این سوال توسط لشگری پرسیده شده است

نصب سیم های ترمودیسک فریزر جنرال استیل

سلام. یک دستگاه فریزر جنرال استیل قدیمی دارم. ترمودیسک ما ۴ سیم هست که ۲ تا سیم آبی و ۲ تا سیم مشکی می باشد. طریقه نصب سیم های ترمودیسک به چه صورت هست؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 23 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، هنگام نصب ترمودیسک با چهار سیم لازم است که سیم ها را به درستی وصل کنید تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کرده و از آسیب به فریزر جلوگیری کنید. به طور کلی در اکثر مدل های فریزرها، سیم های مربوط به ترموفیوز به رنگ مشکی بوده که به سمت المنت می رود و سیم های تعبیه شده برای ترمودیسک به رنگ آبی هستند. برای نصب صحیح این سیم ها می توانید از نقشه ارائه شده همراه با دستگاه خود کمک بگیرید. در صورت نیاز می توانید از خدمات آی پی امداد برای تعمیرات یخچال جنرال استیل خود کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست