نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی

تعمیر یخچال زانوسی در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین لازم است بدانید که تعمیر یخچال زانوسی تخصص میخواهد و حتما باید توسط تعمیرکا نمایندگی تعمیرات رفع عیب شود .

یخچال‌ فریزرها نقش بسیارمهمی را در فضای آشپزخانه برای ما ایفا می‌کنند. یخچال زانوسی یکی از برندهای مطرح تولید کننده یخچال است که توانسته اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند. اما ممکن است  در اثر استفاده مدوام و یا رخدادهای غیر منتظره نیاز به تعمیر یخچال زانوسی داشته باشید.

آیا نگران دشواری حمل دستگاه تا تعمیرگاه هستید؟ آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در تهران سال­های طولانی است که با ارائه سرویس تعمیر در محل توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند.

برای درخواست اعزام تعمیرکار تنها کافی است شما  با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید. خدمات سریع و تخصصی آی.پی امداد این مجموعه را به بزرگترین و معتبرترین تعمیرگاه مجاز یخچال زانوسی در تهران تبدیل کرده است. در ادامه شما می­توانید لیست خدمات نمایندگی ، جزییات هزینه تعمیرات ، دفترچه راهنمای فارسی ، علت ارور ، نحوه رفع کد خطا و آموزش تعمیرات یخچال زانوسی را مطالعه کنید.

توجه : کاربر گرامی هرگونه سوالی درباره تعمیر یخچال زانوسی دارید کافی است در انتهای صفحه ( قسمت دیدگاه ) پرسش نمایید تا بهترین تعمیرکار یخچال زانوسی پاسخگوی شما عزیزان باشد .

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی

هنگام بروز مشکل در عملکرد یخچال یکی از دغدغه های اصلی افراد نحوه پیدا کردن نمایندگی های مجاز است. حتی در بیشتر موارد به علت مشغله زیاد افراد فرصت مراجعه به تعمیرگاه را ندارند.

آی.پی امداد با مندرج کردن شماره های تمام شعبات خود در پایین صفحه آماده  ارائه خدمات تعمیر و پشتیبانی است. جهت تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی نیازی به مراجعه حضوری نیست ، شما می­توانید به صورت تلفنی مشکل یخچال خود را بیان کنید. اپراتور در مرحله اول با انجام راهنمایی های تخصصی سعی در رفع عیب یخچال خواهد کرد اما در صورتی که یخچال شما جهت راه اندازی مجدد نیاز به ارزیابی تخصصی داشت در کمتر از یک ساعت کارشناس به محل شما اعزام می­شود.

کارشناس پس از بررسی های لازم جزییات هزینه های احتمالی را با شما در میان خواهد گذاشت. پس از آن تمام مراحل تعمیر و حتی تعویض قطعات با نظارت مستقیم شما در محل صورت خواهد گرفت.

پس از پایان پروسه تعمیرات یخچال زانوسی ، گارانتی 3 الی 12 ماهه جهت تمام خدمات تعمیر به شما ارائه می­شود. در این بازه زمانی در صورت بروز هر مشکل می­توانید از خدمات رایگان نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی بهره مند شوید.

مزایای تعمیرگاه مجاز یخچال زانوسی در تهران

نمایندگی‌های مجاز معمولا مزایایی نسبت به دیگر تعمیرکاران دارند که نمی‌توان از کمک آنها چشم‌پوشی کرد. در ادامه مزایای انتخاب نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال را با هم مرور خواهیم کرد. می‌توانیم برخی از مزایای تماس با آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز و مرکزی یخچال زانوسی را چنین بیان کنیم:

 1. ضمانت در تعمیر یخچال فریزر زانوسی : ضمانت شرط اصلی در انجام هر کاری است. وقتی برای تعمیر یخچال ساید بای ساید خود به تعمیرکار مراجعه می‌کنید توقع دارید تعمیرکار شما را از انجام روند صحیح تعمیر مطمئن کند. یا اینکه ضمانت دهد، تعمیر یخچال بوسیله‌ی او به معنای صد در صدی است و بعد از انجام اصلاحات مشکل ایجاد شده به هر نحو حل خواهد شد و بدون بازگشت خواهد بود. یا اینکه تضمین کند، اگر مشکل یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید شما در بازه‌ی زمانی مشخصی دوباره رخ داد، دوباره خدمات را برای شما عرضه کند. اگر از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمرات یخچال زانوسبی استفاده کنید، می‌توانید این دو ضمانت را به صورت همزمان داشته باشید.
 2. اطلاع از هزینه تعمیر یخچال زانوسی : شاید شما هم دوست داشته باشید قبل از اینکه تعمیر یخچال زانوسی شما آغاز شود، برآوردی از هزینه‌ها داشته باشید. گاهی تعمیر یخچال برای شما هزینه بالایی دارد و آگاهی از میزان هزینه‌ها برای تامین این پول برای شما اهمیت دارد. گاهی با شنیدن هزینه بالای تعمیر تصمیم به خرید مجدد یخچال خواهید گرفت. به هر دلیلی که باشد این حق شما است که هزینه تعمیر یخچال فریزر یا یخچال سایدبای‌ساید خود را قبل از شروع تعمیر بدانید. نمایندگی‌ها بخاطر تجربه بالایی که در انجام تعمیرات یخچال فریزر سایدبای‌ساید دارند در پیش‌بینی هزینه‌ها عالی عمل می‌کنند.
 3. پرداخت هزینه مناسب برای تعمیر یخچال زانوسی : اگر قیمت تعمیر را قبل از شروع از چند تعمیرکار جویا شوید، متوجه خواهید شد قیمت‌ها از یک محدوده تا یک محدوده دیگر متفاوت‌اند. اگر در تهران یا کرج زندگی می‌کنید می‌توانید از خدمات نمایندگی یخچال در تهران و کرج که توسط آی.پی امداد ارائه می‌شود با قیمتی مناسب استفاده کنید. استفاده از خدمات با هزینه‌ای مناسب ارائه می‌شود.
 4. دریافت مشاوره رایگان برای استفاده از یخچال فریزر زانوسی: نمایندگی‌ها تعداد بالایی تعمیرات در روز انجام می‌دهند. از سوی دیگر برای تعمیرات مارک‌هایی از یخچال‌ها که تحت پوشش تعمیر قرار داده‌اند مدام در حال مطالعه هستند و اطلاعات بالایی در زمینه مارک محصولات دارند. بخاطر همین اگر به نمایندگی زانوسی برای تعمیر یخچال خود مراجعه نمایید می‌توانید از خدمات مشاوره این شرکت هم استفاده کنید. اینکه چطور از یخچال استفاده کنید، چه دمایی برای یخچال مناسب است. دمای بیرونی آشپزخانه چقدر باید باشد، چه کاری باید انجام دهید که دیگر مشکلی برای یخچال شما پیش نیاید و خیلی از اطلاعات دیگر. مشاوره در رابطه به یخچال شما، یکی از وظایف نمایندگی‌ مجاز تعمیر یخچال زانوسی در تهران می‌باشد.
 5. تعمیر یخچال زانوسی بدون هیچ مشکلی: اگر برای تعمیر یخچال زانوسی خود نگرانی‌هایی از قبیل تنظیم زمان تعمیر یا مکان تعمیر دارید نگران نباشید. نمایندگی‌ها تعمیرکاران زیادی دارند. در هر زمانی و هر مکانی که یخچال وجود دارد، ارائه خدمات می‌کنند. از این رو با مراجعه به نمایندگی یخچال فریزر زانوسی می‌توانید زمان و مکان تعمیر را مشخص کنید.

توجه: آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، در زمینه تعمیرات کلیه محصولات برند زانوسی فعالیت می کند:

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر زانوسی در تهران
تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر زانوسی در تهران

ویژگی تعمیرکار در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید زانوسی

تعمیرکاری که برای انجام اصلاحات مشکل یخچال شما در نظر گرفته می‌شود باید ویژگی‌هایی داشته باشد. از ویژگی‌های مثبت یک تعمیرکار می‌توان به دانش و اطلاعات او، تخصص او، نحوه برخورد و خیلی چیزهای دیگر اشاره کرد. آی.امداد منبع بهترین تعمیرکارها شما را با ویژگی‌های خوب یک تعمیرکار یخچال آشنا می‌کند.

 • تعمیرکاران متخصص: آی.پی امداد با به‌کارگیری تعداد زیادی تعمیرکار برای تعمیر یخچال زانوسی، می‌تواند این ضمانت را به شما بدهد که تعمیرکاری که برای ارائه خدمات به منزل شما آمده است، به صورت تخصصی با مارک و نوع وسیله برقی شما آشناست و برای تعمیر آن از دانش مربوط به همان وسیله برقی استفاده می‌کند. تعمیرکاران یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید زانوسی به طور کامل با اجزا و تکنولوژی این یخچال آشنا هستند و به صورت تخصصی به رفع مشکل یخچال اقدام می‌نمایند.
 • تعمیرکاران با تجربه: علاوه بر تخصص، تجربه از معیارهایی است که یک تعمیرکار خوب را از یک تعمیرکار عادی متمایز می‌نماید. هر چقدر که یک تعمیرکار خدمات بیشتر ارائه دهد، در ارائه آن خدمات متبحرتر خواهد شد. هر چه تجربه بالاتر باشد، سرعت عمل تعمیرکار بالاتر است و زمانی که برای تعمیر در نظر گرفته می‌شود پایین‌تر می‌آید. از طرف دیگر تجربه احتمال بروز خطا را به صفر می‌رساند. نمایندگی‌ها بخاطر مشتری‌های زیادی که دارند، تجربه بالاتری در ارائه خدمات به مشتری دارند. تعمیرکاران آی.پی امداد کوهی از تجربه را در زمینه تعمیرات یخچال زانوسی با خود حمل می‌نمایند.
 • تعمیرکاران به‌روز: وسایل برقی، روز به روز پیشرفته‌تر می‌شوند. به تبع دانش ما نیز باید نسبت به آنها روز به روز افزایش پیدا کند. شرکت‌های سازنده یخچال هر ساله مدل یخچال‌های خود را بالاتر می‌برند. هر چه مدل و تکنولوژی یک یخچال بالاتر برود، دانش تعمیرکار متخصص این وسیله نیز باید افزایش پیدا کند. به روز بودن در تعمیرات یکی از مزایایی است که در مراجعه به تعمیرگاه مجاز ماشین یخچال زانوسی از آن بهره خواهید برد. نمایندگی‌ها به صورت مرتب، برای تعمیرکاران خود، کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کنند و دانش‌ها را مورد امتحان قرار می‌دهند.
 • تعمیرکاران با اخلاق: یک تعمیرکار باید از نظر اخلاقی در سطح خوبی باشد. از برخورد با مراجعه‌کننده گرفته تا رعایت اصول اخلاقی. چرا که تعمیرات یخچال از جانب تعمیرکاران باید در محل منزل صورت بگیرد و پایبند بودن تعمیرکار به اصول اخلاقی یک مزیت بسیار مهم برای مشتریان محسوب می‌شود. نمایندگی آی.پی امداد با حساسیت بالایی که در انتخاب تعمیرکاران خود دارد، خیال شما را از بابت راحت می‌کند.

تعمیر یخچال زانوسی در محل و منزل

وقتی یخچال به مشکل بربخورد، ذهن ما درگیر خیلی مسائل خواهد شد. یکی از دغدغه‌های ما ممکن است ترس از انتقال یخچال به محل تعمیرگاه باشد. خب واقعا این مورد نگران‌کننده است البته تا زمانی که با نمایندگی مناسبی آشنا شویم.

بعضی نمایندگی‌ها خدمات را به صورت حضور در محل و منزل ارائه می‌دهند. تعمیر یخچال زانوسی در محل و منزل یک خدمت عالی است که ما را از ترس حمل و نقل یخچال رها می‌کند. هیچ‌وقت برای تعمیر یخچال خود را جابه‌جا نکنید. شاید ندانید ولی بیشتر ضربه و خطری که سلامت یک یخچال را به خطر می‌اندازد در حمل و نقل و اسباب‌کشی اتفاق می‌افتد.

اگر تعمیرکاری مدعی بود تعمیر یخچال زانوسی شما در منزل امکان‌پذیر نیست به این معناست که تعمیرکار مورد نظر نمی‌تواند تجهیزات لازم برای تعمیر را به منزل شما منتقل کند. نمایندگی آی.پی امداد با به‌کارگیری پیشرفته‌ترین ابزار و تجهیزات امکان تعمیرات یخچال زانوسی در محل ، منزل را فراهم نموده است.

نکات مربوط به سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار یخچال فریزر زانوسی

تعمیرکار یخچال زانوسی جهت افزایش طول عمر مفید دستگاه رعایت کردن نکات زیر را توصیه می­کنند:

 1. قبل از استفاده از یخچال حتما دفترچه راهنمای فارسی یخچال زانوسی را به دقت مطالعه کنید.
 2. هنگام حمل و نقل یخچال از کارگران حرفه­ای کمک بگیرید تا مدارات سرد کننده یخچال دچار آسیب نشوند.
 3. در صورتی که یخچال را تازه خریداری کرده اید در صورت مشاهده هرگونه آسیب در دستگاه با فروشنده یا نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی تماس بگیرید.
 4. یخچال را در محل مرطوب، روغنی و یا کثیف نصب نکنید.
 5. محل نصب یخچال باید بدور از نور مستقیم خورشید و باران باشد.
 6. پریز را بررسی کنید. در صورتی که پریز شل و یا آسیب دیده بود از زدن دو شاخه یخچال به آن خودداری کنید.
 7. یخچال را در نزدیکی مواد قابل اشتعال استفاده نکنید.
 8. محل نصب یخچال باید کاملا سفت و تراز باشد.
 9. پس از نصب دستگاه برای اولین بار حداقل به مدت 2 الی 3 ساعت یخچال را به صورت خالی استفاده کنید.
 10. از آویزان شد کودکان از درب یخچال به شدت جلوگیری کنید.
 11. به هیچ عنوان از سشوار برای خشک کردن مایعات ریخته شده در یخچال استفاده نکنید.
 12. برای برفک زدایی به دفترچه راهنما مراجعه کنید و از اشیا نوک تیز یا مکانیکی جهت از بین بردن برفک استفاده نکنید.
 13. در صورت استشمام بوی سوختگی از هر نقطه دستگاه سریعا دو شاخه را از پریز بیرون بکشید و با تعمیرکار نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال زانوسی تماس بگیرید.
 14. منفذهای تهویه یخچال را با مواد غذایی مسدود نکنید.
 15. قفسه های داخلی یخچال را تمیز کنید. غذاهای باقی مانده در طولانی مدت سبب بوی بد خواهند شد.
 16. در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی با آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال زانوسی تماس بگیرید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید زانوسی

هزینه تعمیرات یخچال فریزر زانوسی یا یخچال ساید بای ساید زانوسی با توجه به مدل یخچال و مشکلی که یخچال با آن مواجه شده است، متفاوت است. اگر شما به تعمیرگاه مناسبی برای تعمیر یخچال زانوسی مراجعه نمایید می‌توانید خاطرجمع باشید، هزینه مناسبی پرداخت خواهید کرد. اگر روی کار تعمیرگاه‌ها نظارت وجود داشته باشد، نرخ‌های تعمیر نیز منصفانه خواهد بود. نمایندگی‌ها تحت نظارت قیمتی  هستند و شما با مراجعه به نمایندگی زانوسی می‌توانید از خدمات تعمیر با هزینه منصفانه استفاده کنید. هرگز با این باور که دستمزد و قطعات خوب باید گران یا ارزان باشند نسبت به کیفیت کار قضاوت نکنید. به دنبال تعمیرگاهی منصف باشید و باقی ماجرا را به دست آنها بسپارید. چرا که هیچ یک از ما نمی‌خواهیم کیفیت کار و قطعات بکار رفته در تعمیر یخچال فدای قیمت پایین شود. هیچ یک از ما هم نمی‌خواهیم قیمتی بیشتر از قیمتی که باید بپردازیم پرداخت کنیم.

عیب یابی یخچال زانوسی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

این که یخچال فریزر زانوسی شما نیاز به تعمیر پیدا کرده است، اهمیتی ندارد. شاید می‌توانستید با استفاده درست از یخچال جلوی این مشکل بزرگ را بگیرید اما الان کاری از دستتان برنمی‌آید. تنها کاری که می‌توانید برای حل مشکل پیش‌آمده انجام دهید، مراجعه به یک تعمیرکار یخچال زانوسی است. پیدا کردن یک تعمیرکار مناسب ، باید با درنظر گرفتن یک سری اصول و قواعد انجام شود.

به همان اندازه که انتخاب برند یک وسیله برقی از اهمیت بالایی برخوردار است، تعمیرکار انتخابی نیز، پر اهمیت است. هرچه قدر یک وسیله برقی ارزش مادی بالاتری داشته باشد، انتخاب تعمیرکار نیز باید با حساسیت بیشتری انجام شود. وسیله‌ای مانند یخچال فریزر، با توجه به بالا رفتن قیمت‌های بازار، اهمیت ویژه‌ای از نظر اقتصادی دارد. مهم نیست شما این وسیله را به چه قیمتی خریداری کرده‌ایم؛ مهم این است اگر بخواهیم در حال حاضر یک یخچال به عنوان جایگزین خریداری کنیم هزینه‌ی بالایی روی دوش ما خواهد افتاد. پس باید در تعمیر آن حساسیت بالایی داشته باشیم و تعمیرکار مناسبی برای تعمیر یخچال فریزر خود انتخاب کنیم.

یخچال فریزر زانوسی ما به مشکل برخورده و ما الان به دنبال یک تعمیرکار هستیم. هر چه بیشتر بگردیم، بیشتر سردرگم خواهیم شد. تنها زمانی‌ می‌توانیم به این سردرگمی پایان دهیم که با یک نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال زانوسی آشنا شده و به او مراجعه کنیم.

آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان به عیب یابی یخچال زانوسی توسط تعمیرکار مربوطه پرداخته است تا چنانچه فنی هستید با دانش و آگاهی به رفع عیب دستگاه در محل خود بپردازید . ( با دقت به خواندن ادامه دهید . )

 • چرا یخچال زانوسی کار نمیکند و دمای دستگاه بسیار بالا است ، برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد ؟

 1. ممکن است دو شاخه را به پریز وصل نکرده اید . اتصال دوشاخه به پریز را بررسی کنید.
 2. دمای یخچال را بررسی کنید. جهت تنظیم مناسب دما دفترچه راهنمای فارسی یخچال زانوسی را مطالعه کنید.
 3. در صورتی که یخچال را در محل بدون تهویه و یا در معرض مستقیم اشعه آفتاب قرار داده باشید باید سریعا نسبت به تغییر مکان یخچال اقدام کنید.
 4. اگر یخچال به دیوار بسیار نزدیک است بین دیوار و یخچال فاصله ایجاد کنید.

چنانچه دستگاه شما سرد نمیکند ، در ابتدا به نکات ایمنی بالا توجه نمایید و سپس برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال زانوسی در تهران بهره مند شوید .

 • چرا مواد و غذا درون یخچال زانوسی یخ بسته است ، برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد ؟

 1. دمای یخچال را روی سردترین حالت تنظیم کرده اید.
 2. ممکن است در فصول سرد سال دمای محیط بسیار پایین باشد در این صورت غذای درون یخچال منجمد می­شود.
 3. ممکن است غذاها را در نزدیکی دریچه‌های خنک‌ کننده قرار داده اید.

چنانچه مواد داخل دستگاه شما یخ بسته است در ابتدا موارد بالا را چک نمایید و سپس در صورت عدم رفع مشکل با تعمیرکار یخچال زانوسی در زیر تماس حاصل نمایید .

 • علت سر و صدای زیاد یخچال زانوسی در حین کار چیست ، برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد ؟

 1. محل نصب یخچال را بررسی کنید در صورتی که یخچال تراز نباشد سروصدای زیادی از یخچال به گوش خواهد رسید.
 2. پشت و زیر یخچال را به دقت بررسی کنید در صورت مشاهده اشیا خارجی آن­ها را بیرون بیاورید.
 3. خرابی کمپرسور از دیگر علت های رایج سروصدای زیاد یخچال است. جهت رفع عیب کمپرسور با نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی تماس بگیرید.
 4. در صورتی که صدای به وجود آمده شبیه تیک تاک ساعت است نگران نباشید در هنگام منجمد شدن مواد غذایی به وجود آمدن این صدا کاملا طبیعی است.
 • علت بوی بد داخل یخچال زانوسی چیست و چگونه رفع عیب نماییم ؟
 1. در صورتی که مواد غذایی را بدون بسته بندی مناسب در یخچال قرار دهید بوی داخل یخچال مطبوع نخواهد بود. مواد غذایی را در ظروف سرپوشیده قرار دهید.
 2. به صورت هفتگی قفسه های داخل یخچال را تمیز کنید. مایعات ریخته شده مانند شیر و یا غذاهای باقی مانده می­توانند منجر به تولید بوی بد در داخل یخچال شوند.
 • از یخچال زانوسی صدای قلقل شنیده می­شود آیا این مساله نگران کننده است ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

صدای قلقل در اکثر موارد مربوط به سردساز است که داخل یخچال را سرد می­کند و ایرادی ندارد.

 • علت وجود قطرات آب در دیوار یخچال زانوسی چیست ؟

در صورتی که غذاهای آبکی را بدون درپوش در یخچال قرار داده باشید تقطیر در دیوار یخچال زانوسی ایجاد می­شود.

 • چرا در یخچال زانوسی بسته نمی­شود ، برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد ؟

 1. مواد غذایی مانع بسته شدن درب می­شود. مواد داخل یخچال را جابجا کنید.
 2. یخچال تراز نیست.
 3. درزگیر درب شل شده است. دور تا دور یخچال را بررسی کنید در صورت مشاهده پارگی یا پوسیدگی باید نسبت به تعویض درزگیر اقدام کنید.

اگر درب دستگاه شما بسته نمیشود ، ایراد رایج آن لاستیک است ، شما عزیزان برای تعویض درب لاستیک فابریک میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال زانوسی در محل بهره مند شوید .

 • چرا یخچال ساید زانوسی یخ درست نمی­کند ، برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد ؟

 1. دمای فریزر گرم است. کنترل دمای فریزر را روی سرد تنظیم کنید تا یخ ساخته شود.
 2. شیر لوله آب را بررسی کنید. در صورتی که شیر آب باز نباشد یخ ساخته نخواهد شد.
 3. درب یخچال را چک کنید. ممکن است درب یخچال به خوبی بسته نشده است.
 4. تنظیمات یخ ساز دستگاه اشتباه است. دفترچه راهنمای فارسی یخچال زانوسی را مطالعه کنید و مشکل را حل کنید.
 5. در صورتی که در طول روز قطعی برق رخ داده باشد قطعات یخ ساخته شده ممکن است ذوب شده باشد.
 • چرا آب از آب سردکن یخچال زانوسی خارج نمی­شود ، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

 1. شیر آب لوله باز نیست.
 2. مسیر لوله آب مسدود شده است.
 3. دمای یخچال را بررسی کنید. در صورتی که دمای یخچال بسیار پایین باشد مخزن آب منجمد شده است.

در صورتی که موفق به حل مشکل یخچال زانوسی نشدید با نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی تماس بگیرید.

 • چرا آب خارج شده از آب سرد کن یخچال دارای طعم متفاوتی است؟

ممکن است آب برای مدت طولانی در مخزن باقی مانده است. هفت لیوان آب را از آب سرد کن پر کنید تا مخزن خالی شود و آب جدید داخل آن قرار گیرد.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در این مقاله تمام راه کارهای سرویس و نگهداری و همچنین مشکلات متداول یخچال زانوسی را برای شما عزیزان شرح داد. شما با مطالعه دقیق مطالب گفته شده در اکثر موارد موفق به رفع عیب دستگاه خود خواهید شد. در غیر این صورت لطفا از انجام تعمیرات جدی بر روی یخچال اجتناب کنید و با تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال زانوسی تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال زانوسی در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر زانوسی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر زانوسی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر زانوسی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.