این سوال توسط هادی فتاحی پرسیده شده است

تنظیم درجه یخچال فریزر پارس

یخچال فریزر پارس دارم. درجه روی 30 ثابت شده و نمیتونم پایین تر تنظیم کنم. امکان داره طریقه تنظیم درجه یخچال فریزر پارس را بهم بگید؟ ممنون.

3 پاسخ به این سوال داده شده
 • آی پی امداد 30 فروردین 1402

  درود کاربر گرامی، برای تنظیم درجه یخچال فریزر پارس می توانید دکمه کنترل دما را بچرخانید یا دکمه روی صفحه کنترل را فشار دهید تا دما را تنظیم کنید. برخی از مدل ها ممکن است یک صفحه نمایش دیجیتال داشته باشند که در آن می توانید دمای مورد نظر را تنظیم کنید، در حالی که برخی دیگر ممکن است یک صفحه کلید ساده داشته باشند که برای افزایش یا کاهش دما آن را بچرخانید. در اکثر مدل های یخچال پارس می توانید فلش پایین را نگه دارید تا درجه به سمت پایین بیاید. در صورت نیاز می توانید از خدمات کارشناسان متخصص آی پی امداد برای تعمیرات یخچال پارس استفاده کنید.

 • برهان 15 بهمن 1402

  سلام من فریزر پارس قدیمی دارم درجه اومده 01شده داره اب میشه چطوری تنظیم کنم

   آی پی امداد 16 بهمن 1402

   درود، از ولوم یا دکمه های مربوط به بخش frz روی پنل نمایشگر، درجه فریزر را روی -18 قرار دهید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
 • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست