این سوال توسط پیمان اسکندری پرسیده شده است

دمای یخچال سامسونگ به دمای اولیه برمیگردد

باسلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، یک دستگاه یخچال فریزر سامسونگ داریم که وقتی دمای آن راتغییرمیدهیم بعداز چند دقیقه به دمای اولیه بازمیگردد، لطفا بفرمایید دلیل اینکه دمای یخچال سامسونگ به دمای اولیه برمیگردد چیست؟

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 23 تیر 1399

    درود کاربر گرامی، علت اینکه دمای یخچال سامسونگ به دمای اولیه برمیگردد مربوط به مشکل در سنسور محیطی میباشد. برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در محل میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

  • آی پی امداد 03 آبان 1400

    سلام فقط سنسور میتونه دلیل برگشت دمای یخچال سامسونگ به حالت اولیه باشد، در صورتی که ساکن کرج هستید و م خواستید تا این مشکل رو توی دستگاه خودتون حل کنید میتونید از خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در کرج استفاده کنید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست