logo logo تعمیرات یخچال فریزر کندی با ما در تماس باشید 021-58941

ارور یخچال فریزر کندی

ارور یخچال فریزر کندی
ارور یخچال فریزر کندی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله ارور یخچال فریزر کندی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

در این مطلب از آی پی امداد قصد داریم علت و نحوه رفع ارور یخچال کندی یا همان کد خطای یخچال فریزر کندی را به صورت کامل برای شما شرح دهیم. این مقاله شامل مجموعه ای کامل از کدهای خطای یخچال کندی است. در صورتی که یخچال شما ایرادی پیدا کرده باشد، می توانید از محتویات این مقاله به صورت مستقیم برای عیب یابی و حتی تعمیر دستگاه خود استفاده کنید. 

با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات یخچال فریزر کندی صرفه جویی داشته باشید.

کد خطای یخچال فریزر کندی

امروزه بسیاری از یخچال فریزرها از سیستم های الکترونیکی برخوردارند؛ به همین خاطر اگر مشکل و یا ایرادی برای یخچال به وجود بیاید، نمایشگر الکترونیکی کد خطا را به صورت عدد یا حروف انگلیسی نمایش می دهد. معنای این پیام این است که یخچال شما مشکلی دارد و لازم است آن را رفع نمایید. دانستن مفهوم هر کدام از کد خطاها جهت رفع آن امری ضروری است.

به همین دلیل ما در این مقاله لیست کاملی از کد خطاهای یخچال فریزر کندی را برای شما عزیزان جمع آوری نمودیم تا بتوانید به سادگی و در صورت نیز به کمک تعمیرکار به رفع کد خطا بپردازید. دقت نمایید که در بعضی از مواقع کد خطا، مشکل بزرگی را در یخچال شما گزارش می دهد. بنابراین سریعا به دنبال آگاهی از معنای ارور و رفع عیب آن باشید. دقت کنید که در بعضی از مواقع اشتباه در تعمیر یا تعویض قطعات یخچال ممکن است آسیب های جدی و جبران ناپذیری به یخچال وارد نماید. پس اگر اطلاعات فنی و تخصص در زمینه تعمیرات یخچال کندی ندارید، حتما از یک تعمیرکار مجرب و متخصص کمک بخواهید. در ادامه به لیست کامل علت کد خطا و شرح کامل نحوه عیب یابی error code یخچال فریزر و ساید بای ساید کندی می پردازیم.

ارور E01 یخچال فریزر کندی

ارور علت ارور
E01 خطای حالت دمایی

نحوه رفع عیب کد ارور E01 یخچال فریزر کندی به شرح زیر است: 

 • در بدترین حالت زمانی که چنین کدی نشان داده می شود ممکن است به تعمیر کمپرسور یخچال نیاز داشته باشید، چرا که کمپرسور انرژی را برای حفظ درجه لازم تنظیم می کند.
 • اشکال در کمپرسور می تواند مربوط به فن خنک کننده آن باشد.
 • پس قبل از هر کاری فن کمپرسور، موتور و پروانه های آن را بررسی نمایید.

علت کد ارور E02 یخچال فریزر کندی

ارور علت ارور
E02 خرابی ترموستات

نحوه رفع عیب کد خطای E02 یخچال فریزر کندی:

دلیل آلارم E03 یخچال فریزر کندی

ارور علت ارور
E3 خرابی ترموستات

رفع عیب اخطار E03 یخچال فریزر کندی:

 • ترموستات را بررسی نمایید.
 • ممکن است ترموستات نیازمند تعمیر یا تعویض باشد.

کد اخطار E04 یخچال کندی

ارور علت ارور
E04 سنسور دمای محیطی معیوب است.

رفع عیب آلارم E04 یخچال فریزر کندی:

 • سنسور دمایی معیوب شده است.
 •  این خرابی بسیار رایج است؛ زیرا این بخش به طور پیوسته کار می کند.
 • ممکن است نیاز به تعویض سنسور دمای محیطی داشته باشید.
 • همچنین قطعات ترمودیسک و ترموفیوز لازم است بررسی شود.
 • در نهایت برد الکترونیکی را بررسی نمایید.

ارور یخچال کندی کد خطای E05

ارور علت ارور
E05 سنسور دمای معیوب

رفع عیب کد ارور E05 یخچال فریزر کندی:

 • سنسور دمایی معیوب است.
 • این خرابی بسیار رایج است؛ زیرا این بخش به طور پیوسته کار می کند.
 • در این شرایط بهتر است ترمودیسک و ترموفیوز را بررسی نمایید.

روش تعمیر و رفع کد خطای یخچال کندی

یخچال فریزر یک دستگاه ضروری بوده و از سیستم پیچیده ای برخوردار است. از این رو بسیار عادی است که به مروز زمان دچار خرابی هایی شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. به هر اندازه که یخچال دارای عمر طولانی تری باشد، احتمال خراب شدن و فرسوده شدن آن نیز بیشتر خواهد بود. در اکثر موارد نگهداری نامناسب و بی توجهی به کد خطا و ارور یخچال کندی می تواند باعث بروز این مشکلات شود. این ایرادات معمولا به صورت ارور و کد خطا بر روی یخچال نشان داده می شوند که با استفاده از آن ها می توان به راحتی یخچال را عیب یابی نمود. شما با استفاده از خدمات تعمیر یخچال در تعمیرگاه مرکزی آی پی امداد می توانید مشکلات و ارورهای یخچال خود را برطرف نمایید.

چگونه باید کد اخطار یخچال کندی را در منزل برطرف نماییم؟

کدهای خطایی که بر روی یخچال فریزر کندی نشان داده می شوند، هریک نشان دهنده بروز خرابی و ایراد در بخش خاصی از دستگاه می باشند. بنابراین اولی قدم جهت رفع کد آلارم یخچال کندی در منزل، این است که نسبت به معنای هریک از این خطاها اطلاعات لازم را کسب نمایید. سپس می توانید با توجه به راهنمای های ارائه شده جهت رفع این خطاها اقدام به برطرف نمودن ایراد دستگاه خود کنید. اما بهترین راه این است که از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید. شما با تماس گرفتن با کارشناسان مجرب آی پی امداد می توانید مشکل ارور یخچال خود را مطرح کنید تا کارشناس این مجموعه راهکارهای لازم را جهت رفع هشدار یخچال کندی به شما ارائه دهد. چنانچه کد خطای یخچالتان توسط شما در منزل قابل رفع نباشد، تکنسینی متخصص برای انجام این کار اعزام خواهد شد.

نتیجه گیری در مورد ارورها و خطاهای یخچال فریزر کندی

در این مقاله سعی کردیم به طور کامل ارورها و خطاهای یخچال فریزر کندی را برای شما شرح دهیم. در صورت بروز هریک از خطاها و ارورها در یخچال می توانید تنها قسمت مربوطه را کنترل کنید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست