021-58941 تماس
Logo
توسط رضا مطرح شده

علت سر و صدای فریزر ویرپول

با سلام ، من یک فریزر هفت کشو ویرپول دارم که چهار ساله دست دوم گرفتم ، دوبار تا حالا تعمیر شده به علت اینکه یخ زدایی نمی کرد، و در مرحله اول قسمت فن داخل فریزر و …تعمیر و عوض شد ، در مرحله دوم هم تعمیر کار چهار ماه پیش تایمر را تعویض کرد ، و هزینه هم زیاد متحمل شدیم ، بعد از تعمیر مرحله دوم ، موقع خاموش و روشن شدن و با حتی طی کار کردن صدا های بسیار سنگین مثل شکستن لیوان ، کوبیدن به یه آهن ، تق تق بلند که اگر فردی خواب باشه ، مبپره از خواب …ممنون میشم اگر علت سر و صدای فریزر ویرپول را بفرمایید و ما را راهنمایی کنید ،چون واقعا در این شرایط اقتصادی خیلی هزینه ها برامون مهمه …

2 پاسخ به این سوال داده شده

  1. آی پی امداد 20 آبان 1400

    درود کاربر گرامی، علت سر و صدای فریزر ویرپول مربوط به مشکل در فن میباشد. توجه نمایید تا کشوهای فریزر به فن برخورد نکند و همچنین کمی روغن به پروانه های فن بزنید و اگر فن با برفک برخورد کند صدا دتولید میکند. چک نمایید تا دیفراست به درستی انجام شود و همچنین قسمت فاضلاب گرفتگی نداشته باشد.

  2. آی پی امداد 13 آذر 1400

    اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما به هر دلیل از قسمت های مختلف به مانند موتور، داخل، پشت یا ... صدا میده و نمیدانید مشکل کجاست، روی لینک کلیک نمایید تا در منزل به راحتی مشکل را حل نمایید.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست