هیتر المنت یخچال

هیتر المنت یخچال

Rating: 3.6/5. From 7 votes.
Please wait...

وظیفه هیتر المنت یخچال

هیتر المنت یخچال ، کارایی ، قیمت ، رفع عیب ، اسنوا ، الکترواستیل ، سامسونگ و ... . همه چیز در آی.پی امداد .

برای خرید المنت یخچال با شماره 09333336936 تماس حاصل نمایید .

المنت یخچال
المنت یخچال

سرمایش و گرمایش؟ چگونه این دو می توانند با هم کنار بیایند؟ به نظر می رسد تضاد وجود دارد، در واقع، یخچال و فریزر شامل چندین سیستم گرمایش است، که انجام وظایف مختلفی را بر عهده دارد. شما شاید متوجه شوید که پشت یخچال و فریزر گرم است. این به این دلیل است که گرما استخراج شده از داخل یخچال باید به نوعی به بیرون هدایت شود.

توجه : برای تعمیر یخچال ، تعمیر و یا تعویض هیتر المنت یخچال با آی.پی امداد در ارتباط باشید .

وظیفه هیتر المنت یخچال

بسیاری از لوازم خانگی یک هیتر برای حذف یخ در اواپراتور دارند. این بخاری با توجه به عادت های کاربر (به عنوان مثال، باز کردن درب) با یخ زدگی کنترل می شود البته تاثیر بر مصرف انرژی کلی دارد. در بعضی از مدل ها این بخاری با توجه به عادت های کاربر (مثلا درب باز) کنترل می شود و فقط با یخ زدگی اتفاق می افتد در صورتی که یک یخ وجود داشته باشد که البته تاثیر آن بر مصرف انرژی کلی است.  در بعضی از مدل ها هیتر با استفاده از گرمای زائد گاز داغ برای رسیدن به یخ زدگی بدون هیچ گونه منبع انرژی اضافی استفاده می شود.

چگونه هیتر المنت یخچال را تعویض کنیم ؟

دستورالعمل برای تعویض هیتر المنت یخچال و فریزر

قبل از شروع به تعویض هیتر المنت ، مطمئن شوید که منبع برق دستگاه را قطع کرده اید. اگر شما احساس می کنید مهارت و توانایی لازم برای موفقیت در این تعمیر را ندارید، با یک تکنسین تعمیر لوازم خانگی مشورت کنید.
محل هیتر المنت را تعیین کنید. که می تواند در قسمت پشتی یخچال و فریزر قرار گیرد. یا زیر یخچال و فریزر شما باشد. هیترهای المنت معمولا در زیر یک کویل اواپراتور یخچال و فریزر واقع هستند. شما باید هر گونه اشیایی که بر سر راه هستند را حذف کنید مانند محتویات فریزر، قفسه های فریزر، قطعات یخ ساز و... .
پنلی که نیاز است حذف شود، ممکن است با گیره ها یا پیچ های نگهدارنده در جای خود قرار گیرد. پیچ ها را بردارید یا از پیچ گوشتی استفاده کنید تا گیره ها را که در حال نگه داشتن پانل هستند را آزاد کنید. برخی از یخچال های قدیمی تر ممکن است نیاز داشته باشند که قالب پلاستیکی را قبل از دسترسی به کف فریزر بردارید. هنگام برداشتن قالب، احتیاط کنید، زیرا به راحتی شکسته می شود. هیترهای المنت در یکی از سه نوع زیر موجود هستند: میله فلزی ، میله فلزی پوشانده شده با نوار آلومینیومی یا سیم پیچ در داخل یک لوله شیشه ای. هر یک از این سه نوع به طور دقیق مورد آزمایش قرار می گیرد.
قبل از اینکه بتوانید هیتر المنت را آزمایش کنید، شما باید آن را از یخچال خود جدا کنید. یک هیتر المنت یخچال با دو سیم متصل شده است. به دقت به این اتصالات توجه کنید و آنها را از پایانه ها بیرون بکشید. شما ممکن است نیاز به انبردست داشته باشید. علاوه بر دو سیم، ممکن است برخی از گیره ها یا پیچ های در محل نگهداری شود. شما باید گیره ها را آزاد کنید یا هر گونه پیچ را قبل از اینکه هیتر المنت را بخواهید جدا کنید. اگر هیتر المنت یخچال شما یک لوله شیشه ای بیرونی است، از لمس کردن شیشه با انگشتان خودداری کنید. ممکن است پوست و یا چربی انگشتان دست شما باعث گرم شدن هیتر المنت شود. این مسئله می تواند به فریزر و یا هیتر شما آسیب برساند. اگر اتفاق می افتد که شیشه را با انگشتان دست خود لمس کنید، آن را با الکل و یک پارچه پاک یا حوله کاغذی تمیز کنید.هیتر المنت جدید را نصب کنید،و سیم ها را مجددا وصل کنید.

برای تعویض هیتر المنت یخچال بوش ، آاگ ، سامسونگ و ال جی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ ، نمایندگی تعمیرات یخچال بوش ، نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی ، نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ بهره مند شوید .

مشکلات هیتر المنت یخچال

گاهی اوقات یخچال خیلی خنک می شودو گاهی اوقات نیز دستگاه خنک نمی شود. اغلب این موارد به دلیل آسیب دیدگی هیترالمنت رخ می دهد. تمام یخچال ها آن را دارند. اگر دستگاه شما کار نمی کند،شما مجبور نیستید یک یخچال جدید بیاورید،اما هیترالمنت را را می توانید تعویض کنید.
اگر یخچال شما خنک نمی کند ممکن است یک مشکل یخ زدگی داشته باشید، تشخیص آن آسان است. ابتدا نگاهی به پوشش اواپراتور بزنید. پوشش اواپراتور معمولا بر روی دیوار عقب فریزر واقع شده است. اگر یک مشکل یخ زدگی وجود دارد، یخ ضخیم در پوشش اواپراتور وجود خواهد داشت. اگر یخ ضخیم روی پوشش اواپراتور وجود دارد، آن را بردارید. هنگامی که پوشش خاموش است، کویل های تبخیری را مشاهده کنید و اگر آنها به طور کامل با یخ پوشانده شده اند ،شما یک مشکل یخ زدگی دارید.

چنانچه برای یخچال دوو ، ایندزیت ، کنوود و ارج شما مشکل هیتر المنت به وجود آمد کافی است با   نمایندگی تعمیرات یخچال دوو ، نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت ، نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود ، نمایندگی تعمیرات یخچال ارج ارتباط برقرار نمایید .

8 دیدگاه

 • کوقان

  سلام هیتر سینی فریزر هیمالیا میخوام اگه دارید لطفا تماس بگیرید.همچنین کمپرسور ۱/۴ میخوام

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • ناشناس

  سلام هیتر یخچال سامسونگ مدلRT75BAEWمیخوام ممنون

  Rating: 4.3/5. From 3 votes.
  Please wait...
 • علی

  سلام هیتر سینی فریزر هیمالیا میخوام اگه دارید با هزینه تعویض بفرمایید چقدر می شود

  Rating: 3.8/5. From 5 votes.
  Please wait...
 • احمد رمضانی

  سلام هیتر یخچال فریزر اسنوا مدل 810 میخواستم

  Rating: 3.4/5. From 5 votes.
  Please wait...
 • کاظمی

  سلام خسته نباشین فریزر مدل بتا دارم ارور h2 میده میخواستم کامل بدونم این ارور برای چیه اگه تعمیرش به تعویق بیوفته چه انفاقی میوفته ممنون

  Rating: 3.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • جواد

  سلام سايد سامسونگ دارم و الان يك ماهي هست كه يه دفعه كل برق خونه كنتاكت ميكنه و وقتي برق سايد رو ميكشيم درست ميشه دفعه اول خيلي زود درست شد دفعه دوم دو روز طول كشيد و اين دفعه تازه خاموش شده
  من فك ميكنم از هيتر المنت باشه لطفا راهنمايي كنين

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل از برد یخچال سامسونگ یتواند باشد ، بعد از تست برد هیتر المنت نیز باشد چک شود ، برای تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران ( تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد ) بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پژوهی

  سلام خسته نباشید یخچال فریزر مون الجیه چند روزیه درجه دما که همیشه روی منفی ۱۸ بود الان ۲۳ رو نشون میده زمانیکه اتصال برق رو قطع میکنیم و دوباره وصل میکنیم به منفی ۱۸ بر میگرده یک تعمیر کار یخچال اومده از یخچال فریز بازدید کرده گفته مشکل از هیتر شه لطف میکنید
  بفرمایید قیمت هیتر یخچال فریزر ال جی در حال حاظر چه قیمتیه

  Rating: 4.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.