021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات چرخ گوشت با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

هزینه تعمیرات چرخ گوشت

هزینه تعمیرات چرخ گوشت
هزینه تعمیرات چرخ گوشت
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

چرخ گوشت یکی از وسایلی است که در منازل خانواده های ایرانی بسیار یافت میشود. بسیاری از فراد ترجیح میدهند به حای خرید گوشت چرخ کرده از فروشگاه ها خودشان در منزل اقدام به چرخ کردن گوشت و درست کردن سوسیس نمایند. اما چرخ گوشت نیز مانند هر وسیله برقی دیگری میتواند دچار آسیب و خرابی شود. به همین دلیل در این مقاله لیست کاملی از تعرفه هزینه خدمات، تعمیرات و تعویض قطعات چرخ گوشت آماده نموده ایم تا پیش از آنکه دستگاه را تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بسپارید از هزینه تعمیرات چرخ گوشت آگاه باشید.

کاربران گرامی، به یاد داشته باشید که با استفاده از خدمات آی پی امداد میتوانید تا 75 درصد در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

هزینه اجرت تعمیرات چرخ گوشت در آی پی امداد زمستان 1399

هزینه اجرت تعمیرات چرخ گوشت بر اساس چند معیار میتواند متفاوت باشد. مهم ترین عواملی که میتوانند بر روی قیمت خدمات تاثیر بگذارند عبارتند از:

 1. استفاده از قطعات اورجینال با کیفیت یا استفاده از قطعات معمولی
 2. در دسترس بودن قطعات چرخ گوشت و جدید یا قدیمی بودن دستگاه
 3. مدت زمان گارانتی که پس تعمیرات دستگاه به آن تعلق میگیرد.
 4. نوسان قیمت دلار و افزایش تحریم ها

هزینه تعویض موتور چرخ گوشت

موتور چرخ گوشت، قلب دستگاه است. خرابی موتور به معنی از کار افتادن چرخ گوشت است. به همسن دلیل اگر چرخ گوشت شما کار نمیکند تنها میتوانید با تعویض موتور مشکل آن را رفع نمایید. به یاد داشته باشید که قیمت های موتور چرخ گوشت برحسب برند آن و جدید یا قدیمی بودن دستگاه میتواند بسیار متفاوت باشد.

 • هزینه تعویض موتور چرخ گوشت: 2300000 الی 3500000 ریال

تعرفه تعویض چرخ دنده در چرخ گوشت

مجموعه چرخ دنده ها که در جعبه دنده یا همان گیربوکس قرار دارند میتوانند به مرور زمان دچار آسیب شده، بخشی از آن ها بشکند و یا لب پر شوند. آسیب به چرخ دنده ها با تولید صدای بسیار زیاد و کاهش توان چرخ گوشت همراه است. در صورت خرابی یا آسیب به هر یک از چرخ دنده ها لازم است آن را تعویض نمایید تا مشکل مرتفع گردد.

 • هزینه تعویض چرخ دنده های گیر بکس چرخ گوشت:300000 تا 600000 ریال

نرخ تعویض مارپیچ یا حلزونی چرخ گوشت

در قسمت انتهایی قطعه مارپیچ یا هما حلزونی یک شفت واقع است که به مرور زمان در اثر استفاده طولانی مدت ساییده و هرز شده و دیگر همراه با چرخ دنده ها نمیچرد. در نتیجه گوشت را چرخ نمیکند و تکه تکه باقی میگذارید.

برای رفع این مشکل تنها لازم است مارپیچ یا همان حزونی را تعویض نمایید.

 • هزینه تعویض مارپیچ یا حلزونی چرخ گوشت: 450000 الی 900000 ریال

قیمت تعویض تیغه چرخ گوشت

اگر مدتهاست از چرخ گوشت خود استفاده میکنید، این نکته را به یاد داشته باشید که قطعات مصرفی دستگاه های برقی هرچند هم با کیفیت باشند، به مرور زمان ساییده شده و کند میشوند و  دیگر عملکرد روز اول خود را ندارند. به همین دلیل لازم است پس از کند شده تیغه آن را تعویض نمایید تا عملکرد چرخ گوشت شما به خوبی روز اول شود.

 • هزینه تعویض تیغه چرخ گوشت: 200000 الی 500000 ریال

هزینه تعویض پنجره یا شبکه چرخ گوشت

پنجره یا در واقع همان شبکه جلویی چرخ گوشت که گوشت را به صورت رشته ای از دستگاه خارج میکند، یکی دیگر از قطعات مصرفی چرخ گوشت است. اگر سوراخ های پنجره دچار گرفتگی شده و یا بشکند حتما لازم است آن را تعویض نمایید تا مشکل برطرف شود.

 • هزینه تعویض پنجره چرخ گوشت: 350000 الی 900000 ریال

قیمت تعمیرات چرخ گوشت صنعتی و خانگی

کاربران گرامی، مجموعه آی پی امداد با هدف جلب رضایت شما عزیزان لیست کامل تعرفه و قیمت تعمیرات انواع چرخ گوشت صنعتی و خانگی را بر اساس نوع و برند دستگاه مشخص نموده است. این مجموعه آماده خدمت رسانی به شما در همه زمینه های تعمیرات چرخ گوشت میباشد. مهم ترین این خدمات عبارتند از:

 • تعویض پنجره، تیغه و حلزونی
 • تعویض موتور چرخ گوشت
 • تعویض چرخ دنده ها و رفع مشکلل گیر بوکس

قیمت تعمیر دستگاه چرخ گوشت، نرخ تعمیر و تعرفه آن را در بالا برای شما عزیزان شرح دادیم، لطفا برای استفاده از خدمات مجموعه آی.پی امداد همراه با قطعات فابریک برند شما و ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه با شماره های آی.پی در سراسر تهران تماس حاصل نمایید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست