تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید

نحوه تعویض فیلتر یخچال

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید : آپشنی نوین در ساید های امروزه میباشد ، قابل ذکر است تولید کننده های داخلی و خارجی با استفاده از این آپشن طرفدارهای بسیاری را جذب کرده اند که فروش مناسب و قابل توجیهی نیز دارند .

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید نسبت به برندهای مختلف روش متفاوتی دارند ، که در ادامه مطلب به این روشها میپردازیم .

چرا باید فیلتر یخچال ساید بای ساید خود را عوض کنیم ؟

تعویض به موقع و با کیفیت فیلتر تصفیه آب یخچال : 1 _ آب را معدنی میکند 2_نیترات به آب میدهد 3_باعث آنتی باکتریال آب میشود .

با اوصاف کلر ، رسوب ، املاح و باکتری در آبهای مناطق مختلف کشورمان نیاز اساسی نیاز اساسی به تصفیه آب میباشد .

اینکه رسوب و املاح آب منطقه چه درصدی است ؟ چه لوله هایی در ساختمان به کار برده شده و جرم داخل لوله های ساختمان به چه میزان است ؟ درصد کلر ، نیترات و  باکتری موجود در آب به چه مقدار است ؟ چه نوع فیلتری در ساید شما به کار برده شده است ؟  از موضوعات اساسی و مهم انتخاب فیلتر میباشد .

فیلترهای تصفیه آب یخچال ساید بای ساید موجود در بازار

1 : فیلتر طعم و رایحه

2 : فیلتر کلر و باکتری

3 : فیلتر نیترات

4 : فیلتر معدنی

ریست فیلتر یخچال

نحوه ریست یخچال ؟ ریست یخچال چگونه است ؟ علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال چیست ؟ دلیل قرمز شدن چراغ یخچال فیلتر ؟ مجموعه آی.پی سعی نموده است در اینجا به همه این سوالات پاسخ دهد تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته بشید .

چراغ فیلتر یخچال دارای سه رنگ است ، اگر دیدید رنگ آن قرمز یا صورتی شده باید به فکر تعویض فیلتر یخچال خود باشید و اگر به تازگی آن را تعویض نموده اید ، باید بدانید یخچال شما نیاز به ریست فیلتر یخچال دارد ، ما در زیر به نحوه ریست فیلتر یخچال برای برندهای مختلف میپردازیم .

در ابتدا به چند نمونه مرسوم برای ریست فیلتر یخچال میپردازیم و سپس به نحوه ریست فیلتر آب یخچال برای برندهای مختلف اشاره میکنیم :

  • در عضی از یخچالها ، صفحه نمایش آنها دکمه ای به نام فیلتر دارد ، کافی است دکمه فیلتر را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا فیلتر یخچال شما ریست شود .
  • اگر در صفحه نمایش یخچال خود دکمه ای را دیدید که یک دایره با چند نقطه داخ آن میباشد ، به آن دکمه ریست میگویند و کافی است آن را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست شود .
  • در صفحه نمایش بعضی از یخچال ها دکمه منو میباشد ، کافی است با ورود به آن به قسمت منوی اصلی بروید و قسمت ریست فیلتر را انتخاب نمایید تا فیلتر یخچال شما ریست شود .
  • بعضی از یخچالها برای ریست شدن نیاز به فشردن دو دکمه ترکیبی با هم میباشد ، بعد از پیدا کردن آن دکمه و دکمه خاموش/روشن میتوانید با نگه داشتن همزمان به ریست فیلتر یخچال خود بپردازید .

نحوه نصب و تعویض فیلتر بیرونی تصفیه آب یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ، آدمیرال ، سامسونگ ، الجی ، دوو ، اسنوا  ، هایت پوینت ، فریجیدر ، وستینگهاوس ،ویرپول

1 : در ابتدا شیر ورودی آب یخچال را ببندید .

2 : در صورتیکه قبلا فیلتر بیرونی داشته اید واشر به رنگ قرمز را با انگشت شصت گرفته و سپس دو سر لوله را بیرون بکشید و در غیر این صورت لوله را با قیچی برش دهید .

3 : فیتینگها را داخل قرار دهید و محکم کنید .

4 : لوله ای که از شیر آب آمده را داخل سمت راست فیلتر تصفیه آب وارد کنید و سپس شیر آب را باز کنید و یک ظرف بزرگ زیر آن قرار دهید تا آب سیاه ناشی از کربن داخل فیلتر از آن خارج شود و مجددا شیر آب را بسته و این کار را در سمت چپ فیلتر تکرار نمایید .

5 : در نهایت شیر آب را باز کنید .

6 : این نکته را در نظر داشته باشید بعد از تعویض فیلتر تصفیه آب بیرونی یا داخلی یخچال ساید بای ساید چراغ تعویض فیلتر روشن میشود و برای از بین بردن این آلارم یخچال ساید بای ساید شما نیاز به ریست دارد .

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، الجی ، جنرال الکتریک

دکمه ( ice type و child lock ) یا دکمه ( ice water ) یا دکمه ( alarm ) یا دکمه ( reset ) را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست انجام گردد ، توجه داشته باشید در مدلهای مختلف دکمه ها به نامهای متفاوتی می باشند که در بالا عنوان شد .

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا و دوو

دکمه ( lock و filter sleep ) یا دکمه ( filter reset ) یا دکمه ( ice maker lock و lock ) را همزمان به مدت سه ثانیه نگه دارید تا ریست انجام گردد ، توجه داشته باشید در مدلهای مختلف دکمه ها به نامهای متفاوتی می باشند که در بالا عنوان شد .

در بالا نحوه کامل تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید را شرح دادیم ، حالا میتوانید با اطمینان کامل  آب آشامیدنی تصفیه شده را شرب نمایید .

زمان تعویض فیلتر یخچال

قابل ذکر است زمان تعویض بر حسب معیار کیفیت و اورجینال بودن فیلتر یخچال ملاک می باشد ، فیلترهای مرسوم و موجود در بازار  دارای 6 ماه تاریخ مصرف میباشد .

اما تمامی فیلترهای تصفیه یخچال ساید بای ساید که توسط تکنسینهای مجموعه آی پی تعویض میشود دارای یکسال ضمانت تعویض است و ضمنا تا دو سال نیاز به تعویض ندارد.

مجموعه آی پی امداد با ارائه انواع فیلترهای تصفیه آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، الجی ، بوش ، آاگ ، دوو ، جنرال الکتریک ، کنمور ، وستینگهاوس ، فریجیدر ، اسنوا ، هایت پوینت ، ویرپول ، مابه ، مای تگ ، هیتاچی ، کنوود ، پروفایل آماده خدمات به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد .

تعویض فیلتر یخچال

دو نوع فیلتر در یخچال وجود دارد : 1 - تعویض فیلتر داخلی یخچال  2 - تعویض فیلتر بیرونی یخچال

ما در اینجا سعی نمودیم به گونه ای آموزش دهیم که خود شما به تنهایی به تعویض فیلتر یخچال خود بپردازید و نحوه ریست کردن فیلتر انواع یخچال را نیز توضیح داده ایم ، اما چنانچه قصد خرید فیلتر یخچال همراه با نصب فیلتر در محل  دارید میتوانید با شعبات مجموعه آی.پی در زیر تماس حاصل نمایید تا ظرف کمتر از 1 ساعت تکنسین مربوطه جهت تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید شما عزیزان در محل حاضر شوند .

مژده مژده : ایرانی عزیز در هر کجای ایران که ساکن هستید میتوانید با شماره 88986179-021 جهت سفارش فیلتر یخچال خود تماس بگیرید ، سپس مجموعه آی.پی با قیمت عمده برای شما ی مصرف کننده فیلتر مربوطه را ارسال مینماید .

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ، داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

فروش فیلتر آب یخچال ساید بای ساید در شیراز ، اصفهان ، تبریز ، یزد ، کرمانشاه ، مشهد ، رشت ، اهواز و ...

فروش انواع فیلتر یخچال ( سامسونگ ، الجی ، جنرال الکتریک ، مابه ، فریجیدر ، کنمور ، وایت هاوس ، ماژیک شف ، بکو ، بلومبرگ ، ایندزیت ، وستینگهاوس ،آاگ ، بوش ، الکترولوکس ، هایسنس ، آریستون ، آرچلیک ، دوو ، اسنوا و ... ) به قیمت عمده برای مصرف کننده ( حتی یک عدد )

021-88986179

فیلتر آب یخچال

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.