این سوال توسط سهیلا نظری پرسیده شده است

در زمستان دریچه کولر باز باشد یا بسته؟

سلام، با توجه به اینکه فصل سرما داره میرسه، میخواستم بدونم در فصل زمستان لازمه که دریچه های کولر رو ببندم یا اگر باز باشه، مشکلی ایجاد میشه؟ ممنون

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 28 شهریور 1402

    درود کاربر گرامی، کولر آبی با استفاده از دریچه هایی که برای آن تعبیه شده است، اقدام به وارد نمودن سرما به محیط ساختمان می کند، اما این دریچه در فصل زمستان می تواند منجر به ورود هوای سرد به درون منزل شما شود. همچنین در فصول سرد سال ممکن است باز بودن دریچه هوای کولر آبی منجر به خروج هوای گرم و در نتیجه اتلاف انرژی گردد. از این رو بهتر است در صورت وجود تنظیمات کنار دریچه های کولر آبی خود اقدام به بستن آن نمایید. همچنین اگر دریچه های کولر شما دارای تنظیمات مخصوص جهت بسته شدن نیستند، می توانید از نوارهای درزگیر برای بستن آنها استفاده نمایید. در صورت نیاز می توانید مقاله راهنمای استفاده از کولر آبی در سایت مجموعه آی پی امداد را جهت نگهداری و کارکرد صحیح دستگاه خود مطالعه نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست