نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس

یخچال فریز وستینگهاوس همانند سایر لوازم خانگی ممکن است خراب شده و به تعمیرات نیاز داشته باشند. آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس آماده ارائه خدمات به همشریان گرامی و تعمیر این نوع یخچال فریزر و ساید بای ساید با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن در سطح شهر تهران می باشد. فقط کافی است با یکی از شعب آی.پی امداد تماس بگیرید تا بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت کنید.

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وستینگهاوس توانسته با ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیرات و خدمات طی سال‌های متمادی خاطره خوبی را از خدمات دهی در ذهن مشتریان خود ثبت کند. این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیر یخچال وستینگهاوس و تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس را عهده‌دار شود.

اینکه یخچال فریزر یا ساید بای ساید وستینگهاوس شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده‌اید مهم نیست. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز آی.پی امداد آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات یخچال وستینگهاوس شما با تعهد کامل در محل و منزل شما در تهران می باشند.

مزایای استفاده از آی.پی امداد: تعمیرگاه مجاز یخچال وستینگهاوس

 • به دلیل تبحر و تخصص تعمیرکاران و آشنایی کامل آن‌ به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس و تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی برده و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن انجام می‌دهند.
 • شعب گوناگون در سطح شهر تهران. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و همچنین نزدیک بودن به مشتریان این امکان را دارد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس به منزل یا محل کارتان مراجعه کند.
 • استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس که همگی ساخت کشور کره می باشند.
 • ارائه ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات.
 • تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما.
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته.
 • قیمت‌ منصفانه تعمیرات وستینگهاوس برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 • اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی یخچال وستینگهاوس در سریعترین زمان ممکن به محل شما
 • داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره‌های آموزشی دانش خود را به روز می‌کنند.
 • رتبه یک در تعمیر یخچال فریزر در تهران
تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وستینگهاوس
تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وستینگهاوس

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس در تهران

تیم آی.پی امداد به‌عنوان نمایندگی مجاز وستینگهاوس در تهران آماده عرضه خدمات تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس شما است. این خدمات تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه‌ وستینگهاوس شما نیست. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی بین ما و شما از بین رفته و شما در هر یک از منطقه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال فریزرهای وستینگهاوس بهره‌مند شوید.

تیم متخصصین موجود در نمایندگی‌های مجاز تعمیرات یخچال فریز وستینگهاوس سعی بر این دارند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. پس اگر به دنبال شرکتی مطمئن و متخصص هستید، خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری یخچال فریزر وستینگهاوس خود را به آی.پی امداد بسپارید. آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس اجازه نمی‌دهد حتی یک روز بابت عدم استفاده از محصولات وستینگهاوس در تنگنا باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال و سایدبای‌ساید وستینگهاوس در محل و منزل

متخصصان مستقر در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال وستینگهاوس پس از تماس سعی در راهنمایی شما دارند تا در صورت جزئی بودن مشکل یخچال، مشکل را خودتان در منزل برطرف کنید. در بیشتر اوقات با راهنمایی های صورت گرفته مشکل دستگاه شما برطرف شده و دوباره ماشین شما عملکرد درستش را به دست می آورد و شروع به کار می‌کند و ایراد جزئی برطرف می شود.

در برخی مواقع ایرادهایی که برای دستگاه وستینگهاوس شما پیش آمده جزء مشکلات جزئی و سطحی نیست اینجاست که مهندسین و متخصصین آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس، به کمک شما می آیند. آن‌ها با مشخص کردن دلیل اصلی کار نکردن دستگاه شما، تعمیرکارهایی که زیر نظر مهندسان مشغول کار هستند را برای تعمیر دستگاه شما به محل سکونت شما در تهران اعزام می کنند.

شما در هر حالتی با یک تیم حرفه ای و ماهر و علمی رو به رو هستید که ایراد دستگاه شما را به صورت حرفه ای و علمی در منزل خودتان در سطح شهر تهران رفع می کنند. تعمیرکارهای آی.پی امداد در کوتاه‌ترین زمانی که فکرش را بکنید خودشان را به محل دستگاه شما می رسانند و دست به کار می‌شوند تا با مهارت‌های خود، مشکل دستگاه را حل کنند. تمام اهتمام مهندسان و تعمیرکارهای این تیم بر این است که مشکل در همان محل برطرف شود و نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه مجاز وستینگهاوس نباشد.

اگر مشکل یخچال فریزر وستینگهاوس شما در محل برطرف نشد و مشکل از حالت تعمیراتی خارج بود و نیاز به تعمیرات قطعات و یا در برخی مواقع نیاز به تعویض قطعات باشد. اگر قطعه در محل قابل تعویض و تعمیر باشد تعمیرکارهای ما کارهای لازم را انجام می دهند ولی اگر قطعه مورد اساسی داشته باشد و نیاز به انتقال به تعمیرگاه داشته باشد، قطعه یا کل دستگاه به نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس انتقال داده می شود و در آنجا اقدامات لازم برای رفع مشکل انجام می‌شود.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس

اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید وستینگهاوس شما خراب شود و شما با یکی از نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس آی.پی امداد تماس بگیرید. کلیه خدمات و تعمیرات نمایندگی توسط متخصصان همان برند انجام خواهد شد. به علاوه همه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و تخفیف‌هایی برای مشتریان در نظر گرفته خواهد شد. هزینه همه تعمیرات و خدمات بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه است. برای اطمینان از میزان هزینه‌ها، آی.پی امداد در همان ابتدا پس از تشخیص علت خرابی در مورد میزان هزینه‌ها شفاف سازی می‌کند.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال فریزر وستینگهاوس در تهران

آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر وستینگهاوس آماده عرضه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل یخچال فریزر و ساید بای ساید شما در تهران نیست.

شما برای هر گونه مشکلی که در یخچال فریز خانه خود رخ می دهد می توانید با تعمیرگاه مجاز یخچال وستینگهاوس تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکلات آن برطرف شود و شما دوباره از آن استفاده لازم را ببرید.

پس با آی.پی امداد تماس بگیرید و مشکل دستگاه خودتان را با متخصصین آن که جز مهندسان صنایع و ساخت و تولید هستید و در زمینه سخت افزار و نرم افزار انواع دستگاه‌های لوازم خانگی بخصوص یخچال فریزرهای وستینگهاوس تبحر و دانش کافی را دارند در میان بگذارید. مهندسان آی.پی امداد به حرف های شما گوش می دهند و ایرادهایی که شما در دستگاه خود به آنها پی برده اید را بررسی می کنند و احتمال هر یک را می سنجند و در کنار حرف های شما، دانش خودشان را نیز می گذارند تا به یک نتیجه واحد برای مشکل ایجاد شده برسند.

مشکلات متداول یخچال فریزهای وستینگهاوس

با وجود اینکه یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات برخوردار است، ممکن است گاهی دچار مشکل شده و مصرف کننده را ناچار کنند تا با نمایندگی وستینگهاوس تماس بگیرد. برخی از مشکلات احتمالی که ممکن است استفاده کنندگان این یخچال فریزرها با آن روبه‌رو شوند عبارتند از:

صداهای غیر عادی یخچال و فریزر وستینگهاوس

صداهای غیر عادی و ناهنجار در دستگاه می تواند به دلیل مشکل در برد کنترل اصلی باشد که نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی دارد.

سرد نبودن یخچال وستینگهاوس

اگر یخچال یا فریزر به اندازه کافی سرد نباشد ممکن است در ترموستات و یا کندانسور آن مشکلی به وجود آمده باشد.

کار نکردن یخساز فریزر وستینگهاوس

این مشکل ممکن است به دلیل از کار افتادگی ماژول موتور یخساز و یا گرفتگی دریچه ورودی آب ایجاد شود و لازم است که این قطعات بررسی شده و در صورت خرابی تعویض شوند.

خارج نشدن آب یا یخ از یخچال یا فریزر وستینگهاوس

این مشکل به احتمال زیاد ناشی از کثیف شدن و یا خراب شدن فیلتر است و لازم است که این قطعه تعویض یا تمیز شود.

بدون وقفه کار کردن یخچال وستینگهاوس

قطع نشدن اتوماتیک یخچال فریزر یا ساید بای ساید می‌تواند به دلیل مشکل در سیم پیچی‌های کندانسور و یا چفت نشدن درب یخچال باشد که نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

خاموش و روشن شدن دستگاه در فواصل زمانی کوتاه

اگر یخچال یا فریزر در فاصله های زمانی کوتاه تر از حد معمول خاموش و روشن می شود می تواند ناشی از کثیف بودن سیم پیچی‌های پشت دستگاه، مشکل در فن کندانسور یا مشکل در موتور کمپرسور باشد و لازم است این قطعات مورد بررسی و تعمیر قرار گیرند.

یخ زدایی نکردن اتوماتیک فریزر وستینگهاوس

این مشکل به دلیل خرابی تایمر یخ زدایی و یا ترموستات بخش یخ زدایی پیش می‌آید و نیاز به تعویض این قطعات وجود دارد.

خنک نبودن ساید بای ساید وستینگهاوس

گاهی ساید بای ساید وستینگهاوس به دلیل وجود مشکل در یکی از قطعات سرمازای یخچال و یا تمام شدن گاز به اندازه کافی سرما تولید نمی‌کند. در این صورت، باید دستگاه سرویس شده و گاز آن شارژ شود.

گرم بودن یخچال و فریزر وستینگهاوس

در صورت خرابی فن فریزر قسمت یخچال کاملا گرم شده و سرمای فریزر به ویژه در طبقات بالایی آن کاهش یابد. در این حالت با تعویض فن فریزر مشکل برطرف خواهد شد.

چفت نشدن درب یخچال وستینگهاوس

این مشکل به دلیل شکستگی یا پارگی لاستیک دور درب و یا مشکل در لولا ها به وجود می آید و باعث چفت نشدن درب یخچال و کاهش کارایی آن می شود.

نشتی آب از یخچال وستینگهاوس

وجود هر گونه مشکل در مخزن تخلیه و یا شیلنگ آبی که به یخساز متصل است می تواند باعث نشت آب از یخچال شود. در این حالت لازم است که مخزن تخلیه و لوله های مربوطه تعویض یا تعمیر شوند.

نکات مهم در استفاده از یخچال فریزرهای وستینگهاوس

برای افزایش کارایی و بالا بردن عمر یخچال وستینگهاوس باید نکاتی را رعایت کرد که عبارتند از:

 • یخچال فریزر را در فاصله حداقل ۲۰ سانتی متری از دیوار قرار دهید که امکان رد و بدل شدن هوا میسر شود.
 • حداکثر هر ۶ ماه یکبار یخچال فریزرهای برفک زا را تمیز کنید.
 • یخچال را دور از وسایل گرما زا مانند اجاق گاز فر و یا آبگرمکن قرار دهید.
 • درب یخچال را برای مدت زمان طولانی باز نگذارید.
 • حتماً برای یخچال ساید بای ساید خود از ترانس استفاده کنید تا از مشکلات احتمالی ناشی از نوسان برق جلوگیری کنید.
 • کندانسور یخچال را هر سال حداقل دو بار تمیز کنید تا گردش هوا بهتر صورت گیرد.
 • از پر کردن بیش از حد یخچال فریزر و ساید بای ساید خودداری کنید زیرا این کار مانع جریان یافتن آزادانه هوا در بین مواد غذایی می شود.
 • از قرار دادن غذاهای داغ در یخچال خودداری کنید.
 • یخچال را در مکانی قرار دهید که کاملاً تراز باشد.

سرویس و پشتیبانی یخچال فریزر وستینگهاوس در تهران

نمایندگی تعمیرات فریزر وستینگهاوس آی.پی امداد به صورت شبانه روزی سطح شهر تهران آماده ارائه خدمات سرویس و پشتیبانی به مشتریان است. دیگر نیازی نیست شما یخچال فریزر وستینگهاوس خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافه‌ای بپردازید.

آی.پی امداد به‌عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس و مرکز خدمات پس از فروش و پشتیبانی یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی است. این شرکت در زمینه تعمیر یخچال وستینگهاوس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته است و تلاش می کند با کیفیت‌ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهد.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه‌ها و تکنسین‌های مجربی است که به‌طور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال وستینگهاوس در انواع مدل‌ها به‌عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات وستینگهاوس آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی‌تر به مشتریان عزیز در محل و منزل گردیده است.

آی.پی امداد این اطمینان را به شما می‌دهد که با تماس شما، دست به کار شود. به سرعت در محل حاضر شده و تعمیرات یخچال شما را در کمترین زمان ممکن به سرانجام برساند. با ما در تماس باشید.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.