این سوال توسط سیروس کلاهی پرسیده شده است

نحوه تعمیر کردن دستگیره یخچال

دستگیره درب یخچال من خراب شده است. چگونه دستگیره درب یخچال را باز و تعمیر کنیم؟

5 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 02 اردیبهشت 1402

  درود کاربر گرامی، اگر دستگیره در یخچال شما خراب شده است، می توانید با استفاده از مراحل آن را باز کرده و تعمیر یا تعویض نمایید: پشت دستگیره را بررسی کنید تا ببینید آیا پیچی وجود دارد که آن را در جای خود نگه داشته است یا خیر. اگر چنین است، از یک پیچ گوشتی برای جدا کردن آنها استفاده کنید. اگر هیچ پیچی قابل مشاهده نیست، لازم است از یک چاقو برای جدا کردن صفحه پوششی که پیچ ها را پنهان کرده است، استفاده کنید. چاقوی را زیر صفحه درپوش بکشید و به آرامی آن را بردارید. هنگامی که به پیچ ها دسترسی پیدا کردید، با استفاده از پیچ گوشتی آنها را بردارید و دستگیره خراب را جدا کنید. دستگیره جدید را با سوراخ های پیچ تراز کنید و از یک پیچ گوشتی برای اتصال آن به درب یخچال استفاده کنید. چنانچه همچنان قادر به انجام این کار نیستید، بهتر است از تعمیرکاران مجرب و متخصص آی پی امداد در زمینه تعمیر یخچال خود کمک بگیرید.

 • Shabnam 25 تیر 1402

  یخچال دوقلو دیپوینت دارم. دستگیره یخچالم شکسته. کجا میتونم تهیه کنم؟

   آی پی امداد 25 تیر 1402

   درود، برای تعمیر دستگیره یخچال خود با شماره 02158941 تماس بگیرید.

  نجفی 11 مرداد 1402

  سلام یخچال ال جی دارم و چرخ عقبش تو اسباب کشی شکسته شده کجا میتونم تهیه کنم؟

   آی پی امداد 12 مرداد 1402

   درود، تصویر جاروبرقی و قطعات مور نیاز خود را به شماره 09333336936 ارسال نمایید تا در صورت موجود بودن برای شما تعویض شود.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست