نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در تهران

تعمیرگاه مجاز و مرکزی کولر گازی آکسون در محل
تعمیرگاه مجاز و مرکزی کولر گازی آکسون در محل

آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در تهران به سرویس، نگهداری و تعمیر کولر گازی آکسون اقدام می کند. شما می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما برای تعمیر کولر گازی در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل شما برسانند.

تماس با متخصصان آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز و مرکزی کولر گازی آکسون، به راحتی از طریق شماره های تماس در قسمت راست یا پایین سایت یا از طریق ایمیل، پیامک و تلگرام امکان پذیر می باشد و ما بهترین های خود را برای کمک به شما در فرصت مناسب انجام خواهیم داد.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز کولر گازی آکسون قابل اعتمادترین انتخاب برای تعمیر اسپیلیت آکسون شما می باشد. این تعمیرگاه با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه آماده ارائه خدمات در سراسر تهران و کرج می باشد. خدمات ارائه شده توسط آی.پی امداد بهترین انتخاب برای شما جهت تعمیر کولر گازی آکسون می باشند.

آیا سیستم کولر گازی آکسون شما خراب شده است؟

ما می دانیم که چقدر سخت است که از سیستم AC قدیمی در کولر گازی آکسون خود بهره ببرید. مخصوصاً اگر برند کولر گازی شما ناشناخته یا کمیاب شده باشد یا حتی بدتر از آن اگر مدل کولر گازی اکسون شما انقدر قدیمی شده باشد که دیگر از بازار خارج شده باشد. اما هنوز هم با گرانی های موجود وقت آن نرسیده است که از کولر گازی پایدار آکسون خود که قدیمی شده است، نا امید شوید و تسلیم شوید!

در اینجا ما با طیف گسترده ای از برندهای کولر گازی اکسون کار می کنیم، بنابراین پیدا کردن راه حل مناسب برای مشکل شما اولویت اول ما است.

تعمیر کولر گازی آکسون توسط نمایندگی اسپیلیت آکسون Acson

آيا کولر گازی AC اکسون شما در حالت خنک کننده قرار گرفته اما هوا را گرم مي کند و مطابق با تنظیمات خود عمل نمی کند؟ آیا چراغ فیلتر کولر گازی اکسون شما چشمک می زند؟ یا آیا آب، بخار یا دود از یونیت بیرونی کولر گازی اکسون شما خارج می شود؟

آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون، در سراسر ایران شناخته شده و معتبر است و تعمیر کولر گازی اکسون Acson متناسب با نیازهای شما به کولر گازی اکسون و شیوه زندگی شما است. هزینه تعمیر کولر گازی اکسون توسط نمایندگی اسپیلیت اکسون بسیار کمتر از سایر مراکز تعمیر مجاز و غیر مجاز کولر گازی اکسون است.

شما کولر گازی اکسون را خریداری می کنید و از هر لحظه کار کردن عالی کولر گازی اکسون خود لذت می برید. اگرچه با گذشت زمانی طولانی از اولین بار بهره وری آن، سیستم AC اکسون شما به انرژی کمتری نیاز خواهد داشت و در عین حال هزینه بیشتری برای کار کردن می برد.

قطعاً زمان برای بررسی فنی کولر گازی اکسون شما رسیده است! مهم نیست که چقدر کولر گازی اکسون شما نایاب است، ما به دقت بررسی می کنیم که سیستم کولر گازی اکسون شما عملکرد مطلوب خود را حفظ کند و با بهترین توان عمل کند.

برای دستیابی به بهترین نتایج، ما توصیه می کنیم که شما کولر گازی AC خود را حداقل دو بار در سال سرویس و تعمیر کنید تا از عملیات خنک کننده کولر گازی اکسون لذت ببرید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی کولر گازی آکسون در تهران

آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز کولر گازی اکسون، چندین سال است که در سراسر تهران آماده سرویس دهی و خدمات تعمیر کولر گازی اکسون است. این تعمیرگاه با استفاده از تجربه، مهارت و تلاش کارشناسان و تکنسین های متخصص خود توانسته است در تمام لحظاتی که شما به آن نیاز دارید در کنارتان باشد.

تعمیرگاه مرکزی کولر گازی آکسون در تهران با تکیه بر مهارت و تخصص تعمیرکاران و متخصصین خود توانسته به سرویس و تعمیر کولر گازی آکسون اقدام کند تا در گرم ترین و سرد ترین روزهای سال چه در محل کار و چه در محل زندگی خود لحظات آرامی را سپری کند.

استفاده از کولر گازی اکسون در طول فصول گرم سال بیشتر از سایر فصل ها است و به دلیل استفاده طولانی مدت از کولر گازی اکسون ممکن است کولر گازی شما با مشکلات متفاوتی مانند اتصالی برق به بدنه کولر گازی، تولید باد گرم توسط کولر گازی اکسون، نشتی آب در زیر و اطراف کولر گازی اکسون و… مواجه شوید. در صورتی که مشکلات فوق برطرف نشوند در طولانی مدت قطعات درونی دستگاه با آسیب جدی مواجه می‌شوند و ممکن است دیگر کولر گازی قابل تعمیر نباشد.

خدمات عیب یابی کولر گازی آکسون

جهت دریافت و بهره گیری از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی اسپیلت آکسون مانند عیب یابی و تعمیر کولر گازی آکسون کافی است با نمایندگی اسپیلیت آکسون تماس بگیرید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر نوع خدمات از سنتی به پیشرفته و در دسترس بودن نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون یکی از مهم ترین دلایل رضایت مندی مشتریان دریافت خدمات پس از فروش آکسون در سریع ترین و با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین حالت ممکن است.

در صورتی که شما با آی.پی امداد تماس بگیرید، تماس شما به نزدیکترین نمایندگی اسپیلیت اکسون متصل خواهد شد و تعمیرکاران در فرصت زمانی که شما تعیین خواهد کرد سریعاً در محل حاضر خواهند شد و از کلیه خدمات مورد نظر شما استفاده خواهند کرد. در صورتی که کولر گازی اکسون بعد از تعمیر توسط تعمیرکاران نمایندگی اسپیلیت آکسون دچار ایرادات احتمالی مانند مشکل قبلی شود، دیگر نگران تعمیر کولر گازی خود نشوید زیرا تعمیر کولر گازی اکسون دارای ضمانت می باشد و شما می توانید با خیال راحت از خدمات دوباره نمایندگی اسپیلیت آکسون بدون هیچ هزینه ای بهره برید.

مزایای استفاده از آی.پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز کولر گازی آکسون

آی.پی امداد با کمک 10 ویژگی ذکر شده در زیر توانسته در سراسر تهران مشتریان خود را جذب کند.

 1. 10 ویژگی که باعث برتری آی.پی امداد از سایر مراکز تعمیر شده است:
  تعمیرکاران و متخصصان نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون تمام دوره های آموزشی علمی و عملی کولر گازی اکسون و سایر برندها را دیده اند و وقت خود را برای تعمیر کولر گازی اکسون صرف کرده اند و هرساله با شرکت در دوره‌های تخصصی نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون با مدلهای جدید کولر گازی اکسون، جدیدترین تکنولوژی های موجود در کولر گازی اکسون و روش های جدید تعمیر کولر گازی اکسون آشنا شده اند.
 2. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون به دلیل داشتن شعب مختلف در تمام استان ها و شهرهای ایران در کوتاهترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و به تعمیر کولر گازی اکسون اقدام می کنند.
 3. نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون خدمات خود را در هر ساعت از شبانه روز در اختیار مشتریان قرار می دهد و حتی در ایام تعطیل امکان دسترسی را به شما مشتریان عزیز می دهد. شما به این ترتیب میتوانید در هر ساعتی که مایل هستید از خدمات تعمیرات نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در محل مورد نظر خود بهره ببرید.
 4. سرعت عمل تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون بسیار بالا است و کلیه مراحل تعمیرات از ابتدا تا انتها در محل نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون و در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
 5. کلیه هزینه ها بر طبق نرخ های مصوب اتحادیه تعمیرات کولر گازی و لوازم خانگی محاسبه و دریافت میگردد.
 6. تمام تعمیرکاران کولر گازی (سرویسکار کولر گازی) دارای لباس فرم و کارت شناسایی می باشند. هر گونه انتقاد یا پیشنهاد شما از تعمیرکاران، نحوه تعمیر و ارائه خدمات از طریق ایمیل یا تلفن به نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون قابل انتقال است.
 7. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون از بهترین تجهیزات برای تعمیر قطعات کولر گازی اکسون بهره می برند. اگر قطعه مورد نظر با تعمیر درست نشود و به تعویض آن نیاز داشته باشید، نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون از قطعات اورجینال با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش استفاده خواهند کرد تا رضایت مشتری از خدمات آنها ثمر داشته باشد.
 8. اگر جهت بهره بری از خدمات به مشاوره رایگان نمایندگی نیاز داشته باشید، کافی است از خدمات مشاوره رایگان نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون استفاده کنید و اطلاعات بیشتری در رابطه با عیب یابی و تعمیر کولر گازی اکسون به دست بیاورید.
 9. اگر سفارش خودتان را به صورت آنلاین ثبت کنید از 10% تخفیف ویژه مشتریان نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون برخوردار خواهید شد.
 10. هزینه تعمیرات و انواع تعمیرات و خدمات انجام شده در قالب فاکتور به مشتری تحویل داده می شود.

مشکلات رایج کولر گازی آکسون

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون مشکلات رایج کولر گازی اکسون را در ادامه برای شما فراهم کرده است تا شما در صورت روبرو شدن با مشکلات زیر با نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون تماس بگیرید و برای تعمیر یا تعویض قطعات کولر گازی اکسون از طریق تماس با سایت، تلگرام یا تلفن نمایندگی اکسون اقدام نمائید:

 1. اگر کمپرسور اسپیلیت اکسون کار نکرد، اسپیلیت اکسون به سرویس توسط تعمیرکاران مجرب نیاز دارد. در صورتی که کمپرسور اسپیلیت اکسون باز هم کار نکرد حتماً با نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون تماس بگیرید.
 2. اگر اسپیلیت اکسون روشن نشد، اسپیلیت اکسون حتماً به سرویس توسط تعمیرکاران مجرب نیاز دارد. در صورت روشن نشدن کولر گازی اکسون حتماً با نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون تماس بگیرید.
 3. کولر گازی اکسون ممکن است آب نشتی دهد یا به اطراف آب آن هنگام کار کردن اسپیلیت اکسون نفوذ کند. برای رفع نشتی با نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون تماس بگیرید.
 4. اگر بر روی صفحه نمایش پنل داخلی کولر گازی اکسون ارور یا کد خطایی مشاهده کردید، کولر گازی اکسون را دوباره راه اندازی کنید و اگر برطرف نشد، با نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون تماس بگیرید.
 5. حجم جریان سرد تولید شده توسط کولر گازی اکسون ممکن است به علت کم بودن شارژ گاز کم باشد، پس برای شارژ گاز مبرد با نمایندگی اسپیلیت اکسون تماس بگیرید.
 6. بر روی یونیت بیرونی (کندانسور) در مدت کوتاهی گرد و غبار و ذرات هوا می نشیند و به رعایت نکات نگهداری و رسیدگی بیشتر نیاز دارد. برای حفظ راندمان بالای کولر گازی اکسون باید نکات نگهداری یونیت بیرونی کولر گازی اکسون را رعایت کنید یا با نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون برای راهنمایی و کمک تماس بگیرید.
 7. اسپیلیت اکسون ممکن است باد خنک تولید نکند، در این صورت حتماً با نمایندگی اسپیلیت اکسون تماس بگیرید زیرا اسپیلیت اکسون شما برای تولید باد خنک به سرویس نیاز دارد.
 8. اگر کنترل از راه دور کولر گازی اکسون کار نکرد، حتماً با نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون برای تعمیر اسپیلیت اکسون تماس بگیرید.
 9. اگر کولر گازی اکسون صدای غیر نرمال و آزار دهنده از خود بیرون داد، برای برطرف شدن یا از بین رفتن صدا با نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون تماس بگیرید.
 10. اگر کویل کولر گازی اکسون یا پنل داخلی آن منجمد شده باشد، حتماً با نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون برای تعمیر اسپیلیت اکسون تماس بگیرید.

انواع خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون

نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون خدمات تعمیر و نگه داری و سرویس دهی تمام برندهای لوازم برقی را در تمام نقاط تهران انجام می دهد. امداد آی.پی با سال ها تجربه در این زمینه خدمات تعمیرات کولر گازی و اسپیلت اکسون مانند نصب، سرویس دهی و روغن کاری، شارژ گاز، تعمیرات تخصصی، بازدید و عیب یابی انواع کولر های گازی، داکت اسپیلت را توسط متخصصین و تعمیرکاران خود در اسرع وقت انجام می دهد.

در صورتی که در طول فرآیند سرویس دستگاه، نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات وجود داشته باشد. کارشناسان فنی از قطعات اورجینال جهت تعمیر کولر گازی آکسون استفاده می‌کنند تا هماهنگی لازم بین قطعات برقرار شود و کولر گازی اکسون از بازده مناسبی برخوردار باشد.

برند و مدل کولر گازی شما برای نمایندگی تعمیرات کولر گازی اکسون مهم نمی باشد زیرا تعمیرکاران قابلیت تعمیر تمامی برندهای موجود در بازار را دارا می باشند.

سرویس کولر گازی آکسون توسط تعمیرکاران آی.پی امداد

اگر در فصل‌های پاییز و زمستان که جز فصل‌های سرد سال هستند نسبت به سرویس کولر گازی آکسون اقدام کنید، نیازی نیست ساعت‌ها در صف انتظار باقی بمانید، زیرا در این فصل‌ها تعداد مراجعینی که جهت دریافت خدمات سرویس کولر گازی آکسون اقدام می‌کنند نسبت به فصل‌های گرم سال کمتر است.

نکات مهم درمورد نصب کولر گازی اکسون

 • اگر دیوار کاذب باشد، از پیچ خودکار مناسب یا پیچ و مهره مناسب با واشر فنری استفاده کنید.
 • سوراخ ها جهت سوراخ کاری برای لوله ها و کابل باید کمی شیب به پایین داشته باشند.
 • کولر گازی اکسون نباید بالای وسایل گاز سوز و درب خروجی نصب شود.
 • کولر گازی اکسون در محلی نصب شود که پرتاب باد حداکثر پوشش محیطی را داشته باشد.
 • فاصله های اطراف یونیت داخلی کولر گازی اکسون رعایت شود.
 • اگر دیوار پیش ساخته است با احتیاط باید سوراخکاری شود.
 • در هنگام عبور لوله از دیوار خروجی اب در پایین قرار بگیرد.
 • حداکثر طول مجاز لوله کشی ۱۰ متر و حد اکثر ارتفاع ۵ متر باشد.
 • حتما از پمپ وکیوم برای تخلیه هوا واز کپسول ازت برای سرویس لوله های یونیت داخلی و خارجی کولر گازی اکسون استفاده کنید.

سرویس کامل کولر گازی اکسون

 • شستن فیلترهای پنل داخلی کولر گازی
 • تمیز کردن کویل پنل داخلی (اواپراتور)وتمیز کردن کویل کندانسور
 • تنظیم کردن گاز دستگاه با توجه به ظرفیت کولر گازی و لوله
 • تمیز کردن مجرای اب خروجی دستگاه (درین) که اب دستگاه به خوبی تخلیه شود.
 • سفت کردن پیج های موتور کولر در صورت شل بودن
 • عایق بندی کردن لوله در صورتی که عایق روی لوله کنده شده باشد.

نصب و جابجایی کولر گازی آکسون ACSON

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات نصب و جابجایی کولر گازی آکسون دارید، این امر را به نمایندگی مجاز کولر گازی آکسون واگذار کنید. تا کولر گازی به درستی نصب یا جابجا شود.

اگر فرآیند نصب یا جابجایی کولر گازی به درستی انجام نگرفته باشد، دستگاه در طول مدت زمان استفاده دچار مشکل خواهد شد. در طول فرآیند نصب کولر گازی باید شارژ کولر گازی آکسون انجام بپذیرد. تا دستگاه بتواند حداکثر خنکی مورد نیاز محیط را تأمین کند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در محل و منزل

آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در محل و منزل انواع کولرهای گازی آکسون را با ضمانت و کیفیت عالی با ویژگی های مشخص همه مدل ها را توزیع و تعمیر می کند. تعمیر کولر گازی آکسون خود را به آی.پی امداد بسپارید و با کمترین هزینه ارور یا خرابی کولر گازی آکسون خود را در محل و به کمک تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات اسپیلیت آکسون برطرف کنید.

برای تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون با شماره های زیر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ): 66715774

 


لینک های مرتبط با نمایندگی تعمیرات کولر گازی آکسون:

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.