تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

مجموعه آی پی امداد ( تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات فریجیدر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

کارخانه فریجیدر در اصل تولید محصولات خود را با تولید ماشین لباسشویی اغاز کرد . این غول آمریکایی بعدا توانست در عرصه های تولید دیگر لوازم خانگی هم ورود پیدا کرده و موفقیت های زیادی کسب کند . ماشین لباسشویی به عنوان یکی از اجزا جدایی ناپذیر در خانه های امروزی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند . نبود و یا عیوب این وسیله بسیار نگران کننده است و این نگرانی به دلیل شرایط زندگی روزمره امروزی بسیار به جا و پذیرفته است .

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات فریجیدر را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

خدماتی که در نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران انجام میگردد شامل :

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر ، سرویس ماشین لباسشویی فریجیدر ، رفع عیب ماشین لباسشویی فریجیدر ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی فریجیدر ، تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین لباسشویی فریجیدر

1 : چنانچه احساس کردید مشکلی در ماشین لباسشویی فریجیدر شما به وجود آمده سریعا با نزدیک ترین شعبه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به خود تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تلفنی اپراتور استفاده کنید تا رفع عیب شود .

2 : چنانچه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی فریجیدر ) در محل حاظر میشود و اقدام به رفع عیب مینماید .

3 : توجه داشته باشید تعمیرات تخصصی بردهای لوازم خانگی در مجموعه آی پی انجام میگردد و تمامی خدمات شامل 3 الی 12 ماه ضمانتنامه رسمی میباشد .

4 : چنانچه یخچال فریجیدر خود را تازه خریداری نموده اید و دارای کارت گارانتی میباشد با شماره مندرج شده در آن تماس حاصل نمایید در غیر این صورت با خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی فریجیدر کلیک کنید و ارتباط برقرار نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

هر ماشین لباسشویی با هر  برند ی دارای مجموعه ای از قطعات و جزئیات است که ترکیب این قطعا باعث به وجود آمدن یک ماشین فوق العاده برای شستن مناسب لباس ها شده است . هر یک از این قطعات دارای طول عمر مفیدی هستند که در صورت به پایان رسیدن ، عیوبی را برای این ماشین لباسشویی پدیدار می کنند. در شرایطی هم عدم شناخت کافی از نحوه استفاده صحیح و یا بروز اتفاقات طبیعی و غیر طبیعی دیگر باعث خرابی یک تا چند قسمت از ماشین لباسشویی می شود .

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی فریجیدر رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی فریجیدر

خوشبختانه ماشین لباسشویی فریجیدر یکی از انواع ماشین های پر طرفدار و مقاوم در برابر آسیب و خرابی است که به ندرت عیوب آن اشکار می شوند . این به دلیل حساسیت تولید کننده این محصول یعنی کارخانه فریجیدر می باشد . اما همین کیفیت و حساسیت تنها باعث محبوبیت این ماشین لباسشویی نشده است . ماشین های لباسشویی فریجیدر علی رغم کیفیت بالا و مقاومت در برابر آسیب و خرابی ظاهری بسیار شکیل دارند . در طراحی آنها هم بسیار دقت شده و ضمنا خدمات پس از فروش  لباسشویی فریجیدر در حد بالاتر از استاندارد های دنیا قرار دارد.

اما تربیت و آموزش متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر برای ارائه خدمات برتر به مشتریان این کارخانه از موارد بسیار حائز اهمیت این کارخانه می باشد . هر ساله متخصصین این شرکت بزرگ آموزش هایی را برای تعمیرکاران فریجیدر در دنیا برگزار می کنند و با جدیدترین و به روز ترین فناوری های این شرکت این تعمیرکاران را آشنا می کنند.

 • ماشین لباسشویی فریجیدر باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی فریجیدر خود را نصب نفرمایید .
 • لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی فریجیدر را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی فریجیدر خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی فریجیدر شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی فریجیدر را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر آی.پی امداد به عنوان معتبر ترین و به روز ترین نمایندگی فعال در غرب و شرق تهران با بهره مندی از مجرب ترین کارشناسان و تعمیرکاران فریجیدر در حوزه های مختلف از جمله ماشین لباسشویی و استفاده از خدمات آموزشی و حضور در دوره های تعریف و معرفی شده این شرکت برای به روز رسانی اطلاعات توانسته با قدرت زیاد در تهران خدمات این شرکت را به مشتریان ارائه نماید .

تعمیرکاران فریجیدر آی پی امداد با سوادترین و خوش اخلاق ترین پرسنل خدماتی و تعمیر کار در تهران هستند . در انتخاب این تعمیرکاران آزمون ها و حساسیت های زیادی انجام شده و این نفرات گلچینی از برترین متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی در تهران هستند.

چرا باید تعمیرکاران ماشین لباسشویی فریجیدر آی پی امداد را انتخاب کنیم؟

همانگونه که در بالا ذکر شده پرسنل تعمیرکار فریجیدر آی.پی امداد از قابلیت های بالایی برخوردار هستند . انها نه تنها افراد تحصیل کرده در حوزه فعالیت خود هستند بلکه هر ساله در دوره های تعریف شده و مستقیم شرکت فریجیدر شرکت می کنند و اطلاعات انها همواره به روز می باشد .

از نقاط قوت نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آی پی امداد استفاده از متخصصینی است که تنها با یک برند آشنایی نداشته و هر کدام در حوزه تخصصی خود یعنی مثلا لباسشویی توانسته اند تمامی دوره های مختلف این وسیله را در شرکت های دیگر نیز ببینند و به غیر از خدمات رسانی به فریجیدر قابلیت تعمیر و خدمات نگهداری برند های دیگر خارجی و داخلی را داشته باشند.

نمایندگی تعمیرات  ماشین لباسشویی فریجیدر به عنوان یک نماینده مستقل خدمات پس از فروش فریجیدر در تهران نیز عمل می کند و تمامی خواسته های مشتریان این شرکت را اعم از انتقادات و پیشنهادات این مشتریان را به مدیریت بازخودر می دهد.

انجام گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به مدت 3 الی 12  ماه حسن ختامی است از خدماتی که متخصصین و تعمیرکاران ما برای شما انجام می دهند تا اطمینان و اعتماد شما را به این نمایندگی تا حد اعلی بهبود بدهند .

تعمیرکاران حرفه ای و متخصص لباسشویی فریجیدر نه تنها در غرب تهران و شرق تهران بلکه در همه نقاط دیگر تهران هم در کمترین زمان خود را به شما خواهند رساند و اجازه نخواهند داد تا مشکلات و ناراحتی های شما دوام آورده و به طول بیانجامند .

خدمات تعمیر لباسشویی فریجیدر در منزل و محل زندگی و یا کار شما به عنوان نشانی از احترام به حقوق مشتریان از طرف متخصصین ما می باشد . انجام هزینه های بردن و آوردن ماشین لباسشویی و خرابی های احتمالی نقل و انتقال مااشین لباسشویی و همچنین احتمال تاخیر در تعمیر و بازگرداندن ماشین لباسشویی دیگر از دغدغه ها و مشکلات شما نخواهند بود . ما در محل شما و در منزل شما تعمیرات را انجام می دهیم.

از حسن های نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر آی.پی امداد به عنوان نمایندگی مستقل این کارخانه در تهران استفاده از قطعات اورجینال و اصلی و توصیه شده خود شرکت فریجیدر می باشد. این خود نشان می دهد که این کارخانه نسبت به رضایت مشتریان خود حساس بوده و نمایندگی ای پی امداد با حساسیت بیشتر در تلاش است که نه تنها مشتریان همیشگی فریجیدر را راضی نگه دارد بلکه به عنوان یک نمایندگی توانا بتواند به عنوان عضوی مورد اعتماد در خانواده های ایرانی و تهرانی شناخته شود .

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

Summary
تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر
Article Name
تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر
Description
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات فریجیدر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات فریجیدر را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .
Author

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *