این سوال توسط زینب عرفان پرسیده شده است

مشکل سرد نشدن یخچال تکنو

سلام ببخشید من یخچال تکنو دارم کارمی کند ولی هرچیزی داخل یخچال قرار می دهم سرد نمی کند لطفا راهنمایی کنید مشکل سرد نشدن یخچال تکنو از چیست؟

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 25 خرداد 1401

    درود کاربر گرامی، اگر یخچال تکنو شما خنک نمیکنه، بستگی به موارد زیر دارد: 1: اگر یخچال فریزر هیت و فریزر مشکلی نداره، اما یخچال سرما نداره، باید فن و دریچه دمپر بررسی شود. 2: اگر فریزر و یخچال در حال کم شدن سرما هستن، در ابتدا کمپرسور را بررسی نمایید که کار میکند یا خیر و سپس نشتی گاز چک شود. 3: اگر سیستم الکترونیکی، قطعات دیفراست و برد الکترونیکی هم باید بررسی شود. لطفا و خواهش در هنگام طرح سوال، توشیحات کامل تری بدید. برای تعمیر یخچال هم میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

  • آی پی امداد 01 آبان 1401

    در صورتی که قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید با شماره های نمایندگی تعمیرات یخچال تکنو در انتهای صفحه تماس حاصل نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست