بوی سوختگی جاروبرقی

تاریخ انتشار: 19 فروردین 1397 دسته بندی: آموزش تعمیرات جاروبرقی 60 دیدگاه
بوی سوختگی جاروبرقی

بوی بد جاروبرقی

بوی بد جاروبرقی
بوی بد جاروبرقی

یکی از مشکلات رایج جاروبرقی ها بوی سوختگی است که بعضا از این دستگاه به مشام می رسد. هر چند در مدت زمان نه چندان دور اعتقاد بر این بود که دلیل این بوی سوختگی جاروبرقی کار کردن زیاد جاروبرقی در مدت زمان زیاد بود و اعتقاد داشتند که باید پس از مدتی مثلا 10 دقیقه کار کردن جاروبرقی باید اجازه داد تا موتور آن خنک شود ولی با تغییر ساختار موتور جاروبرقی های امروزی به نظر این ایده نمی تواند ایده درستی باشد هر چن در هر صورت استراحت دادن به موتور های لوازم الکترونیکی همیشه کارکرد و کارایی آنها را بالاتر می برد.

توجه: چنانچه مشکل شما بوی بد جاروبرقی بود و نیاز به تعمیر جاروبرقی داشتید حتما با تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد در سراسر تهران تماس حاصل نمایید.

بوی سوختگی جاروبرقی

اما امروزه موتور جاروبرقی نه تنها از نظر قدرت مکش تقویت شده است بلکه از نظر دوام و کارایی نیز بهبود یافته و کمتر با کارکرد زیاد دچار داغ شدن و یا بوی سوختگی می شود از این رو هرگاه بوی سوختگی جاروبرقی به مشامتان رسید باید به دنبال عیب و یا نقصی در جاروبرقی باشید و نمی توانید از کنار این موضوع به راحتی گذر کنید. زیرا سوختن موتور جاروبرقی محتمل می شود و همیشه این بوی سوختگی نشانه ای از وضعیت هشدار برای مصرف کننده می باشد.

عوامل زیادی می تواند باعث بوی سوختگی موتور جاروبرقی باشد که با نگاهی به ادامه متن می توانید به این موضوع بیشتر اشراف پیدا کنید و راحت تر به دنبال عیب جاروبرقی باشید اما قبل از هر چیز توصیه می کنیم به دلیل اینکه عمر جاروبرقی شما به تعمیرات اساسی جاروبرقی وابسته است و هر گونه دستکاری اشتباه می تواند باعث بدتر شدن اوضاع شود حتما برای تعمیر جاروبرقی از سرویس کار مجرب جاروبرقی استفاده کنید.

عیب یابی جاروبرقی پس از بوی سوختگی

شرح عیب یابی جاروبرقی که بوی سوختگی می دهد:

برای عیب یابی بوی سوختگی جاروبرقی یک سری اقدامات اولیه را باید انجام دهید. برای این کار موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • ابتدا بررسی کنید که کیسه و یا مخزن زباله جاروبرقی پر نباشد که فشار زیادی را به موتور وارد می کند و بوی داغی یا سوختگی موتور جاروبرقی بلند خواهد شد.
 • بررسی کنید که مشکل برقی در خانه وجود نداشته باشد مثلا برق دو فاز شده باشد و یا پریزی که از آن استفاده می کنید دچار اتصالی نباشد.
 • بررسی کنید که لوله جاروبرقی و یا مسیر مکش جاروبرقی دچار انسداد و گرفتگی نباشد زیرا این موضوع نیز فشار زیادی را به موتور وارد می کند.
 • درب جاروبرقی را باز کنید و اطمینان پیدا کنید که تسمه سالم است و یا از جای خود خارج نشده باشد.
 • فیلتر های هوای جاروبرقی را تعویض کنید و دوباره امتحان کنید. گاهی تهویه هوا برای موتور جاروبرقی مسدود شده و باعث داغ شدن موتور جاروبرقی می شود.
 • بررسی کنید که غلتک یا برس جاروبرقی کار بکند. ممکن است گاهی مو و نخ لباس و ... بین آن گیر کرده باشد و باعث شود این غلتک گیر کند و بوی سوختگی بدهد. با حذف این آلاینده ها مشکل حل خواهد شد. برخی از جاروبرقی ها مجهز به سوئیچی در غلتک خود هستند که در زمان هایی که دسته بالا است و یا زمانی که کف سخت وجود دار غلتک را آزاد می کنند. این سوئیچ باید برای نوع خود تنظیم شده باشد یعنی برای فرش، موکت و یا سرامیک تا درگیری غلتک ایجاد نشود.
 • گاهی دلیل مسیر الکترونیک جاروبرقی است بخصوص در زمان هایی که جاروبرقی اصلا روشن نمی شود. بررسی این کار کمی تخصصی است و باید توسط متخصص تعمیر جاروبرقی ترجیحا استفاده شود. اما شما برای اینکه اطمینان پیدا کنید مشکل اتصال کوتاه به دلیل گرد و غبار و کثیفی روی مدار الکترونیکی جاروبرقی نیست بهتر است پس از جدا کردن جاروبرقی از برق با دستمالی تمیز مدار الکترونیکی را تمیز کنید.

تعمیر بوی سوختگی جاروبرقی

با مقاله بوی سوختگی جاروبرقی، دلیل بوی بد جاروبرقی را جویا شوید و به خواندن ادامه دهید.

پس ار بررسی شرایط فوق اگر مشکل حل نشد و دسترسی به تعمیر کار جاروبرقی هم نداشتید و خودتان خواستید دست به کار شوید بهتر است هر یک از مشکلات زیر را در نظر داشته باشید و مطابق با روش توضیح داده شده تعمیر جاروبرقی را انجام دهید:

پاره شده تسمه جاروبرقی و ایجاد بوی سوختگی

در این حالت به احتمال زیاد برس چرخان قسمت سری لوله جاروبرقی هم کار نمی کند از این رو باید اطمینان پیدا کنید که تسمه جاروبرقی پاره شده است. خیلی راحتی این کار را می توانید در منزل هم خودتان انجام دهید. برای تعمیر تسمه جاروبرقی کافی است درب جارو را باز کردن و تسمه را جدا کنید و با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی و یا خدمات جاروبرقی برند خودتان نمونه مشابه تسمه را خریداری و سپس به جای تسمه قبلی روی جاروبرقی بیندازید تا مشکل حل شود.

اتصال مدار های الکترونیکی قطع شده است و جاروبرقی بوی سوختگی می دهد

با یک مولتی متر تمامی مدار ها و اتصالات برد جاروبرقی را بررسی کنید. اگر برد مشکل داشته باشد توصیه می شود برد را با نمونه مشابه تعویض کنید هر چند این کار تخصصی یک تعمیرکار جاروبرقی است. اما اگر مشکل از اتصالات مدار بود در هر کجا که مولتی متر قطعی اتصال و یا اتصال باز را نشان می داد باید قطعه و یا خازن مخصوص به آن قسمت تعویض شود و یا سیم مربوطه اتصال داده شود. اکیدا توصیه می منیم این کار را خودتان انجام ندهید.

ممکن است فیوز جاروبرقی سوخته باشد. برای تعمیر بوی سوختگی جاروبرقی چه باید کرد؟

برخی مواقع فیوز موتور جاروبرقی سوخته است. برای این کار باید با مولتی متر و یا بصورت ظاهری فیوز بررسی شود. این فیوز وظیفه راه اندازی موتور را دارد بنابرین ممکن است گاهی مشکل با روشن نشدن موتور و یا یک لحظه روشن و خاموش شدن موتور جاروبرقی خود را نشان دهد. برای رفع این مشکل هم باید فیوز با نمونه مشابه تعویض شود.

موتور نیم سوز شده است. برای تعمیر بوی سوختگی جاروبرقی چه باید کرد؟

اگر بخصوص مدت زمان زیادی است که است این جاروبرقی استفاده می کنید احتمال این مشکل زیاد است. موتور های جاروبرقی از نوع دو دور و یا چند دور هستند که با تغییر در میزان دور موتور سرعت و قدرت مکش بیشتری پیدا می کنند. این موتور ها دارای سیم پیچ راه انداز و سیم پیچ اصلی هستند که ممکن است بر اثر استهلاک هر یک از این سیم پیچ ها بسوزد و یا نیم سوز شود و بوی بد سوختگی جاروبرقی همه جا را بگیرد.

اگر مطمئن شدید که مشکل از موتور جاروبرقی است هر چند می توانید سیم پیچ آن را تعویض کنید و مشکل را حل کنید ولی توصیه می شود چنین هزینه ای را متحمل نشوید زیرا خیلی مقرون به صرفه نیست. بهترین راه تعویض موتور جاروبرقی با نمونه مشابه است.

برس برقی جاروبرقی خراب شده است. برای تعمیر بوی سوختگی جاروبرقی چه باید کرد؟

در این حالت با بررسی برس برقی بصورت دستی می توانید راحت متوجه خراب یان بشوید . در این حالت هم بهترین راه تعویض برس برقی است. بصورت کلی توصیه می شود تعمیر جاروبرقی توسط شرکت ها و افراد واجد صلاحیت انجام شود.

نتیجه گیری از علت های بوی سوختگی جاروبرقی

شما هم اگر به دنبال عیب یابی و تعمیر جاروبرقی خود هستید بهتر است همین الان با کارشناسان ما در تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای ما بهره مند شوید.

ما افتخار داریم که تعمیر انواع برند جاروبرقی را با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی انجام می دهیم و این مهم را در منزل خود شما و در کمترین زمان انجام خواهیم داد و نهایتا در پایان تعمیر ، تعمیرات جاروبرقی شما را به مدت یک سال از زمان تعمیر ضمانت کتبی می کنیم.

شما هم می توانید با تماس با ای پی امداد به گروه مشتریان ما پیوسته و از خدمات و تخفیف های تعمیرات انواع لوازم خانگی ما در هر زمان و هر شرایطی بصورت شبانه روزی بهره مند شوید.

مقاله بوی سوختگی جاروبرقی، دلیل بوی بد جاروبرقی را مطالعه نمودید، امیدوارم مورد استفاده و رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.

برای مشاهده صفحه آموزش تعمیرات جاروبرقی کلیک نمایید.

چنانچه جاروبرقی سامسونگ، بوش، دوو، کنوود، الجی شما عزیزان بوی سوختگی یا بدی میدهد کافی است با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی در تماس باشید.

60 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
محسن 06 فروردین 1399

سلام جاروبرقی ال جی ۸۳۲۰ وقتی روشن میشه صدای ترتر و بوی سوختگی میده ولی مکش داره علت چیست؟

پاسخ دادن
  avatar
  آی.پی امداد 07 فروردین 1399

  سلام ، ابتدا فیلترها و پاکت را تمیز نمایید و سپس موتور را باز نمایید و پروانه های داخل آن را تمیز کنید

  پاسخ دادن
avatar
محسن 06 فروردین 1399

سلام جارو برقی ال جی ۸۳۲۰ وقتی روشن میشه بوی سوختگی و صدای تر تر میدهد ولی مکش دارد بنظر شما علت چیست؟

پاسخ دادن
avatar
محمد 05 فروردین 1399

سلام امروز موکت خیس جارو برقی کشیدم بعدچند دقیقه بوی سوخت از جارو بلند شد و خاموش شد و دوباره روشن کردیم ،روشن شد و سریعا خودمون خاموش کردیم و گذاشتیم جلو بخاری خشک بشه بعد دوساعت روشن کردیم مشکلی بنظر نمیاد فقط بوی سوخت اومد. جارو برقی ال جی ۱۶۰۰وات.الان عیب از چی هست؟ ممنونم

پاسخ دادن
  avatar
  آی.پی امداد 06 فروردین 1399

  سلام دوست عزیز ، حتی کمی آب هم داخل موتور جاروبرقی برود میسوزد

  پاسخ دادن
avatar
Amin 01 فروردین 1399

به سلام هنگام کار با جارو برقی فکر کنم یه جایی گیر کرده و قدرت مکشش اومده پایین و حتی بوی سختیرهم ازش میاد مشکل میتونه از تسمه هاش باشه؟؟؟

پاسخ دادن
  avatar
  آی.پی امداد 04 فروردین 1399

  پروانه ها ، ذغال و موتور

  پاسخ دادن
avatar
سجاد فخر 21 بهمن 1398

سلام مخزن جارو برقی پر شده بود و حواسمون نبود خالیش کردم ولی صدای جارو برقی عوض شده و خوب نمیشه فیلتر و خودشو بردم کامل با دستگاه باد گرفتم فایده نداشت چیکار باید کنم

پاسخ دادن
  avatar
  آی.پی امداد 23 بهمن 1398

  سلام موتور جاروبرقی شما باید چک شود ف برای رفع عیب و تعمیر میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

  پاسخ دادن
   avatar
   ابراهیمی 15 اسفند 1398

   با عرض سلام و خسته نباشید. من از جاروبرقی خیلی کم استفاده کردم. موقع جارو کشیدن صدای جاروبرقی تغییر کرد، طوری که صداش کم و زیاد میشد، بلافاصله هم بوی سوختگی ازش بلند شد ولی خود به خود خاموش نشد. خودم خاموشش کردم. به نظر شما مشکل از کجاست؟ فیلترهاشو تمیز کردم، انسداد هم نداره ولی بازم همونجوریه. با تشکر از شما

   پاسخ دادن
    avatar
    آی.پی امداد 15 اسفند 1398

    سلام دوست عزیز ، ذغالهای موتور و بلبرینگها باید چک شود.

    پاسخ دادن
    avatar
    مایسا 02 فروردین 1399

    سلام من ازجاروی ال حی 6سال استفاده میکنم وتاحالا مشکلی نداشته فیلترو کیسه شم عوض کردم فقط جدیدا حتی اول شروع به جارو بویوختگی بابرق میاد زیاد هم داغ نمیشه چک کردم مثل قبله ولی فقط بوی سوختگی بابرق میاد ولی یه مدت گردوخاک زیاد کشیدم باهاش

    پاسخ دادن
     avatar
     آی.پی امداد 04 فروردین 1399

     سلام ، ابتدا پروانه های موتور جاروبرقی ال جی خود را تمیز نمایید ، سپس ذغال و در نهایت موتور باید چک شود.

avatar
SAEED 15 دی 1398

سلام وقت به خیر، جاروبرقی ما بلافاصله بعد روشن کردن جرقه زد و بوی سوختگی داد.بازش کردم ذغالش رو درآوردم تا یه جفت نو بگیرم.گفتن فایده ایی نداره چون موتور سوخته و دوباره ذغال رو خراب میکنه.درست گفتن؟ یعنی باید یه موتور نو بخرم یا قابل سیم پیچی هست؟ آیا میتونم موتور با وات بالاتر بگیرم؟ ممنون.

پاسخ دادن
  avatar
  آی.پی امداد 16 دی 1398

  سلام دوست عزیز ، موتور جاروبرقی شما باید تعویض شود.

  پاسخ دادن
avatar
فتحی 15 دی 1398

عرض سلام و وقت بخیر آیا بوی جارو برقی تازه خریداری شده طبیعی است. فقط سه بار و به مدت زمان کم از آن استفاده شده است. و اینکه آیا جاروبرقی فیلیپس 2200 وات می تواند در نوسان برق ساختمان تاثیر داشته باشد. یعنی سوختگی لامپ مهتابی و یا خاموش روشن شدن محافظ وسایل برقی. متشکرم

پاسخ دادن
  avatar
  آی.پی امداد 15 دی 1398

  سلام دوست عزیز ، اتفاقی برای برق یا لامپ نمی افتد ، اگر هم موتور بسوزد یا بوی سوختگی دهد کار نمیکند.

  پاسخ دادن
   avatar
   فتحی 15 دی 1398

   بسیار متشکر از پاسخگویی شما پس می فرمایید که این بویی که میده به خاطر نو بودنش هست؟ حین جارو کشیدن متوجه شدم که محافظ یخچال خاموش روشن شد

   پاسخ دادن
    avatar
    آی.پی امداد 15 دی 1398

    استفاده کنید مشکلی نیست

    پاسخ دادن
     avatar
     فتحی 15 دی 1398

     بسیار متشکرم

     avatar
     آی.پی امداد 15 دی 1398

     خواهش میکنم.

avatar
حسام م 05 آبان 1398

سلام موكت خيس بود با جاروبرقي كشيدم آب رفت كيسه را گرفت مثل سيمان بست تا بوي سوختگي بلند شد كيسه را در آوردم شستم خشك كه شد جا زدم موتر رو روشن ميكنم باز بوس سوختگي مساد ولي مكش و صداش اكيه به نظر شما مشكل بو حل ميشه؟ يا روسن نكنم

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 06 آبان 1398

  سلام ، فیلترهای جاروبرقی خود را تمیز نمایید و مجدد استفاده کنید ، اگر مشکل حل نشد موتور باید چک شود.

  پاسخ دادن
avatar
MelikA 29 مهر 1398

سلام من‌ جارو برقیم اب رفته بود توش همون کاری ک گفتتیو انجام دادم تا س روزم روشن نکردم تا الان ک روشن کردمو ی تغیر صدایی داده اون از چیه

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 30 مهر 1398

  سلام ، بلبرینگ جاروبرقی شما باید تعویض شود.

  پاسخ دادن
avatar
MelikA 26 مهر 1398

سلام ترو خدا جواب بدین من امروز ی قسمت موکتم خیس بود جارو برقی کشیدم اب وارد کیسه شده بود از سر جارو برقی رفته بود و داشت از قسمت هواش میچکید منم سریع جارو برقیو خاموش کردم الان نمیدونم چیکارکنم تازه خریدم مدلشم کریتون هستش

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 27 مهر 1398

  سلام ، در ابتدا فیلتر و پاکت را خارج نمایید و سپس خشککنید و مجدد سر جای خود قرار دهید و موتور را روشن نمایید اگر مشکلی نداشت جاروبرقی سالم است در غیر این صورت موتور سوخته است.

  پاسخ دادن
avatar
ناشناس 21 مهر 1398

قیمت موتور جاروبرقی چند است؟

پاسخ دادن
avatar
ناشناس 18 مرداد 1398

سلام جارو برقی ام که کار میکرد مکشش کم بود ومن لوله را چک کردم و داخلش چیزی ندیدم وکمی که کار کرد کمی بو میداد وبعد که دیدم خوب مکش نمی کند خاموش کردم وبعداز ده دقیفه روی در ماشین جایی که شیار دارد روی در که هوا جریان داشته باشد جمع شده بود در اثر گرما وجعبه سیااه که در داخلش هست هم کمی رویش جمع شده ودر اخر کار دیدم که کیسه اش پر پر است والان این جارومن درست میشه شکل رویش بد شده است باید چکر کنم وکیسه اش را عوض کردم ایادر رویش وجعبه درست می شود وکمی موقع روشن کردن ماشین باد وخاک بیرون می دهد کم لطفا راهنمایی ام کنید متشکرم جارو برقیم بوش ۲۰۰۰

پاسخ دادن
avatar
فرشاد صحتی 06 مرداد 1398

سلام ،موتور بوی خیلی بدی میده و اینکه تا میخوام روشن کنم سریع فیوز خانه میپره سیم پیچی هم سیاه شده

پاسخ دادن
avatar
ندا 05 مرداد 1398

سلام من یه جارو برقی سانسونگ 2100وات دارم ک چن روزیه بوی سوختگی میده و صداش عوض شده،مشکلش چیه؟

پاسخ دادن
avatar
ناشناس 09 تیر 1398

سلام ،داشتم ک جارو میکردم صدای درستی نداد وخاموش شد وبوی سوختگی داد الان ک روشنش میخوام کن پرت پرت میکنه

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 09 تیر 1398

  سلام ، مشکل جاروبرقی شما مربوط به کلکتور میباشد که نیاز به تعویض موتور دارید ، برای تعمیر جاروبرقی در محل از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
avatar
مصطفی باقری 05 تیر 1398

سلام،جاروبرقی ما امروز بعداز۱۰ دقیقه کارکردن صداش عوض شدوبوی سوختگی داد،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پاسخ دادن
avatar
مهتاب 18 خرداد 1398

من چند روز پیش کمی آب رو که روی میز ریخته بود با جاروبرقی کشیدم..امروز که خواستم روشنش کنم بوی خیلی بدی از جاروبرقی اومد و موتورش بعد چند ثانیه خاموش شد و الان روشن نمیشه..چیکار باید بکنم؟یعنی موتورش سوخته؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 19 خرداد 1398

  سلام ، موتور جاروبرقی شما سوخته است .

  پاسخ دادن
avatar
باران یاوری 03 خرداد 1398

اسم جارو برقیم ROSETTAهستش فکرکنم موتورش سوخته اخه بوی بدی ازش خارج شد و خاموش شد اگه موتورش سوخته باشه درست میشه؟

پاسخ دادن
avatar
باران یاوری 03 خرداد 1398

سلام اگه موتور جاروبرقی سوخته باشه درست میشه؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 04 خرداد 1398

  سلام ، میتوانید موتور را سیم پیچی کنید ولی تعویض موتور به مراتب بهتر است .

  پاسخ دادن
avatar
عادله 01 خرداد 1398

سلام چرا جارو برقیم ( بوش ) بااستارت روشن نمیشه این قدر کم وزیاد نگه مدارم روشن میشه ممنون .

پاسخ دادن
avatar
علی 03 اردیبهشت 1398

سلام ، بعداز اتصالی پریز جارو برقیم بمدت چند ثانیه روشن وخاموش میشود همراه با دود دلیل چیست؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 04 اردیبهشت 1398

  سلام ، موتور جاروبرقی شما مشکل دارد . برای تعمیر جاروبرقی میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
avatar
جمالی 02 اردیبهشت 1398

سلام جاروبرقی ما بوی بدی میده وهمزمان صدای ناجوری هم داره دلیلش چیه

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 02 اردیبهشت 1398

  سلام ، موتور جاروبرقی شما سوخته است .

  پاسخ دادن
avatar
علی شرفی 10 فروردین 1398

سلام ببخشید اگر موتور جارو برقی زیاد جرقه بزند,صدای زیاد و دود کند مشکلش چیست؟باتشکر.

پاسخ دادن
avatar
بهروز 25 آذر 1397

سلام من همه جاشو چک کردم سلام بود فقط موتور کارنمی کنه

پاسخ دادن
  avatar
  ناشناس 19 اردیبهشت 1398

  سلام جاروبرقی من آب رفت توش بعدبوی بدی دادوجرقه زدروشن نشددیگه.یعنی موتورش سوخته

  پاسخ دادن
   avatar
   مدیر 21 اردیبهشت 1398

   سلام ف بله موتور جاروبرقی شما سوخته است .

   پاسخ دادن
avatar
قاسمی 04 مهر 1397

سلام از جارو برقیم بوی سوختگی اوند بعد الان روشن کردم کار میکنه مثل اینکه خاک رفته تو موتور چکار کنم استفاده کنم جارو رو یا به تکنسین نشون بدم

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 04 مهر 1397

  سلام ، از جاروبرقی استفاده نکنید ، برای رفع عیب و تعمیر میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
avatar
امیر رشیدی 28 شهریور 1397

سلام خسته نباشید ببخشید فیلتر قسمت پشت جاروبرقی من خراب شده ایا این میتونه به موتور جارو برقی صدمه بزنه؟

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 31 شهریور 1397

  سلام ، فیلتر جاروبرقی خود را تمیز نمایید یا تعویض کنید تا به مرور زمان آسیبی وارد نشود .

  پاسخ دادن
avatar
كريمي شهريار 22 مرداد 1397

سلام ممنون ازراهنماييهاي خوبتان ،جاروي مازلمراست وبه احتمال زياد موتورسوخته قيمت موتورچند؟ومشابه هم داره كه جايگزين شود

پاسخ دادن
  avatar
  مدیر 23 مرداد 1397

  سلام ، هزینه تعمیرات جاروبرقی را شرح داده ایم ، مطالعه نمایید .

  پاسخ دادن
پیشگیری از ویروس کرونا