تعمیر مایکروفر کنوود

تعمیر مایکروفر کنوود

نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود

تعمیر مایکروفر کنوود در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز ماکروفر ، مایکروویو و سولاردام کنوود عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین در نظر داشته باشید که خدمات در آی.پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل رفع عیب میگردد . همچنین در نظر داشته باشید که برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، عیب یابی و راهنمای فارسی ماکروفر کنوود را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی کنوود بهره مند شوید .

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات کنوود جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات کنوود را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

مراحل از تماس تا رفع عیب مایکروفر کنوود ( عیب یابی مایکروفر کنوود )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مایکروفر کنوودخود در زیر تماس حاصل فرمایید .

تعمیر مایکروفر کنوود

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار مایکروفر کنوود ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : در اکثر موارد تعمیرات مایکروفر کنوود شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

5 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

توجه توجه : چنانچه خودتان قصد تحویل مایکروفر به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید میتوانید همه روزه از 8 صبح الی 9 شب به آدر س یوسف آباد خیابان چهلستون بین چهارم و ششم مراجعه نمایید  .

تعمیر مایکروفر کنوود

نکات ایمنی برای جلوگیری از آتش گرفتن ماکروفر دوو

1: پیش از استفاده از ماکروویو، دفترچه راهنمای تولید کننده را بخوانید. هنگامی که شما یک مایکروویو با نام تجاری جدید خریداری می کنید، ابتدا اولویت ها و اقدامات ایمنی تولید کننده را بخوانید. این یک مجموعه مهم از دستورالعمل ها در مورد نحوه استفاده از ماکروویو بدون ایجاد مشکل و اختلال در عملکرد ماکروفر است .

2: هر وقت ماکروویو بدون مراقبت رها شود می تواند خطرناک باشد، به خصوص اگر شما وعده های غذایی خود را که بیش از سه دقیقه طول می کشد گرمشود تنها بگذارید،  هرچه آشپزی طولانی تر باشد، احتمال بیشتری دارد که آن سرریز، سوزانده و سپس شعله ور شود. مطمئن شوید که به طور مرتب ماکروفر و مواد غذایی خود را بررسی می کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد .

3: اجتناب از تلاش برای تعمیر ماکروویو توسط خودتان، مگر اینکه تجربه مکرر تعمیرات فنی به خصوص مایکروفر ها  را داشته باشید، بنابراین اگر تخصص لازم را ندارید هرگز تلاش نکنید مایکروویو خود در صورت اختلال و شکستن آن تعمیر کنید .. این دستگاه پخت و پز شامل مگنترون، ترانسفورماتور ولتاژ بالا، محافظهای حرارتی و مدارهای پیچیده است، اگر سعی کنید آن را تعمیر کنید و در حین انجام این کار اشتباه کنید، احتمال خرابی مایکروفر شما حتی بدتر از قبل است و احتمالا در هنگام تلاش برای تعمیر دستگاه می سوزد.

4: در صورتی که سیم برق آسیب دیده باشد از استفاده مایکروفر جلوگیری شود. کابل های برق آسیب دیده و یا شاخه ها یک آتش سوزی بزرگ برای ماکروویو فراهم می کنند. اگر مایکروویو روشن باشد شوک الکتریکی می تواند اتفاق بیفتد و سپس می تواند به یک آتش سوزی در ماکروفر منجر شود،  اطمینان حاصل کنید که تمام سیم های برق و شاخه ها در شکل مناسب هستند و به خوبی کار می کنند.

5: کودکان را از ماکروویو دور نگه دارید. اکثر کسانی که با استفاده از مایکروفر دچار سوختگی می شوند زیر پنج سال سن دارند.، مطمئن شوید که کودک شما مشتاق به لمس ماکروویو نیست. بچه ها ذهن خلاق دارند و ممکن است هنگامی که شما بر روی آنها نظارت ندارید به بازی با وسایل آشپزخانه به خصوص ماکروفر دست بزنند و ماکروفر را دچار مشکل کنند ، از قفل کودک استفاده کنید تا از تغییر تنظیمات توسط کودکان و تولید دود و اتش از ماکروفر جلوگیری کنید .

در صورت بروز مشکل از این حیث با نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در غرب تهران یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در شرق تهران تماس حاصل نمایید .
6: برای جلوگیری از تماس کودکان  با ماکروفر می توانید دستگاه را در یک منطقه بالاتر قرار دهید تا نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. شما همچنین می توانید دروازه های کودک را برای ورودی نصب کنید تا از ورود آنها به آشپزخانه جلوگیری شود.

7: اجتناب از قرار دادن مواد در بالای ماکروویو. در حالی که مایکروویو روشن است، هرگز بر روی آن چیزی قرار ندهید، به ویژه اگر مواد از فلز، کاغذ یا پلاستیک ساخته شده باشد. گرما از ماکروویو باعث می شود که اشیاء ذوب شوند، دود کنند، و سپس به یک آتش تند تبدیل شوند. هنگام استفاده ، مواد را از ماکروفر دور نگه دارید.

8: فقط از وسایل آشپزی استفاده کنید که در مایکروفر قابل استفاده است. هر نوع ظروف آشپزخانه، شیشه ای، پلاستیکی یا ظروف سرامیکی باید بررسی شود تا مطمئن شود برای ماکروویو امن است. معمولا در پشت ظروف برچسب گذاری می شود که آیا ظرف برای ماکروویو  امن است یا نه. هنگام خرید وسایل آشپزخانه جدید، مطمئن شوید که دستورالعمل های بسته را بررسی کنید تا ببینید آیا برای استفاده در ماکروفر مناسب است.

9: اجتناب از استفاده از مواد غذایی که سر ریز می شود گاهی اوقات زمانی که غذا در ماکروویو قرار می گیرد و سر ریز می شود ، می تواند به ماشین آلات ماکروویو وارد شود و سبب آتش سوزی شود. قرار دادن کاغذ ماکروویو در زیر و یا در بالای ظروف از این مشکل جلوگیری می کند ، در حالی که غذای در حال پخت و پز است .

10: می دانید چگونه می توانید واکنش خود را هنگامی که مایکروویو خود را در آتش. اتفاق می افتد گاهی اوقات مایکروویو شما بدون توجه به آنچه شما انجام می دهید، همچنان در آتش می افتد. بهترین راه برای مقابله در زمان آتش گرفتن مایکروویو برخورد با آن آرام و ایمن است. مایکروفر را خاموش کرده و یا بلافاصله آن را از جریان برق جدا کنید. این باعث می شود گرمادهی متوقف شوند و آتش خفه می شود.
هرگز ماکروویو را در این شرایط باز نکنید، زیرا با تماس با هوا آتش بالا می گیرد .
اگر پس از اعمال راهنمایی های بالا آتش سوزی متوقف نمی شود و  یا شروع به گسترش در آشپزخانه می کند، با آتش نشانی محل خود برای کمک بیشتر تماس بگیرید.

مراقبت و تمیز کردن ماکروفر دوو
اگرچه ماکروفر شما با ویژگی های ایمنی ارائه شده است، مهم است که موارد زیر را برای حفظ ایمنی مطالعه کنید:
1: مهم است که قفل ایمنی درست کار کند .
2: هیچ جسم بین جلوی بدنه ماکروفر و درب قرار ندهید یا اجازه ندهید باقی مانده غذا یا لکه ها روی سطوح آب بندی جمع شود. منطقه آب بندی را با استفاده از مواد شوینده خفیف، شستشو و خشک کنید. هرگز از پودر ساینده یا پد استفاده نکنید.
3: هنگامی که درب باز شود، درب نباید تحت فشار قرار گیرد، به عنوان مثال، یک کودک در حال بازی کردن و فشار آوردن به ان نباشد ، جاق ماکروفر را در صورتی که آسیب دیده باشد، تعمیر نکنید، تا آنکه توسط یک تکنسینتعمیر شود، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در تهران تماس بگیرید ، مهم است که ماکروفر به به شکل صحیح بسته شود و آسیب در موارد زیر باشد:
1: درب خم شده و تغییر شکل داده
2: لولا و قلاب درب شکسته
3: معیوب بودن  مهر و موم درب و سطوح آب بندی.
4: ماکروفر ها را نباید توسط هر کسی به جز یک تکنسین خدمات تنظیم یا تعمیر نمود.
5: ماکروفر باید مرتب تمیز شود و تمام بقایای غذا و چربی و لکه ها  برداشته شود.
6: عدم نگهداری ماکروفر در شرایط تمیز می تواند منجر به کاهش قدرت ماکروفر شود که می تواند بر عمر ماکروفر نیز تاثیر بگذارد و احتمالا منجر به خرابی های زود هنگام و تعمیر ماکروفر کنوود می شود .

سوالات متداول کاربران ماکروفر دوو

س: چرا اجاق ماکروفر من همیشه به سرعت مواد غذایی را طبخ می کند؟

ج: دوباره دستورالعمل آشپزی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دقیقا دستورالعمل ها را پیروی کرده اید و برای دیدن آنچه که ممکن است تغییر در زمان پخت و پز ایجاد کند تنظیم زمان و قدرت انتخابی را بررسی کنید ، ممکن است برنامه مناسب این مواد غذایی انتخاب نشده است . تنوع در اندازه، شکل و وزن و ابعاد می تواند نیاز به زمان پخت بیشتر داشته باشد.

 

س: چرا این زمان استراحت مواد توصیه می شود پس از این که انجام عملیات پخت و پز کامل شده است؟

ج: زمان استراحت بسیار مهم است. با پخت و پز ماکروویو، گرما در غذا قرار دارد، نه در ماکروفر. بسیاری از غذاها گرمای داخلی را به وجود می آورند تا فرایند پخت و پز را ادامه دهند حتی پس از اینکه مواد غذایی از ماکروفر خارج می شود. زمان استراحت برای مفاصل گوشت، سبزیجات بزرگ و کیک ها اجازه ما دهد گرما به داخل به طور کامل منتقل شود و تمام سطوح دارای پختگی کامل شوند .

راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر کنوود

در این مقاله طرز کار و عملکردهای مختلف ماکروفر کنوود ارائه شده است .

قطعات ماکروفر کنوود

 

نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود
راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر کنوود

 

 

  1. عنصر گریل
  2. کنترل پانل
  3. خروجی مایکروویو را پوشش می دهد
  4. چرخنده
  5. پنجره نمایش درب
  6. قفسه سیمی کم
  7. قفسه سیمی بالا
  8. صفحه چرخان
  9. حلقه پشتیبانی صفحه چرخان

در صورت معیوب شدن هر یک از قطعات بالا برای تعمیر ماکروفر کنوود با نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در تهران تماس بگیرید .

پانل کنترل ماکروفر کنوود

 

تعمیرگاه مجاز ماکروفر کنوود
پنل ماکروفر کنوود

1: نمایشگر زمان و عملکرد
2: دکمه  : ساعت را تنظیم می کند
3: دکمه COMBI FUNCTION : به وسیله آن می توانید برنامه های ترکیبی را انتخاب کنید.
4: دکمه GRILL
5: دکمه FAN
6: دکمه . MICRO
7: دکمه :AUTO MENU برنامه های پخت و پز
8: دکمه TIME ADJUST : تنظیم درجه حرارت اتوماتیک، وزن و زمان پخت.
9:  دکمه  STOP / CLEAR) : ) توقف پخت و پز و پاک کردن تنظیمات .
10: دکمه START/+1min : شروع به پخت و پز و گرمایش ، با فشردن این دکمه هم چنین می توانید یک دقیقه به زمان پخت و پز اضافه کنید .

تنظیم ساعت ماکروفر کنوود

هنگامی که دستگاه برای اولین بار به منبع برق متصل شده یا بعد از اینکه مدت زمانی به برق متصل نبوده است ، دو نقطه (:) روی صفحه نمایش ظاهر می شود و بوق شنیده می شود. دکمه STOP / CANCEL را فشار دهید  و 0:00 روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

1: دکمه () را فشار دهید. (ساعت چشمک می زند)

 

2: ساعت را با چرخاندن دکمه ADJUST TIME  تنظیم کنید. (ساعت چشمک می زند)

3: دکمه () را دوباره فشار دهید (دقیقه فلش می زند )

4: دقیقه را با چرخاندن دکمه TIME ADJUST  تنظیم کنید، (دقیقه در صفحه نمایش فلاش می زند)

5: دکمه () را دوباره فشار دهید (زمان تعیین شده نمایش داده می شود)

 

اگر می خواهید تنظیم زمان را تغییر دهید، دکمه () را فشار دهید و روش تنظیم را همانطور که در بالا بیان شد، تکرار کنید.
• برای نمایش زمان، می توانید دکمه () را در هر لحظه حتی زمانی که ماکروفر عمل می کند را فشار دهید. زمان به مدت 2 ثانیه نمایش داده می شود.

 

یخ زدایی خودکار ماکروفر کنوود

1: دکمه TIME ADJUST  را به سمت چپ بچرخانید. یک سری وزن بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود (از 0.1 کیلوگرم تا 2 کیلوگرم)

 

2: وزن را انتخاب کنید، سپس دکمه START / + 1min را فشار دهید، زمان لازم برای باز شدن یخ مواد غذایی روی صفحه نمایش نشان داده می شود .

 

3: پایان زمان تعیین شده توسط پنج "بوق" نشان داده می شود و 0:00 (یا زمان روز اگر قبلا تنظیم شده است) بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

 

اگر درب را برای بررسی پیشرفت یخ زدایی باز کنید، انتشار انرژی مایکروفر متوقف می شود و زمان باقی مانده روی صفحه نمایش چشمک می زند. برای ادامه یخ زدایی، دوباره درب را ببندید و دکمه START / + 1min را فشار دهید، ماکروفر شروع به شمارش معکوس از جایی که قطع شده است می کند .
• برای تنظیم مجدد زمان، به صورت زیر عمل کنید:
- اگر درب باز باشد، دکمه STOP / CLEAR  را یک بار فشار دهید.
- اگر ماکروفر فعال است، دو بار دکمه STOP / CLEAR  را فشار دهید.
- اگر ماکروفر خاموش است و درب بسته شده است، دکمه STOP / CLEAR  را یک بار فشار دهید.

نکات یخ زدایی مواد غذایی در ماکروفر کنوود

• غذاهای منجمد در ظروف پلاستیکی کیسه ای، ظروف آماده را می توانید به صورت مستقیم در ماکروفر قرار دهید. ابتدا بررسی کنید که اشیاء فلزی وجود ندارد.
• بعضی از غذاها مانند سبزیجات و ماهی، قبل از پخت غذا نباید کاملا یخ زدایی شوند.
• غذاهای گوشتی و سس ها سریعتر و حتی یکنواخت تر یخ زدایی می شوند اگر گاهی اوقات به هم متصل هستند آن ها را در نیمی از زمان جدا کنید .
• در طی یخ زدایی، گوشت، ماهی و ...، مواد غذایی آب خود را از دست می دهند، همیشه این غذاها را در یک کاسه قرار دهید تا هنگام آب شدن یخ ماکروفر را کثیف نکنند.
•شما توصیه می شود که گوشت را تقسیم کنید و در هنگام یخ زدایی قطعات جداگانه را در کیسه های جداگانه قرار دهید.
•با توجه به زمان بندی بسته بندی مواد غذایی منجمد، همیشه با احتیاط عمل کنید زیرا همیشه این زمان بندی دقیق نیست.
توصیه می شود که از زمانهای یخ زدایی کمی کمتر از آنچه که گفته شده استفاده کنید. زمان استراحت نیز بستگی به درجه حرارات یخ زدایی دارد.

 

یخ زدایی نان: برای به دست آوردن نان گرم معطر، حداکثر میزان قدرت ماکروویو را تنظیم کنید (حدود 30 ثانیه برای هر 100 گرم نان). هنگامی که نان خیلی نرم است ، GRILL را تنها برای 3-4 دقیقه تنظیم کنید. نان را به طور مستقیم بر روی سینی شیشه ای قرار دهید.

 

گرم نگه داشتن غذا، گرم کردن غذا، پخت و پز در ماکروفر کنوود

1: دکمه MICRO را فشار دهید
حداکثر قدرت در صفحه نمایش ظاهر می شود (100٪)، دکمه MICRO  را تا زمانی که سطح قدرت مورد نیاز را انتخاب کنید فشار دهید (100 = حداکثر، 10 = حداقل) . اگر دکمه فشار داده نشود، عملکرد اجاق در حداکثر قدرت (قدرت 100) عمل می کند.

2: زمان مورد نیاز را با چرخاندن دکمه TIME ADJUST انتخاب کنید.

3: دکمه START / + 1min را فشار دهید، زمان تعیین شده نمایش داده می شود.

4: پایان زمان تعیین شده توسط پنج بوق و 0:00 نشان داده می شود (یا زمان روز اگر قبلا تنظیم شده است) بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

شما می توانید در هر زمان برای بازرسی درب ماکروفر را باز کنید. اگر در طول آشپزی درب را باز کنید، انتشار ماکروویو متوقف می شود. برای شروع مجدد پخت و پز، درب را ببندید و دکمه START / + 1min  را فشار دهید.
• اگر برای هر دلیل نیاز به توقف در پخت و پز دارید، با فشار دادن دکمه STOP / CLEAR بدون باز کردن درب توقف انجام می شود.
• برای پایان دادن به پخت و پز، به صورت زیر عمل کنید:
- اگر درب باز باشد، دکمه STOP / CLEAR  را یک بار فشار دهید.
- اگر ماکروفر فعال است، دو بار دکمه STOP / CLEAR  را فشار دهید.
- اگر مایکروفر خاموش است و درب بسته شده است، دکمه STOP / CLEAR  را یک بار فشار دهید.
• زمان پخت و سطح قدرت ماکروویو را می توان حتی بعد از عملکرد مورد نیاز اصلاح کرد
با فشار دادن دکمه START / + 1min .

 

استفاده از عملکرد میکرو برای گرم نگه داشتن غذا در ماکروفر کنوود

این عملکرد برای همه نوع غذا توصیه می شود.
این باعث می شود که غذای پخته شده با گرما بدون خشک شدن یا چسبیدن به ظرف پخت گرم نگهداری شود.
سطح قدرت مایکروفر را در 10 دقیقه تنظیم کنید و غذا را در یک صفحه تمیز قرار دید تا عملکرد گرم شدن به راحتی انجام شود . اگر ترجیح می دهید، می توانید غذا را به طور مستقیم بر روی سینی شیشه ای تحت پوشش نگه دارید .

 

استفاده از عملکرد میکرو برای گرم کردن مواد غذایی در ماکروفر کنوود

با توجه به روش های سنتی، مایکروویو موجب صرفه جویی در وقت شما و همچنین مصرف برق می شود.
- به شما توصیه می شود برای گرم کردن غذا (به خصوص اگر منجمد شده است) به درجه حرارت حداقل 70 درجه سانتیگراد  نیاز دارید .

همیشه از این قوانین برای گرم کردن غذاهای پخته یا یخ زده استفاده کنید:
- مواد غذایی را از ظروف فلزی حذف کنید.
- پوشش قابل استفاده در ماکروفر را برای حفظ طبیعی مواد و رطوبت و تمیز نگه داشتن ماکروفر قرار دهید .
- در صورت امکان، به نوبت به طور مداوم برای ایجاد روند سرعت در گرم شدن مواد غذایی را ترکیب کنید یا هم بزنید .
- هنگام استفاده از موارد ذکر شده در بسته بندی، با احتیاط زیاد استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در شرایط خاص، این زمان ممکن است افزایش یابد؛

غذای منجمد نیاز بیشتری به گرم شدن دارند، زیرا پایین تر درجه حرارت اولیه مواد غذایی، بیشترین زمان لازم برای حرارت دادن را نیاز دارد .
• مواد غذایی و نوشیدنی ها ممکن است برای مدت کوتاهی در ظروف کاغذی یا پلاستیکی گرم شوند. با این حال، اگر زمان پخت بیش از حد طولانی باشد، این ظروف ممکن است ذوب شوند.

 

چگونه عملکرد GRILL را در ماکروفر کنوود تنظیم کنید ؟

این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد:
• انواع کباب ها، به عنوان مثال، همبرگر، مرغ، گوشت خوک، کباب و غیره

1: دکمه GRILL را فشار دهید .
حداکثر قدرت در صفحه نمایش ظاهر می شود (100٪)
دکمه را دوباره فشار دهید و 50٪ نمایش داده می شود.
2: زمان مورد نیاز را با چرخاندن دکمه TIME ADJUST  انتخاب کنید.

3: غذا را روی سینی گریل کردن قرار دهید و روی گردان بگذارید.
درب را ببندید و دکمه START / + 1min را فشار دهید. زمان تعیین شده نمایش داده می شود.
4: نیمه راه زمان تعیین شده، ماکروفر دو بوق را صادر می کند و زمان پخت به طور خودکار مکث می کند.
درب را باز کنید، غذا را در مایکروفر قرار دهید ، درب را ببندید و دکمه START / + 1min را فشار دهید (اگر این کار را در عرض یک دقیقه انجام ندهید، فورا ماکروفردوباره شروع به کار می کند)

پایان زمان تعیین شده توسط پنج بوق و 0:00 نشان داده می شود (یا زمان روز اگر قبلا تنظیم شده است) بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

تعمیر مایکروفر کنوود

نمایندگی تعمیرات کنوود

تعمیرات ساید بای ساید کنوود ، تعمیرات یخچال فریزر کنوود ، تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ، تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود ، تعمیرات کولر گازی کنوود  ، تعمیرات جاروبرقی کنوود

نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود

4 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
فاطمه تبریزی 14 مرداد 1398

سلام من مایکروفر 28 لیتر مدل mw786 دارم متاسفانه دفتر چه راهنماندارم از کجا میتونم تهیه کنم

پاسخ دادن
avatar
احمدی 16 خرداد 1398

سلام . لطفا لیست نمایندگی های تعمیرات مایکروفر کنوود مشهد را به اشتراک بگذارید

پاسخ دادن
avatar
صدرا 04 تیر 1397

سلام لطفا نمایندگی تعمیرات مشهد را معرفی بفرمائید

پاسخ دادن
avatar
فاطمه گلمکانی 29 بهمن 1396

سلام لطفا نمایندگی تعمیرات مشهد را لطف بفرمائید

پاسخ دادن
پیشگیری از ویروس کرونا