نشتی کم شده باشد. در این صورت با نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود تماس بگیرید تا شارژ مجدد گاز صورت بگیرد.
 2. ترموستات یخچال معیوب است که باید تعویض شود.

چرا یخچال کنوود برفک میزند

در صورتی که این مشکل برای دستگاه شما هم پیش آمده است می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کنوود استفاده نمایید.

چرا یخچال کنوود اتومات نمی­ کند؟

 1. اتومات نکردن یخچال با توجه به مدل یخچال می­ تواند دلایل مختلفی داشته باشد.
 2. در ابتدا ترموستات، سنسور و برد یخچال کنوود را بررسی کنید. در صورتی که مشکلی وجود نداشت، باید از خدمات پس از فروش یخچال کنوود بهره مند شوید.

دلیل اتومات نکردن یخچال کنوود

سرویس یخچال کنوود چگونه از خراب شدن دستگاه جلوگیری می کند؟

چیزی که همواره از سوی متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود مورد گوشزد به مصرف کنندگان قرار گرفته اما مورد توجه آن ها نبوده است سرویس یخچال برای جلوگیری از خرابی های آن بوده است، اکثر مصرف کنندگان سرویس یخچال کنوود را مهم نمی دانند تا زمانی که با بروز خرابی در آن مواجه گردند.

 • توجه اشته باشید که قطعات یخچال کنوود همگی با یکدیگر در ارتباط هستند و خرابی هر کدام از آن ها می تواند به مرور زمان و در صورت عدم رفع مشکل منجر به بروز خرابی های شدید تر در نواحی حاد تر دستگاه گردد، به همین دلیل بهتر است تا قبل از نیازمند شدن به خدمات تعمیر یخچال فریزر کنوود در محل اقدام به سرویس دستگاه به صورت مرتب کنیم.
 • دومین موضوع اینکه این دستگاه راه های نگه داری مخصوص به خود را دارد، بسیاری از مصرف کنندگان بنا بر احساس خود که فک می کنند در حال مصرف درست از دستگاه هستند مطالعه ای در مورد آن نمی کنند و با استفاده غلط به دستگاه خود آسیب می زدند.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

هزینه تعمیرات یخچال کنوود را شفاف سازی نموه ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید. همچنین در نظر داشته باشید که تعرفه خدمات در نمایندگی تعمیر یخچال کنوود در تهران طبق مصوبه اتحادیه می باشد. ضمنا تفاوت در قیمت تعمیرات به عوامل زیر بستگی دارد:

 • استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی یخچال کنوود شما
 • مدت زمان ضمانتنامه برای خدمات ارائه شده
 • تکنولوژی به کار رفته در دستگاه شما

قیمت تعمیرات یخچال کنوود در سال 1400

طبیعتا که قیمت ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر کنوود در محل بسیار متغیر می باشد و تا ایراد به طور دقیق بررسی نشود نمی توان قیمت دقیقی را ارئه کرد، اما برای اینکه مصرف کننده حدود قیمت داشته باشد در ادامه به بررسی جدول حدودی قیمت در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کنوود خواهیم پرداخت:

خدمات تعمیر یخچال کنوود در محل هزینه تعمیر یخچال فریزر کنوود
هزینه تعویض لاستیک دور درب یخچال کنوود 350/000 الی 990/000
هزینه تعمیر موتور یخچال کنوود 2/500/000 الی 3/500/000
هزینه تعویض تایمر یخچال کنوود 290/000 الی 390/000
هزینه تعمیر یخساز یخچال کنوود 300/000 الی 800/000
هزینه تعویض فن یخچال کنوود 150/000 الی 750/000
هزینه تعویض ترموستات یخچال کنوود 190/000 الی 390/000
هزینه شارژ گاز یخچال کنوود 490/000 الی 850/000
هزینه رفع نشتی آب از یخچال کنوود 150/000 الی 390/000
رگلاژ درب یخچال کنوود 150/000 الی 300/000

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنوود در غرب تهران

آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال کنوود آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است. این مجموعه دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران است، از این رو سبب تسهیل در خدمات رسانی می­ شود. از دیگر خدمات ارزنده این مجموعه می­ توان به استفاده از قطعات یدکی اصل و ضمانت قطعات اشاره کرد. تمام تکنسین های این مجموعه از افراد مجرب و دوره دیده ای انتخاب شده اند که در زمینه تعمیر تخصصی یخچال کنوود دارای مهارت هستند. برای تماس با تعمیرکار یخچال کنوود و دریافت مشاوره کافی است با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال کنوود KENWOOD در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال کنوود KENWOOD در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال کنوود KENWOOD به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال کنوود KENWOOD، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

89 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. حسین 10 دی 1400

  سلامپدال یخساز ساید مدل611کارایی خود را ندارد

  پاسخ دادن
 2. راستگو 14 آذر 1400

  سلام خسته نباشید ببخشید برد دیجیتالی ساید کنوود هم دارید و اگه ندارید کجا و چه شهری متونم پیدا کنم لطفا کمک ام کنید تشکر میکنم

  پاسخ دادن
  مسعود 16 آبان 1400

  سلام.. دستگیره یخچال فریزر کنوود مدل KFCA 700 DWD شکست.موجود دارید. یا کجا میتونم تهیه کنم؟

  پاسخ دادن
   majid 03 دی 1400

   سلام‌ چرا همه‌ خدمات‌ تعمیر یخچال کنوود به‌ تهران‌ تعلق داره‌ پس‌ ما شهرستان‌ نشینان‌ با یخچال‌ مشکل‌ دارمان‌ چیکار کنیم‌؟

   پاسخ دادن
  داریو 20 تیر 1400

  سلام وقت بخیر ما یخالمون به علت رفت و امد برق بردش فنش و ... سوخته معمور اوردیم گفت 3 روز دیگه میشه کم هزینه ترین رو پیشنهاد کنین؟

  پاسخ دادن
  مسعود حاتمی 18 اردیبهشت 1400

  با سلام هزینه تعویض و مدت زمان تعویض لاستیک ساید چقدر است ؟ ساید من کنوود مدل 610MB هست با تشکر

  پاسخ دادن
  ایمان 04 اسفند 1399

  سلام یخچال فریرز کنوود نقاطی از بدنه زنگ زدگی دارد برای تعمیر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
  زهرا 16 بهمن 1399

  سلام خسته نباشید چند وقت پیش اومدن فیلتر یخچال رو عوض کردن اما هنوز چشمک تعویض فیلتر همچنان روشنه چجوری اونو باید رفع کرد و قسمت فریزر حروف ebنوشته شده علتش چی میتونه باشه؟ ممنون میشم کمکمون کنین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 بهمن 1399

   سلام، دکمه فیلتر را 3 ثانیه نگه دارید.

   پاسخ دادن
  Zhila Ghalenavi 12 دی 1399

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما. ببخشید میخواستم بدونم دمای یخچال دو در کنوود صفحه دیجیتالی بالا یخچال و پایین فریزر هست مدل ۷۰۰. دمای این یخچال باید روی چند باشد. باتشکر از راهنمایی شما مسئول محترم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 دی 1399

   سلام، دمای یخچال را روی 6 یا 7 و فریزر را روی -18 بگذارید.

   پاسخ دادن
  سلام 02 دی 1399

  سلام. جسارتا شما لوازم یدک یخچال فریزر کنوود رو هم ترائه میدین؟

  پاسخ دادن
  فرناز 22 آذر 1399

  سلام مدتیه یخچال فریزر کنوودم صدای زینگ ممتد میده. وقتی یخچال رو میگیرم صدا قط میشه. مشکلش چیه به نظر شما؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 آذر 1399

   سلام، فن بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مهرپویان 21 آذر 1399

  سلام یخچال فریزر ما فن قسمت فریزر کار نمیکنه علت چیه ؟

  پاسخ دادن
  تاد 19 آذر 1399

  سینی پلاستیکی سفید روی موتور برای چه چیز است.یخچال من بوی بد میداد از طرف پشت دیدم سینه کمی آب داره با بوی بد.میشه اون رو درآورد تمیز کرد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 آذر 1399

   سلام، وقتیکه یخچال فریزر عمل دیفراست را انجام میدهد، آب از قسمت فاضلاب بر روی کاسه روی موتور جاری میشود و با گرمای موتور تبخیر میشود.

   پاسخ دادن
1 2