021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در تهران 021-58941 با ما در تماس باشید

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده آی پی امداد در محل به عیب یابی و تعمیر یخچال نف شما عزیزان میپردازد. توجه به این موضوع ضروری است که تعمیرات یخچال نف نیازمند تخصص است و هرگونه خرابکاری در حین خدمات ممکن است به دستگاه شما آسیب جدی برساند. بنابراین هنگام عیب یابی و تعمیر یخچال نف حتما از خدمات رسمی تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یا تعمیرگاه های مجاز بهره مند شوید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف تا 75 % در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی سوالات خود را در زمینه تعمیرات یخچال نف در انتهای صفحه پرسش کنید؛ تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

یخچال های برند نف با توجه به تجهیزات و امکاناتی که برای مشتریان دارد، مانند خدمات پس از فروش نف، نمایندگی تعمیرات یخچال نف و دارا بودن تعمیرگاه مجهز و پرسنل فنی متخصص و قطعات اورجینال از سطح بالای رضایت مشتریان و فروش بالایی در دنیا و ایران برخوردار است.

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در تهران

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در تهران به شرح زیر میباشد:

 • ابتدا با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 • بعد از تماس؛ مشخصات شما ثبت میگردد و نام تعمیرکار یخچال نف و کد اشتراک خدمات به همراه شما پیامک میشود.
 • ظرف کمتر از یک ساعت تکنسن مربوطه همراه با قطعات فابریک برای عیب یابی در محل شما حاضر میشود.
 • بعد از رفع مشکل دستگاه شما ؛ فاکتور خدمات و گارانتی رسمی تقدیم میگردد.
 • در نهایت از شما بابت نحوه عملکرد تعمیرکار یخچال فریزر نف نظرسنجی میشود و هر انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

کاربران گرامی، توجه نمایید که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال نف در آی پی امداد، بهترین مبلغ ما خود شما خواهید بود.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران با داشتن تیمی فنی تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر را در سطح شهر تهران به مشتریان خود ارائه می دهد. این مرکز با برگزاری کلاس های دوره‌ای دانش تعمیرکاران خود را بروز کرده و سعی بر این دارد تا تخصص تعمیرکاران خود را با توجه به گسترش علوم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های ساخت؛ بروز نگه دارد تا متخصصین این نمایندگی بتوانند به راحتی در اسرع وقت یخچال نف را عیب یابی کرده و بهترین شکل ممکن که شایسته مشتری مداری است، تعمیر نمایند.

بهتر است تعمیر یخچال نف توسط متخصصین این دستگاه صورت گیرد؛ زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد کرده و موجب شود مشتریان هزینه زیادی را متقبل شوند. برای رفاه حال مشتریان نمایندگی تعمیرات یخچال نف به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود خدمات تعمیرات صورت گرفته را گارانتی می کند تا چنانچه دستگاه مجددا با همان مشکل مواجه شد بدون اخذ هزینه‌ای تعمیرات را انجام دهند. هزینه تعمیرات در نمایندگی یخچال فریزر نف بر اساس نرخ مصوب دولتی و زیر نظر اتحادیه بوده و قابل رقابت با سایر تعمیرگاه های موجود در سطح شهر تهران نیست.

خدمات پس از فروش یخچال نف به چه صورت است؟

استفاده از خدمات پس از فروش یخچال نف را می توان بدون شک بهترین راه برای تعمیرات این محصول دانست؛ به همین دلیل اگر یخچال شما خراب شده و به دنبال بهترین راه برای عیب یابی یخچال نف هستید در این بخش با ما همراه باشید.

 • برند نف هیچگاه خدمات پس از فروش پررنگی و کارآمدی در ایران نداشته و ندارد و عمده خدمات پس از فروش یخچال نف خدماتی است که از سوی شرکت های داخلی ارائه می شود که برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره روی ضمانتنامه تماس حاصل فرمایید.
 • اما اگر از خدمات این شرکت ها راضی نستید یا ایراد یخچال شما شامل این خدمات نمی شود می توانید استفاده از خدمات تعمیر یخچال نف در محل از تعمیرگاه مجاز و مرکزی آی پی امداد کمک بگیرید.

تعمیر یخچال نف در محل

تعمیر یخچال نف در محل تخصص میخواهد و این امر تنها در آی پی امداد محقق میشود، در ادامه به مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف در محل یا منزل میپردازیم:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در محل در هزینه های صرفه جویی نموده اید.
 • هنگامیکه تعمیرکار بابت رفع عیب در محل حضور پیدا میکند ؛ دیگر خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون شما را تهدید نمیکند.
 • شما عزیزان میتوانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال نف باشیید.

آیا میدانید که هنگام استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز ضرری جبران ناپذیر به دستگاه خود وارد میکنید و حتی امکان دارد که دستگاه شما به مانند قبل کار نکند، بنابراین برای حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف بهره مند شوید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال فریزر نف در تهران

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال نف در سطح شهر تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات، نصب، سرویس، شارژ گاز یخچال فریزر نف شما است. این مرکز با سال ها تجربه و بهره مندی از دانش روز و تعمیرکاران متخصص و مجرب بهترین گزینه برای تعمیرات یخچال فریزر نف می باشد. تعمیرگاه یخچال نف مفتخر است طی سالیان گذشته از بیشترین میزان مراجعه و رضایت مشتریان در سطح شهر تهران برخوردار است. بنابراین چنانچه در تهران زندگی می کنید و یخچال فریزر نف شما خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد، نمایندگی تعمیرات یخچال نف بهترین گزینه برای تعمیرات است.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران جهت برای افزایش رضایت مندی مشتریان و افزایش کیفیت خدمات خود شعب زیادی در سطح شهر تهران تاسیس کرده است. در صورتی که از هر نقطه از شهر تهران با این نمایندگی ها تماس بگیرید با توجه به موقعیت مکانی محل شما، از نزدیکترین شعبه پرسنل مجرب را به محل شما اعزام می کند.


عیب یابی یخچال فریزر نف توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

عیب یابی یخچال فریزر نف را توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید، همچنین در صورتیکه فنی هستید؛ میتوانید با مطالعه ادامه مقاله به راحتی به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر نف خود بپردازید.

قابل ذکر است که در بخش پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد به تمام مشکلات شما در زمینه تعمیرات لوازم خانگی پاسخ میدهیم، بنابراین چنانچه یخچال نف شما نیاز به تعمیر دارد و تا حدودی فنی هستید یا مشکل دستگاه شما جزئی است، کافیه برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر نف خود اقدام نمایید و مشکلات دستگاه را در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا کارشنناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

اگر یخچال یا فریزر نف شما خراب شده، نیاز به تعمیر سریع دارد یا محتویات آن خراب شده، بهتر است به مطالعه ادامه مقاله بپردازید یا در اسرع وقت از متخصصان و تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال نف کمک بگیرید. در ادامه به بررسی مشکلات رایج یخچال فریزر نف و نحوه رفع آنها میپردازیم.

چرا یخچال فریزر نف کار نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

زمانی که یخچال نف به هیچ عنوان روشن نمی شود و کار نمی کند برای شما مشکل بزرگی محسوب می شود، به خصوص اگر خرابی یخچال مشمول گذشت زمان شده و مواد غذایی شما را خراب کند.

 • برای پیدا کردن مشکل کار نکردن یخچال باید از ساده‌ترین راه آغاز کرده و گمان برد که اتصال برق قطع شده است.
 • به همین سبب تمام سوکت ها و سوئیچ ها، جعبه برق و فیوزها را بررسی کنید.
 • همچنین اطمینان حاصل کنید که همه سیم ها در وضعیت مطلوبی قرار دارند.
 • چنانچه مشکل از اتصال برق نبود ممکن است، قابلمه ها و لوله های تخلیه مسدود شده باشد، بنابراین آنها را بررسی کنید.

اگر دستگاه شما همچنان کار نمیکند، برای رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف بهره مند شوید.

چرا یخچال نف سرد نمیکند ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما سرد نمیکند ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال نف موارد زیر را چک نمایید:

 • دمای مطلوب برای یخچال نف بین حدود 2 تا 3 درجه سانتی‌گراد (یا تقریباً 35 – 38 فارنهایت) است.
 • دمای بیشتر باعث خراب شدن غذاها و دمای کمتر باعث یخ ردن مواد غذایی می شود.
 • به همین سبب ابتدا دمای یخچال خود را به صورت دستی از طریق ترموستات و یا صفحه نمایش دیجیتال بررسی کنید.
 • اگر تنظیمات درست است سراغ سایر احتمالات بروید.
 • اگر دمای یخچال شما خیلی پایین باشد، به احتمال زیاد ترموستات شما خراب شده است.
 • عدم انسداد یا پوشش آن را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را جایگزین کنید.
 • در صورت دیجیتالی بودن تنظیمات باید از سالم بودن کامپیوتر یخچال مطمئن شوید.
 • یکی دیگر از دلایل سرد نشدن یخچال خراب شدن مهر و موم درب است.
 • اگر به مهر و موم درب خسارت وارد شده باشد، هوای سرد از یخچال خارج می شود.
 • یکی از احتمالات سرد نبودن یخچال کثیف بودن کویل های کندانسور است.
 • به طور مؤثر مانند رادیاتور، کندانسور باید تمیز بماند تا گرما را که از داخل یخچال خارج می شود پخش کند.
 • هرچه کویل ها آلوده تر شوند، گرما سخت تر از یخچال خارج شده و یخچال سرد نمی شود.
 • کار نکردن فن اواپراتور، گیر کردن چیزی در تیغه موتور فن کندانسور و خراب شدن رله شروع قدرت از علل خنک نشدن یخچال است که باید بررسی شود. پیشنهاد می شود برای بررسی به نمایندگی تعمیرات یخچال نف مراجعه نمایید.

اگر همچنان مشکل خنک نکردن دستگاه شما باقی است ، برای عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران بهره مند شوید.

چرا دمای فریزر نف مناسب نیست، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر دمای فریزر دستگاه شما مناسب نیست ، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال نف مراحل زیر را طی نمایید:

 • بسته نشدن درب حتی به میزان کم در میزان دمای فریزر نف تاثیر می گذارد بنابراین از بسته بودن درب مطمئن شده و مهرو موم درب را بررسی کنید.
 • یکی دیگر از دلایل رایج که فریزر در حال کار است؛ اما مواد غذایی یخ نمی‌زند، بسته بندی نادرست محتویات فریزر است.
 • پنکه تبخیر کننده در پشت منافذ داخل فریزر شما واقع شده است و هوای خنک را گردش می دهد.
 • محتویات را از این دریچه فن بیرون آورید تا هوا بتواند به هر نقطه‌ای از فریزر برسد.
 • فریزر را بیرون بکشید تا بتوانید به پشت آن نگاه کنید ، به دنبال آوارهایی مانند گرد و غبار یا یخ باشید که ممکن است مانع از کارآیی کویل های کندانسور شود.
 • کنترل تبخیر شده یا عدم موفقیت تبخیر که ناشی از خرابی فن است، یکی دیگر از دلایل بالا بودن دمای فریزر است.
 • خرابی تایمر یا ترموستات، کار نکردن یا مسدود شدن فن کندانسور یا خرابی کمپرسور، خراب شدن رله شروع قدرت و معیوب شدن ترمیستور از دیگر احتمالات تنظیم نشدن دمای فریزر است.
 • برای برطرف شدن این مشکلات بهتر است به نمایندگی تعمیرات یخچال نف که در این زمینه تخصص لازم را دارند مراجعه نمایید.

چرا فریزر نف خاموش است و روشن نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر فریزر نف شما روشن نمیشود ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر نف مراحل زیر را چک نمایید:

 • در صورت روشن نشدن فریزر نف ممکن است مشکل از کنترل های الکترونیکی باشد.
 • ممکن است شما بتوانید صدای کلیک کمپرسور را بشنوید که به معنی تلاش کمپرسور برای شروع بکار است.
 • تعمیر این قطعه نیاز به تخصص تعمیرکار دارد.
 • نمایندگی های تعمیرات یخچال فریزر نف بهترین گزینه برای تعمیر این قطعه می باشند.
 • در غیر این صورت ابتدا باید اتصال برق را بررسی کنید.
 • چنانچه مشکل از اتصال برق نبود، ممکن است در فریزر یخ بیش از حد ایجاد شده باشد.
 • اگر مشکل از ایجاد یخ نبود ممکن است آسیب دیدم فن و موتور، شکستگی خازن در صفحه کنترل باشد که باید از طریق یک تعمیرکار حرفه‌ای عیب یابی شده و مشکل برطرف شود.

اگر فریزر دستگاه شما خاموش است و روشن نمیشود برای رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران بهره مند شوید.

چرا یخچال و فریزر نف برفک می زند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • باز و بسته شدن درب ممکن است موجب وجود برفک های ریزی بر دیواره فریزر شود.
 • عدم دیفراست دستگاه میتواند منجر به برفک زدن دستگاه شود.
 • اگر لاستیک آسیب دیده باشد میتواند مشکل برفک برای دستگاه شما به وجود بیاورد.
 • اما اگر برفک بصورت یک تیکه به قطر یک سانتی ‌متر یا نیم سانتی‌ متر و یا بیشتر مشاهده شود باید به نمایندگی تعمیرات یخچال نف تماس بگیرید.

چرا بدنه یخچال نف گرم است، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر بدنه دستگاه شما گرم است، برای عیب یابی و تعمیر یخچال نف مراحل زیر را چک نمایید:

 • گرم بوده بدنه کنار درب کاملا طبیعی است.
 • اما گاهی بدنه های کناری بیش از حد گرم است که علت غالبا رعایت نشدن فاصله یخچال نف از دیوار و کناره ها است و فن به درستی عمل نمی کند.
 • فاصله یخچال از دیوار و کناره ها باید حداقل 5 سانتی متر و از پشت 10 سانتی متر و از سقف 30 سانتی متر باشد.

چرا آبسرد کن یخچال فریزر نف آب نمی دهد، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • چنانچه شلنگ آب را هواگیری کرده اید و همچنان از آبسردکن آب نمی آید، قطع بودن آب منزل، باز بودن شیر آب و تا نخوردگی شلنگ آب مکن است علت مشکل باشد که با یک بررسی ساده حل می شود.

چرا از یخ ساز یخچال نف یخ خارج نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

نشتی آب و یخ زدگی آب موجب گرفتگی باکس یخ شده و مانع از خروج یخ می شود با تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال نف به راحتی می توانید مشکل را برطرف نمایید.

چرا ساید نف همیشه روشن است و کمپرسور کار می کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت مشاهده یخ‌زدگی به قطر نیم سانت، و نبود هیچ گونه سرمایی در قسمت یخچال و کار کردن کمپرسور و اتومات نکردن آن با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال نف ارتباط بگیرید.

چرا درب های یخچال نف خوب بسته نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • ابتدا لاستیک دور درب یخچال و فریزر را کنترل شود.
 • در صورت خراب شدن لاستیک، باید تعویض شود در غیر اینصورت ممکن است ظروف داخل دستگاه مانع بسته شدن درب ها شده و یا تراز نبودن یخچال دلیلی برای این مشکل باشد.

مشکلات ذکر شده در بالا جزء رایج ترین مشکلات یخچال نف است. چنانچه هر یک از مشکلات بالا برای یخچال یا ساید شما پیش آید متخصصین نمایندگی تعمیرات یخچال نف با دانشی که دارند در کمترین زمان ؛ مشکل یخچال شما را بر طرف می‌کنند.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر نف در نمایندگی تعمیرات

هزینه تعمیرات یخچال فریزر نف در نمایندگی تعمیرات وابسته به موارد زیر می باشد:

 • قطعه خراب شده در دستگاه
 • مدل یخچال
 • استفاده از قطعات فابریک
 • گارانتی خدمات

نتیجه گیری از خدمات تعمیر یخچال نف در آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات تعمیر یخچال نف در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال فریزر نف در منزل در تلاش است تا به مشتریان خود كمك کرده و راه حل هایی را به آنها ارائه دهد كه به بهترین نحو نیازهای آنها را برطرف نماید.
 • در طول سال ها مشتریان آی.پی امداد دریافته‌اند که این نمایندگی تعمیر کارآمد، قابل اعتماد و غیر قابل رقابت با سایر تعمیرگاه ها در قیمت و خدمات رسانی می باشند.
 • برای تعمیرات یخچال نف دیگر نیازی به نقل و انتقال یخچال از منزل به تعمیرگاه نیست.
 • نمایندگی تعمیرات یخچال نف با اعزام تعمیرکاران خود به محل بدون نیاز به نقل و انتقال در منزل شما تعمیرات را انجام می دهند.
 • تعمیرکاران این مرکز با تجهیزات و امکاناتی که همراه دارند به راحتی پس از عیب یابی قادر به تعمیر دستگاه شما می باشند.
 • چنانچه تعمیر یخچال نف شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد نمایندگی با در اختیار داشتن قطعات اورجینال و اصل به سرعت تعویض قطعه را با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در سطح شهر تهران دارای شعب گوناگونی در محلات مختلف است و همین امر موجب می شود بعد از تماس شما تعمیرکاران بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل و منزل شما برسانند.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال نف در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال نف در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال نف به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال نف، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست