نمایندگی تعمیرات یخچال نف

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر نف در تهران

یخچال های برند نف با توجه به تجهیزات و امکاناتی که برای مشتریان دارد، مانند خدمات پس از فروش نف، نمایندگی تعمیرات یخچال نف و دارا بودن تعمیرگاه مجهز و پرسنل فنی متخصص و قطعات اورجینال از سطح بالای رضایت مشتریان و فروش بالایی در دنیا و ایران برخوردار است.

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر نف در تهران
تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر نف در تهران

توجه: آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، کلیه خدمات تعمیرات لوازم نف را انجام می دهد. برای تعمیر وسیله مورد نظر خود کلیک کنید:

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال نف با داشتن تیمی فنی تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر را در سطح شهر تهران به مشتریان خود ارائه می دهد. این مرکز با برگزاری کلاس های دوره‌ای دانش تعمیرکاران خود را بروز کرده و سعی بر این دارد تا تخصص تعمیرکاران خود را  با توجه به گسترش علوم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های ساخت بروز نگه دارد تا متخصصین این نمایندگی بتوانند به راحتی در اسرع وقت یخچال نف را عیب یابی کرده و بهترین شکل ممکن که شایسته مشتری مداری است، تعمیر نمایند.

بهتر است تعمیر یخچال نف توسط متخصصین این دستگاه صورت گیرد؛ زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد کرده و موجب شود مشتریان هزینه زیادی را متقبل شوند. برای رفاه حال مشتریان نمایندگی تعمیرات یخچال نف به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود خدمات تعمیرات صورت گرفته را گارانتی می کند تا چنانچه دستگاه مجددا با همان مشکل مواجه شد بدون اخذ هزینه‌ای تعمیرات را انجام دهند. هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف بر اساس نرخ مصوب دولتی و زیر نظر اتحادیه بوده و قابل رقابت با سایر تعمیرگاه های موجود در سطح شهر تهران نیست.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال فریزر نف در تهران

تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال نف در سطح شهر تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات، نصب، سرویس، شارژ گاز یخچال فریزر نف شما است. این مرکز با سال ها تجربه و بهره مندی از دانش روز و تعمیرکاران متخصص و مجرب بهترین گزینه برای تعمیرات یخچال فریزر نف می باشد. تعمیرگاه یخچال نف مفتخر است طی سالیان گذشته از بیشترین میزان مراجعه و رضایت مشتریان در سطح شهر تهران برخوردار است. بنابراین چنانچه در تهران زندگی می کنید و یخچال فریزر نف شما خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد، نمایندگی تعمیرات یخچال نف بهترین گزینه برای تعمیرات است.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در تهران جهت برای افزایش رضایت مندی مشتریان و افزایش کیفیت خدمات خود شعب زیادی در سطح شهر تهران تاسیس کرده است. در صورتی که از هر نقطه از شهر تهران با این نمایندگی ها تماس بگیرید با توجه به موقعیت مکانی محل شما، از نزدیکترین شعبه پرسنل مجرب را به محل شما اعزام می کند.

مشکلات متداول یخچال فریزر نف

اگر یخچال یا فریزر نف شما خراب شده، نیاز به تعمیر سریع دارد، در غیر این صورت محتویات آن خراب شده و هزینه های شما افزایش می یابد، بنابراین بهتر است در اسرع وقت از متخصصان و تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال نف کمک بگیرید. مشکلات رایج و نحوه رفع آنها را در زیر بررسی می کنیم.

چرا یخچال فریزر نف کار نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

زمانی که یخچال نف به هیچ عنوان روشن نمی شود و کار نمی کند برای شما مشکل بزرگی محسوب می شود، به خصوص اگر خرابی یخچال مشمول گذشت زمان شده و مواد غذایی شما را خراب کند. برای پیدا کردن مشکل کار نکردن یخچال باید از ساده‌ترین راه آغاز کرده و گمان برد که اتصال برق قطع شده است به همین سبب تمام سوکت ها و سوئیچ ها، جعبه برق و فیوزها را بررسی کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که همه سیم ها در وضعیت مطلوبی قرار دارند.

چنانچه مشکل از اتصال برق نبود ممکن است، قابلمه ها و لوله های تخلیه مسدود شده باشد، بنابراین آنها را بررسی کنید.

چرا یخچال نف سرد نیست، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • دمای مطلوب برای یخچال نف بین حدود 2 تا 3 درجه سانتی‌گراد (یا تقریباً 35 - 38 فارنهایت) است. دمای بیشتر باعث خراب شدن غذاها و دمای کمتر باعث یخ ردن مواد غذایی می شود. به همین سبب ابتدا دمای یخچال خود را به صورت دستی از طریق ترموستات و یا صفحه نمایش دیجیتال بررسی کنید. اگر تنظیمات درست است سراغ سایر احتمالات بروید.
 • اگر دمای یخچال شما خیلی پایین باشد، به احتمال زیاد ترموستات شما خراب شده است. عدم انسداد یا پوشش آن را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را جایگزین کنید.در صورت دیجیتالی بودن تنظیمات باید از سالم بودن کامپیوتر یخچال مطمئن شوید.
 • یکی دیگر از دلایل سرد نشدن یخچال خراب شدن مهر و موم درب است. اگر به مهر و موم درب خسارت وارد شده باشد، هوای سرد از یخچال خارج می شود.
 • یکی از احتمالات سرد نبودن یخچال کثیف بودن کویل های کندانسور است. به طور مؤثر مانند رادیاتور، کندانسور باید تمیز بماند تا گرما را که از داخل یخچال خارج می شود پخش کند. هرچه کویل ها آلوده تر شوند، گرما سخت تر از یخچال خارج شده و یخچال سرد نمی شود.
 • کار نکردن فن اواپراتور، گیر کردن چیزی در تیغه موتور فن کندانسور و خراب شدن رله شروع قدرت از علل خنک نشدن یخچال است که باید بررسی شود. پیشنهاد می شود برای بررسی به نمایندگی تعمیرات یخچال نف مراجعه نمایید.

چرا دمای فریزر نف مناسب نیست، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • بسته نشدن درب حتی به میزان کم در میزان دمای فریزر نف تاثیر می گذارد بنابراین از بسته بودن درب مطمئن شده و مهرو موم درب را بررسی کنید.
 • یکی دیگر از دلایل رایج که فریزر در حال کار است؛ اما مواد غذایی یخ نمی‌زند، بسته بندی نادرست محتویات فریزر است. پنکه تبخیر کننده در پشت منافذ داخل فریزر شما واقع شده است و هوای خنک را گردش می دهد. محتویات را از این دریچه فن بیرون آورید تا هوا بتواند به هر نقطه‌ای از فریزر برسد.
 • فریزر را بیرون بکشید تا بتوانید به پشت آن نگاه کنید ، به دنبال آوارهایی مانند گرد و غبار یا یخ باشید که ممکن است مانع از کارآیی کویل های کندانسور شود.
 • کنترل تبخیر شده یا عدم موفقیت تبخیر که ناشی از خرابی فن است، یکی دیگر از دلایل بالا بودن دمای فریزر است.
 • خرابی تایمر یا  ترموستات، کار نکردن یا مسدود شدن فن کندانسور یا خرابی کمپرسور، خراب شدن رله شروع قدرت و معیوب شدن ترمیستور از دیگر احتمالات تنظیم نشدن دمای فریزر است. برای برطرف شدن این مشکلات بهتر است به نمایندگی تعمیرات یخچال نف که در این زمینه تخصص لازم را دارند مراجعه نمایید.

چرا فریزر نف خاموش است و روشن نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • در صورت روشن نشدن فریزر نف ممکن است مشکل از کنترل های الکترونیکی باشد. ممکن است شما بتوانید صدای کلیک کمپرسور را بشنوید که به معنی تلاش کمپرسور برای شروع بکار است. تعمیر این قطعه نیاز به تخصص تعمیرکار دارد. نمایندگی های تعمیرات یخچال فریزر نف بهترین گزینه برای تعمیر این قطعه می باشند.
 • در غیر این صورت ابتدا باید اتصال برق را بررسی کنید. چنانچه مشکل از اتصال برق نبود، ممکن است در فریزر یخ بیش از حد ایجاد شده باشد. اگر مشکل از ایجاد یخ نبود ممکن است آسیب دیدم فن و موتور، شکستگی خازن در صفحه کنترل باشد که باید از طریق یک تعمیرکار حرفه‌ای عیب یابی شده و مشکل برطرف شود.

چرا یخچال و فریزر نف برفک می زند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

باز و بسته شدن درب ممکن است موجب وجود برفک های ریزی بر دیواره فریزر شود؛ اما اگر برفک بصورت یک تیکه به قطر یک سانتی ‌متر یا نیم سانتی‌ متر و یا بیشتر مشاهده شود باید به نمایندگی تعمیرات یخچال نف تماس بگیرید.

چرا بدنه یخچال نف گرم است، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

گرم بوده بدنه کنار درب کاملا طبیعی است؛ اما گاهی بدنه های کناری بیش از حد گرم است که علت غالبا رعایت نشدن  فاصله یخچال نف از دیوار و کناره ها است و فن به درستی عمل نمی کند. فاصله یخچال از دیوار و کناره ها باید حداقل 5 سانتی متر و از پشت 10 سانتی متر و از سقف 30 سانتی متر باشد.

چرا آبسرد کن یخچال فریزر نف آب نمی دهد، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

چنانچه شلنگ آب را هواگیری کرده اید و همچنان از آبسردکن آب نمی آید،  قطع بودن آب منزل، باز بودن شیر آب و تا نخوردگی شلنگ آب مکن است علت مشکل باشد که با یک بررسی ساده حل می شود.

چرا از یخ ساز یخچال نف یخ خارج نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

نشتی آب و یخ زدگی آب موجب گرفتگی باکس یخ شده و مانع از خروج یخ می شود با تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال نف به راحتی می توانید مشکل را برطرف نمایید.

چرا ساید همیشه روشن است و کمپرسور کار می کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت مشاهده یخ‌زدگی به قطر نیم سانت، و نبود هیچ گونه سرمایی در قسمت یخچال و کار کردن کمپرسور و اتومات نکردن آن با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال نف ارتباط بگیرید.

چرا درب های یخچال نف خوب بسته نمی شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

ابتدا لاستیک دور درب یخچال و فریزر را کنترل شود. در صورت خراب شدن لاستیک، باید تعویض شود در غیر اینصورت ممکن است ظروف داخل دستگاه مانع بسته شدن درب ها شده و یا تراز نبودن یخچال دلیلی برای این مشکل باشد.

مشکلات ذکر شده در بالا جزء رایج ترین مشکلات یخچال نف است. چنانچه هر یک از مشکلات بالا برای یخچال یا ساید شما پیش آید متخصصین نمایندگی تعمیرات یخچال نف با دانشی که در مورد تعمیرات یخچال نف دارند در کمترین زمان مشکل یخچال شما را بر طرف می‌کنند.

تعمیر یخچال فریزر نف در محل و منزل

آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال نف در محل و منزل در تلاش است تا به مشتریان خود كمك کرده و راه حل هایی را به آنها ارائه دهد كه به بهترین نحو نیازهای آنها را برطرف نماید. در طول سال ها مشتریان آی.پی امداد دریافته‌اند که این نمایندگی تعمیر کارآمد، قابل اعتماد و غیر قابل رقابت با سایر تعمیرگاه ها در قیمت و خدمات رسانی می باشند.

برای تعمیرات یخچال نف دیگر نیازی به نقل و انتقال یخچال از منزل به تعمیرگاه نیست. نمایندگی تعمیرات یخچال نف با اعزام تعمیرکاران خود به محل بدون نیاز به نقل و انتقال در منزل شما تعمیرات را انجام می دهند. تعمیرکاران این مرکز با تجهیزات و امکاناتی که همراه دارند به راحتی پس از عیب یابی قادر به تعمیر دستگاه شما می باشند. چنانچه تعمیر یخچال نف شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد نمایندگی با در اختیار داشتن قطعات اورجینال و اصل به سرعت تعویض قطعه را با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال نف در سطح شهر تهران دارای شعب گوناگونی در محلات مختلف است و همین امر موجب می شود بعد از تماس شما تعمیرکاران بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل و منزل شما برسانند.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر نف در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.