این سوال توسط رامین هنری فر پرسیده شده است

ارور F2 یخچال نیکسان

سلام، در یخچال نیکسان نوفراست از کجا بدونم سنسور محیطی چند کیلو اهم هست؟ هر دو تا سنسور و ترموفیوز را تعویض کردم ولی باز error ف2 (F2) میده … بعد از 20 روز اواپراتور را شدید یخ و برفک میگیره.

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 10 تیر 1402

    درود کاربر گرامی، این ارور در یخچال نیکسان مربوط به بروز خرابی در سنسور دیفراست، ترمودیسک یا ترموفیوز، المنت و برد می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در این قطعات منجر به عدم یخزدایی صحیح یخچال و تجمع یخ روی کویل های اواپراتور آن خواهد شد. از این رو لازم است کاور یخچال باز شده و هریک از این قطعات به دقت بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند. همچنین مقدار اهم سنسور یخچال بر روی قطعه مورد نظر درج شده است که می توانید با بررسی این قطعه و یا نشان دادن آن به یک تعمیرکار متخصص از مقدار اهم آن اطلاع پیدا کنید. برای تعمیر یخچال نیکسان خود می توانید از تکنسین های متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست