این سوال توسط عزیزی پرسیده شده است

خاموش شدن دستگاه اسپرسوساز دسینی

دستگاه اسپرسو دسینی مدل ۲۲۲ رو برای اولین بار میخوام استفاده کنم. وقتی دکمه اسپرسو رو میزنم، به جای اینکه کار کنه، چند تا بوق پشت هم میزنه و خاموش میشه. لطفا راهنماییم کنید علت خاموش شدن دستگاه اسپرسوساز دسینی مربوط به چیه و چجوری رفع میشه؟

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 10 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، اگر دستگاه اسپرسوساز دسینی شما بوق می‌ زند و خاموش می‌ شود، ابتدا بررسی کنید که مخزن آب تا حداکثر سطح نشان داده شده روی مخزن با آب تمیز پر شده است. مطمئن شوید که پورتافیلتر به درستی در سر گروه قرار گرفته و در جای خود قفل شده است. چک کنید که سبد فیلتر تمیز و عاری از هرگونه انسداد است. برای آماده سازی دستگاه، آن را روشن کنید و اجازه دهید چند دقیقه گرم شود. سپس دکمه اسپرسو را فشار دهید و آب را از دستگاه عبور دهید تا نرم و بدون وقفه جریان پیدا کند. اگر با بررسی این موارد مشکل دستگاه رفع نشد، برد فرمان ایراد دارد که معمولا غير قابل تعمير بوده و بايد تعويض شود. در این مورد، توصیه می شود برای رفع مشکل دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز دسینی در آی پی امداد تماس بگیرید.

  • ابطحی 02 مهر 1402

    سلام دوست عزیز من هم همین مشکل رو در دسینی داشتم رفعش ساده است ولوم بغل که مربوط به بخار هست باید کامل بسته باشه . یک ذره هم باز باشه این آلارم رو میده

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست