این سوال توسط سلطان محمدی پرسیده شده است

ریست لباسشویی دوو

سلام ما لباسشویی دوو داریم که وسط کار کردن ارور میده و همه چراغهای دستگاه روشن خاموش میشه و دیگه کار نمیکنه، چطوری میتونم ریست لباسشویی دوو رو انجام بدم؟

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • تحریریه آی پی امداد 26 خرداد 1401

  درود کاربر گرامی، برای ریست لباسشویی دوو باید دستگاه را به مدت 30 ثانیه الی 1 دقیقه از برق بکشید. اگر لباسشویی شما از دستگیره کنترل برخوردار است، دقت کنید روی حالت final spin یا dry نباشد، اما اگر دارای دکمه های کنترل است، می تواند روی هر حالتی به جز spin باشد. سپس می توانید دستگاه را مجددا به برق وصل کرده و دکمه start را فشار دهید. در صورتی که مشکل دستگاهتان رفع نشد، از متخصصین آی پی امداد جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوو کمک بگیرید.

 • لیلازاهدی 24 دی 1401

  سلام چجوری میتونم لباسشویی دوو رو مجددا راه اندازی کنم منظور ریستارت کنم به حالت اولیه خودش برگرده

   آی پی امداد 24 دی 1401

   سلام. تایمر را با دست چرخانده و آن را به حالت اولیه برگردانید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست