این سوال توسط فاطمه زهرا حسینی پرسیده شده است

خط و خش تصویر تلویزیون سونیا

سلام تلویزیون ما 50 اینچ سونیا است و یکسالی میشه که استفاده میکنیم. تصویرش یهو خش میگیره و برای چند لحظه خوب میشه و دوباره به حالت خراب برمیگرده، مشکلش چیه؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 19 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، ممکن است مشکلی در دریافت سیگنال توسط تلویزیون سونیا شما وجود داشته باشد. گاهی ایجاد خط و خش در تصویر می تواند به دلیل تداخل یا سیگنال ضعیف ایجاد شود که باعث از دست دادن کیفیت تصویر می گردد. ابتدا مطمئن شوید که همه کابل ها به طور صحیح به برق وصل شده اند و هیچ اتصالات شلی وجود ندارد. اگر از آنتن استفاده می کنید، سعی کنید مکان آنتن را تغییر دهید. سعی کنید تلویزیون را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید که گاهی می تواند مشکلات کیفیت تصویر را حل کند. مطمئن شوید که نرم‌ افزار تلویزیون به‌ روز است، زیرا بروزرسانی‌ های جدیدتر گاهی می‌ تواند جهت رفع مشکلات کیفیت تصویر باشد. در صورت نیاز برای تعمیرات تلویزیون خود می توانید از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد بهره مند شوید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست