این سوال توسط سعیدی پرسیده شده است

ریست لباسشویی سامسونگ

با عرض سلام و خسته نباشید، ماشین لباسشویی سامسونگ دارم که چراغ هاش روشن و خاموش میشه ولی دکمه ریست نداره، برای ریست لباسشویی سامسونگ بدون دکمه چیکار کنم؟

4 پاسخ به این سوال داده شده
 • تحریریه آی پی امداد 25 خرداد 1401

  درود کاربر گرامی، در بعضی از مدل ها دکمه ریست لباسشویی سامسونگ با عبارت Start-Pause یا Start تعبیه شده است که باید آن را 5 ثانیه نگه دارید. سپس باید ماشین لباسشویی را روشن کنید و با انتخاب یه چرخه شستشو، نحوه عملکرد آن را امتحان نمایید. در صورت عدم رفع مشکل دستگاه خود بهتر است برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ با کارشناسان آی پی امداد تماس بگیرید.

 • آی پی امداد 29 خرداد 1401

  سوالات خود را در زمینه ریست ماشین لباسشویی سامسونگ، در دیدگاه همین بخش از کارشناسان آی پی امداد پرسش نمایید.

  کاظم 12 اردیبهشت 1402

  سلام برای ماشین لباسشویی ۱۲ کیلویی سامسونگ باید چیکار کنیم که ریست بشه

   آی پی امداد 13 اردیبهشت 1402

   درود، دکمه پاور ماشین لباسشویی را فشار داده و دستگاه را خاموش کنید. ماشین لباسشویی را از پریز برق جدا کنید. چند دقیقه صبر کنید، سپس ماشین لباسشویی را دوباره وصل کنید. دکمه Start/Pause را به مدت پنج ثانیه فشار دهید و نگه دارید. این کار می تواند ماشین لباسشویی را ریست کند.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست