این سوال توسط سعید روحی پرسیده شده است

دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی دوو

سلام برای اینکه مطمئن بشم که عملیات تخلیه آب لباسشویی دوو به طور کامل انجام شده باید از چه دکمه ای استفاده کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی دوو کجاست؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • تحریریه آی پی امداد 06 تیر 1401

    درود کاربر گرامی، ماشین لباسشویی دوو پس از اتمام عملیات شستشو به صورت خودکار آب درون دستگاه را تخلیه می کند، اما شما می توانید برای اطمینان از تخلیه کامل آب دستگاه از دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی دوو که با عنوان Rinse/Spin بر روی پنل تعبیه شده است، استفاده نمایید. در صورت نیاز به استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو می توانید با کارشناسان آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست