این سوال توسط نادمی پرسیده شده است

دکمه خشک کن لباسشویی زیرووات

با عرض سلام، ماشین لباسشویی زیرووات مدل oz1394wt دارم که میخوام از خشک کن دستگاه استفاده کنم اما نمیدونم دکمه مربوط به خشک کردن لباس ها کدومه، راهنمایی می کنید دکمه خشک کن لباسشویی زیرووات کجاست؟

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • تحریریه آی پی امداد 30 خرداد 1401

    درود کاربر گرامی، در صورتی که قصد خشک کردن لباس ها به کمک دکمه خشک کن لباسشویی زیرووات را دارید، می توانید آن را با نامه spin یا dry بر روی پنل لباسشویی خود پیدا نمایید. با فشار دادن این دکمه و تعیین دور و مدت زمان لازم می توانید لباس های خود را به خوبی خشک نمایید. در صورت نیاز به استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی زیرووات می توانید از آی پی امداد کمک بگیرید.

  • حسین 21 آبان 1402

    سلام من یه زیرووات 8/5کیلو مدل oz1285DHCدارم ولی استفاده ازش رو بلد نیستم

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست