این سوال توسط محمد پرسیده شده است

تمیز کردن اسپرسوساز سه کاره نورنبرگ

با سلام، دستگاه اسپرسوساز سه کاره نورنبرگ NG-337 رو چطور میتونم تمیز و رسوب زدایی کنم. همچنین چطور آپشن Cleaning رو که در صفحه نمایش موقع روشن شدن دستگاه نشان داده می‌شود، فعال کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 09 خرداد 1402

    درود کاربر گرامی، برای تمیز کردن و رسوب زدایی اسپرسوساز خود ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از برق جدا کنید. مخزن آب را خالی کنید و محلول مخصوص رسوب زدایی را در آن بریزید. دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید محلول رسوب زدایی سیستم را شستشو دهد. پس از اتمام شستشو، این فرآیند را یک بار دیگر با آب تمیز تکرار کنید تا محلول های رسوب زدایی باقیمانده را بشویید. روشن شدن چراغ cleaning در اسپرسوساز نیز به معنای نیاز به تمیز کردن دستگاه است که پس از نظافت کامل دستگاه، خاموش خواهد شد. در صورت نیاز به تعمیر دستگاه اسپرسو ساز خانگی خود می توانید از متخصصین آی پی امداد کمک بگیرید.

  • محمد 13 خرداد 1402

    ممنون برای پاسح واضح و دقیقتون

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست