این سوال توسط محمد کریم‌نژاد پرسیده شده است

تولید نشدن کف شیر در اسپرسوساز بیم

سلام، دستگاه اسپرسوساز من بیم مدل i-joy cafe است. مدتیه شیر و کف شیر از مخزن شیر خارج نمیشه. این دستگاه قابلیت تولید کف شیر داره که متاسفانه دیگه قدرت لازم برای تولید شیر از کار افتاده. راهنمایی کنید، سپاسگزارم

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 10 خرداد 1402

  درود کاربر گرامی، اگر دستگاه اسپرسوساز شما شیر یا کف شیر تولید نمی کند، ممکن است نازل و میله بخار دستگاه مسدود شده و از جریان صحیح شیر جلوگیری نماید. در این شرایط برای برطرف کردن مشکل باید اقدام به تمیز کردن دستگاه و رسوب گیری دستگاه اسپرسو خود نمایید. در صورتی که قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید از خدمات متخصصین تعمیرات اسپرسوساز بیم در آی پی امداد استفاده کنید.

 • کریم‌نژاد 10 خرداد 1402

  با درود فراوان از وقتی که گذاشتید .... من ساکن اهواز هستم آیا نمایندگی یا کارشناس همکار در اهواز جهت تعمیر دارید؟

   آی پی امداد 11 خرداد 1402

   درود، خیر

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست