این سوال توسط نجفی پرسیده شده است

هر دکمه کنترل کولرگازی میزنم خاموش میشه

سلام کولر ۳۰ هزار وست پوینت آف و آن هیچ مشکلی نداره فقط موقع استفاده از کنترل کولر آف میشه هر کلیدی از کنترل که بزنی مثلا چرخش پره ها رو میزنی همزمان کولر آف میشه ایراد از کولره یا از کنترل؟ ممنون میشم بفرمایید که چرا هر دکمه کنترل کولرگازی میزنم خاموش میشه؟

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 21 خرداد 1401

    درود کاربر گرامی، یا از برد الکترونیکی پنل و یا ریموت کنترل مشکل داره. خود کنترل یه کیت الکترونیکی داره، احتمالا اتصالی کرده و یا برد الکترونیکی خود پنل اتصالی کرده. با یک کنترل همه کاره دیگه که تو بازار هم هست امتحان کنید.

  • نجفی 22 خرداد 1401

    سپاس از شما بابت پاسخگویی دقیق مشکل از باتری های ریموت کنترل بود باتریهای قدیمی تموم شده بود تقریبا یک ماه قبل باتری نو گذاشتم باتریها با ریموت کنترل سازگار نبوده الان دوباره باتری جدید گذاشتم مشکل حل شد. تشکر میکنم از همکاری صمیمانه شما

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست