این سوال توسط محسن توکلی مقدم پرسیده شده است

تبدیل یخچال ویترینی به فریزر

یخچال ویترینی تک درب سوپری که برای خنک کردن نوشیدنی ها استفاده میشه رو میخواهیم تبدیل به فریزر کنیم. اواپراتور صفحه ای داشت که جاش اواپراتور طبقه ای تعداد ۵ طبقه بستیم. موتور ۱.۴سکاپ بود و جاش ۱.۴+ هایتک بستیم. حالا سرما خیلی ضعیفه و موتور هم داغ میشه و اورلود میکنه. میخواستم بپرسم مشکل کار کجاست؟ با تشکر

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 13 خرداد 1402

    درود کاربر گرامی، تبدیل یخچال ویترینی به فریزر یک کار تخصصی است و عوامل مختلفی می تواند باعث خنک کننده ضعیف و گرمای بیش از حد کمپرسور دستگاه باشد. فریزرها معمولا به کمپرسورهایی نیاز دارند که برای تحمل دمای پایین‌ تر جهت انجماد طراحی شده باشند. استفاده از کمپرسور نامناسب می تواند منجر به گرمای بیش از حد و اضافه بار موتور شود. شما باید از موتور 1.4 یا 1.4 مثبت برای دستگاه استفاده کنید. همچنین این مشکل می تواند مربوط به فن کنار کمپرسور نیز باشد که باید در صورت نیاز تعویض شود. همچنین ترموستات یخچال را نیز باید تعویض کنید. برای تعمیرات یخچال ویترینی خود می توانید با نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست