این سوال توسط محمد رضا جهان خواهن پرسیده شده است

درجه بار اسپرسوساز زیگما

سلام. اگر درجه بار اسپرسوساز کار نکند، دستگاه خراب است؟ چون اسپرسوساز زیگما مدل BAKSH_20 را تازه خریدم. لطف کنید درباره درجه بار توضیح دهید. ممنون

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 30 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، در دستگاه های اسپرسوساز، سطح فشار یا درجه بار نقش مهمی در تولید یک اسپرسو با کیفیت و خوب دارد. معمولا دستگاه های اسپرسوساز در محدوده فشار 9 تا 15 بار در طول فرآیند دم کردن کار می کنند. اگر سطح فشار اسپرسوساز شما به درستی کار نمی کند، می تواند به دلیل خرابی عقربه یا سنسور فشار باشد. در این شرایط باید هریک از این موارد به دقت بررسی شده و ایراد دستگاه برطرف گردد. در صورتی که قادر به عیب یابی و تعمیر اسپرسوساز زیگما خود نیستید، می توانید از تعمیرکار مجرب آی پی امداد کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست