این سوال توسط سلیمانی پرسیده شده است

ریست لباسشویی کنوود

سلام خدمت تیم آی پی امداد، ماشین لباسشویی کنوود مدل kwmvn دارم که چند وقتیه کارکرد درستی نداره و وسط شستشو متوقف میشه، ریست لباسشویی کنوود به چه صورت انجام میشه؟

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • تحریریه آی پی امداد 24 خرداد 1401

  درود کاربر گرامی، در صورتی که مشکلی برای دستگاه شما رخ داده است، برای ریست لباسشویی کنوود باید دستگاه را خاموش کرده و به مدت 5 دقیقه آن را از برق کشیده و مجددا وصل نمایید. همچنین جهت رفع مشکل دستگاه خود می توانید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در آی پی امداد استفاده نمایید.

 • زهرام 05 مرداد 1401

  لباسشویی کنوود در هنگام شستشو با برنامه شستشوی سریع چند بار متوقف میشود و باید لباسشویی را خاموش کرد و دوباره روشن و دکمه استارت رو زد علت چی میتونه باشه؟

   آی پی امداد 05 مرداد 1401

   پمپ تخلیه و المنت دستگاه چک شود

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست