021-58941 تماس
Logo
توسط رودباری مطرح شده

بسته نشدن درب چای ساز فلر

باسلام و وقت بخیر.مارک چای ساز من فلر هست. دیشب بخاطر جرمی که داخل و دور در چای ساز بسته شده بود لیمو انداختم و جوشید و بعد اطراف چایساز و درش رو شستم. حالا از دیشب در چای ساز بسته نمیشه و زبانه خوب در جایگاهش قرار نمیگیره. ازتون راهنمایی میخوام علت بسته نشدن درب چای ساز فلر از چیست؟ ممنون

5 پاسخ به این سوال داده شده

 1. آی پی امداد 09 اسفند 1399

  درود کاربر گرامی، وقتیکه چایساز رسوب میگیره، حتما باید جرم گیری شود تا فرایند جوش آمدن آب هم راحت تر شود. مشکل بسته نشدن درب هم مربوط به ضامن درب است که حالت منعطف بودن را از دست داده و باید تعویض شود.

 2. رودباری 10 اسفند 1399

  سلام و ممنون از شما.رسوب گیری رو چند وقت یکبار انجام میدم.از روزیکه طرح سوال کردم تا الان دوبار رسوب گیری کردم ولی نتیجه بخش نبوده.برای تعویض هزینه چقدره؟اصلا نمیتونم مبلغ زیاد پرداخت کنم..

   آی پی امداد 11 اسفند 1399

   سلام، هر وقت قوری رسوب گرفت باید جرمزدایی نمایید.

  رودباری 11 اسفند 1399

  سلام و سپاس از وقتی که برای کمک میزارید.ممکنه بفرمایید برای رسوبگیری کتری چه کاری باید انجام بدم؟که نهایتا در بسته بشه؟ من ی تکه لیمو ترش میندازم تو کتری و آب میریزم.میزارم جوش بیاد

   آی پی امداد 13 اسفند 1399

   سلام، جوهر نمک را داخل کتری بریزید و بزارید با آب کامل جوش بیاد و بعد از 4 دقیقه خالی کنید و 2 بار با آب خالی بزارید مجدد جوش بیاد و دوباره خالی کنید.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست