این سوال توسط نگارین پرسیده شده است

کم شدن مکش جاروبرقی بوش

سلام وقتتون بخیر. ببخشید جاروبرقی من بوش هست (عکسش هم آپلود کردم) و خیلی ازش استفاده نکردم، شاید کلا ده بار هم نشه، ولی الان دو دفعه هست که استفاده میکنم مکشش خیلی کم شده، قبلا طوری بود که فرش رو بلند میکرد، ولی الان مکشش خیلی کم شده. پاکتش هم پر نیست. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید علت کم شدن مکش جاروبرقی بوش از چیه؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 19 فروردین 1402

    درود کاربر گرامی، علت کم شدن مکش جاروبرقی بوش، مربوط به گرفتگی در مسیر مکش: "خرطومی، برس، لوله، فیلتر یا پاکت" میباشد. همچنین اگر موتور مشکل داشته باشد، جاروبرقی بوش شما مکش خوبی نخواهد داشت. اما به این دلیل که جاروبرقی بوش شما تقریبا نو است، مشکل مربوط به کلیدی است که بر روی دیمر تعبیه شده است و از جای خود خارج شده. دیمر همان قطعه ای است که با آن قدرت موتور را کم و زیاد میکنید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست