این سوال توسط فرانک اذر پرسیده شده است

روشن شدن چراغ نمک ظرفشویی

سلام، چراغ نمک ظرفشویی من با اینکه نمک داره، خاموش‌ نمیشه. ظرفشوییم‌ هم نو هست و یک ماهه نصب شده. علت روشن شدن چراغ نمک ظرفشویی چیه؟

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 26 فروردین 1402

    درود کاربر گرامی، اگر چراغ نمک ماشین ظرفشویی شما خاموش نمی شود، حتی اگر نمک را به ماشین ظرفشویی اضافه کرده باشید، ممکن است چند دلیل وجود داشته باشد که این اتفاق می افتد: گاهی اوقات نمک می تواند به هم چسبیده و به طور یکنواخت در ماشین ظرفشویی پخش نشود. مطمئن شوید که از نوع نمک کریسال درشت استفاده می کنید. اگر مراحل بالا جواب نداد، ممکن است سنسور نمک ماشین ظرفشویی مشکل داشته باشد. برای عیب یابی و تعمیر حسگرها با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در آی پی امداد تماس بگیرید.

  • رضایی 10 اردیبهشت 1402

    سنسور چراغ نمک ظرفشویی حساس به جسم جامد است و باید در اطرافش نمک وجود داشته باشد تا خاموش شود نمک را زیاد ریخته و هم بزنید شاید مسئله حل شد.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست