logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیرات چای ساز فیلیپس

تعمیرات چای ساز فیلیپس
تعمیرات چای ساز فیلیپس
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات چای ساز فیلیپس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تخصصی تعمیرات چای ساز فیلیپس با اعزام به نقاط مختلف تهران، مانند شمال، جنوب شرق و غرب آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

امروزه وجود وسایل برقی کار راه انداز مختلف مانند چای ساز ها باعث شده اند، تا رفع نیاز های روزانه بسیار راحت‌تر شود. چای ساز فیلیپس یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های چایساز موجود در بازار است که دارای کیفیت بسیار عالی است. با توجه به اینکه این دستگاه به صورت روزانه استفاده می شود، به همین دلیل در صورت بروز هر گونه مشکل در چای ساز فیلیپس، باید خیلی سریع اقدام به رفع مشکلات موجود کرد. که با وجود تعمیرگاه مجاز تعمیرات چای ساز فیلیپس، این مورد به راحتی امکان پذیر شده است و هیچ گونه نگرانی دیگر لازم نیست در رابطه با تعمیر مشکلات چای ساز داشته باشید.

روش تماس با خدمات مرکزی تعمیرات چای ساز فیلیپس در تهران

نحوه ارتباط با مرکز تعمیرات چای ساز فیلیپس در تهران به صورت زیر است:

 • در مرحله اول میتوانید با نزدیکترین‌ شعبه تعمیرگاه مجاز مرکزی چای ساز فیلیپس تماس حاصل کنید.
 • روش دیگر برای تعمیر چای ساز فیلیپس، ارسال درخواست آنلاین از طریق سایت آی پی امداد می باشد.
 • پس از ارسال شدن درخواست یا برقراری تماس با مرکز آی پی امداد، تمام اطلاعات مشتریان ذخیره شده و نام تکنسین مربوطه به همراه کد اشتراک به گوشی آنها پیامک می گردد.
 • تعمیرکار چای ساز فیلیپس در همان روز و در سریعترین زمان اقدام به تعمیر دستگاه می کند.
 • همچنین روش دیگر برای تعمیر چای ساز فیلیپس، مراجعه حضوری به کارگاه مجهز آی پی امداد می باشد.

 تعمیر چای ساز فیلیپس در تهران

چای ساز فیلیپس یکی از لوازم مهم در منزل می باشد، که معمولاً به صورت روزانه مورد نیاز است، به همین دلیل در بعضی از مواقع دقت نکردن به روش استفاده درست از دستگاه، ممکن است باعث بروز مشکلاتی اساسی شود، که در این حالت بهتر است تمام ایرادهای به وجود آمده توسط افراد متخصص برطرف گردد.

با توجه به اینکه تهران شهری بسیار بزرگ است ترافیک سنگینی در تمام مناطق آن وجود دارد، اگر مشتریان بخواهند به نقاط دیگر شهر برای تعمیر دستگاه مراجعه کنند، در این حالت باید تمام کارهای روزانه خود را تعطیل کنند تا وقت کافی برای رفع مشکل دستگاه داشته باشند.

 •  خوشبختانه وجود شعبه های مختلف تعمیرات چای ساز فیلیپس، باعث شده است، تا امکان دسترسی به تعمیرگاه های تخصصی تعمیرات چایساز فیلیپس بسیار سریعتر و راحت تر انجام شود و دیگر نیازی نباشد، تا زمان زیادی را برای رفع مشکلات موجود در چای ساز فیلیپس خود اختصاص دهید.

تعمیرات چای ساز فیلیپس در محل یا در منزل

تعمیر چای ساز فیلیپس یکی از خدمات مخصوص ارائه شده به وسیله تعمیرگاه تخصصی تعمیرات چایساز فیلیپس می باشد که این مراکز با بهره مندی از افراد فوق العاده حرفه ای، خدماتی عالی را به مشتریان ارائه می دهند. در واقع با وجود این خدمات دیگر نیازی به مراجعه به محلی خاص و یا صرف هزینه‌های اضافی نیست، چون شرایط فوق العاده عالی برای صرفه جویی در زمان و هزینه به وجود آمده است که معمولاً مورد توجه و رضایت مشتریان می باشد.

مشتریان در صورت بروز هرگونه مشکلی در دستگاه می توانند با مراکز تعمیر چای ساز فیلیپس تماس حاصل کرده و خواستار تعمیر دستگاه در محل شوند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات چای ساز فیلیپس در محل یا در منزل:

 • هزینه تعمیر دستگاه به حداقل می رسد.
 • می توانید از لحاظ زمانی صرفه جویی کنید و تایم آزاد خود را به انجام کارهای مهم دیگر اختصاص دهید.
 • دیگر نیازی به مراجعه حضوری به کارگاه مجهز آی پی امداد نیست.
 • تمام مشکلات دستگاه به بهترین شکل ممکن رفع شده، و تمام نگرانی ها در رابطه با تعمیر صحیح دستگاه از بین میرود.

هزینه تعمیر چای ساز فیلیپس در تعمیرگاه مجازمرکزی آی پی

هزینه تعمیر چای ساز فیلیپس اساس مبلغ مشخص شده از طرف اتحادیه و مراکز مربوطه تعیین می‌گردد، به همین دلیل است که میزان هزینه که از طرف تعمیرگاه مرکز آی پی امداد دریافت می‌شود، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

از مهمترین امتیازات مشخص شده برای مشتریان از طرف مرکز تعمیرات چای ساز فیلیپس امکان محاسبه هزینه‌های احتمالی بر اساس مشکلات چای ساز می باشد.

یک لیست کامل و با جزئیات دقیق برای اطلاع بیشتر مشتریان آماده می‌شود که در اتمام کار این فاکتور هزینه به مشتری تحویل داده می‌شود.

همچنین لازم به ذکر می باشد که در برخی مواقع ممکن است بنا به دلایل زیر هزینه تعمیر چای ساز فیلیپس در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد تغییر پیدا کند:

 • مدل چای ساز فیلیپس مثلا قدیمی یا جدید بودن دستگاه می‌تواند باعث تغییر در قیمت قطعات استفاده شده گردد، که در نتیجه آن هزینه خدمات تغییر پیدا می کند.
 • استفاده کردن از قطعات با کیفیت برای رفع مشکلات چای ساز فیلیپس، یکی دیگر از عوامل تغییر هزینه است.
 • مدت زمان گارانتی نیز در رابطه با رفع مشکل دستگاه به وسیله متخصصین مرکز آی پی امداد، یکی دیگر از عوامل موثر در بحث هزینه خدمات می باشد.

 راهنمای تعمیرات و عیب یابی چای ساز فیلیپس به وسیله تعمیرکاری آی پی امداد

استفاده از لوازم خانگی به صورت روزانه و طولانی، بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد استفاده صحیح از دستگاه و سهل انگاری هنگام استفاده از دستگاه می تواند باعث بروز مشکلات جدی شود. پس مهمترین نکته ای که باید هنگام بروز مشکل در چای ساز فیلیپس به آن دقت شود، این است که هیچ وقت بدون داشتن اطلاعات فنی اقدام به تعمیر دستگاه نکنید و همیشه تعمیر دستگاه را به افراد متخصص بسپارید در این حالت، امکان بروز مشکل در بخش‌های دیگری دستگاه به حداقل رسیده و تمام مشکلات موجود در آن به بهترین شکل ممکن رفع می گردد.

 •  خوشبختانه مرکز تخصصی تعمیرات چای ساز فیلیپس در آی پی امداد یکی از تعمیرگاه های معتبر و مجهز در تهران می باشد که دارای تعمیرکاران فوق العاده حرفه ای بوده که می توانند تمام مشکلات به وجود آمده در دستگاه را به بهترین شکل ممکن حل کنند.

دلایل روشن نشدن چای ساز فیلیپس چیست و برای رفع ایراد دستگاه چه باید کرد؟

هنگامی که چای ساز فیلیپس روشن نمی گردد در این حالت برای رفع ایراد دستگاه باید به موارد زیر دقت کنید:

 • وجود مشکل در دوشاخه یا پریز یکی از علت‌های مهم روشن نشدن چای ساز فیلیپس می باشد.
 • اگر در کابل دستگاه قطعی وجود داشته باشد در این حالت دستگاه روشن نمی شود.
 • یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث روشن نشدن چای ساز فیلیپس گردد، وجود مشکل در کلید روشن و خاموش دستگاه است.
 • اگر تمام موارد گفته شده را بررسی کرید و باز مشکل حل نشد، در این حالت حتما یک مشکل فنی و اساسی در بخش دیگر دستگاه وجود دارد، که باید به وسیله افراد متخصص رفع شود، در این حالت به راحتی می‌توانید از تعمیرکاران حرفه ای چای ساز فیلیپس کمک بگیرید.

علت سرد شدن چای در چای ساز فیلیپس چیست و برای رفع عیب و تعمیرات موجود در دستگاه چه باید کرد؟

اگر چای در چای ساز فیلیپس سرد می شود در این حالت برای رفع عیب و تعمیرات دستگاه باید به موارد زیر دقت کنید:

 • مهمترین دلیل سرد شدن چای در چای ساز فیلیپس وجود مشکل در المنت می باشد، در واقع ممکن است المنت سوخته باشد، اگر چراغ المنت روشن باشد ولی المنت گرم نشود، در این حالت مشکل از سیم المنت می باشد، که باید اقدام به تعمیر دستگاه کرد.

دلیل خاموش نشدن چای ساز فیلیپس بعد از جوشیدن آب چیست و برای رفع ایراد و تعمیر چه باید کرد؟

اگر چای ساز فیلیپس بعد از اینکه آب به نقطه جوش می رسد خاموش نمی شود، در این حالت برای رفع مشکلات موجود در دستگاه باید به موارد زیر دقت کنید:

 • در حالت عادی باید بعد از اینکه آب به جوش آمد، چای ساز به صورت خودکار خاموش گردد، که اگر این اتفاق نیافتد، یعنی ترموستات یا سنسور دما دستگاه دارای مشکل است.
 • در واقع سنسور دستگاه با تشخیص دمای آب فرمان خاموش شدن دستگاه را صادر می‌کند.
 • در این صورت باید اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات یاد شده کرد.

علل اصلی خاموش شدن چای ساز فیلیپس قبل از جوشیدن آب چیست و برای رفع مشکل و عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که چای ساز فیلیپس قبل از جوشیدن آب خاموش می شود، در این حالت برای رفع مشکل و عیب یابی باید به موارد زیر دقت کنید:

 • مهم ترین دلیلی که می تواند باعث خاموش شدن چای ساز فیلیپس قبل از به جوش آمدن آب شود، وجود مشکل در سنسور دما می باشد، با توجه به اینکه وظیفه سنسور دما تشخیص دمای آب و صدور فرمان خاموشی چای ساز می باشد، وقتی که این قطعه دچار مشکل شود، در نتیجه نمی‌تواند به صورت صحیح دمای آب را تشخیص دهد، به همین دلیل قبل از رسیدن آب به نقطه جوش، فرمان خاموشی دستگاه را صادر می‌کند.
 • همچنین ضعیف بودن فشار برق و یا مسدود بودن لوله بخار و بسته نشدن صحیح درب کتری نیز می تواند باعث خاموش شدن چای ساز گردد.

دلیل ایجاد لایه چربی در چای ساز فیلیپس چیست و برای رفع مشکل و تعمیر چه باید کرد؟

اگر یک لایه چربی در چای ساز فیلیپس به وجود می‌آید، در این حالت برای رفع ایراد باید به موارد زیر دقت کنید:

 •  به هیچ عنوان وجود مشکل در دستگاه نمی تواند باعث ایجاد لایه چربی در چای ساز شود، در واقع املاح موجود در آب، باعث بروز چنین موردی است.
 • در این حالت می توانید از سرکه برای رسوب زدایی داخل چای ساز استفاده کنید.

دلیل پریدن فیوز برق هنگام استفاده از چای ساز فیلیپس چیست و برای عیب یابی و رفع عیب چه باید کرد؟

اگر موقع استفاده از چای ساز ساز فیلیپس فیوز برق می پرد، در این حالت باید برای رفع مشکل باید به موارد زیر دقت کنید:

 • وجود اتصال داخلی در چای ساز می تواند باعث پریدن فیوز برق هنگام استفاده از دستگاه شود، که در این حالت باید محل اتصالی را پیدا کرده و اقدام به رفع مشکل کنید.
 • همچنین وجود مشکل در برق ساختمان نیز ممکن است باعث بروز چنین موردی گردد، که در این حالت باید اقدام به رفع سریع ایراد کرد، که بهترین گزینه کمک گرفتن از متخصصین تعمیرات چای ساز فیلیپس می باشد.

علت داغ نشدن چای ساز فیلیپس چیست و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که چای ساز فیلیپس داغ نمی شود، در این صورت برای تعمیر و عیب یابی باید به موارد زیر دقت کنید:

 • مهم ترین علتی که می تواند باعث به جوش آمدن آب و گرم شدن چای ساز گردد، عملکرد صحیح المنت می باشد، که وجود هرگونه مشکلی در این بخش میتواند باعث داغ نشدن چای ساز گردد.

دلیل کار نکردن دکمه های چای ساز فیلیپس چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که دکمه چای ساز فیلیپس کار نمی کند در این صورت برای رفع ایراد دستگاه باید به موارد زیر دقت کنید:

 •  چای ساز فیلیپس به گونه‌ای طراحی شده است که بخش دکمه ها هیچگونه تماسی با آب و یا بخار آب ندارد ولی در برخی موارد به خاطر بی دقتی هنگام استفاده ممکن است روی کلیدها آب ریخته شود و یا دکمه ها با بخار آب تماس پیدا کنند که در این حالت در عملکرد دکمه ها مشکل ایجاد می شود.

نتیجه گیری در رابطه با تعمیرات چای ساز فیلیپس در تهران

تعمیرات چای ساز فیلیپس در تهران با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای، در بخش های مختلف تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

مشتریان دیگر لازم نیست هیچ گونه نگرانی در رابطه با تعمیر دستگاه و یا هزینه تعمیر داشته باشند، تمام خدمات ارائه شده توسط این مراکز همراه با گارانتی بوده و با حد اقل هزینه ب انجام میشود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تعمیرات چای ساز فیلیپس تماس بگیرید.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چایساز فیلیپس در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چایساز فیلیپس در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چایساز فیلیپس به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چایساز فیلیپس، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. اسماعیلی 04 شهریور 1400

  سلام خسته نباشید . چایی ساز من فیلیپس مدل HD7301/00 هست . تازگی از کف کتری نشتی اب داره موقع جوش اومدن اب نمیده ولی وقتی اب توش میمونه ی ساعتی میگذره میبینم کفش اب ریخته چیکار کنم قایل تعمیر هست؟؟؟؟

  پاسخ دادن